The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 23,91%
osłabi 83 60,14%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,94%
Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.01.2015, 10:49
Szkoda że Chaveza nikt nie chce. Gdyby jeszcze miał przeciętny kontrakt nie byłoby problemu, ale przy jego zarobkach to gość woli siedzieć na ławie niż gdzieś grać za 50% tego co ma u nas. Cóż, trzeba go przeboleć do końca kontraktu. Może jeszcze w paru meczach z powodu kontuzji zagra, ale przy jego tragicznym wyprowadzaniu piłki nie ma szans na grę. Zwłaszcza że Smuda wymaga od obrońców żeby potrafili zagrać do przodu a nie tylko umieli grać ciałem i taranować rywali.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 17.01.2015, 11:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie wierze w to ze Osman wygryzie kogoś z dwójki G-G

nie wiem w jakim aspekcie jest lepszy od któregokolwiek z nich
W saneczkarstwie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.01.2015, 11:29
No więc większość z nas nie pamięta, jak przez pewien czas uważany był za topowego obrońce ligi.

Strona skwk 2 lata temu pisała:

stoper przychodził do Wisły latem 2010 roku. Rok później Biała Gwiazda wykupiła Honduranina z CD Platense, nieoficjalnie za około 400 tysięcy dolarów. – Gdy przenosił się do Krakowa, był wielkim znakiem zapytania. Wydawało się, że jest zbyt masywny, za wolny – przypomina Marek Motyka, były wiślacki obrońca. – Później okazało się, że to najlepszy defensor w zespole i jeden z najlepszych w lidze. Trudny do przejścia, sprytnie się ustawiający, zwrotny. To do niego w Wiśle dobierano pozostałych obrońców – dodaje zasłużony piłkarz krakowskiego klubu.
Problemy zaczęły się w marcu. Mecz z Legią okazał się jego ostatnim w poprzednich rozgrywkach. Na przeszkodzie stanęła kontuzja kolana. Przed obecnym sezonem wydawało się, że po pięciu miesiącach walki z urazem wróci do gry. W okresie przygotowawczym przeciążył jednak mięsień. Zagrał dopiero
w 3. kolejce przeciwko Polonii Warszawa (1:3). Po tak długiej przerwie wypadł fatalnie, tak jak cała obrona Wisły. Wcześniej ominęło go starcie z Podbeskidziem, po tym jak mimo kontuzji poleciał do USA grać w reprezentacji Hondurasu w spotkaniu z Boca Juniors Buenos Aires.

Jeśli grał przez cały czas na wypożyczeniu i omijały go kontuzje, to są duże szanse, że nie stracił swoich umiejętności. A boję się raczej o formę Głowackiego i jego podatność na kontuzje. Osman w odwodzie mógłby być nieoceniony skoro już i tak trzeba mu płacić.

Jeszcze pod koniec 2010 na tym forum były wpisy:
Cytat:
Chavez na daną chwilę jest najbardziej wartościowym wzmocnieniem jak na moje oko. Nie chcę się rozmieniać na drobne przy jego ocenie , po prostu takich ludzi nam trzeba i uważam że on może być jeszcze o wiele lepszy.
albo:
Cytat:
W meczu z Legią był jednym z najlepszym na murawie. Doskonale pamietam jak Legionisci odbijają się od niego jak od ściany. W pamieć zapadła mi jedna sytuacja gdy został uderzony w tył głowy przez Pawełka i kopnięty przez jednego z legionistów w twarz i to w jednym momencie. Osman został zniesiony z boiska po to by zaraz wstać, otrzepać się, wrócic na boisko i delej wykonywać powierzone mu zadania. Tak samo w II połowie kilkakrotnie został nieźle poturbowany ale widać ze to twardy chłopak, jak pisałem na poczatku taki trochę misiowaty ale bardzo dobry obrońca.
Cytat:
Ach... jak teraz czytam te wszystkie zachwyty i przypominam sobie niedawne jęki, że Chavez to dno, skoro Maaskant nic mu nie daje pograć, były nawet teorie, że specjalnie próbuje to ukrywać w wywiadach i takie teksty pojawiały się nawet przed debiutem Osmana (!), to teraz mnie tylko pusty śmiech ogarnia, nic więcej.

Forumowa hipokryzja, zawsze i wszędzie.

E: Chavez po prostu nie był optymalnie przygotowany do rozgrywek po Mundialu, Maaskant wielokrotnie to podkreślał, wcale nie przegrywał z nikim rywalizacji - po prostu musiał poprawić kondychę itp
Cytat:
na chwilę obecną nasz najpewniejszy obrońca, do tego dobry
Oczywiście, jeśli drużyna go nie zaakceptuje, a Smuda będzie go lekceważył i dawał do zrozumienia, że Osman jest tylko zawalidrogą to nic z tego nie będzie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 17.01.2015, 11:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
...

Oczywiście, jeśli drużyna go nie zaakceptuje, a Smuda będzie go lekceważył i dawał do zrozumienia, że Osman jest tylko zawalidrogą to nic z tego nie będzie
Zgadzam się z Tobą.
Wkurza mnie w Smudzie, mimo całej sympatii do starszego jegomościa, wlasnie to gadanie że "postaramy sie go pozbyć" albo "Bierzemy tego napastnika bo na lepszego nas nie stać. Ale nie był naszym pierwszym wyborem".
Rozumiem że to prawda i trener nie kłamie, ale zawodników to chyba nie wzmacnia.

Chociaż pisząc to, dochodzę do wniosku, że jeśli zawodnik poradzi sobie z nieprzychylnym sobie trenerem to chyba nic juz go nie zabije. Wiec może to być zaplanowane działanie...

Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 17.01.2015, 11:39
^@ ja go pamiętam z meczu z legią wygranego 4-0, kasował wszystko i wszystkich. Szkoda, że nie udało mu się utrzymać tej formy
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 17.01.2015, 11:46
Czytając ostatni wywiad Chaveza widać, że Smuda bardzo podrażnił jego ambicje i zmotywował do ostrych treningów. Nie wiem czy to była zaplanowana zagrywka (zapewne nie), ale podziałało, a to chyba dobrze. Zresztą jeśli Chavez pokaże swoje najlepsze umiejętności to może mieć z górki bo Smuda lubi zawziętych piłkarzy z charakterem. Może popatrzy i pomyśli "skreśliłem chłopa, a on zapierdala aż miło. Nigdy mi tak tuje nie rosły!". Tak naprawdę wszystko w nogach Chaveza.
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 17.01.2015, 12:08
raczej na nic mu te starania...Chavez nie umie wprowadzać piłki do gry .W tym systemie który gra Smuda środkowi obrońcy muszą dużo rozgrywać piłek

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 17.01.2015, 12:23
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Tak naprawdę wszystko w nogach Chaveza.
Czyli nic z tego nie będzie
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.01.2015, 12:27
Może Franek zrobi z Osmana piłkarza ? kto wie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 17.01.2015, 12:33
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No więc większość z nas nie pamięta, jak przez pewien czas uważany był za topowego obrońce ligi.
Oczywiście że pamiętamy. Ja natomiast pamiętam jak od początku uważałem go za tykającą bombę.
To że został w swoim pierwszym sezonie uznany za jednego z najlepszych jesli nie najlepszego w lidze o niczym nie swiadczy. Niech ten wyczyn chociaż powtórzy czy coś. Po za tym wtedy graliśmy inną piłke, od obroncy oczekiwaliśmy tylko i wyłacznie odbioru co Osman robił. Niemniej jednak po pół roku sędziowie i piłkarze się na nim poznali. Jego największym plusem jest to ze jest ścianą, minusem natomiast jest to że nie potrafi kopać piłki!. Osman ma motoryke cechy fizyczne jak na topowego polskiego ligowego obroncę...ale jest słabym piłkarzem. Z takimi walorami jakie on posiada powinien juz dawno grać w Premier League ale nie gra bo jest słabym piłkarzem.

Na ten moment nie widze chłopa w druzynie, ba - nawet widzieć nie chce bo cały czas mam przed oczami jak wbiega na tą Jagiellonie i robi tego debilnego wolnego. A w jego pierwszym najlepszym seoznie bardzo często było tak ze wslizgiem faulował (vide bodajze sytuacja z Małkowskim) ale sędziowie mu tego nie gwizdali bo go jeszcze nie znali i myslelie ze robi to zgodnie z przepisami, a to po prostu była masa razy prędkość.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 17.01.2015, 12:39
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
raczej na nic mu te starania...Chavez nie umie wprowadzać piłki do gry .W tym systemie który gra Smuda środkowi obrońcy muszą dużo rozgrywać piłek
I to jest, niestety, największy minus Chaveza. Moim zdaniem, nie do naprawienia już w tym momencie. Chavez raczej kończy pomału karierę (31 lat) i niczego nowego się nie nauczy. Zwłaszcza w grze do przodu. Podtrzymuję jednak zdanie, że o ile nie znajdziemy rezerw na środek obrony, to Chavez może okazać się pomocny.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 17.01.2015, 13:01
cały czas mam przed oczami jak wbiega na tą Jagiellonie i robi tego debilnego wolnego.
Broniąc Osmana to ja mam cały czas przed oczami kretyńską decyzję Smudy (rzekomo trenera), ktory klasycznego środkowego obrońcę, umiejącego współpracować z drugim środkowym obrońcą poprzez dobre ustawianie się uniemożliwiajace napastnikowi dojście do pozycji strzeleckiej, ustawia go debilnie ni z gruszki ni z pietruszki jako defensywnego pomocnika, na której to pozycji Osman znalazł się pierwszy raz w życiu nie mając do tego najmniejszych predyspozycji.
No bardziejkretyńsko to nasz treneiro mógł Osmana ustawić jeszcze na skrzydle, czy na lewej obronie.
Ale oczywiście, winien Osman, Smuda OK.
Oczywiście, jest jazda po Osmanie, bo z racji na wysoki kontrakt w klubie robi się wszystko, żeby go zniechęcić, a Smuda doskonale się w to wpisuje. A ludzie na forum to powtarzają.

Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 17.01.2015, 13:08
Moim zdaniem, pierwszym ruchem zarządu powinna być próba renegocjacji kontraktu Chaveza. Prawdopodobnie nikt mu nie zaproponował obniżki wypłaty, ale wszyscy jadą po nim, że sam o to nie poprosi. Nie mówie, że napewno się zgodzi, ale co komu to szkodzi? Zawsze warto spróbować. Myśle, że na ok. 80 tys. byłby w stanie się zgodzić. Szczególnie, że widzi, że klub jest niezadowolony z jego powrotu. Jemu zależy na grze w reprezentacji, a bez gry w Wiśle do niej nie wróci. Więc napewno zrobi wszystko, żeby przekonać do siebie Franka i klub.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 17.01.2015, 13:13
Gaszyński wspominał o renegocjacji jego kontraktu, więc jestem pewny, że odpowiednie rozmowy zostaną przeprowadzone.

Inna sprawa, że nie wierzę, że on (Chavez) się na to zgodzi.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 17.01.2015, 13:32
i jeszcze te saneczki 10 razy wyjdzie a jak nie wyjdzie to gramy w 10
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 17.01.2015, 13:44
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
i jeszcze te saneczki 10 razy wyjdzie a jak nie wyjdzie to gramy w 10
Zgoda, gość uprawia saneczkarstwo..ale
jak dla mnie może grać na pozycji śr. obrońcy przy absencji któregoś z G-G , def. pom. mógłby być też swobodnie Richard Guzmics, a Chavez powinien mieć obok siebie inteligentnego i doświadczonego obrońcę czyli Głowę, w razie kontuzji Arka, para Guzmics i Chavez nie wygląda szczególnie źle, o ile Osman będzie dobrze przygotowany do sezonu i Smuda go wcześniej nie zgasi, a ma takie czasem upodobania..Jak dla mnie, to problemy Wisły są gdzie indziej. Dudka jak def. pom, był bardzo słaby, nie mamy dobrego odbioru w pomocy, szwankują skrzydła, a w ataku jest tylko Brożek. Potrzebujemy wzmocnień w pomocy zwłaszcza, ale czy będą, ja nie wiem. Rzecz w tym, aby nie były to „jakieś” transfery, ale jakościowe wzmocnienie, tylko czy nas na to stać.. w gruncie rzeczy, w polityce transferowej Wisły, to mnie interesuje tylko na teraz sprawa Stlicia..oraz ile da Franz szans na grę zmiennikom.. Ostoja, Chavez, Żemło, może jeszcze póki jest to i Stępiński.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 17.01.2015, 14:04
Na obronie póki co mamy pewny duet Guzmics- Głowa i nie ma sensu tego zmieniać jak dobrze funkcjonuje.
W obecnej chwili pensja gościa jest nie do zaakceptowania ,więc pewnie Gaszyński siądzie z Szaweezem i spróbuje go przekonać.
Jak gośc dalej będzie uparty to niech sobie pobiega w rezerwie po parkach to może oprzytomnieje.

Co do Ostoji - jak tylko wróci do formy to jest pewna 11tka, a nie zmiennik.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 17.01.2015, 14:16
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
W obecnej chwili pensja gościa jest nie do zaakceptowania ,więc pewnie Gaszyński siądzie z Szaweezem i spróbuje go przekonać.
Jak gośc dalej będzie uparty to niech sobie pobiega w rezerwie po parkach to może oprzytomnieje.
Nie jestem w ogóle zwolennikiem Chaveza i dla mnie dobrze by było jakby go nie było, ale jaki sens ma wtedy podpisywanie kontraktów jak później stawia się ultimatum (albo obniżka albo błonia)? Ktoś chyba mu ten kontrakt zaproponował, a rada nadzorcza zaakceptowała...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 17.01.2015, 14:18
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
To my mamy zmierzać w kierunku profesjonalizmu czy nadal ma być tak jak było?
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 17.01.2015, 15:56
Piszecie, że mamy duet Guzmics - Głowacki, więc Chavez jest zbędny. Zeszły sezon niczego was nie nauczył? Przyjdą kartki, kontuzje, i na Legii wyjdzie w obronie Czekaj z Urygą i dostaniemy piątkę. Musimy mieć szeroką kadrę! 3 środkowych obrońców to absolutne minimum. Jest jeszcze Dudka, ale on będzie grał na defensywnym pomocniku - wątpie żeby Ostoja go wygryzł. Ewentualnie będzie łatał dziury na bokach obrony.

Inna sprawa, że Chavez ma za wysoki kontrakt jak na rezerwowego. Wydaje mi się jednak, że to uczciwy gość, zależy mu na grze u nas i zgodzi się na obniżkę, tak jak kiedyś Garguła.

Niech mu Smuda zabroni saneczkarstwa i środek obrony mamy najlepszy w lidze

Cytat:
2015-01-16 20:58
Lolek
Manoel Cristiano Ribeiro Lemes
Gościu testy medyczne miał wczoraj, wszyscy o tym mówili i pisali od tygodnia, pozostaje mi tylko potwierdzić.......pozdro
Ostatnio edytowane przez Kamson : 17.01.2015 o godz. 16:07.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
TYSIAC906
Member

Od: 06.2013

Stary 17.01.2015, 22:09
Tylko, że Ostoja przed kontuzją był klasę lepszy od Dudki.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.01.2015, 02:14
Jak się nie da Chaveza pozbyć z listy płac to powinien być rezerwowym.

Miał swoje momenty w Wiśle, ale ja osobiście zawsze uważałem, że jest największym hamulcowym w grze... ofensywnej. Jak mieliśmy piłkę to praktycznie graliśmy w 10, nie da się grać piłką i mieć gościa co nie potrafi jej prosto kopać na stoperze.

Owszem, w defensywie jest ostry, silny, nie da się przepchnąć, tyle, że od czasu do czasu zejdzie z czerwem, bo tak już gra. Guzmics jest od niego conajmniej o klasę lepszy, nie wspominając o Głowackim.

Tak czy siak przy Czekaju to jest Pan Profesor, więc może dobrze, że będzie taki ktoś do dyspozycji jak się nie daj Boże Głowacki rozsypie. Z resztą mimo całych jego mankamentów nie jest gorszym stoperem niż Dariusz 'Alibi' Dudka.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.01.2015 o godz. 02:18.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 18.01.2015, 11:14
Dla tych, co piszą, że Chavez nie chce odejść, to juz Was widze jak pracodawca daje Wam 100 tys. na miesiąc a Wy dobrodusznie po roku idziecie i mówicie mu, że ma złą kondycję fionansową więc schodzicie z listy płac albo chcecie zarabiać 1/5 tego. Pomyślcie sami. Ja uważam, że trudno - za błędy trzeba płacić. Chavez jest jaki jest, ale zaangażowania mu odmówić jednak nie można. Uważam tak jak wyżej - Główka i Guzmics są poza Jego zasięgiem zdecydowanie, ale od Michała to już klasa wyżej. Na rezerwę będzie ok, a gnojenie ludzi za to, że wzięli to co im oferowali to bardzo słabe. Powinniśmy dążyć do profesjonalizmu a nie do słomy z butów.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 18.01.2015, 13:57
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Dla tych, co piszą, że Chavez nie chce odejść, to juz Was widze jak pracodawca daje Wam 100 tys. na miesiąc a Wy dobrodusznie po roku idziecie i mówicie mu, że ma złą kondycję fionansową więc schodzicie z listy płac albo chcecie zarabiać 1/5 tego. Pomyślcie sami. Ja uważam, że trudno - za błędy trzeba płacić. Chavez jest jaki jest, ale zaangażowania mu odmówić jednak nie można. Uważam tak jak wyżej - Główka i Guzmics są poza Jego zasięgiem zdecydowanie, ale od Michała to już klasa wyżej. Na rezerwę będzie ok, a gnojenie ludzi za to, że wzięli to co im oferowali to bardzo słabe. Powinniśmy dążyć do profesjonalizmu a nie do słomy z butów.
Ty jak podpisujesz umowe na czas nieokreslony w robicie a dajesz dupy to Cie pracodawca wywala na zbity pysk. To chyba oczywiste ze od najlepiej zarabiajacych mozna oczekiwac najlepszej gry - jezeli tak nie jest to trzeba sie zastanowic co z tym zrobic.
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 18.01.2015, 14:25
Co ma wspólnego kontrakt z umową o pracę na czas nieokreślony?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 18.01.2015, 14:42
ma wspolnego bardzo duzo gdyz jest to alternatywna forma umowy o prace...

E: za kontrakt i umowe o prace dostaje się wynagrodzenie (element wspólny) W obu umowach istnieje pojęcie czasu pracy (element wspólny) wystarczy czy chcesz bez celu polemizowac nt. elementów wspólnych?
Nic nam to nie da.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.01.2015 o godz. 15:17.

Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Stary 18.01.2015, 15:09
Skoro jest alternatywą dla umowy o pracę, to znaczy, że nie ma z nią nic wspólnego.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.01.2015, 15:14
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Ty jak podpisujesz umowe na czas nieokreslony w robicie a dajesz dupy to Cie pracodawca wywala na zbity pysk. To chyba oczywiste ze od najlepiej zarabiajacych mozna oczekiwac najlepszej gry - jezeli tak nie jest to trzeba sie zastanowic co z tym zrobic.
a kto powiedział że Chavez daje dupy Chavez gra na tyle na ile potrafi( a że wiele nie potrafi to już inna sprawa) nie jego wina że ktoś tak wysoko wycenił jego wątpliwe umiejetności.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 18.01.2015, 15:19
prawda jest taka jak napisał wiertar. Nie wina Osmana jest ze jest jaki jest i dostaje ile dostaje. Dlaczego ktoś mu ....a tyle dał ?
Chociaz pamiętam jak bardzo na niego wyczekiwaliśmy.....
Nie zapominajmy tez ze to kolejny piłkarz z poza UE.

Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Stary 18.01.2015, 15:29
ma wspolnego bardzo duzo gdyz jest to alternatywna forma umowy o prace...

E: za kontrakt i umowe o prace dostaje się wynagrodzenie (element wspólny) W obu umowach istnieje pojęcie czasu pracy (element wspólny) wystarczy czy chcesz bez celu polemizowac nt. elementów wspólnych?
Nic nam to nie da.
Oczywiście, że chcę polemizować, ponieważ piszesz całkowite bzdury.

Umowy o pracę na czas nieokreślony są prawie zawsze wypowiadalne. Umowy o pracę na czas określony są co do zasady niewypowiadalne, chyba że zawierają klauzulę wypowiedzenie.

Kontrakty, jakie podpisują piłkarze są niewypowiadalne i to jest zasadnicza różnica, więc nie szukaj podobieństw w zakresie wynagrodzenia.

Popraw mnie jeśli się mylę, ale mam wrażenie, że nie widziałeś na oczy kodeksu pracy.

PS. Wypowiedzenie, a rozwiązanie to są dwie RÓŻNE rzeczy.
Ostatnio edytowane przez Paweł : 18.01.2015 o godz. 15:39.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów