The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 23,91%
osłabi 83 60,14%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,94%
Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Trykuss
Member

Od: 09.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.01.2015, 19:20
Skrzydła, skrzydła, skrzydła. Wyobraziłem sobie parę skrzydłowych Sadlok, Boban Jović.
Do tego ściągnąć dobrego lewego obrońce ew. Dudka na tą pozycje i mam naprawdę ofensywny zespół który nie wymaga kardynalnych wzmocnień. Ja wiem, że jest ciśnienie jak co roku na transfery ale każda formacja jest stosunkowo dobrze zabezpieczona i ławka też nie będzie zle wyglądała.

A Stilic jeżeli tą rundę będzie miał dobrą a będzie miał to nie ma co się łudzić. Pieniądze zdecydują Semir już nie ma 18lat żeby kierować się rozwojem kariery.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 20.01.2015, 20:51
arti napisał(a):Wyświetl post
To nasz Prezes powiedział, że celujemy w grupę LE... to jak to jest?
Marzenia.Powiedzial tak bo jest prezesem.Tu wiele nie potrzeba zeby ludzi przekonac byli i tacy co wierzyli ze na Burdenskim czy Klaricu zarobimy miliony euro.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 20.01.2015, 20:59
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Skrzydła, skrzydła, skrzydła. Wyobraziłem sobie parę skrzydłowych Sadlok, Boban Jović.
Do tego ściągnąć dobrego lewego obrońce ew. Dudka na tą pozycje i mam naprawdę ofensywny zespół który nie wymaga kardynalnych wzmocnień. Ja wiem, że jest ciśnienie jak co roku na transfery ale każda formacja jest stosunkowo dobrze zabezpieczona i ławka też nie będzie zle wyglądała.

A Stilic jeżeli tą rundę będzie miał dobrą a będzie miał to nie ma co się łudzić. Pieniądze zdecydują Semir już nie ma 18lat żeby kierować się rozwojem kariery.
Obroncy na skrzydlach?Zreszta co ten Jovic pokazal,narazie nie wiadomo kto to jest i czy w naszej lidze sobie wogole poradzi, gdzie on gral Olimpija ljubljana to poziom naszej I ligi, skoro jest dobry to dlaczego nie zaliczyl jeszcze debiutu w reprezentacji Sloweni, Sadlok w jego wieku juz kilkanascie meczow w naszej kadrze mial. Chociaz slabszy od Burligi raczej nie bedzie.My nie musimy sciagac dobrego LO, bo takiego mamy z Sadloka lepszy obronca niz pomocnik, tylko prawdziwego skrzydlowego.Jezeli pilkarze nie beda grali na optymalnych dla siebie pozycjach to daleko nie zajedziemy.Podobno nawet z tym brazylijczykiem sie nie dogadali w sprawie kontraktu, i sciemniaja ze nie przeszedl testow medycznych, ktore mu robili juz w tamtym tygodniu.Zadna strata bo posiedzial by na lawie do konca sezonu a klub kosztowalby pewnie na pensjach ze 100 tys zlotych.

Stilic to nawet nie musi nic teraz podpisywac jak nie bedzie chcial, kazdy klub w tej lidze wzialby go z pocalcowaniem reki, w Wisle sam cala gre robi inni tylko biegaja za niego w pomocy, akurat w meczach z Lechia, ktora jest nim zainteresowana sam ich pol zespolu przechodzil.Gdziekolwiek pojdzie to pierwsza osemke maja zalatwiona.Za chwile Zaglebie wroci do ektraklasy i moga mu z 70-80 tys zlotych miesiecznie dac czy Azoty w Pogoni.Jego napewno interesuje lepszy klub, ale jezeli mowimy o kwestiach finansowych, to juz nas nie ma w pierwszej 10-tce ligi.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 20.01.2015 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.01.2015, 21:32
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Marzenia.Powiedzial tak bo jest prezesem.Tu wiele nie potrzeba zeby ludzi przekonac byli i tacy co wierzyli ze na Burdenskim czy Klaricu zarobimy miliony euro.
Aż tak wiele brakuje nam do trzeciego miejsca by nazywać ten dystans marzeniami?

Rozumiem, że gdyby prezes powiedział; "naszym celem jest pozycja w top 5", byłbyś usatysfakcjonowany?

Trzeba stawiać sobie ambitne cele. Wiśle potrzebna jest gra w europie jak rybie woda.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.01.2015, 21:52
aż strach pomyśleć, kto jest 3 na liście życzeń po Manoelu... Manuela?
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 20.01.2015, 22:44
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Aż tak wiele brakuje nam do trzeciego miejsca by nazywać ten dystans marzeniami?

Rozumiem, że gdyby prezes powiedział; "naszym celem jest pozycja w top 5", byłbyś usatysfakcjonowany?

Trzeba stawiać sobie ambitne cele. Wiśle potrzebna jest gra w europie jak rybie woda.
3 miejsce to nie faza grupowa.Nie stac nas na LE, nawet do eliminacji pucharowych nas moga nie dopuscic z tymi dlugami.Za biedni jestesmy na europe.Zebry grac w pucharach najpierw trzeba zainwestowac.Dobrze to ujales, powiedzial to co nas usatysfakcjonowalo, bo inaczej by sie wszyscy obrazili, gdbyby powiedzial, ze realnym celem jest miejsce w osemce.Ja bym byl usatysfakcjonowany jakby taka mozliwosc istaniala o ktorej prezes mowil.Powiedzial co chcemy uslyszec za pol roku bedzie sie tlumaczyl z tego.Slowa a skutecznosc realizacji celow, to dwie rozne sprawy.Dokad mamy Stilica w lidze bedziemy w czolowce, ale na europe to my trzech pilkarzy mamy, nie mozemy mowic sobie jestesmy dobrzy bedac zbyt slabymi, bo nigdzie nie dojdziemy, dla mnie to nie jest ambitny cel tylko sciema.Jak prezes zaczyna gadac o podbijaniu europy Boguskim, a w kasie pusto, to trudno to traktowac powaznie.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 20.01.2015 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 20.01.2015, 23:36
Na sport.pl podali ,ze Mila jednak idzie do Lechii, to dla nas bardzo dobra wiadomosc.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 21.01.2015, 07:21
tak piszą. Podobno potwierdzają to też kluby. Mam więc nadzieje, że Lechia przestanie walczyc o Stilicia.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 21.01.2015, 07:36
Dla nas to dobrze ale powiem szczerze dziwię się Mili, bo wg mnie ten power jaki teraz miał zniknie. Ale cóż lata lecą 5 letni kontrakt to coś no i kasa. Dziwię się też Lechii ta polityka coraz bardziej przypomina Polonię.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 21.01.2015, 07:40
Chyba faktycznie jest coś na rzeczy
http://www.gazetawroclawska.pl/artyk...claw,id,t.html
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 21.01.2015, 07:54
Wiśle potrzebni są nowi zawodnicy. I to nawet nie tylko po to by podnieśli jakoś bardzo znacząco poziom sportowy, ale potrzebna jest świeża krew. Jak się pojawia ktoś nowy to wchodzi coś nowego zawodnicy czują oddech na plecach że jak się będą o...lać to ktoś wskoczy na ich miejsce.

Teraz najgorzej jest w ataku i na bokach obrony. Praktycznie zero konkurencji. No chyba że uwzględnimy wolny rodnik czyli Dudkę.
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.01.2015, 09:12
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Dla nas to dobrze ale powiem szczerze dziwię się Mili, bo wg mnie ten power jaki teraz miał zniknie. Ale cóż lata lecą 5 letni kontrakt to coś no i kasa. Dziwię się też Lechii ta polityka coraz bardziej przypomina Polonię.
poważnie on ma z Lechią 5-letni kontrakt podpisać ? Ja jebe, ładnie w w tym Gdańsku mają siana, że 33-letniego grajka na 5 lat chcą. Kokosowy interes Śląska jak i samego Mili. W sumie dla nas też, bo lepiej ze Stiliciem (oczywiście jak podpisze) niż bez.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 21.01.2015, 09:27
Krav napisał(a):Wyświetl post
poważnie on ma z Lechią 5-letni kontrakt podpisać ? Ja jebe, ładnie w w tym Gdańsku mają siana, że 33-letniego grajka na 5 lat chcą. Kokosowy interes Śląska jak i samego Mili. W sumie dla nas też, bo lepiej ze Stiliciem (oczywiście jak podpisze) niż bez.
Tak umowa 5 letnia 1,5 zł odstępnego bodajże,ale gdzie brać chłopa w wieku 33 lat i podpisać na 5 lat rozumiem dwa,ale 5 ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 21.01.2015, 09:54
Podpisują go na 2 lata jako piłkarz + 3.5 roku w klubie jako działacz, dyrektor sportowy, w każdym bądź razie funkcja w klubie. Tacy piłkarze jak Sobolewski, Mila, Głowacki pomimo wieku gwarantują solidny poziom + stałe fragmenty gry. To tylko polska liga, tu nie potrzeba mieć nie wiadomo jakich fizycznych parametrów.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 21.01.2015, 10:14
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Tak umowa 5 letnia 1,5 zł odstępnego bodajże,ale gdzie brać chłopa w wieku 33 lat i podpisać na 5 lat rozumiem dwa,ale 5 ?
1,5 zł odstępnego? chwila, mam tu w kieszeni jakieś drobne...
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 21.01.2015, 10:18
fialo napisał(a):Wyświetl post
Podpisują go na 2 lata jako piłkarz + 3.5 roku w klubie jako działacz, dyrektor sportowy, w każdym bądź razie funkcja w klubie. Tacy piłkarze jak Sobolewski, Mila, Głowacki pomimo wieku gwarantują solidny poziom + stałe fragmenty gry. To tylko polska liga, tu nie potrzeba mieć nie wiadomo jakich fizycznych parametrów.
Tylko raczej nie na pozycji na której gra Mila
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 21.01.2015, 11:25
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
1,5 zł odstępnego? chwila, mam tu w kieszeni jakieś drobne...

1,5 milona zł zapomniałem dopisać
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wanciak86
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 21.01.2015, 11:39
brylant17 napisał(a):Wyświetl post

Wy wierzycie w rzeczy, które sami piszecie ?

Mila owszem ma dostać 5 letni kontrakt, ale nie ZAWODNICZY.
Zawodniczy kontrakt ma na 2 lata położony, z opcją przedłużenia go o rok w przypadku dobrej formy sportowej PLUS dwa lata gwarancji zatrudnienia w klubie na etat - po zawieszeniu butów na kołku.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 21.01.2015, 11:39
Z tym Mila to wydaje mi sie, ze oni podkrecili sie jego ostatnimi wystepami w reprezentacji, kazdy chyba wolal by Stilica czy Ouintane z ktorym podobno tez rozmawiali, od 33 letniego pilkarza, ktory co chwila zaniedbuje sie fizycznie i jak forme utrzyma do konca sezonu to bedzie dobrze, zobaczymy jak dlugi dadza mu kontrakt.Natomiast napewno jest to spore oslabienie dla Slaska na tez sezon.W lecie odejdzie jeszcze M Paixao a zastepowac ich beda pilkarzami z testow.
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 21.01.2015, 11:40
Chyba się udało z Chavezem...

Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 21.01.2015, 11:46
Osman Chavez prawdopodobnie rozwiąże kontrakt z Wisłą Kraków. Honduranin negocjuje warunki rozstania z „Białą Gwiazdą”. Sprawa jest już na tyle zaawansowana, że piłkarz nie trenuje z zespołem Franciszka Smudy od wtorku

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3723020,osman-chavez-zegna-sie-z-wisla-krakow,id,t.html
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 21.01.2015, 12:26
żeby tylko tak to było skonstruowane żebyśmy nie musieli znowu kiedyś płacić jakiś kar
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 21.01.2015, 12:32
Chavez rozwiązał kontrakt
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 21.01.2015, 12:34
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
Wyluzuj chłopie. Piszesz tak pewnie po artykule z GK. Jak oficjalna ogłosi że " żegnamy sie z Hinduraninem" to wtedy będzie można odtrąbi sukces.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 21.01.2015, 13:48
Piast zaplacil za tego Rusova 200 tys euro, to ma byc najlepszy bramkarz rundy jesiennej na Slowacji? Przeciez on wogole bronic nie umie.Tyle znaczy ocenianie pilkarzy z tube, z Vlasco moglo byc to samo gdyby przyszedl za Stilica w koncu gra w tym samym klubie co Rusov.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 21.01.2015 o godz. 13:51.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 21.01.2015, 13:57
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Piast zaplacil za tego Rusova 200 tys euro, to ma byc najlepszy bramkarz rundy jesiennej na Slowacji? Przeciez on wogole bronic nie umie.Tyle znaczy ocenianie pilkarzy z tube, z Vlasco moglo byc to samo gdyby przyszedl za Stilica w koncu gra w tym samym klubie co Rusov.
To był tylko sparing.Oczywiście bramkę Gargule sprezentował, ale to jeszcze nic nie znaczy.sorry za ot
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 21.01.2015, 14:13
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem na ile to prawda,ale dziwi mnie to,gdyz pare dni w temu udzielił wywiadu,gdzie zapewniał jak bardzo chce pomoc klubowi i przekonac do siebie trenera.Słyszac to od innych piłkarzy w naszej lidze miałbym watpliwosci,ale On wydawał mi sie akurat charakterny.

A co jest z Ostoją?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 21.01.2015, 14:28
wydaje mi sie ze trener dowiedział się o tym co powiedział Osman i mu to osobiscie wyperswadował.

Ostoją jest po kontuzji dopiero wznowił treningi. Nie zdziwię się jak do gry będzie w kwietniu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 21.01.2015, 14:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi sie ze trener dowiedział się o tym co powiedział Osman i mu to osobiscie wyperswadował.

Ostoją jest po kontuzji dopiero wznowił treningi. Nie zdziwię się jak do gry będzie w kwietniu
Mysle ze Ostoja powinien być gotowy na przełom luty/marzec...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 21.01.2015, 14:55
po rekonstrukcji ? Przeciez dopiero co wznowił treningi, czyli tak naprawde truchta.
Nie wiem jak wygląda po rehabilitacji czy mu czegos nie zjebali, dlatego stawiam na kwiecien da świętego spokoju
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów