The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.07.2011, 09:09
0 22 napisał(a):Wyświetl post
No, nie wiem. Z samego rachunku prawdopodobieństwa wychodzi, że kiedyś musi się udać. Rywal w 4 rundzie może być na poziomie Beitaru. Poza tym jak nie teraz to kiedy? Oczywiście może być FC Kopenhaga i wtedy macie raczej out. Ale FCK jest jedna, a pozostałe 4 są do pokonania, zaryzykuję nawet że są porównywalne do Gaziantepu (a w 1-2 przypadkach nawet słabsze), a Wy jesteście od nas lepsi.
Kopenhaga straciła swojego magicznego trenera (poszedł do FC Koeln) więc może już nie jest taka dobra. Kogokolwiek wylosujemy (oczywiście trzeba wyrzucić jeszcze ten Litex - została jeszcze połowa dwumeczu) to trzeba rzucić na szalę wszystko co się ma i... wygrać.
A jeśli nie teraz (tfutfutfu) to trzeba po prostu iść cierpliwie tą drogą - dobry trener (moim zdaniem), dobry dyr sportowy (to na pewno) i któregoś dnia musi się udać.
Ostatnio edytowane przez arti : 27.07.2011 o godz. 09:11.
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 27.07.2011, 09:23
...ale na razie nie ma co się zastanawiać nad następnym rywalem, bo twierdzę, że Litex stać żeby odrobić te dwa gole, przy większym szczęściu i słabszej postawie Wisły. Tak że nic tutaj jeszcze nie jest pewne.
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 27.07.2011, 09:53
Stac ich, z tym ze my mamy jeden wielki atut - R22. Co do rywali w nastepnej rundzie to chcialbym trafic na Maccabi. Wedlug mnie najslabszy z rywali

Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Z tymi transmisjami TV to jakieś żarty, jeszcze dwa dni temu polszit miał transmitować wszystko, względnie polszit sport, a teraz na 90% transmisji z meczu Legii nie będzie
Chyba nie myslales, ze Polsat pusci dwa mecze na otwartym kanale w jeden dzien?
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując
snikki_(konto-usuniete)
Banita

Od: 07.2011

Stary 27.07.2011, 09:59
Tematu o naszym wczorajszym meczu nie da się już czytać bo niewiadomo komu dać ignora. Toteż przenoszę sie tutaj.

Obudziłem sie dzisiaj i zrobił mi sie smaczek na Ligę Mistrzów. Podzielę się z Wami smaczkiem:
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 27.07.2011 o godz. 10:04.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 27.07.2011, 10:18
0 22 napisał(a):Wyświetl post

Z przerażeniem stwierdzam, że naprawdę możecie dać radę.
Najpierw niech Litex przejdą. Nie jest wykluczone, że się sytuacja odwróci i to im będzie siedziało wszystko, a nam nic.
Po drugie jak my się tak głęboko cofamy i czekamy na cud z Bułgarami, to lepsza drużyna u siebie nie będzie schodziła z naszej połowy.
..
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 27.07.2011, 10:22
Śląsk wygra i awansuje dalej natomiast Legia odpadnie i skończy się ich przygoda z pucharami po dwóch meczach.Z takim rankingiem klubowym trudno będzie im w najbliższych latach na sukces w pucharach.
Odpowiedz cytując
legion18
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 27.07.2011, 10:58
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Śląsk wygra i awansuje dalej natomiast Legia odpadnie i skończy się ich przygoda z pucharami po dwóch meczach.Z takim rankingiem klubowym trudno będzie im w najbliższych latach na sukces w pucharach.
Z takim zarządzaniem to nam się będzie trudno do tych pucharów załapać.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 27.07.2011, 11:10
Krissu napisał(a):Wyświetl post
W 2008 grali w finale Pucharu UEFA.
W sezonie 2007/2008 czyli 3 sezony temu - to kupa czasu
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Od: 01.2006

Stary 27.07.2011, 13:57
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W sezonie 2007/2008 czyli 3 sezony temu - to kupa czasu
Po mojemu to sie kloci ze stwierdzeniem, ze "od dawna w pucharach nie grali dobrze". Coz... semantyka
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 27.07.2011, 15:20
Prędzej w roli przeciwnika można już stawiać Malmoe FF, które na wyjeździe poradziło się z Rangersami. Szkocka piłka coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że już nawet włączając Celtic i Rangersów jest bardziej drewniana od Naszej rodzimej "Ti-Mobajl".
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Emenems81
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 27.07.2011, 15:39
albert02 napisał(a):Wyświetl post
Stac ich, z tym ze my mamy jeden wielki atut - R22. Co do rywali w nastepnej rundzie to chcialbym trafic na Maccabi. Wedlug mnie najslabszy z rywali

Chyba nie myslales, ze Polsat pusci dwa mecze na otwartym kanale w jeden dzien?

Proponuje czytać ze zrozumieniem, miała być transmisja w polsat sport, nie będzie w ogóle
Odpowiedz cytując
sessegnon
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 27.07.2011, 16:19
Tak to z Turkami jest.Żądają nie wiadomo jakich kwot za transmisje...

Jak kogoś to interesuje to mecz będzie tutaj:
http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV1&slv=0

Może jutro pojawią się jeszcze jakieś linki na soccer-live.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.07.2011, 18:01
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Tak to z Turkami jest.Żądają nie wiadomo jakich kwot za transmisje...

Jak kogoś to interesuje to mecz będzie tutaj:
http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV1&slv=0

Może jutro pojawią się jeszcze jakieś linki na soccer-live.
A ja pamietam jak mecze z Turcji byly transmitowane w pucharach. Polsat to są szmaty - tak jak z naszym meczem: raz jest w otwartej, potem znowu nie, a jednak potem tak. W poniedzialek Legia miala byc pokazana tylko, ze nie na otwartym kanale bo za pozno na zmiane ramowki, teraz znowy nie pokażą - robią z gęby cholewe.

Cytat:
"Oczekiwania finansowe Turków były zdecydowanie zbyt duże. Za cenę, którą nam podyktowano, moglibyśmy pokazać kilka innych meczów. Dlatego zrezygnowaliśmy z dalszych rozmów" - powiedział Paweł Wójcik, zastępca szefa Polsatu Sport, Mariana Kmity.
tak, pokażcie kilka meczów ligi ukraińskiej czy rosyjskiej, które każdy ma w dupie
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.07.2011, 18:15
ciekawe czy mecze Legii z Turkami będą o głowe Skorży ?

Wiem ze to Fakt ale dziś podali że Legia ma aż 75 mln zł budżetu więc i chyba wymagania Waltera są nieco większe niż zdobycie pucharu Polski.Tak mi sie wydaje...
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 27.07.2011, 18:53
tofik napisał(a):Wyświetl post
Najpierw niech Litex przejdą. Nie jest wykluczone, że się sytuacja odwróci i to im będzie siedziało wszystko, a nam nic.
Po drugie jak my się tak głęboko cofamy i czekamy na cud z Bułgarami, to lepsza drużyna u siebie nie będzie schodziła z naszej połowy.
Lepsze są już tylko w grupach. W 4 rundzie odliczając Kopenhagę trafimy na podobnych do Litexu
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
sessegnon
Senior Member

Stary 27.07.2011, 19:28
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A ja pamietam jak mecze z Turcji byly transmitowane w pucharach. Polsat to są szmaty - tak jak z naszym meczem: raz jest w otwartej, potem znowu nie, a jednak potem tak. W poniedzialek Legia miala byc pokazana tylko, ze nie na otwartym kanale bo za pozno na zmiane ramowki, teraz znowy nie pokażą - robią z gęby cholewe.

tak, pokażcie kilka meczów ligi ukraińskiej czy rosyjskiej, które każdy ma w dupie
Ale kiedy te mecze były? Ponad 10 lat temu.

A Polsat można usprawiedliwić.Turcy naprawdę dyktują zaporowe ceny.Pod względem ceny za prawa do transmisji są na 5 miejscu w Europie.Za licencje do pokazywania Superligi TRT zapłaciła ponad 300 mln dolarów, przy czym nasza Ekstraklasa kosztuje coś ok. 300 mln, ale złotych...

Poza tym dlaczego Polsat ma promować klub konkurencji? Równie dobrze ITI mogło pokazać ten mecz, ale takich chęci nie wykazali.
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 27.07.2011, 19:51
Cytat:
Wiem ze to Fakt ale dziś podali że Legia ma aż 75 mln zł budżetu więc i chyba wymagania Waltera są nieco większe niż zdobycie pucharu Polski.Tak mi sie wydaje...
Budżet budżetem, ale cokolwiek ma być na plus dla Legii, to tylko z dochodów własnych, a i "pożyczkę trzeba spłacić" - więc wiele z tej kwoty nie wynika raczej.
Legionista
Odpowiedz cytując
Proximus
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 28.07.2011, 11:20
Dzisiaj wszyscy kibicujemy Legii. Ponoć jak odpadnie to Skorża straci pracę a to jednak będzie dla nich spore wzmocnienie.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 28.07.2011, 11:34
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ciekawe czy mecze Legii z Turkami będą o głowe Skorży ?

Prawdopodobnie, są jakieś zgrzyty na linii trener - dyrektor - zarząd.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 28.07.2011, 13:36
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj wszyscy kibicujemy Legii. Ponoć jak odpadnie to Skorża straci pracę a to jednak będzie dla nich spore wzmocnienie.
Chciałbym zobaczyc jak sie spisze dzisiaj Legia - ich kibice drwia z Naszej gry z Litexem, mowia, ze jestesmy słabi i lepiej bysmy szybko odpadli z eliminacji (dzwonili nawet w Nocnym Hyde Parku) chociaz nawet nie widzieli postawy swojej druzyny. Ciekawe jakie beda mieli miny po pierwszym swoim meczu o stawke. Oczywiscie sa tez kibice Legii mowiacy dobrze o postawie Wisły ale nie ma ich pewnie zbyt wiele.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 28.07.2011 o godz. 13:41.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 28.07.2011, 13:52
Dlatego pewnie nadętym legijnym bufonom dzisiaj Turcy zrobią na boisku zyg-zyg. Chociaż gdyby to miało sie wiązać z odejściem Maciusia to nie byłoby to dobre. I takie rozdarcie zaserwował nam los
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member

Stary 28.07.2011, 14:13
Cytat:
Chciałbym zobaczyc jak sie spisze dzisiaj Legia - ich kibice drwia z Naszej gry z Litexem, mowia, ze jestesmy słabi i lepiej bysmy szybko odpadli z eliminacji (dzwonili nawet w Nocnym Hyde Parku) chociaz nawet nie widzieli postawy swojej druzyny. Ciekawe jakie beda mieli miny po pierwszym swoim meczu o stawke. Oczywiscie sa tez kibice Legii mowiacy dobrze o postawie Wisły ale nie ma ich pewnie zbyt wiele.
Kibice Legii są chyba ostatnimi osobami, które by się spodziewały dobrej gry po Legii. A z Litexem graliście mało imponująco i tyle. To nie jest drwina, ot opinia, dosyć powszechna zresztą, wyrażana nie tylko przez kibiców Legii - przy czym znaczenie to ma drugorzędne, bo liczy się przede wszystkim wynik. I też nie spotkałem się za bardzo, żebyśmy jakoś bardzo życzyli wam szybkiego odpadnięcia z eliminacji. Ja przynajmniej od zawsze zachowuję wobec innych drużyn w europejskich pucharach neutralność Nie jaram się, ale też nie mam ciśnienia na to, żeby wszystkie inne drużyny poza Legią jakoś szybko poodpadały.
Legionista
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 28.07.2011, 14:19
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Kibice Legii są chyba ostatnimi osobami, które by się spodziewały dobrej gry po Legii. A z Litexem graliście mało imponująco i tyle. To nie jest drwina, ot opinia, dosyć powszechna zresztą, wyrażana nie tylko przez kibiców Legii - przy czym znaczenie to ma drugorzędne, bo liczy się przede wszystkim wynik. I też nie spotkałem się za bardzo, żebyśmy jakoś bardzo życzyli wam szybkiego odpadnięcia z eliminacji.
Ogladaj wiecej Hyde Parku na Orange Sport Info o 22:15 po meczu Wisły w europejskich pucharach i posłuchaj opinii dzwoniących telewidzow głownie przedstawiajacych sie jako mieszkancow Warszawy kibicujacych Legii.
Ja przynajmniej od zawsze zachowuję wobec innych drużyn w europejskich pucharach neutralność Nie jaram się, ale też nie mam ciśnienia na to, żeby wszystkie inne drużyny poza Legią jakoś szybko poodpadały.
Dlatego napisałem, ze sa tez kibice Legii dobrze mowiace o postawie Wisły i chcacych aby Legia tez grajac słabo korzystny wynik osiagneła.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 28.07.2011 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 28.07.2011, 14:22
Kibice Legii są chyba ostatnimi osobami, które by się spodziewały dobrej gry po Legii. A z Litexem graliście mało imponująco i tyle. To nie jest drwina, ot opinia, dosyć powszechna zresztą, wyrażana nie tylko przez kibiców Legii - przy czym znaczenie to ma drugorzędne, bo liczy się przede wszystkim wynik. I też nie spotkałem się za bardzo, żebyśmy jakoś bardzo życzyli wam szybkiego odpadnięcia z eliminacji. Ja przynajmniej od zawsze zachowuję wobec innych drużyn w europejskich pucharach neutralność Nie jaram się, ale też nie mam ciśnienia na to, żeby wszystkie inne drużyny poza Legią jakoś szybko poodpadały.
A kolega powyżej czytać ze zrozumieniem potrafi? Gdzie pisał w tym poście, że życzenie wszystkim drużynom oprócz Legii szybkiego odpadnięcia jest fajne?

Nie wciskajcie ludziom czegoś, czego nie napisali/powiedzieli....
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 28.07.2011, 14:47
Czyli jak kibic Legii zyczy Wisle odpadniecia to jest be, ale jak kibic Wisly zyczy Legii odpadniecia to jest ok ?

Ja zlewam to czy Wisla wygra czy przegra, nie moja sprawa i tyle.

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member

Stary 28.07.2011, 14:52
Cytat:
Chciałbym zobaczyc jak sie spisze dzisiaj Legia - ich kibice drwia z Naszej gry z Litexem, mowia, ze jestesmy słabi i lepiej bysmy szybko odpadli z eliminacji (dzwonili nawet w Nocnym Hyde Parku) chociaz nawet nie widzieli postawy swojej druzyny. Ciekawe jakie beda mieli miny po pierwszym swoim meczu o stawke. Oczywiscie sa tez kibice Legii mowiacy dobrze o postawie Wisły ale nie ma ich pewnie zbyt wiele
Cytat:
Cytat:
A kolega powyżej czytać ze zrozumieniem potrafi?
No właśnie?

Cytat:
Ogladaj wiecej Hyde Parku na Orange Sport Info o 22:15 po meczu Wisły w europejskich pucharach i posłuchaj opinii dzwoniących telewidzow głownie przedstawiajacych sie jako mieszkancow Warszawy kibicujacych Legii.
Akurat dla mnie tych 3 typków co tam zadzwonią nie stanowi o poglądach kibiców Legii. Już prędzej fora internetowe i komentarze w internecie.
Legionista
Odpowiedz cytując
Angmir
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 28.07.2011, 15:09
Śląsk musi przede wszystkim nie stracić bramki dzisiaj. Licz na to że w końcu pokaża ligowa piłkę - to jest obrona nie do przejścia i kontrataki. Remis 0-0 nie będzie katastrofą.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 28.07.2011, 15:14
Zobaczymy co Śląsk pokaże w meczu z Bułgarami. Dobrze by było gdybyśmy wyeliminowali dwie Bułgarskie drużyny. Co do Legii to cóż Skorża z Terziottim przygotowywali ich do sezonu więc nie zdziwię się jeśli do przerwy będzie 3 do 0 dla Turków. Wszak w sztabie mają speca od rozpracowywania przeciwnika - Rafała "Levadia to poziom I ligi polskiej" Janasa.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member

Stary 28.07.2011, 15:16
Nie wiem co u was Terziotti robił, ale albo marne przygotowanie fizyczne nie było jego winą, albo przyczyny słabej gry leżały gdzie indziej, albo się nauczył. W zeszłym sezonie przygotowanie fizyczne było jednym z niewielu w pełni satysfakcjonujących elementów gry Legii.
Legionista
Odpowiedz cytując
ByQ
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 28.07.2011, 15:20
Kiedy jest losowanie 4 rundy LMi w jakich dniach będę rozgrywane mecze 4 rundy LM? Z góry dzięki za info.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów