The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.02.2016, 12:54. Śląsk Wrocław & Wisła Kraków

No to zaczynamy. Niestety WISŁAZWE przez dwa tygodnie nie będzie jeszcze mógł zakładać tematu meczowego więc na mnie spadł ten zaszczytny obowiązek.

Jak ostatnio bywało:
08.11
Wisła :Śląsk 1:1
29:04
Śląsk : Wisła 1:0

30.06
Wisła :Śląsk 0:1

i ostatnie pamiętne 28.08
Wisła :Śląsk 4:2

Są to szczególne mecze z ostatnich lat zapadły mi dwa mecze ten gdzie Śląsk przypieczętował mistrza i ten gdzie zamiast na C siedzieliśmy na G.

Jak będzie i My i Śląsk potrzebujemy dramatycznie punktów.

My mamy Pawłowskiego który zna Śląsk na wylot oni graja u siebie. My mamy nowych piłkarzy i Śląsk ma.

Dla mnie mecz na remis.

Zapraszam do dyskusji.
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg Śląsk.jpg (16,0 KB, 575 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 10.02.2016 o godz. 12:59.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 10.02.2016, 13:25
Będzie dobrze, Balashov tam im zakręci obroną
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.02.2016, 13:29
Trochę wróżenie z fusów, ale biorąc pod uwagę naszą sytuację w tabeli, to jest to mecz który MUSIMY wygrać. Liczę, że z dobrej strony zaprezentuje się Bałaszow i że Drzazga dostanie swoją szansę.
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 10.02.2016, 13:31
a ja mam nadzieję, że na meczu będzie chociaż 10.000 kibiców... do zobaczenia na stadionie
Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 10.02.2016, 13:36
Czuje że ten mecz może zdeterminować cała wiosnę. Dobry występ da pozytywnego kopa zarówno piłkarzom jak i kibicom do kupna karnetów. Niestety nasz obecny środek kreatywnościa nie grzeszy i OMG musimy liczyć na Cliveralo ze w końcu pokaże ze dostał co 3 letni kontrakt. Druga sprawa to brak napastnika. Jeżeli wyjdziemy z wysuniętym Małeckim/Boguskim/Błaszowem stawiam na 1x. Ondrasek (nawet jeżeli jest niewiadomą) wymieniony w 70 na Drzazgę na szpicy daje nam szanse na 2.

W piątek się będę stresował jak kursant na egzaminie PJ
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 10.02.2016, 13:41
ZWE PDW

A co do spotkania to stawiam na remis po nudnym meczu
Ostatnio edytowane przez W.S : 10.02.2016 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 10.02.2016, 13:52
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...701,1,727.html

Niestety prawdopodobnie będziemy musieli zainaugurować występy w 2016 roku bez Pawła Brożka w składzie. Duża szkoda, bo mimo, że w sparingach zagrał tylko 20 minut, to jednak Paweł jest gwarantem solidności.

Mam nadzieję na dobry debiut Ondraska i Drzazgi (po cichu liczę, że młodszy z naszych nowych nabytków coś strzeli). Jestem bardzo ciekawy tego spotkania. Z niecierpliwością i optymizmem wypatruję piątku. Z bukmacherskiego punktu widzenia daję x2.

PS. Bawicie się w ustawlige.com? Których z naszych macie w swoim składzie? W pierwszej jedenastce postawiłem na Bałaszowa, na ławce Drzazga i Bartosz
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Stary 10.02.2016, 13:55
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...701,1,727.html

PS. Bawicie się w ustawlige.com? Których z naszych macie w swoim składzie? W pierwszej jedenastce postawiłem na Bałaszowa, na ławce Drzazga i Bartosz
Ja z Wiślaków mam dokładnie tak samo jak Ty Poczekam co z Bobanem i najwyżej za kilka kolejek zrobię podmiankę Boban --> Bartosz. Ogólnie tych 3 zawodników kosztuje mniej niż jeden Pawłowski z amici, a podejrzewam, że zapunktują w trójkę lepiej
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 10.02.2016, 14:40
Mam dokładnie tak samo, Bałaszow wydaje się być bardzo solidnym skrzydłowym, pozostaje mieć nadzieję, że Śląsk zrobił gorsze transfery i ten pierwszy mecz powinien pozwolić nam odpalić.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 10.02.2016, 14:51
9 spotkan do konca rundy zasadnicznej, 27 punktow do zdobycia, jezeli uda sie nam zdobyc 18-20 to mysle, bedzie bardzo dobrze i wystarczajaco zeby po 30 kolejkach byc w grupie mistrzowskiej. Najlepiej zaczac wygrywac juz teraz w meczu ze Slaskiem. Jestem bardzo ciekawy nowych graczy, Balaszova szczegolnie ale jak widac nie tylko ja. W Slasku ten Marioka to bedzie bardzo ciekawe wzmocnienie co ponoc pokazywal podczas przygotowan do rundy. Mam nadzieje, ze Brozek zagra bo jak było widac w meczu sparingowym gdzie strzelił 2 bramki pilka go szukała. Chyba doprze podziałaly transfery Ondraszka i Drzazgi. Juz sie nie moge doczekac tego meczu, na szczescie zostały tylko dwa dni.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 10.02.2016, 15:18
Sprawa jest prosta, tylko zwycięstwo nas ratuje i daje nadzieje na grupę mistrzowską. Wszelkie inne kombinacje to przekreślają. Obstawiam 1:0 dla nas po golu Brożka, asysta Bałashova
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 10.02.2016, 15:36
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Sprawa jest prosta, tylko zwycięstwo nas ratuje i daje nadzieje na grupę mistrzowską. Wszelkie inne kombinacje to przekreślają. Obstawiam 1:0 dla nas po golu Brożka, asysta Bałashova
Szczególnie że Brożek pewnie nie zagra.

Ten Ryota w WKS wygląda na ciekawego zawodnika, kto wie czy nie będzie z niego drugi Kagawa.
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 10.02.2016, 15:53
Ciekawe jak Pawłowski zestawi pierwszy skład i kto będzie zasuwał na defensywnym pomocniku. Moim zdaniem to największy błąd okienka, że nie zakontraktowano kogoś solidnego na tej pozycji (no chyba, że tam będzie grał docelowo Pietrzak), bo to największa bolączka obecnego składu Wisły - niby obrona jest ok, Cierzniak w poprzedniej rundzie wypalił a tak jakoś zbyt łatwo traciliśmy bramki.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"

Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 10.02.2016, 15:55
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak Pawłowski zestawi pierwszy skład i kto będzie zasuwał na defensywnym pomocniku. Moim zdaniem to największy błąd okienka, że nie zakontraktowano kogoś solidnego na tej pozycji (no chyba, że tam będzie grał docelowo Pietrzak), bo to największa bolączka obecnego składu Wisły - niby obrona jest ok, Cierzniak w poprzedniej rundzie wypalił a tak jakoś zbyt łatwo traciliśmy bramki.
Ogrywamy Alana żeby go do na wyspy latem sprzedać...
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 10.02.2016, 15:56
Niezwykle się obawiam tego meczu. Nie dlatego, że Śląsk jest groźny, tylko bo obie drużyny to wielka niewiadoma. Ten pierwszy mecz jest cholernie ważny. Mecz otwarcia w naszej sytuacji punktowej ma niezwykły aspekt psychologiczny. Jak przewalimy, to moim zdaniem będziemy bić się do końca o czołową ósemkę. i trener TP może opowiadać, że my się bijemy o puchary. Jeśli wygramy... wówczas sky is the limit. To znaczy 27 punktów.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 10.02.2016, 16:02
Kibice obawiają się, że będzie kłopot z obsadą bramki, ale tu znany znawca odezwał się:

Cytat:
A ja mam takie jedno pytanie do zwolenników Cierzniaka, który mecz nam wygrał lub zremisował ten zawodnik. Bo jakoś nie pamiętam. A w przypadku Buchalika czy Miśkiewicza dos łatwo takie mecze znaleźć.".
http://www.wislaportal.pl/komentarz-info/376886

Czyli Buchalik Wisłę zbaw!

Można i tak.
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 10.02.2016, 17:25
Tu po prostu trzeba przyjechać na mecz, strzelić o jedną bramkę więcej, wygrać i dziękujemy jedziemy z kolejnym. Tak to musi wyglądać.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 10.02.2016, 17:32
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Ogrywamy Alana żeby go do na wyspy latem sprzedać...
Wielkanocne? Bo tam lubia jaja?

Meritum - jeśli wyjdziemy tak jak na mecz z Górnikiem to przegramy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
coni
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 10.02.2016, 17:54
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Tu po prostu trzeba przyjechać na mecz, strzelić o jedną bramkę więcej, wygrać i dziękujemy jedziemy z kolejnym. Tak to musi wyglądać.

Plan genialny w swej prostocie. Czemu wcześniej nikt na to nie wpadł?
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 10.02.2016, 18:13
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Będę popierał Twoją kandydaturę po zwolnieniu Pawłowskiego
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.02.2016, 18:29
chyba najwazniejszy mecz w tej rundzie.... jak przegramy moze byc nie ciekawie
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
daka.kodaka
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 10.02.2016, 18:47
Więcej optymizmu wielu mówiło ze woli Wiślę czysta w 4 lidze a ja wam mowie ze się jeszcze zdziwicie i ani 1 ani 4 liga nas nie czeka będziemy w 8 ale tylko w 8.
Kochani wiara albo jesteśmy kibicami i będziemy na meczu albo jesteśmy paczłkami z legi. DZISIAJ legia na gorze a jutro może sytuacja się obrócić. Wiara i marsz na stadion na wszystkie mecze u siebie pokażmy na początek ze jesteśmy najlepszymi kibicami w kraju. Wiem ze wielu wyzywa mnie od mędrca ok niech sobie mnie tak na żywa ważne byśmy wszyscy stawali ramię w ramię by wspierać klub.
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 10.02.2016, 21:47
Jeśli zakontraktowaliby tego Brleka to bylbym spokojny a wynik a tak boje sie, ze gra nie bedzie sie kleila a oni maja tego japonca do rezwgrania ktory im bedzie kreowal gre.
Odpowiedz cytując
daka.kodaka
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 10.02.2016, 22:11
Zobaczymy jutro wiary i wiary
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 10.02.2016, 22:41
chimba napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zakontraktowaliby tego Brleka to bylbym spokojny a wynik a tak boje sie, ze gra nie bedzie sie kleila a oni maja tego japonca do rezwgrania ktory im bedzie kreowal gre.

No tak zaliczyłby dwa treningi , poźniej meczyk i dwie asysty i brameczka a co tam... ;d

Puknij sie w cymbał...
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Stary 10.02.2016, 23:06
Ile to już tak razy sie czekało z niecierpliwością na inaugurację rundy i myślało się "w końcu będzie dobrze" a tu bum... i myśląc SERCEM wiadome w końcu odpalimy i wygramy a racjonalnie patrząc...znowu czuje że będzie kopanina i jakieś 1-0 /0-0 i żale że ten do dupy tamtem.. obym sie mylił

Do boju !
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 11.02.2016, 06:41
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Ile to już tak razy sie czekało z niecierpliwością na inaugurację rundy i myślało się "w końcu będzie dobrze" a tu bum... i myśląc SERCEM wiadome w końcu odpalimy i wygramy a racjonalnie patrząc...znowu czuje że będzie kopanina i jakieś 1-0 /0-0 i żale że ten do dupy tamtem.. obym sie mylił

Do boju !
Dokładnie. Lepiej nie pompować balonika przed tym meczem i nie nastawiać się na nie wiadomo co. Lepiej miło się rozczarować, żeby optymistycznie patrzeć potem w przyszłość. A tymczasem, jedynego czego oczekuję po tym meczu, to twardej nieustępliwej walki.
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 11.02.2016, 07:41
Obym się mylił, ale po raz pierwszy poważnie traktuję wypowiedź Głowy że gramy o utrzymanie. Niestety. Nie ma absolutnie żadnych podstaw do tego żeby myśleć o czymś więcej. Tylko pobożne życzenia. Dlaczego niby mamy wygrać ze Śląskiem? Grają pierwszy mecz, u siebie, są w podobnej sytuacji w tabeli a kadrowo na pewno nie są gorsi. 0:2.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Stary 11.02.2016, 07:51
Parafrazujac klasyka: "1 bramka ustawi caly mecz". O ile my ja strzelimy to jest szansa na korzystny rezultat. Jak zrobi to WKS - po ptokach. Nastawia sie na gre z kontry, my pozycyjnego nie umiemy (jak prawie kazda druzyna ligi).

Mecz typowo underowy. 2,5 nawet 1,5 do grania u buka.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 11.02.2016, 08:21
kazda z druzyn przy porazce moze znalezc sie na pozycji spadkowej, obstawiam ze to wystarczy ze beda grali zesrani i po slabym meczu 2 slabych druzyn padnie remis
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów