The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 23,91%
osłabi 83 60,14%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,94%
Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.02.2016, 13:22
Nie wiem, na ile prawdziwe są plotki, że on znowu wrócił do grania u buka - jeśli tak to bardzo zrozumiały ruch.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 06.02.2016, 13:35
28 latek, pilkarsko mocno ograniczony jednak, lepszy juz nie bedzie a pewnie chce w koncu konkretniej zarobic
majac zestaw Jovic + Bartosz spokojnie mozna go puscic,
pod warunkiem oczywiscie, ze Bartosz przedluzy kontrakt ...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 06.02.2016, 14:50
a czy niedawno dziennikarzyny nie pisaly o tym ze Burliga mial tez oferty zagraniczne bo jesli tak to sie dziwie ze wybral to Bialostockie zadupie na koncu swiata
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 06.02.2016, 15:10
Bury ma niezłą chate na Zarabiu, nie sądze że wybierze Jage. Prędzej lepszy hajs zagranicą i jakąkolwiek szanse na gre
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 06.02.2016, 15:33
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
majac zestaw Jovic + Bartosz spokojnie mozna go puscic
chłopak zagrał ledwie trzy mecze a wszyscy już go na piedestały wyciągają... dla mnie to zdecydowanie za wcześnie żeby puszczać Burego i stawiać na młodego jako pewniaka do pierwszego składu
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 06.02.2016, 16:14
Jakiego pewniaka?
Ma byc zmiennikiem Jovica i sie uczyc
jako 3 prawy obronca w druzynie sie nie rozwinie na pewno
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 06.02.2016, 16:14
Wg mnie Jovic jest pierwszym wyborem, Bartosz alternatywą i zadatkiem na dobrego gracza, którego trzymając pół sezonu na ławce nie rozwiniemy. Dla 3 zawodników mogących grać na prawej obronie nie ma miejsca, patrząc choćby że w kadrze jest 1 nominalny defensywny pomocnik (Alan Uryga). Burliga owszem może grać na kilku pozycjach ale np. skrzydłowy z niego żaden.
Odpowiedz cytując
Kibic_55
Junior Member

Od: 07.2015

Stary 06.02.2016, 20:26
Burliga kariery za granicą nie zrobi. Trochę drewniany
Odpowiedz cytując
Kibic_55
Junior Member

Stary 06.02.2016, 20:38
Największym problemem jest brak zawodnika prowadzącego grę. Jeśli chodzi o defensywnego pomocnika, to dziwię się że nikt nie sprawdza na tej pozycji Sadloka. W reprezentacji młodzieżowej występował na tej pozycji. Ma dobre statystki w odbiorze, strzał z dystansu, długi przerzut i potrafi zagrać prostopadłą piłkę.
Odpowiedz cytując
konik28
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 06.02.2016, 21:38
Pietrzak może zagrać również na defensywnym pomocniku
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 06.02.2016, 21:55
od kilku lat głównym celem transferowym jest dobieranie zawodników którzy grają na kilku pozycjach przeciętnie niż na jednej dobrze zalatuje A klasą

Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 06.02.2016, 22:12
W Wiśle w dalszym ciągu jest problem z wykańczaniem akcji podbramkowych. Udowodnił to ostatni test mecz przed tzw. rundą wiosenną. Najbardziej wyróżniającym się graczem wśród nowych nabytków i ogólnie całego okresu przygotowawczego jest Ukrainiec, z tym że nie wiem do końca czy pozycja skrzydłowego jest dla niego odpowiednia. Podobnie jak Małecki tak i Bałaszow nie dysponują dobrym dośrodkowaniem przez co walorów innego nowego nabytku Wisły vide Czecha Ondraska nie będzie można do końca wykorzystać. Inna sprawa to fakt, że wymieniony przeze mnie Czech praktycznie poza jednym spotkaniem z Węgrami nie miał szansy się pokazać ze względu na jakieś mikro urazy. Moim zdaniem niestety w dalszym ciągu atak będzie opierał się głównie na Brożku a jego forma sportowa od jakiegoś czasu pozostawia wiele do życzenia. Niestety ale dotyczy to też Ondraska, który przez ostatnie pół roku bodajże nie strzelił żadnej bramki w lidze norweskiej. Drzazga i Pietrzak z całym szacunkiem dla nich to nie są zawodnicy, którzy pociągnęliby ten zespół a naszym celem bez wątpienia jest awans do pierwszej 8-ki. Osobiście uważam, że będzie o to na prawdę ciężko bo wbrew temu co mówi nowy szkoleniowiec Wisły tej jakości na boisku nie widać. Brakuje wyraźnie w środku osoby odpowiedzialnej za regulowanie tempa gry, potrafiącej dograć prostopadłą piłkę do napastników czy też schodzących skrzydłowych. Celowo nie pisałem o Małeckim albowiem uważam jego powrót za kompletne nieporozumienie. Niestety ale z gracza biegającego po skrzydle i zapatrzonego w piłę pod nogami żeby nie nazwać tego brutalniej nie będzie nigdy dobrego skrzydłowego. To w żadnym razie nie jest wzmocnieniem Wisły. Odnosząc się zaś do rewelacji w sprawie Burligi to proszę mi wskazać równie skutecznego bocznego obrońcę w naszej Ekstraklapie w ostatnich latach.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 06.02.2016, 23:22
przy takich tuzach jak Uryga, Cywka, Popovic, Crivelaro , to nawet Gargula bylby pewnie profesorem w srodku pola ....a tak apropo : udowodniono Gargule cos w zwiazku z korupcja ...dla mnie koles mial szacun jak zgodzil sie na obnizenie zarobkow , wtedy na Niego narzekalismy a teraz bylby pewniakiem w wyjsciowym skladzie ...alez to szybko sie potoczylo
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 06.02.2016, 23:31
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
przy takich tuzach jak Uryga, Cywka, Popovic, Crivelaro , to nawet Gargula bylby pewnie profesorem w srodku pola ....a tak apropo : udowodniono Gargule cos w zwiazku z korupcja ...dla mnie koles mial szacun jak zgodzil sie na obnizenie zarobkow , wtedy na Niego narzekalismy a teraz bylby pewniakiem w wyjsciowym skladzie ...alez to szybko sie potoczylo
Czas nie stoi w miejscu, a Garguła ma już 34 lata.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 07.02.2016, 06:55
Nawet 35 (ur. 25 lutego 1981)
To przeszłość, nam trza Gargułów urodzonych w 199.
Odpowiedz cytując
Kibic_55
Junior Member

Stary 07.02.2016, 08:48
Jedyne miejsce gdzie znaleźć tych młodzieniaszków to Kraków ul. Senacka 3
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 07.02.2016, 11:41
arti napisał(a):Wyświetl post
Nawet 35 (ur. 25 lutego 1981)
To przeszłość, nam trza Gargułów urodzonych w 199.
nie twierdze ze Gargula mialby wrocic , po prostu stwierdzam fakt ze przy takiej parodii srodka pola to nawet taki- wyszydzany przez wielu- Gargula bylby teraz kolesiem od ktorego zaczynalibysmy 2 linie - mam nadzieje ze jesli sie w tym sezonie utrzymamy to latem ktos wkoncu pomysli nad budowa 2 lini - bo o gorna 8 sie nie martwie ....po prostu nie bedziemy tam grac na wiosne
Odpowiedz cytując
kowalkar
Member

Od: 12.2015

Stary 07.02.2016, 13:13
Jak podaje Wirtualna Polska bramkarza nie będzie bo rzekomo strony nie doszły do porozumienia. Może jeszcze uda się jakiegoś bramkarza znaleźć
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 07.02.2016, 14:06
kowalkar napisał(a):Wyświetl post
Jak podaje Wirtualna Polska bramkarza
na tym bym zakończył
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 07.02.2016, 14:07
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
nie twierdze ze Gargula mialby wrocic , po prostu stwierdzam fakt ze przy takiej parodii srodka pola to nawet taki- wyszydzany przez wielu- Gargula bylby teraz kolesiem od ktorego zaczynalibysmy 2 linie - mam nadzieje ze jesli sie w tym sezonie utrzymamy to latem ktos wkoncu pomysli nad budowa 2 lini - bo o gorna 8 sie nie martwie ....po prostu nie bedziemy tam grac na wiosne
Jak pisałem, że sprzedaż Stillicia i Garguły jednocześnie to głupota, bo nie będzie miał kto rozgrywać piłek z Pawłem to były śmiechy hihy. No to teraz jesteśmy, gdzie jesteśmy. Garguła miałby 1 skład z miejsca bo Pana Cliverallo przewyższał o jakieś 2 poziomy.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.02.2016, 14:29
Na pewno nie Garguły nam w tym sezonie brakuje...
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.02.2016, 14:33

A dyr zarzadzajaca Jagielonii potwierdza i staraja sie aby Bury przeszedl juz teraz
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...giellonia.html
Ostatnio edytowane przez bódyń : 07.02.2016 o godz. 15:00.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.02.2016, 15:32
Ten Brlek ponoć na 4 lata:
http://www.goal.com/hr/news/7037/prv...u-wislu-krakow
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.02.2016, 15:48
Przeglad tez o tym pisze(pewnei tlumaczy od nich)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...066,1,727.html

W wieku 22 lat 110 występów w Ekstraklasie robi wrażenie
Ostatnio edytowane przez bódyń : 07.02.2016 o godz. 15:54.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 07.02.2016, 15:56
A mnie wyśmiano,że będzie chorwacki piłkarz...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 07.02.2016, 16:26
Kilka nazwisk chorwackich pomocników przewijało się na tym forum a Wisła zagięła parol na najmniej znanego z tej listy zawodnika. Chorwat nie jest ofensywnym pomocnikiem. U nas zwyczajowo widzę mówi się o jednym a robi się coś innego. Drugi Jirsak co najwyżej.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 07.02.2016 o godz. 16:49.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.02.2016, 16:35
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Kilka nazwisk chorwackich pomocników przewijało się na tym forum a Wisła zarzuciła parol
Parol można zagiąć a nie zarzucić

Cytat:
ZAGIĄĆ PAROL pierwotnie było określeniem karcianym: kiedy stawiano na kartę – a ta wygrywała – i stawiano na nią po raz drugi, podwajając stawkę, zaginano jej róg. Oznaczyć w ten sposób kartę to właśnie ZAGIĄĆ PAROL. A od dosłownego znaczenia ‘uparcie stawiać na tę samą kartę’ do przenośnego, a dziś żywego, ‘uwziąć się na kogoś’ droga niedaleka.
Dawniej używano również samego słowa PAROL: takie miano nosiła obstawiona karta (ta, której zaginano róg); PAROL było to również słowo honoru, którym się ręczyło, że w razie przegranej będzie się wypłacalnym – to znaczenie nawiązuje bezpośrednio do francuskiego.
To tyle od gramatycznego nazisty

Przepraszam za offtop
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 07.02.2016, 16:53
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Kilka nazwisk chorwackich pomocników przewijało się na tym forum a Wisła zagięła parol na najmniej znanego z tej listy zawodnika. Chorwat nie jest ofensywnym pomocnikiem. U nas zwyczajowo widzę mówi się o jednym a robi się coś innego. Drugi Jirsak co najwyżej.
Jak nie jest?
Moze to nie wykładnia,ale gra z 10
https://www.youtube.com/watch?v=t-Iwg2u9lMk
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 07.02.2016, 16:54
IMHO wiele przemawia za tym, że Brlek ma talent. Długość umowy, która się gdzieś tu przewija oznacza, że jeżeli gość wypali, to za 2 lata go opchniemy za kilka baniek Euro.

A co do Jirsaka - w obecnej Wiśle by brylował.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member

Od: 04.2012

Stary 07.02.2016, 17:01
Jeśli informacje odnośnie Burligi się potwierdzą, jedno słowo - Szkoda.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów