The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.02.2019, 21:28
burki

nie wiem czy pamiętasz sytuacje co się działo za czasów PO, jakbyś zobaczył ojców z dziećmi z rozjebanymi głowami po tym jak oddział interwencyjny wpadał do Wiślackiego ogródka żeby wyciągnąć typa w koszulce ACAB to byś przestał pieprzyć takie głupoty, ale myślę że jesteś zwykłym prowokatorem.

[QUOTE]Ale już tak na spokojnie - przyzwolenie na PDW dla śmiecia ( sorry każdy kto siedzi za mordobicia, handel itd ) jest normalne?
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując
burki
Member

Od: 05.2017

Stary 07.02.2019, 21:33
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
burki

nie wiem czy pamiętasz sytuacje co się działo za czasów PO, jakbyś zobaczył ojców z dziećmi z rozjebanymi głowami po tym jak oddział interwencyjny wpadał do Wiślackiego ogródka żeby wyciągnąć typa w koszulce ACAB to byś przestał pieprzyć takie głupoty, ale myślę że jesteś zwykłym prowokatorem.
Nie ma wojny bez ofiar( to tylko slogan).Mowie o szmacie na plocie a nie w srodku trybuny adwokacie diabla
Ostatnio edytowane przez burki : 07.02.2019 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.02.2019, 21:41
master17 napisał(a):Wyświetl post
Proszę nie traktować tego posta jako czyjąś obronę, czy atak na kogoś innego. Jakie flagi nie powinny wisieć według was, ale tak konkretnie: WSH, PDW i Miśkowa, czy jeszcze inne poza tymi 3 ?
Odnośnie tego jak będzie wyglądał mecz ze Śląskiem, czy inne najbliższe, to nie spodziewałbym się jakiś ekscesów. O co może teraz walczyć część WSH ? Obecnie nie mają też siły przebicia na skuteczną akcję i im też zależy teraz na spokoju, gdzie czują oddech służb na karku i nawet macie przykład gdzie część graffiti o wiadomej grupie znikło bez żadnego sprzeciwu. Mówicie o SKWK dlaczego siedzi cicho itp, a co mają robić ? Ich nie ma i już nie będzie.
Nie ma i już nie będzie czyli to stowarzyszenie ogłosi niedługo likwidację?
W sumie wolałbym aby próbowali się "wyczyścić" ale w tym przypadku wypadałoby oddać kasę która wynieśli w reklamówkach
Odpowiedz cytując
hors
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 07.02.2019, 21:43
burki

w sumie jakby to napisać, straszne pier...e, nie chcę bronić żadnej gównianej partii politycznej i tego syfu, ale sądy 24/h i to skandaliczne prawo wprowadził pis z ziobro na czele. Zachowanie policji to inna sprawa, w każdej grupie społecznej są prymitywy, tej kibicowskiej też ale nie ma co płakać że ktoś dostał po łbie będąc w złym miejscu.
Wierność
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 07.02.2019, 22:25
Cytat:
Ale już tak na spokojnie - przyzwolenie na PDW dla śmiecia ( sorry każdy kto siedzi za mordobicia, handel itd ) jest normalne?Nikt tu nie płacze o race ani bluzgi.
mam to gdzieś, wydaje mi się że są większe problemy społeczne w życiu codziennym niż to że ktoś sobie kogoś w więzieniu pozdrawia.dla ciebie to może być śmieć, dla kogoś może to być przyjaciel, rodzina, musisz o tym pogadać z osobą która to wiesza.twój problem polega na tym że nie chcesz robić porządku z tymi co trzeba, tylko z jakimiś tam symbolami których pozbyć się nie da.

Cytat:
w sumie jakby to napisać, straszne pier...e, nie chcę bronić żadnej gównianej partii politycznej i tego syfu, ale sądy 24/h i to skandaliczne prawo wprowadził pis z ziobro na czele.
wolałbyś stado Ahmedów wpuszczonych przez donka?nie wątpię że byłby pionierem wpuszczania uchodźców.byłeś kiedyś np w Szwecji?żeby była jasność wszystkie partie mam w dupie.

Cytat:
Zachowanie policji to inna sprawa, w każdej grupie społecznej są prymitywy, tej kibicowskiej też ale nie ma co płakać że ktoś dostał po łbie będąc w złym miejscu
nie chodzi że dostał po łbie tylko że był z dzieckiem i na to patrzyło, kminisz?
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując
Smuga85
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 07.02.2019, 22:33

wolałbyś stado Ahmedów wpuszczonych przez donka?nie wątpię że byłby pionierem wpuszczania uchodźców.byłeś kiedyś np w Szwecji?żeby była jasność wszystkie partie mam w dupie.
Ja byłem w Szwecji i prawie wszystkich pozostałych krajach na naszym kontynencie i jestem bardzo ciekawy jak rozwiniesz ten wątek i co ciekawego masz nam w tej kwestii do powiedzenia i finalnie już co to ma wspólnego z Wisłą Kraków ?

Czy ktoś wie co planowane jest w Piątek w kwestii prac związanych ze zmianą funkcjonowania systemu sprzedaży karnetów ?
Ostatnio edytowane przez Smuga85 : 07.02.2019 o godz. 22:35.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 07.02.2019, 22:39
Ale co mam ci rozwinąć?Chcesz ze mną rozmawiać nt tolerancji takich grup Polsce, czy chcesz powiedzieć że ich tam nie ma?jeśli to drugie to zapraszam na prv nie będę tu robić OT
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 07.02.2019, 22:43
Karherop doskonale wiemy, że co SKWK by nie zrobiło, to już jest przegrane. Odnośnie pieniędzy, to wierzysz że oni zabrali te pieniądze, a nie inna grupa ? (na papierze może owszem oni widnieją)
Odpowiedz cytując
Tantal
Member

Od: 09.2018

Stary 08.02.2019, 05:57
Tommy, jeszcze raz - raczej ostatni bo nie ma co się spierać w nieskończoność o rzeczy, w których każdy zostanie przy swoim.

Nikt prawie tu nie pisze o racach. Nawet jakieś grubsze sceny, które opisujesz z klubów z Grecji (oj, tam to jest wesoło ) pewnie by przeszły, choć rzucanie koktailami mołotowa to już hardcor. Nie o zadymy chodzi.

Tylko Ty piszesz o stadionowych nawalankach, a ja piszę o czym innym. O zorganizowanych systemie zbrodni i kradzieży, W TYM OKRADANIA WŁASNEGO KLUBU I NAWALANIA WŁASNYCH W IMIĘ HAJSU I WPŁYWÓW.

Ludzie, naprawdę przestańcie pisać, że "nie każdy tam był zły". DOŚĆ. To co tam robiliście? Ślepi byliście? Nie widzieliście przez lata, jak jest rozdysponowywany hajs z puszek? Imponowało wam, że w sprawie zgód najważniejsze jest to, kto komu w "interesach" może pomóc? NIE WIDZIELIŚCIE, JAK WASZYCH ZNAJOMYCH USUWA SIĘ KIEDY PRZESZKADZAJĄ W INTERESACH? NAPRAWDĘ NIE?

Pisze który, że znaczna część towarzystwa jest po drugiej stronie muru. I TAM ICH J....E MIEJSCE. Razem z pedofilami i złodziejami portmonetek od babć w parku. A waszą rolą, skoro tacy źli nie jesteście, jest się ogarnąć i stworzyć coś nowego, gdzie totalna patolka nie podniesie głowy.

Może ja się nie znam, może to nie moje klimaty, ale bardzo jestem ciekaw opinii kogoś z moich roczników, tj. mniej więcej z tych lat kiedy jeszcze w Krakowie brylowali Devilsi. Kim w oczach tamtych chłopaków są Ci, co wywalili pół ekipy na inne trybuny, bo im nie pasowała w rozgrywkach, którzy sprzedawali swoich za hajs, którzy własny klub opletli tak mocno, że prawie zadusili. Jak wygląda dzisiejsza "ekipa" (żal na to słowo) i jej "zasady" w oczach tych, którzy jakieś zasady chyba jednak mieli. A może ja stary jestem i po prostu zrzędzę.

Kurna, jak ktoś poważnie i mądrze podejdzie do zmian regulaminów, to może i te pieprzone race da się zalegalizować. Nie pomyśleliście o tym? Naprawdę teraz jest z kim rozmawiać. Tylko wam się nie mieści w głowach, że najpierw trzeba usunąć symbole gangu, który stał się parodią ruchu kibicowskiego i prawie utopił klub ze stuletnią historią. Tommy, może taką historię zasuniesz, co? Podaj jakiś przykład układu kibiców, który omal nie rozj...ł własnego klubu?
Ostatnio edytowane przez Tantal : 08.02.2019 o godz. 06:02.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.02.2019, 06:55
No to powinni zmienić tą ligę, nie może być tak że w całej ekstraklasie ,,jest jak jest,, a na Wiśle osobny rygor.Są jakieś regulaminy, zasady, hasła których nie można propagować i delegaci którzy tego pilnują
Żyjemy podobno w wolnym demokratycznym kraju i każdy ma równe prawa/zasady.
Patrzcie, kurna: zwolennicy gangusów powołują się na prawo i demokrację!

(nie do ciebie osobiście, kolego)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
qubu
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 08.02.2019, 07:00
Znienawidzony kiedyś Stanowski dorzucił właśnie 400k wychodząc z inicjatywą sprzedaży koszulek. Życie jest przewrotne.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.02.2019, 10:30
mam to gdzieś, wydaje mi się że są większe problemy społeczne w życiu codziennym niż to że ktoś sobie kogoś w więzieniu pozdrawia.dla ciebie to może być śmieć, dla kogoś może to być przyjaciel, rodzina, musisz o tym pogadać z osobą która to wiesza.twój problem polega na tym że nie chcesz robić porządku z tymi co trzeba, tylko z jakimiś tam symbolami których pozbyć się nie da.
Pytanie dlaczego w przewadze do słowa "śmieć" wstawiasz słowa przyjaciel, rodzina. Kogo chcesz tak bronić?
Klub mozolnie próbuje się pozbyć z klubu osób i otoczenia przez które omal klub ostatnio nie upadł. I co w tym dziwnego?

Wisła jest obecnie na świeczniku dla nowych inwestorów i jedyne czego oczekuje to spokoju na trybunach bez propagowania swoich i interesuje - podkreślam tych, przez które klub nie upadł.

Jeśli ktoś tego nie potrafi zrozumieć, to nie wiem czy jest sens aby jawił się jako kibic klubu .

@master17

Nie mam pojęcia kto konkretnie zgarniał kasę, natomiast wiemy kto był podkładka, kto na podstawie jakiej umowy żądał pieniędzy.

Mam osobiście nadzieję że powstanie organizacja która ogarnie wyjazdy i będzie oferowała coś więcej niż "spokój na trybunach".
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 08.02.2019, 10:45
@TommyTSW, pytanie apropos wolnosci pozdrawiania ludzi w wiezieniach. Tak to mo,ze byc, twoj przyjaciel, rodzina osoba bliska.

Napisz list, pojdz na widzenie, wyslij paczke, po co robic to ze stadionu gdzie zdecydowana wiekszosc nie ma nic wspolnego z czlowiekiem za kratami, klub nie ma z nim nic wspolnego ani sport sam w sobie?

To jest poprostu lans i hipokryzja.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 08.02.2019, 13:02
Nie wiem, tłumacz to tym co wieszają.Mi to rybka czy ktoś pozdrawia kogoś z więzienia, mamę, miłość wyznaje dziewczynie albo prosi Brożka o koszulkę.Wiem że jakieś spiny na trybunach nic dobrego nie dadzą, nie przechodzimy to po praz pierwszy.Powieszą flagi i co będziesz robił?buczał przez 90'?Na drugi dzień sobie przypomnisz co mówił Wisłocki o atmosferze, inwestorach i zwalisz wszystko na flagi...
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.02.2019 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując
Putin2000
Member

Od: 02.2008

Stary 08.02.2019, 13:19
To co proponujesz? W ogóle nie reagować na flagi i PDW?
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 08.02.2019, 13:38
Tommy ale mi nie chodzi o spiny. 1 Flaga nie ma prawa wjechac. 2 Jesli jakims cudem wjedzie agencja ochrony w 10 minut powinna ja sciagnac(na podstawie juz wczesniej wskazanych mozliwosci regulaminowy i tu odrazu pozdrowienia nie maja nic wspolnego z meczem a np sektorowka juz zazwyczaj tak).

Naprawede nie porownujmy tego do pozdrawiania mamy A prosba o koszulke - > no chyba wpisuje sie w temat spotkania.

Nie nie bede buczal. Rola Wislockiego jest wybrac firme ochroniarka a tej nie dopuscic przekazow, ktore narazaja klub na straty wizerunkowe. Tyle. Na braku wspomnianych flag nic nie tracimy jedynie mozemy zyskac. Na ich obecnosci wrecz odwrotnie. Kawalek szmaty...
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 08.02.2019, 14:29
Cytat:
Tommy ale mi nie chodzi o spiny. 1 Flaga nie ma prawa wjechac. 2 Jesli jakims cudem wjedzie agencja ochrony w 10 minut powinna ja sciagnac(na podstawie juz wczesniej wskazanych mozliwosci regulaminowy i tu odrazu pozdrowienia nie maja nic wspolnego z meczem a np sektorowka juz zazwyczaj tak).
Ale to jakieś twoje postanowienia jako organizatora, czy jakiś dowcip?
2pkt chcesz zamieszek na meczu?

Reasumując:
Z początku roku byliśmy w dupie, zajebista akcja promocyjna, wsparcie.Mamy pokazać na meczu klasę potencjalnym inwestorom, a wy tu chcecie buczeć w stronę C, kminicie jakieś przedstawienia zrywania flagi, prokurowanie tym samym zamieszek no nic tylko przyklasnąć, wszystkiemu winni będą wiadome Szarksi jeśli się spełnią twoje życzenia
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.02.2019 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 08.02.2019, 15:05
Ale to jakieś twoje postanowienia jako organizatora, czy jakiś dowcip?
2pkt chcesz zamieszek na meczu?

Reasumując:
Z początku roku byliśmy w dupie, zajebista akcja promocyjna, wsparcie.Mamy pokazać na meczu klasę potencjalnym inwestorom, a wy tu chcecie buczeć w stronę C, kminicie jakieś przedstawienia zrywania flagi, prokurowanie tym samym zamieszek no nic tylko przyklasnąć, wszystkiemu winni będą wiadome Szarksi jeśli się spełnią twoje życzenia
Mój Ty kochany przyjacielu, czy Ty rozumiesz tekst pisany?

No właśnie, mamy pokazać klasę. Dla mnie pokazaniem klasy nie jest to, że flaga organizacji przestępczej, która jebała cały klub i pośrednio mnie również na kasę będzie wisieć dumnie a trybuny udawać będą że nic się nie stało. Co to, pluje nam ktoś w twarz? Niee, przecież to tylko chyba deszcz leje.

Oczywiście że ten kawałek szmaty nie powinien się w ogóle pojawić na stadionie. A jeśli się pojawi to powinien być usunięty, razem z każdym idiotą który będzie chciał go obronić. Czy to naprawdę trzeba tłumaczyć? Nikt nie chce zabijać dopingu, ani atmosfery. Nikt nie chce ograniczania przyśpiewek - ale pewne symbole nie są odpowiednie w momencie, gdy jesteśmy na świeczniku.

Bo właśnie, ciągle jesteśmy w centrum uwagi. Pod wpływem medialności byliśmy nr.1 w kraju. I trzeba wziąć poprawkę na to, zastanów się dlaczego tam się znaleźliśmy. Teraz mamy naprawdę dobry PR - odnowienie, oczyszczenie, ale opinia przeciętnego zjadacza chleba brzmi "bandyty sie ukryły i dalej klub bedo doić". A PDW i flagi organizacji przestępczych (w sumie to takie fajne słowo w tej sytuacji ) tylko dają pożywkę do śmierdzącej medialnej bomby - Wisła Kraków ciągle nie odcięła się od wpływów kiboli. I co, znowu będzie że Stanowski be, TVN to gówno i nikt nie powinien oglądać, a TVPis to już dramat? Niestety, sporo osób ogląda te media, a to może wpłynąć na liczbę zajętych krzesełek na stadionie. Że o inwestorach nie wspomnę

Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 08.02.2019, 15:14
Jesteśmy wielcy , my kibice Wisły

https://www.youtube.com/watch?v=b8ox4y-YUAk
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 08.02.2019, 15:17
@TommyTSW Nie jestem organizatorem i to nie moje postanowienie. To sa mozliwosci jakie ma klub i zjakich powinien skorzystac.

Wskaz mi gdzie ja pisze o buczeniu?

"Z początku roku byliśmy w dupie, zajebista akcja promocyjna, wsparcie." - Tak I latwo je stracic.

Prokurowanie zamieszek? Wchodzac na stadion zgadzasz sie na wspomniany regulamin. Tak czy nie?
No ale skoro ktos bedzie wszczynal zamieszki dla kawalka szmaty pozdrawiajacej wkryminalistow(no nie politycznych, no nie siedzacych za walke o idealy tylko za szemrany biznes) to jest normalny? Zakaz stadionowy i problem ze stadionu znika.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 08.02.2019, 15:20
Taki offtop, jest gdzieś rozmiarówka tych koszulek Błaszczykowskiego?
Odpowiedz cytując
burki
Member

Stary 08.02.2019, 15:25
Zrozumcie wreszcie,ze nie ma rozmowy z ludzmi nie zainteresowanymi pilka,tylko psychoza antyspoleczna czy swoimi sektami zla.Ich nie interesuje takze doping,ktorego zachowanie im chcecie zagwarantowac.Ich interesuja ich szmaty i godla a nie herby ich klubow.Oni za te szmaty na trybunach sa w stanie zdemolowac wlasny nie tylko klub,co juz o malo co sie im nie udalo,ale nawet realnie zdewastowac stadion,na ktorym coraz gorzej sie czuja.Straszenie zadymami,jesli im te szmaty ktos zechce odebrac lub nawet ich wybuczy,juz tutaj niektorzy zapowiadaja.Powiew IV ligi to ich zapachy.To sa ludzie destrukcji,nie potrafiacy zyc w swiecie bez agresji,bez wrogow,nie tylko z Cracovii.Nie chca tych swoich sekt zawiazac jako oddzielnych mafii walczacych w danym rejonie o swoje wplywy i interesy,tylko podpinaja sie pod kluby pilkarskie,aby ich zasieg byl wiekszy a poprzez zgody,jeszcze wiekszy.Przy okazji ,nazywajac sie kibicami,kamufluja swoje prawdziwe cele i licza na bezkarnosc,bo jak nie to demolka klubu i tyle,jesli im ktos zabroni wywiesic PDW dla tych bandytow co wpadli..A ze duzo mlodych lapie sie na ich kicowski pseudo charrakter to inna pilka wynikajaca z przyzwolenia panstwa na ten proceder i brak edukacji mlodziezy,gdzie nauczycielem sa ulica i blokowiska.
Ich trzeba usunac z zycia pilkarskiego na stale.Tylko Thatcherowskie, rygorystyczne i przestrzegane prawo pomoze ich zneutralizowac.Zero tolerancji dla stadionowego zbydlecenia,tak na trybunach jak i w mediach.
Mam nadzieje,ze ich stadionowy zywot jest juz policzony i nie potrwa dluzej w Polsce niz 2 lata

Ja nie uznaje ich za kibicow swoich klubow.To patologia spoleczna,ktora tylko sila panstwa mozna usunac.
Ostatnio edytowane przez burki : 08.02.2019 o godz. 15:59.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 08.02.2019, 15:34
TommyTSW ostrzega, że jest realna groźba zamieszek, jak ktoś spróbuje wyegzekwować regulamin stadionu, więc też ma szarksów za bezmózgową patologię.

W gruncie rzeczy różnimy się w szczegółach
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 08.02.2019, 15:37
Cytat:

No właśnie, mamy pokazać klasę. Dla mnie pokazaniem klasy nie jest to, że flaga organizacji przestępczej, która jebała cały klub i pośrednio mnie również na kasę będzie wisieć dumnie a trybuny udawać będą że nic się nie stało. Co to, pluje nam ktoś w twarz? Niee, przecież to tylko chyba deszcz leje.
jak myślisz że goście np z Dubaju przyjadą doglądać czy wisi flaga z rekinem i jakieś akcje z tym związane to masz coś z deklem, po drugie nie prowadzę z tobą żadnej rozmowy więc idź gdzieś sobie tam dalej klepać te paranoje
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.02.2019 o godz. 17:25.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 08.02.2019, 16:00
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Przecież to nie jest kwestia czy to się stanie tylko kiedy to się stanie. Tak się stało w krajach bogatszych i tak będzie u nas. Ok, będą incydenty w stylu nostalgii za latami minionymi tak jak i tam się zdarzają ale całościowo to nie zmieni rzeczywistości.
Dokładnie tak będzie. Niektórzy będą patrzyć z nostalgią na ligę rosyjską i chorwacką. To im zostanie. Czasami jakieś małe awantury. Ale będzie ich coraz mniej. Już widać jakie zmiany zaszły na młynie w przeciągu kilkunastu lat. Dawniej na młyn strach było wejść, z szacunku człowiek siadał z gdzieś z boku, a teraz? - młodzież pcha się jak najbliżej gniazda poubierani w smyczki, koszulki z rekinami byle by się pokazać przed dziewczynami. A stara paka porozchodziła się po całym stadionie. Jak my wyglądamy kibicowsko po tych kibolskich latach u nas? Przy takim kryzysie jaramy się sprzedaniem 11000 karnetów? To jest wstyd. W ciągu tygodnia powinny być wykupione wszystkie karnety. Taka sytuacja jest raz albo dwa razy w życiu klubu. Śmiejemy się z sąsiadki, a przy takiej mobilizacji sprzedaliśmy jak do tej pory kilka tysięcy więcej karnetów niż Legia. Mam nadzieję że pójdziemy w kierunku bardziej niemieckim niż angielskim. A w którymś pójdziemy na pewno. To nie są lata 90 czy początek 21 wieku. Teraz jak klub będzie chciał to osiągnąć to osiągnie.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 08.02.2019, 16:01
jak myślisz że goście np z Dubaju przyjadą doglądać czy wisi flaga z rekinem i jakieś akcje z tym związane to masz coś z deklem, po drugie nie prowadzę z tobą żadnej rozmowy więc idź gdzieś sobie tam dalej klepać te paranoje
Jak myślisz że jak ktoś chce zorientować się wśród sytuacji panującej wokół klubu i wędruje z lornetką na stadion to powinieneś być brakującym ogniwem w egzotycznym tercecie kambodżańskim. Napisałem Ci już wcześniej, no prościej nie można

Może byś się tak odniósł do całości postu, a nie wybranego fragmentu? No co, burzy trochę światopogląd, czy nie chciało się tyle czytać?

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.02.2019, 16:48
Mamy pokazać na meczu klasę potencjalnym inwestorom, a wy tu chcecie buczeć w stronę C, kminicie jakieś przedstawienia zrywania flagi, prokurowanie tym samym zamieszek no nic tylko przyklasnąć, wszystkiemu winni będą wiadome Szarksi jeśli się spełnią twoje życzenia
ja prdl... to jest skandaliczne, co piszesz.

Nie będą winni ci, co muszą się pokazać ze swoimi rybimi flagami (w domyśle - pokazać: nadal tu jesteśmy i g..o nam zrobicie) tylko ci, którym się to nie podoba?

Zamieszek będą winni nie ci, których dzisiaj nikt rozsądny na Wiśle nie chce, tylko ci, którzy chcą pokazać, że tych niechcianych naprawdę nie chcą.

Uświadom sobie: nikt rozsądny dzisiaj we władzach klubu i pośród normalnych kibiców nie chce sharksów i wszystkiego, co z nimi związane.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 08.02.2019, 16:55
Już to pisałem i napiszę jeszcze raz, gdyby Panowie spod pewnej flagi mieli na względzie dobro Wisły i sytuację w jakiej znalazł się nasz klub, częściowo przez nich to nie wywieszaliby tej flagi dla świętego spokoju.

Resztki honoru nie pozwoliłby im na to, ale pewnie znowu ich prywatny interes będzie ważniejszy niż dobro ogółu (klubu jak i wszystkich kibiców Wisły Kraków).

Dla nich herbem nie jest Biała Gwiazda tylko rekin, taka prawda.
Ostatnio edytowane przez heoij : 08.02.2019 o godz. 17:08.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.02.2019, 17:14
Reserve napisał(a):Wyświetl post

Oczywiście że ten kawałek szmaty nie powinien się w ogóle pojawić na stadionie. A jeśli się pojawi to powinien być usunięty, razem z każdym idiotą który będzie chciał go obronić. Czy to naprawdę trzeba tłumaczyć? Nikt nie chce zabijać dopingu, ani atmosfery. Nikt nie chce ograniczania przyśpiewek - ale pewne symbole nie są odpowiednie w momencie, gdy jesteśmy na świeczniku.

Bo właśnie, ciągle jesteśmy w centrum uwagi. Pod wpływem medialności byliśmy nr.1 w kraju. I trzeba wziąć poprawkę na to, zastanów się dlaczego tam się znaleźliśmy. Teraz mamy naprawdę dobry PR - odnowienie, oczyszczenie, ale opinia przeciętnego zjadacza chleba brzmi "bandyty sie ukryły i dalej klub bedo doić". A PDW i flagi organizacji przestępczych (w sumie to takie fajne słowo w tej sytuacji ) tylko dają pożywkę do śmierdzącej medialnej bomby - Wisła Kraków ciągle nie odcięła się od wpływów kiboli. I co, znowu będzie że Stanowski be, TVN to gówno i nikt nie powinien oglądać, a TVPis to już dramat? Niestety, sporo osób ogląda te media, a to może wpłynąć na liczbę zajętych krzesełek na stadionie. Że o inwestorach nie wspomnę
Dobra, ale po co takie bajki? Pójdziesz na C zerwać ew. flagę? Nie, nie pójdziesz (i dobrze, bo sam byś wywoływał zadymę). Od tego ew. jest ochrona, nie masz prawa samodzielnie wymierzać "sprawiedliwości".
Jako kibic jedyne co możesz to ew. ją wybuczeć, tylko może to wyglądać jak buczenie na piłkarzy.
Nie wiem jaki sens mają takie rozważania. Przestańcie fantazjować jak wy tym sharksom flagi odbierzecie, bo to tragifarsa, pomyślcie o czymś realnym i sensownym. Własna flaga, okrzyk albo przyśpiewka przeciw sharksom - coś z jajem. Coś co nie wywoła zadymy której będziecie jedynymi (obok klubu) ofiarami.

@FraMat - rozumiem że ty pójdziesz zrywać ew. flagę?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2019 o godz. 17:21.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 08.02.2019, 17:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ja prdl... to jest skandaliczne, co piszesz.

Nie będą winni ci, co muszą się pokazać ze swoimi rybimi flagami (w domyśle - pokazać: nadal tu jesteśmy i g..o nam zrobicie) tylko ci, którym się to nie podoba?

Zamieszek będą winni nie ci, których dzisiaj nikt rozsądny na Wiśle nie chce, tylko ci, którzy chcą pokazać, że tych niechcianych naprawdę nie chcą.

Uświadom sobie: nikt rozsądny dzisiaj we władzach klubu i pośród normalnych kibiców nie chce sharksów i wszystkiego, co z nimi związane.
piszę jedynie że ogólna atmosfera na trybunach jest dużo ważniejsza niż to czy ktoś powiesi pdw czy WS, do poniedziałku podobne flagi będą wisiały na innych stadionach i co?wiadome że w tej sytuacji lepiej jakby nie było flagi rekinów, jak będzie co wtedy?oliwa do ognia?co będzie to się okaże za tydzień, a klepanie w klawiaturę niczego nie zmieni

edit:
PDW wisi już w pierwszym meczu w Legnicy i nie widzę tam żadnych oddziałów
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.02.2019 o godz. 17:25.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów