The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.08.2011, 15:41
dokładnie CH. masz racje w ogóle ten gol co udało nam się zdobyć to przez zbytnie rozluźnienie APOELU. A Maskant zbyt zagrał defensywnie Iliew powinien grać od początku, albo wejść wcześniej. Kompletnie nie rozumie zmiany potykającego się o własne nogi Kirma to już naprawdę nie ma kogo innego;/
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
Krzysiek Grabski
Member

Od: 04.2010

Stary 24.08.2011, 15:42
Szkoda kolejnej szansy.
Zabrakło umiejętności,fartu,koncentracji?
Kiedyś drużynę z Cypru spytalibyśmy ile chcą dostać bramek a dziś marząc o fajnych przeciwnikach odpadamy z kelnerami?
Nie,to nie są kelnerzy,zwyczajnie reszta świata nas wyprzedziła.
Wisła grała dobrze,prezentowała wysoki poziom, ale to co jest wystarczające na polską ligę,poza granicami kraju już nie wystarcza.
Pozdrawiam.
Kibic Legii Warszawa.
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 24.08.2011, 15:45
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie błędem było ściągnięcie Jaliensa,bo grał najlepiej z całej naszej obrony i może gdyby był wtedy koło Chaveza,gdyby w ogóle był w polu karnym,bylibyśmy w Lm...
Jaliens miał kontuzje...?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.08.2011, 15:47
Jakie odpuszczanie czegokolwiek? Czy wy sobie robicie jakieś jaja? To są profesjonalni piłkarze (przynajmniej z założenia), którzy nie robią nic innego jak trenowanie. Czy wy mi chcecie powiedzieć, że rozegranie marnych 6 meczów dodatkowo w ciągu prawie 4 miesięcy to ma być dla nich jakikolwiek problem? Wolne żarty.
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 24.08.2011, 15:47
Krzysiek Grabski napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś drużynę z Cypru spytalibyśmy ile chcą dostać bramek a dziś marząc o fajnych przeciwnikach odpadamy z kelnerami?
trzeba się przyzwyczaić, że to my teraz spełniamy trochę rolę tych kelnerów.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Od: 01.2006

Stary 24.08.2011, 15:51
Powoli dochodzę do siebie po tym meczu.

Przez te kilka minut miałem nadzieję. Miałem nadzieję pomimo tego co widziałem na boisku.

Nie byliśmy w stanie przeprowadzić porządnej akcji. Na tle APOELu byliśmy po prostu słabsi. O wiele słabsi. Jako kibicowi Wisły Kraków krwawi mi serce, gdy to piszę, ale chcąc zachować resztki obiektywizmu muszę to napisać: APOEL pokazał nam gdzie jesteśmy - w drugiej lidze europejskiej.

Ja wczoraj nie widziałem kipiących sportową złością zawodników Wisły, ja wczoraj nie widziałem woli zwycięstwa.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki..."
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 24.08.2011, 15:51
Ja tylko mam pretensje do RM że nie zdjął Małego w przerwie bo ten mecz Go przerósł mentalnie. Zresztą mnie chyba też . Ostatnie 10 minut nie mogłem patrzyć więc stałem przed knajpą i jarałem jedną fajkę za drugą. Szkoda. Najbardziej mi żal SOBOLA.
Ostatnio edytowane przez mee : 24.08.2011 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 24.08.2011, 15:52
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie błędem było ściągnięcie Jaliensa,bo grał najlepiej z całej naszej obrony i może gdyby był wtedy koło Chaveza,gdyby w ogóle był w polu karnym,bylibyśmy w Lm...
Jaliens włożyl wiele serca i zdrowia w mecz. W końcówce wielokrotnie ostro wchodził i w niego ostro wchodzono. Wczesniej leżał dwa razy w polu karnym. Nie pomyślałeś, że po prostu już nie mógł grac? Może jakiś drobny uraz, ktory i tak powodował opóźnienia w interwencjach i zagrożenie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.08.2011, 15:53
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
trzeba się przyzwyczaić, że to my teraz spełniamy trochę rolę tych kelnerów.
Ty oczywiście możesz się przyzwyczajać - ja nie zamierzam i przypuszczam ,że ta "lekcja" nie pójdzie na marne ...
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
a_r_e_n_a
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 24.08.2011, 15:54
zagralismy beznadziejne spotkanie. brakowalo wszystkiego, nikt nie zasluzyl na pochwale, gdyz wszyscy zaprezentowali sie tragicznie. zarowno trener jak i pilkarze zawiedli. zespol apoelu byl do ogrania, albo chociaz do podjecia rownej walki. wygladalismy przy nich jak zespol pastuchow. trzeba wstac z desek i walczyc dalej, niczym Rocky w walce z Apollo w I czesci. jest motywacja, sa warunki i sa wykonawcy. skonczmy ich usprawiedliwiac. dosyc wciskania ciemnoty.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 24.08.2011, 15:55
kristos napisał(a):Wyświetl post
Ty oczywiście możesz się przyzwyczajać - ja nie zamierzam i przypuszczam ,że ta "lekcja" nie pójdzie na marne ...
szkoda, ze na forum nie ma opcji oceniania postów "podoba mi się" albo "nie podoba mi się".
Dostałbyś ode mnie za tego posta pierwszą wersję
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 24.08.2011, 15:56
kristos napisał(a):Wyświetl post

obyś miał rację! tylko, który to już taka lekcja.. Cupiał więcej kasy niż teraz dawać nie będzie, lepszego składu Wisła nie zbuduje w najbliższym czasie, na ligę oczywiście to wystarcza, może nawet na Ligę Europejską, ale na Ligę Mistrzów raczej nie.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 24.08.2011, 15:59
Warto powtórzyć główną tezę Maaskanta: Mamy skład na LE, a awans do LM to byłby taki dodatkowy bonus.
I Ja się z tą tezą w pełni zgadzam.
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.08.2011, 16:01
Nie ma co płakać na rozlanym mlekiem. Większość miała, że tak to się może skończyć, niestety dla nas tak się skończyło!! Powody są trzy:

-> Brak bardzo wartościowych piłkarzy;

-> Brak pieniędzy lub nie umiejętność wyszukanie bardziej wartościowych piłkarzy,

-> Etap budowania drużyny, który się jeszcze nie zakończył a już rozpoczyna się kolejny...

Liga Mistrzów za nami, ale nie pozwólmy odebrać sobie tego co nam zostało. Piłkarze zrobili co mogli, trener też. Dlatego trzeba ich maksymalnie mobilizować, aby nie zawalili reszty sezonu. Moim zdaniem teraz priorytetem jest Ekstraklasa i Liga Europy. Wyobraźcie sobie, że na koniec sezonu jesteśmy Mistrzami, z Pucharem Polski i dobrymi występami w Le. Kto wtedy będzie narzekał, że nie udało się wejść do LM. To co złe trzeba przykrywać dobrym. Bo dramatem prawdziwym będzie oddanie np. Kolejarzowi MP, a on może zrobić z tego LM. To byłby dramat.

Cieszmy się Ligą Europejską, cieszmy się Ekstraklasą i Pucharem Polski. To wszystko jest dla nas, mało

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...przez_kibicow/ brawo dla tych kibiców.
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 24.08.2011 o godz. 16:13.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz cytując
mee
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 24.08.2011, 16:04
Cytat:
zagralismy beznadziejne spotkanie. brakowalo wszystkiego, nikt nie zasluzyl na pochwale, gdyz wszyscy zaprezentowali sie tragicznie. zarowno trener jak i pilkarze zawiedli. zespol apoelu byl do ogrania, albo chociaz do podjecia rownej walki. wygladalismy przy nich jak zespol pastuchow. trzeba wstac z desek i walczyc dalej, niczym Rocky w walce z Apollo w I czesci. jest motywacja, sa warunki i sa wykonawcy. skonczmy ich usprawiedliwiac. dosyc wciskania ciemnoty.
fantasta z Ciebie. oni nie zawiedli oni nie mogli. dlaczego niektórzy po przegranym meczu zawsze piszą że nie włożyli maksimum wysiłku byli momentami BEZRADNI, a to jest najgorsze co może się przytrafić w rywalizacji sportowej. I tyle.
Odpowiedz cytując
fcb4
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.08.2011, 16:10
A mi się marzy taka grupa : Rangers FC , Hapoel Tel-Aviv , AEK Ateny,

Ja już też ochłonołem i nie mogę się już doczekać meczów LE

A co to wyników to są one dobre po 1 roku budowy drużyny więc spokojnie mam nadzieje że jak Maskaant i Stan się utrzymają to za 3 lata będziemy mieć drużyne pokroju Apoelu a potem taki dziesiejszy Apoel nam odjedzie i jak się z nim spotkamy za 3 lata w IV rundzie el.lm to będzie powtóka z historii .

Ale czytając wypowiedź Basałaja że potrzebujemy to coraz lepszych piłkarzy i wogóle to sądze że przychodzy uzyskane w gry w LE w tym roku będą przeznaczone na transfery ziomowe i za rok znów będzie ryzyk fizyk i będziemy budować drużyne na tu i teraz żadnej inwestyji w bazę treningową nie będzie i w szkołkę.Tylko powstaną 3 płyty zgodznie z wymogami PZPN do 2013r.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 24.08.2011, 16:12
Z taka taktyka jak wczoraj ,to można bronić wyniku ostatnie 5 góra 10 minut ,gdy juz rzeczywiscie brakuje sił ,a i tak nie ma gwarancji ,ze rywal nie strzeli gola , ale jesli sie tak zaczyna grac od 1 minuty to naprawde rece opadaja. To był sabotaż ,podejrzewam ,że gdybyśmy sie umowili na sparing z Podbeskidziem i powiedzieli że bedziemy sie bronic całym zespolem a wy atakujcie cały czas ,to predzej czy pozniej by nam gola strzelili ,a wczoraj nie graliśmy z Podbeskidziem tylko z pilkarzami swietnie wyszkolonymi technicznie dla ktorych taka nasza taktyka to był dla nich woda na mlyn ,co po chwile wjezdzali w pole karne i robili co chcieli. Jedyna recepta było nasze utrzymywanie sie przy pilce , proba rozegrania akcji ,bo jak pokazal gol Wilka dalo sie im strzelic gola ,ale my tak gralismy w ofensywie ze obroncy APOELu mogli w czasie meczu isc sie napic herbaty .
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.08.2011, 16:13
Przegraliśmy, bo różnica jakości między zespołami była zbyt duża. Obrazowo mówiąc, na ich jeden błąd my popełnialiśmy pięć.

Tą liczbę można byłoby trochę zmniejszyć, gdyby nasi zawodnicy trochę bardziej myśleli na boisku. Niestety, LM to nie polska liga i tam reakcje muszą być inne. Niemniej zakrawa na jakieś tragiczne kuriozum obraz, w którym nasz napastnik sam atakuje, a reszta wyłącza się z gry i tylko patrzy. Gdy pod grą w danym momencie jest maksymalnie 1-2 zawodników, a reszta się ustawia i stoi. To jest absurd i sportowe harakiri.

Trudno liczyć na pomoc szczęścia, gdy np: robimy kolejne zadziwiające kuriozum: psujemy i to w szalenie idiotyczny sposób niemal wszystkie rzuty rożne w dwumeczu. To, co z kornerami w ofensywie robili i robią ostatnio też w lidze Wiślacy nadaje się do jakiegoś programu typu "łapu capu", a nie LM. Na kilkanaście prób ani jednego dośrodkowania w pole karne na głowę do kolegi? To jest chore.

Maaskant nie jest złym trenerem, ale te żenujące sprawy musi umieć poprawić. Bo takie bezmyślne błedy taktyczne kompromitują drużynę. Wczoraj nie potrafiliśmy też wymienić kilku celnych podań, skonstruować składnej akcji zespołowej, utrzymać się przy piłce. Wszystko bazowało na przypadku, chaosie i indywidualnych próbach. To za mało.

Wisła potrzebuje więcej zawodników "robiących różnicę" niż jednego Meliksona. Inaczej dalej ciągle będzie czegoś brakować w staraniach o LM.
Odpowiedz cytując
baro1995
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 24.08.2011, 16:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jaliens włożyl wiele serca i zdrowia w mecz. W końcówce wielokrotnie ostro wchodził i w niego ostro wchodzono. Wczesniej leżał dwa razy w polu karnym. Nie pomyślałeś, że po prostu już nie mógł grac? Może jakiś drobny uraz, ktory i tak powodował opóźnienia w interwencjach i zagrożenie?
I właśnie dlatego,że wkładał wiele serce i nie odstawiał nogi chciałem,żeby został na boisku.Niewykluczone,że rzeczywiście zabrakło już sił,albo przytrafił mu się jakiś uraz,ale jeżeli był w stanie dokończyć mecz to wg mnie powinien grać do końca.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując
-Goral-
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 24.08.2011, 16:14
Wcale drabinka mistrzowska nie jest taka słaba. W końcu tu grają mistrzowie krajów. A żeby zostać mistrzem to kelnerami nie można być.

Owszem niemistrzowska jest zdecydowanie silniejsza jeszcze. Ale po 2-3 latach od reformy dociera do mistrzów krajów walczących o LM jaka to jest szansa, stąd spore wzmocnienia i naprawdę silne zespoły. Każda nisza się zapełnia i z roku na rok będzie tu trudniej awansować, bo każdy czuję swoją szansę i próbuje zbudować świetny zespół na eliminację.

Dla przykładu z tego roku: HJK Helsinki, Maribor, Slovan, Ekranas czyli mistrzowie nie zbyt mocnych krajów po odpadnięciu z LM świetnie spisują się w LE. HJK pokonuję Shalke, Slovan Romę, Maribor Rangersów a Ekranas Hapoel.

APOEL patrząc na poprzednie lata,wyniki wydawał się najmocniejszym rywalem wraz z Dinamo i takim był.
Kopenhaga(po odejściu trenera), Borisov i Hajfa myślę, że tu byśmy byli bardziej równorzędnym przeciwnikiem.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 24.08.2011 o godz. 16:19.
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Stary 24.08.2011, 16:16
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Powoli dochodzę do siebie po tym meczu.

Przez te kilka minut miałem nadzieję. Miałem nadzieję pomimo tego co widziałem na boisku.

Nie byliśmy w stanie przeprowadzić porządnej akcji. Na tle APOELu byliśmy po prostu słabsi. O wiele słabsi. Jako kibicowi Wisły Kraków krwawi mi serce, gdy to piszę, ale chcąc zachować resztki obiektywizmu muszę to napisać: APOEL pokazał nam gdzie jesteśmy - w drugiej lidze europejskiej.

Ja wczoraj nie widziałem kipiących sportową złością zawodników Wisły, ja wczoraj nie widziałem woli zwycięstwa.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki..."
W drugiej? W drugiej to może jest APOEL...

P.S. Jesteście jednak niepodrabialni (niektórzy). APOEL pokazał całemu polskiemu futbolowi miejsce w szyku, a tu już teorie, że grupa z Dynamem Kijów i Odense jest do ogrania, szczególnie wygrane u siebie. Dodam jeszcze, że Spartak jest w 1 grupie rozstawionch co pokazuje jak 'ogromne' szanse ma Legia.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 24.08.2011 o godz. 16:19.
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
artur77
Member

Od: 08.2008

Stary 24.08.2011, 16:18
Musimy teraz skupić się na Mistrzostwie Polski i Lidze Europejskiej i za rok awansować do LM , nie ma co płakać taki jest sport ... co do meczu myślę że zagrali bojaźliwie i brakowało zgrania zgrania i jeszcze raz zgrania a to dlatego że nasi zawodnicy grają ze sobą parę miesięcy - tak na przyszłość drużynę buduje się min 1/2 roku a nie w miesiąc i gotowe.
jazda jazda jazda Biała Gwiazda!!!
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 24.08.2011, 16:18
Po za Meliksonem jest Ilew, jest Nunez, jest i Małecki tylko nie ma gry zespołowej i tu jest problem. Trener ma obowiązek uczuć konkretnych schematów gry w ofensywie, bo na dziś to tylko pełen spontan.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Od: 01.2006

Stary 24.08.2011, 16:20
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Słówek się czepiasz.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
Arapaho
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 24.08.2011, 16:21
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się. Diaz był wczoraj tragiczny. I tak jak dobrze zagrał z Litexem u siebie tak wczoraj zagrał po prostu źle. Wolny, mało zwrotny, nie radzący sobie w pojedynkach 1 na 1 a argument że wszystko szło jego stroną jest śmieszny.
Szli jego stroną bo wiedzieli że jest słaby i tyle. Czy jakby był dobry to APOEL pchałby 80% swoich akcji prawym skrzydłem?
Tragiczny to mało. Co akcja na naszym lewym skrzydle to dziura w obronie i nie kryci zawodnicy Apoelu. Jedyna jego zaleta to umiejetnośc szybkiego wprowadzenia piłki z lini obrony do ataku. Kidy druzyna sie broni jak wczoraj - bezużyteczny
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 24.08.2011, 16:22
0 22 napisał(a):Wyświetl post

P.S. Jesteście jednak niepodrabialni (niektórzy). APOEL pokazał całemu polskiemu futbolowi miejsce w szyku, a tu już teorie, że grupa z Dynamem Kijów i Odense jest do ogrania, szczególnie wygrane u siebie. Dodam jeszcze, że Spartak jest w 1 grupie rozstawionch co pokazuje jak 'ogromne' szanse ma Legia.
Apoel jest w pierwszej, bo awansował do Ligi Mistrzów, a Wisła w drugiej, bo gra Lidze Europejskiej. Proste
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.08.2011, 16:24
Moim zdaniem coś jednak nie wypaliło z przygotowaniami do sezonu.Zespół jest taki jakiś przymulony od początku.Wszyscy myśleli,że może tak ma być,że po jakimś czasie odzyskają werwę,że akcje nie będą prowadzone w tak jednostajnym tempie.Już odliczałem przez ostatnie tygodnie kiedy zaskoczą,a tu nic,dalej futbol flegmatyczny.Najlepiej widać to po Małeckim.On naprawdę jest w dużo gorszej formie,niż po zimowych obozach.Tak wiec mecz w Nikozji został przegrany nie tylko przez brak umiejętności.
Odpowiedz cytując
a_r_e_n_a
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 24.08.2011, 16:24
mee napisał(a):Wyświetl post
fantasta z Ciebie. oni nie zawiedli oni nie mogli. dlaczego niektórzy po przegranym meczu zawsze piszą że nie włożyli maksimum wysiłku byli momentami BEZRADNI, a to jest najgorsze co może się przytrafić w rywalizacji sportowej. I tyle.
wybacz, ale najlatwiej jest uniknac odpowiedzialnosci tlumaczac sie bezradnoscia. jestesmy Wisla Krakow. mamy piekny stadion, wspanialch kibicow, trenera ktory w przeszlosci przymierzany byl do roli sekekcjonera kadry holandii, dyr. sportowego z PSV, w obronie graja: 3 obecni reprezentanci i jeden byly z ogromnym doswoadczeniek i sukcesami nie tylko na arenie krajowej, ale i miedzynarodowej.

pomoc: Kirm, Malecki, Melikson, Wilk - reprezentanci swoich krajow, Iliev, Soholewski - czy tu cokolwiek trzeba pisac?

Napad: Genkov i Biton - niech mi ktos powie ze nie sa to zawodnicy, ktorzy juz cos w pilce osiagneli?

pozostaje Nunez, Jirsak, Gargula, Bunoza, Dragan i inni. Czy to sa pilkarze za slabi by podjac rowna walke z mistrzem cypru? Pytam sie wiec kogo musimy zatrudnic? kiedy wreszcie bedzie ok?

gadki o zaangazowaniu i maksymalnym wysilku to mamrotanie slepego o kwiatach.

Wisla zagrala zle taktycznie, a pilkarze nie byli odpowiednio gotowi mentalnie na ten pojedynek.

Nie chodzi o denne nasranie na swoja druzyne, ale po co przeklamywac rzeczywistosc i udawac, ze widzielismy cos czego nie bylo.
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Stary 24.08.2011, 16:25
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Apoel jest w pierwszej, bo awansował do Ligi Mistrzów, a Wisła w drugiej, bo gra Lidze Europejskiej. Proste
W pierwszej to jest Barcelona. Apoel w 3 raczej, w drugiej pewnie ekipy w stylu Porto, Ajax, Spartak, Wisła w 4 razem z Lechem, a my gdzieś w 5.

Poważnie, czas spojrzeć prawdzie w oczy. Wszyscy poza totalnymi amatorami grali w LM w ostatnich latach.
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 24.08.2011, 16:26
Wymarzona grupa to:
Tottenham
Lazio
Celtic.

Byłbym spokojny o wyjście z grupy.

Spursi mają grać juniorami, a nawet jak będą grali pierwszym składem to na pół gwizdka.
Włosi jak to Włosi, LE mają gdzieś. (Juventus rok temu, Palermo w tym roku i takie przykłady można mnożyć).
Celtic jak i szkocka piłka w wielkim kryzysie.

Te wasze grupy z Hapoelami czy AEK Ateny lub Salzburg i Brugia to samobójstwo.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 24.08.2011 o godz. 16:29.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów