The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.01.2021, 17:15
Pelna zgoda z Drozdem Milo poczytac kogos kto rozumie pilke nozna ;-)

Mehremic rowniez popelnil blad kryjac na radar, a raczej nie wiedzac gdzie ma przeciwnika. Ustawial innych a sam nie kontrolowal sytuacji. Nieco komiczne.

Ten z 30 to Starzynski?
Tutaj sa piniondze!
Odpowiedz cytując
ghost_
Member

Od: 01.2012

Stary 24.01.2021, 17:40
Bardzo fajne granie w tym skrócie. Wiadomo, że to sparing i to z 1-ligowcem, ale dużo dynamiki, dobrych podań, ataku wieloma zawodnikami. Tak jak kolega wyzej napisał, można czekać na ligę.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 24.01.2021, 18:18
W tym skrócie Savic wymiatał, oby tak już w meczach wyglądał.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 24.01.2021, 19:19
Po sparingach widać, że powinniśmy być dobrze przygotowani fizycznie, a to więcej niż połowa sukcesu w eklapie.
Cieszy ilość stwarzanych sytuacji w meczu. Martwi brak skuteczności.
według mnie nasz styl gry będzie powodował, że będziemy tracić bramki dlatego też ważne jest poprawić skuteczność.

W końcu czekam na mecze z uzasadnioną nadzieją... a nie jak za Skowronka, ze świadomością, że w końcówce przegramy bo od 65 minuty będziemy oddychać rękawami...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.01.2021, 21:43
Ja się nastawiam na spotkania gdzie będziemy trafić głupie bramki (lub po kontrach/stałych fragmentach gry), ale będziemy dociskać gaz do dechy od 65 minuty. Nie zakładam że zaczniemy wygrywać po 3-0, bo to zbyt hurraoptymistyczne i póki co nie mamy zbyt dużej skuteczności w ataku
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 24.01.2021, 21:44
Jak szybko cos wpadnie to kto wie ;-)
Tu na pewno nie bedzie, ze jest 1:0 i gramy do tylu
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 25.01.2021, 13:17
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Carlos i Chuca plus Abramowicz i Beci są pierwszymi do odstrzału ... a Klemenz wylatuje :/ Boguski więcej daje bo potrafi zagrać na każdej pozycji niż 4rej wymienieni panowie.
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15407728

Już jeden leci....

Dziwne, że największe joby szły na Klemenza a nikt o Abramowiczu nie. wspominał

Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 25.01.2021, 17:39
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15407728

Już jeden leci....

Dziwne, że największe joby szły na Klemenza a nikt o Abramowiczu nie. wspominał

Tylko, tak szczerze po Abramowiczu nikt się niczego nie spodziewał. Przyszedł pierwszoligowiec, który wiadomo było, że nie wymyśli prochu, a tym samym nie było względem niego żadnych oczekiwań.

Generalnie jestem ciekawy jak będzie wyglądała runda pod okiem Hyballi. Jak na razie to skład zapowiada się słabszy...

Jak dla mnie transfer Brown Forbesa do Lecha powinien być połączony z automatycznym przyjściem Sobola do Wisły Kraków.

Jednocześnie naiwnie liczę, że w koncu odpali Fatos, w sensie, że zacznie strzelać bramki dla nas Jaby nie spojrzeć mieliśmy już kilku napastników którzy grali mizerie, aż do czasu gdy w końcu odpalili jak np. Ondrasek... na początku też bieda a potem strzelał aż miło.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 25.01.2021, 17:57
Abramowicz to wymysl Skowronka i ukłon zarządu w jego stronę że go ściągnęli. Jak chlopa zobaczyłem pierwszy raz w meczu to wiedziałem, że on się nie będzie nadawał. Z resztą sam o sobie mówil, że jedena z jego największych zalet jest długi wyrzut z autu.
Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś głupi na niego i gdzieś pójdzie.

Podejrzewam, że gdyby nie kontuzja młodego Madembo z Clj, to mógłby byc powolutku wprowadzany na tą pozycję. Podobno ma nieźle warunki by się na tej pozycji sprawdzić.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów