The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 23,91%
osłabi 83 60,14%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,94%
Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.02.2015, 20:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A Lucas, który tyle lat od dziecka mieszka Polsce to nie ma polskiego obywatelstwa?
pewnie już ma bo na pewno się starał, te infa pismaków to o kant dupy potłuc..
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 02.02.2015, 21:37
Cytat:
11. stycznia 2012
(...) O Lucasa pytają już trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski. - Jako 14-latek dostałem pierwsze powołanie do kadry do lat 15. Nie mogłem jednak grać, bo nie miałem polskiego paszportu. Teraz jestem w Polsce już prawie sześć lat i staram się o polskie obywatelstwo, dokumenty zostały złożone już kilka miesięcy temu. Mam nadzieję, że niedługo dostanę polski paszport - tłumaczy. (...)
za historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 03.02.2015, 07:36
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...re,nId,1600898 -
Kosowski: Wisła powinna zaryzykować i wziąć Bangurę
- Porównałbym go z Miroslavem Radoviciem. To ten sam typ, a w niektórych aspektach jest nawet lepszy - mówi Kamil Kosowski o testowanym przez Wisłę pomocniku Mustapha Bandurze.

I co wy na to Kosowski nie raz pitoli ale w końcu grał z nim
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 03.02.2015, 08:40
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...re,nId,1600898 -
Kosowski: Wisła powinna zaryzykować i wziąć Bangurę
- Porównałbym go z Miroslavem Radoviciem. To ten sam typ, a w niektórych aspektach jest nawet lepszy - mówi Kamil Kosowski o testowanym przez Wisłę pomocniku Mustapha Bandurze.

I co wy na to Kosowski nie raz pitoli ale w końcu grał z nim
Grał z nim przed wypadkiem, sam przyznaje. Złamana noga mu na pewno nie pomogła no ale może jakoś bardzo nie zaszkodziła.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 03.02.2015, 09:02
Zaliczył od tego czasu spory zjazd, coś musi być na rzeczy. Albo go Franz odbuduje (te jego mityczne zdolności w tym zakresie...) albo zaliczy podobną ścieżkę jak Boguś - miał umiejki i potencjał, a jak skończył wszyscy wiemy.
Odpowiedz cytując
FredzIo
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 03.02.2015, 09:11
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
za historiawisly.pl
Info z zeszłego roku o polskim paszporcie:

"Teraz już nie jest mi potrzebny. Wtedy się nie udało i teraz już nie będę się starał o polskie obywatelstwo. Mogłem je dostać po pięciu latach pobytu w Polsce i kiedy mogłem się o niego starać, to musieliśmy wyjechać. Wisła mi w tym pomagała, ale nie udało się. Na rok wyjechałem. Mógłbym znów się o nie ubiegać, ale teraz nie ma takiej potrzeby - tłumaczy."
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 03.02.2015, 09:54
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Zaliczył od tego czasu spory zjazd, coś musi być na rzeczy. Albo go Franz odbuduje (te jego mityczne zdolności w tym zakresie...) albo zaliczy podobną ścieżkę jak Boguś - miał umiejki i potencjał, a jak skończył wszyscy wiemy.
To prawda, że Boguski potencjał miał sporo większy, niż pokazuje, ale akurat uważam że w obecnej formie Boguski jest cennym zawodnikiem dla nas i z wolnego transferu takiego gościa byśmy wzięli z pocałowaniem ręki.

Ktoś niedawno wrzucał film z asystami, podaniami i golami Rafała z tej rundy i źle to nie wyglądało.

Odnośnie Bangury mnie martwi to, że czytałem o tych zerwanych więzadłach u niego. Pewnie to wyjdzie w badaniach, że coś tam mógł miec klajstrowane.
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 03.02.2015, 09:55
Próbka umiejętności Moustaphy Bangura za czasów jego gry z Kamilem Kosowskim w Apollonie Limassol.

https://www.youtube.com/watch?v=HKIOWN8WRH0
A
T
A
K
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 03.02.2015, 10:38
Chłop ma 25 lat w papierach. Jeżeli nie ma przebitych blach i to jego prawdziwy wiek to szansa na odbudowę jeszcze jest. Trzeba by go szczególnie pod tym kątem przebadać.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 03.02.2015, 11:01
Viper napisał(a):Wyświetl post
Chłop ma 25 lat w papierach. Jeżeli nie ma przebitych blach i to jego prawdziwy wiek to szansa na odbudowę jeszcze jest. Trzeba by go szczególnie pod tym kątem przebadać.
Warto, bo jak tak na niego patrzę, może jestem uprzedzony, to zdaje mi się, że 25 lat miał kilka lat temu
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 03.02.2015, 11:12
rok to nie wyrok, a pół roku tym bardziej, gorszy od naszych czarnych pereł raczej nie będzie bo podejrzewam, że od nich raczej nie da się być gorszym
Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 03.02.2015, 11:17
Slowa Gaszynskiego.
W ktoryms z wywiadow Gaszynski powiedzial, ze lipiec bedzie miesiacem krytycznym.. Ale z jakiego wzgledu? Jesli Wisla nie zajmie miejsca gwarantujacego gre w pucharach, to co wtedy? Wyglada mi to na uzaleznianie przyszlosci Wiselki od miejsca w tabeli na koniec sezonu. No bo co innego mozna pomyslec o tych slowach? Zastanawiajace jest tez milczenie (obojetnosc, olewatorka) wlasciciela w tej materii. Pewnie zaraz mnie niektorzy zjedza za to, co napisze, ale co mozna myslec o wlascicielu ktorego zainteresowanie swoja wlasnoscia przejawia sie przez ostatnie lata glownie w sferze deklaratywnej?
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.02.2015, 11:49
ReMix napisał(a):Wyświetl post
Slowa Gaszynskiego.
W ktoryms z wywiadow Gaszynski powiedzial, ze lipiec bedzie miesiacem krytycznym.. Ale z jakiego wzgledu? Jesli Wisla nie zajmie miejsca gwarantujacego gre w pucharach, to co wtedy? Wyglada mi to na uzaleznianie przyszlosci Wiselki od miejsca w tabeli na koniec sezonu. No bo co innego mozna pomyslec o tych slowach? Zastanawiajace jest tez milczenie (obojetnosc, olewatorka) wlasciciela w tej materii. Pewnie zaraz mnie niektorzy zjedza za to, co napisze, ale co mozna myslec o wlascicielu ktorego zainteresowanie swoja wlasnoscia przejawia sie przez ostatnie lata glownie w sferze deklaratywnej?
A czego od niego oczekujesz? Bardzo dobrze, że nie chodzi po mediach bo te zaraz zmieszałyby go wcześniej czy później z błotem.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 03.02.2015, 12:07
ReMix napisał(a):Wyświetl post
Wyglada mi to na uzaleznianie przyszlosci Wiselki od miejsca w tabeli na koniec sezonu.
Przyszłości to za duże słowo, raczej realizacji założeń budżetowych, zwaszcza w kontekscie transferów.

Cytat:
My naprawdę nie mamy słabego zespołu - odpowiedział Gaszyński. - Cel sportowy się nie zmienił. Lipiec jest krytycznym momentem, musimy zdobyć możliwość gry w eliminacjach do europejskich pucharów - zakończył prezes.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 03.02.2015, 13:29
Same zajęcie miejsca pucharowego nie daje gwarancj zysku można jeszcze dołożyć do interesu dla tego to będzie krytyczny czas

Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 03.02.2015, 16:13
gdsmk napisał(a):Wyświetl post

Plus bonus ode mnie, wiem, że to FM, ale tak miał wpisane:

http://i.imgur.com/xpnFlE9.jpg
Sprawdziłem to i się w miarę zgadza. Bangura zerwał więzadła krzyżowe ostatnio w grudniu 2013 roku. Wcześniej zerwał więzadła krzyżowe w maju 2012 roku. A w maju 2011 roku przeszedł operację lewej nogi w Sierra Leone po wypadku.

Dodatkowo niedawno, bo w listopadzie 2014 roku Bangura oblał testy medyczne w sudańskim Al Hilal.

Nie wiem czy nasz klub jest świadom tych zawirowań zdrowotnych Bangury. Biorąc pod uwagę wcześniejsze przypadki śmiem wątpić.

filemon napisał(a):Wyświetl post
Warto, bo jak tak na niego patrzę, może jestem uprzedzony, to zdaje mi się, że 25 lat miał kilka lat temu
Bangura już w 2005 roku strzelał bramki dla pierwszej reprezentacji Sierra Leone. Wg papierów miałby mieć wtedy 16 lat, więc kto wie.
Ostatnio edytowane przez K4millo : 03.02.2015 o godz. 16:21.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 03.02.2015, 17:44
Nawet gdyby tych lat miał 29 to na pół roku z ew. przedłużeniem za jakieś psie pieniądze można brać. Pytanie, czy pojęcie psie pieniądze dla klubu i godne zarobki dla niego znaczy to samo.
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 03.02.2015, 18:01
Dlatego trafił do naszego klubu. Nie oznacza, to że zostanie, choć ja podpisałbym kontrakt 0,5 +2. Kosowski go mocno chwali, wiec cos w nim musi byc.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.02.2015, 18:49
tak, a o kiedy Kosa to Wyrocznia piłkarska? jak się nie myle Pinto z Legii miał wg. Kosowskiego wciagnąć nosem polska lige...

Jeśli miałby to być taki Issa Ba tylko bardziej odpowny na kontuzje to jak najbardziej
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member

Stary 03.02.2015, 19:02
wiertar napisał(a):Wyświetl post
tak, a o kiedy Kosa to Wyrocznia piłkarska? jak się nie myle Pinto z Legii miał wg. Kosowskiego wciagnąć nosem polska lige...

Jeśli miałby to być taki Issa Ba tylko bardziej odpowny na kontuzje to jak najbardziej
Ale Pinto ma umiejętności i inteligencję by ligę wciągać nosem.
Tylko dostajemy tego zawodnika za darmo. Co ryzykujemy z chwilą podpisania kontraktu? Chyba niezbyt dużo, przy naszej szerokości ławki. Ja nie liczę, ze on zastąpi Stilicia. Liczę, że akurat bedzie dobrym zmiennikiem, lepszy od Sarkiego czy Donalda. A nuż może nawet graczem do pierwszego składu.

Dlatego pytam? Co ryzykujemy? Jeżeli przyjechał do nas na testy, to kokosów nie oczekuje.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 03.02.2015, 19:09
https://pbs.twimg.com/media/B8778e-CIAAGaTN.jpg:large

Moze to ryzykujemy
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.02.2015, 19:10
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Tylko dostajemy tego zawodnika za darmo. Co ryzykujemy z chwilą podpisania kontraktu? Chyba niezbyt dużo,
Chyba jednak sporo. Raz - zajęty etat. Dwa - obciążenie budżetu płac. W naszej sytuacji to spore ryzyko. Chyba, że jest na tyle dobry, że to widać po kilku gierkach.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 03.02.2015, 19:15
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Dlatego pytam? Co ryzykujemy? Jeżeli przyjechał do nas na testy, to kokosów nie oczekuje.
Ryzykujemy to że się rozsypie przy pierwszym meczu. 2 razy zerwane więzadła krzyżowe, a wcześniej złamana noga to nie błahostka. Bangury sprzed 5 lat o którym, opowiada Kosowski już nie ma. Jest Bangura po 3 ciężkich kontuzjach, który cały 2013 rok przesiedział na ławce AEK-u Larnaka, potem zerwał więzadła i poszedł grać do 2 ligi cypryjskiej. Po czym miał iść do Arabów, ale oblał u nich testy medyczne z powodu starych urazów.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 03.02.2015, 19:20

Takie zdjęcie pojawiło się na Twitterze, za sprawą @jaceksta. “Wisła testuje Mustaphę Bangurę. Sudańskie media to zdjęcie podają jako dowód tego, że oblał testy medyczne w Sudanie.”

Tutaj link do przetłumaczonej jednej z sudańskich stron, na której można znaleźć owe zdjęcie. https://translate.google.pl/translat...%2F&edit-text=
A
T
A
K
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 03.02.2015, 20:08
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Ryzykujemy to że się rozsypie przy pierwszym meczu. 2 razy zerwane więzadła krzyżowe, a wcześniej złamana noga to nie błahostka. Bangury sprzed 5 lat o którym, opowiada Kosowski już nie ma. Jest Bangura po 3 ciężkich kontuzjach, który cały 2013 rok przesiedział na ławce AEK-u Larnaka, potem zerwał więzadła i poszedł grać do 2 ligi cypryjskiej. Po czym miał iść do Arabów, ale oblał u nich testy medyczne z powodu starych urazów.
Niech mu dadzą kontrakt oparty na wyjściówkach. Jak nie przyjmie to podziękować.
..
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member

Stary 03.02.2015, 20:44
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Jest coś takiego jak kontrakt 0.5 roku + 2.
Znowu nie przesadzajmy. Nie podpisujemy z piłkarzem, co bedzie zarabiał 100 tys. Każdy zawodnik moze byc kontuzjowany.
Wolę takiego Bangure, niż innego no-name'a z Brazylii, Peru czy Afryki.
Koleś bedzie miał mobilizację, aby się pokazać. Kiedyś coś znaczył. A to, że teraz nie jest w najlepszej dyspozycji to pewne, ale warto na niego postawić. Bo ma papiery na granie.

Nieraz nie trzeba miec kontuzji, by zrobic regres. Patrz Małecki. A jeżeli odniesie kontuzję w 2. meczu, to cóż za reszte półroczonego kontraktu zapłaci kto inny. Zgadzam się z Kosa. Gra warta świeczki. Oby podpisał i był cały i zdrowy!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 03.02.2015, 21:15
Issa Ba 2

znaki
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB

Od: 01.2006

Stary 03.02.2015, 21:27
Przecież czarny to straszak na Stilica. Stary numer Kapki
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
ciomborek8
Member

Od: 02.2009

Stary 03.02.2015, 22:35
Spokojnie nie ominą go testy medyczne jak coś wyjdzie to go odeślą jak tego napastnika. Kosa bez powodu by tego nie mówił i mysle ze warto bo rywalizacja i rotacja jest potrzebna ale nie za wszelką cene . Z kolanami jest przeje...kontuzje go nie omijały jak przejdzie testy to Franz go weźmie chociaż na 6 msc.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 04.02.2015, 07:05
Ja pier....le ,a tak było zapowiadane,ze nowi zawodnicy pojawia sie w Turcji na obozie.Tym czasem pojawił sie jeden(w dodatku "robocop"),na nieco powyzej tydzien przed meczem z Lechią.Cos mi sie wydaje ,ze dalej bedziemy żyli w świecie rodem z krainy czarów.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 04.02.2015 o godz. 07:14.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów