The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.10.2012, 12:12. Kto po Probierzu? Karuzela znów się kręci a tymczasowo(?) Kulawik...
Kto poprowadzi Wisłę z ławki w meczu z Legią? Czy będzie trener tymczasowy? Kulawik? A kto później? Propozycje, przecieki... Karuzela w ruch.
Ostatnio edytowane przez thechris : 03.10.2012 o godz. 11:36.
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.10.2012, 12:18
Ja jestem tylko ciekawy czy ktos w tym klubie mial jakis wariant awaryjny na wypadek realnego jakby nie bylo scenariusza od ostatnich tygodni czyli zmiany trenera.

Ja to widze tak, ze taki klub powinien miec juz liste trenerow z Polski i zagranicy, z ktorymi sondazowo rozmawial, ktorzy byliby sklonni zaakceptowac taka oferte. Wiele to nie kosztuje, a jest sie zabezpieczonym na wypadek zwolnienia lub zwolnienia się trenera. Teraz sie siada, dopina umowe i za 1-2 tyg jest nowy szkoleniowiec.
Zastrzezenie jest takie, ze tak to sie pewnie odbywa w dobrze poukladanych klubach.
licoo
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 02.10.2012, 12:19
Jak dla mnie najlepsza opcją jest trener zagraniczny. A wydaje mi się, że największe szanse mają Smuda, Lenczyk i ...Liczka:/

Zobaczymy jakim prezesem jest Bednarz, czy miał już listę rezerwową, czy teraz rozpocznie się szukanie trenera na gwałt i mówienie, że tymczasowy trener (np. Kulawik) w pełni nam odpowiada.
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 02.10.2012, 12:22
Nikogo nie sprowadzać bo to nic nie zmieni w tym sezonie a pieniązki na trenera przeznaczyć na rozruch systemu sprzedazy biletów przez internet, a resztę na cele kibicowskie bo to dzięki kibicom Wisła jest wielka.
Galonek
Senior Member

Od: 05.2009

nesta napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem tylko ciekawy czy ktos w tym klubie mial jakis wariant awaryjny na wypadek realnego jakby nie bylo scenariusza od ostatnich tygodni czyli zmiany trenera.

Ja to widze tak, ze taki klub powinien miec juz liste trenerow z Polski i zagranicy, z ktorymi sondazowo rozmawial, ktorzy byliby sklonni zaakceptowac taka oferte. Wiele to nie kosztuje, a jest sie zabezpieczonym na wypadek zwolnienia lub zwolnienia się trenera. Teraz sie siada, dopina umowe i za 1-2 tyg jest nowy szkoleniowiec.
Zastrzezenie jest takie, ze tak to sie pewnie odbywa w dobrze poukladanych klubach.
Taki klub, czyli jaki? W pełni amatorski? W tym klubie nic nie jest na swoim miejscu, a taka lista, to chyba przez któregoś z pracowników została sporządzona na papierze toaletowym podczas srania - w dodatku z nudów, bo i tak wiadomo, że nikomu takowa przy R22 się nie przyda, bo i po co?!
thechris
Senior Member

Jeszcze wczoraj, przewijały się 3 nazwiska, Pasieka, Białas i trzeciego zapomniałem.
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 02.10.2012, 12:23
CTRL+ c, CTRL+v
lazy napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nowego trenera będzie wybierał Pan Syndyk to ... ech nawet nie chcę myśleć, Michniewicz?
c.d.n.
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 02.10.2012, 12:24
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze wczoraj, przewijały się 3 nazwiska, Pasieka, Białas i trzeciego zapomniałem.
Sasal (10 znaków)
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 02.10.2012, 12:24
Jak wybór ma być pomiędzy takimi tuzami jak, Kafarski, Lenczyk, Smuda, Tarasiewicz, Liczka Werner. To ja proponuje swój zestaw, równie solidny Engel Jerzy wraz z asystentami, Grzegorz Lato, Michniewicz Czesław, Eugeniusz Kijewski brat Fornalika.

Nesta, o czym Ty piszesz w ogóle
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
kha1
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 02.10.2012, 12:25
Prawda jest taka, że to nie w trenerze leży duża część winy. Piłkarzom się nie chce. Tu by musiał trafić wybitny psycholog piłkarski, który nakręciłby ich na sukcesy. A nie mam żadnych wątpliwości, że przy obecnych środkach finansowych dostępnych na działalność klubu, taki angaż absolutnie nie jest możliwy.

Do Wisły trafi najpewniej jeden z pionków, który zmienia się w Polsce pracami z tymi samymi ludźmi. Perspektywy są marne i mam nadzieję, że każdy z nas sobie z tego zdaje sprawę. Trzeba to niestety przetrwać.

Chociaż ja osobiście popierałbym utworzenie jakiejś akcji, chociażby na Facebooku "Wisło - chcemy wyjaśnień". Siedząc i narzekając, nic się nie zrobi.
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 02.10.2012, 12:27
thechris napisał(a):Wyświetl post
Trzeci był Sasal, ale w taki szrot to już nie wierze, to by było za dużo. Pasieka który spadł w jednym sezonie z Cracovią i Arką byłby idealny na pogrzebanie naszego klubu.
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 02.10.2012, 12:29
z drugiej strony, po co mieliby przyjmowac dymisje jakby nie mieli kogos lepszego na uwadze
Galonek
Senior Member

Stary 02.10.2012, 12:30
Moje typy to: Jerzy Fiutowski albo Janusz Białek.
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 02.10.2012, 12:33
Probierz jest jeszcze/nadal trenerem więc zamykam
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 02.10.2012, 12:36
Nie jest.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...erza_przyjeta/

Więc otwieram
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.10.2012, 12:38
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
z drugiej strony, po co mieliby przyjmowac dymisje jakby nie mieli kogos lepszego na uwadze

Bo tak zawsze działali?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
rutek
Member

Od: 04.2004

Stary 02.10.2012, 12:41
Pewnie trafi do nas taki jeden trener, któremu nie chce zaskoczyć "operacja Bundesliga"...
Adenalix
Senior Member

Stary 02.10.2012, 12:44
Jan Żurek, Ryszard Wieczorek i Stefan Majewski. Tak żeby trener warsztatem dorównał piłkarzom.
Do what you mean and mean what you do.
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 02.10.2012, 12:44
Mam nadzieję ze dostaną takiego s....ysyna jakiego jeszcze świat nie widział. Połączenie Petrescu, Okuki, Magatha, Hussaina i Stalina. Długo nie pobędzie bo się dziewczyny popłaczą i pojadą na skargę do Myślenic, ale przynajmniej ich wzorcowo przez te parę tygodni prze.......i.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Lysy
Senior Member

Stary 02.10.2012, 12:47
Powtórzę z tematu o Probierzu : ktokolwiek z ZmS (zagranicznej myśli szkoleniowej) Może nie będzie lepiej, ale będzie weselej. Zmieni i się niewiele, a ci co teraz krytykowali trenera (w większości przypadków słusznie) naglę będą szukali (czasami na siłę) pozytywów w grze zespołu. Każde zagranie w szerz boiska urośnie do miana wyszukanego, przemyślanego planu taktycznego "dla koneserów" .

Najbardziej by mi odpowiadał niemiecki zamordysta w stylu Felixa Magatha, żeby nasze pseudo gwiazdki jeszcze bardziej dostali w kość. Niestety obawiam się, że dostaniemy kogoś z dwójki Smuda/Lenczyk.
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

moze Janusz W. ? odpokutuje 93'
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

gigant napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję ze dostaną takiego s....ysyna jakiego jeszcze świat nie widział. Połączenie Petrescu, Okuki, Magatha, Hussaina i Stalina. Długo nie pobędzie bo się dziewczyny popłaczą i pojadą na skargę do Myślenic, ale przynajmniej ich wzorcowo przez te parę tygodni prze.......i.
Dokładnie.te pi zdoch*je niech wiedzą, co to ciężka praca.Niech pozapie*** po górach z plecakami, niech żygają i srają w spodnie- niech zobaczą dlaczego zarabiają takie pieniądze.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
kris10
Member

Od: 08.2008

Stary 02.10.2012, 12:48
Baala napisał(a):Wyświetl post
Trzeci był Sasal, ale w taki szrot to już nie wierze, to by było za dużo. Pasieka który spadł w jednym sezonie z Cracovią i Arką byłby idealny na pogrzebanie naszego klubu.
Nastepni co uwazaja fejsbuk za wiarygodne zrodlo... Wstyd wam nie jest panowie? Ten "nius" byl jedynie ŻARTEM ze strony tych co go napisali(widac to w pozniejszych komentarzach do tego). Ale i tak niektorzy tutaj łykają wszystko jak...

Co do trenera to ja daje najwieksze szanse na to ze Kulawik albo Musial poprowadza nas co najmniej do zimy a wtedy moze kogos znajdą.Takie moje zdanie.
schranzwerker
Member

Od: 08.2010

Stary 02.10.2012, 12:48
Mam takiego kandydata.
Nazywa się Werner Lorant
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 02.10.2012, 12:49
Rozważmy parę opcji:
1. Ktoś z zachodu - nie możliwe bo nawet jakby był wolny to by musiał dostać jakiś kontrakt wysoki i zapewnienia że przynajm,niej w jednym oknie będzie miał jakąś sume na transfery
2. zagranica, ale bardziej przyziemny kierunek (CZechyn Słowacja) - wątpie by w chwili obecnej Wisła miałaby jakiekolwiek rozeznanie, więc jedynie ktoś w miare znany w Polsce i wolny: Liczka, Radolsky
3. Polak z klubu - wszyscy w miarę sensowni Polacy są zajęci już (Skorża- wiadomo jaką kase dostał, Zieliński - dopiero się rozpakował w Chorzowie, Nawałka - ma w tej chwili zespół najlepiej grający w lidze i w dodatku z kilkoma młodymi zdolnymi, Moskala nie po to zwalniali by brać po pół roku) reszta zwyczajnie słaba i nie różniąca sie niczym od tych co są już wolni.
4. Polski trener bez kontraktu: opcja chyba najbardziej prawdopodobna. Wolni Smuda (preawdopodobne, szansa że zapije z Cupiałem i wymusi jakiś transfer), Białas, Sasal, Pasieka, młodszy Fornalik (bez jaj!), Lenczyk, Tarasiewicz, Michniewicz, no chyba że Janasa Bednarz po znajomości weźmie by mu sie nie wpierda**ł. Generalnie już chyba z tych wolnych (wiem że wybieranie między dżumą i cholerą) to albo Smuda albo Tarasiewicz.
5. Wiślak: Kulawik, Motyka opcja ewentualnie tylko jako gra na czas.
Ostatnio edytowane przez Baala : 02.10.2012 o godz. 12:58.
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 02.10.2012, 12:50
Wiele osob zwraca uwage na słabe przygotowanie fizyczne za czasów Pepa Notesa. Możliwe, że to wina Jastrzębskiego, z którym to nasz coach współpracował. Jastrzębski mnie kojarzył się tylko z pracą w Lechi i tym, że przygotowywał kadrę do mś 2006.
W każdym razie po odejściu MP trzeba szukać trenera z porządnym sztabem. A i zastanowiłbym się też nad sztabem medycznym, czy
ten nie wymaga poprawek, bo kontuzje są w klubie zbyt częstym zjawiskiem.
..
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 02.10.2012, 12:50
Przyjdzie pan ,,trener'' Smuda i powie,wszystko jest ok u mnie bez zmian

Jeśli Wisła ma iść dobrą drogą to pierwszy do wylotu jest Bednarz i niech zabierze swój szrot z Sikorskim na czele
Myślałem że jak już raz po nim sprzątaliśmy to drugi raz nie będzie trzeba a tu jednak takie życie

Co do nowego trenera dla mnie tylko opcja z zagranicy,ktoś kto ma jakieś większe sukcesy niż wygranie ligi albanii czy czech,w przerwie zimowej przynajmniej 5 nowych transferów

Opieranie drużyny na nieudolnych polaczkach ,, Czekaj,Wilk(no niestety ambicje ma ale gra fatalnie)''
Pozbycie się szrotu z zagranicy bo i taki niestety mamy,wczorajszy mecz był przykładem że Melikson nie ma z kim grać,chłopak sam wypracowuje znakomitą sytuację a Genkov z Sikorskim i polaczkami stoją wbici w ziemie zamiast się wystawić do akcji
Wisła zawsze opierała się na transferach i skautingu,tacy gracze jak Marcelo,Żuraw,Błaszczykowski,Cleber i taką drogą powinna isć
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 02.10.2012 o godz. 12:54.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Galonek
Senior Member

Stary 02.10.2012, 12:53
tofik napisał(a):Wyświetl post
Wiele osob zwraca uwage na słabe przygotowanie fizyczne za czasów Pepa Notesa. Możliwe, że to wina Jastrzębskiego, z którym to nasz coach współpracował. Jastrzębski mnie kojarzył się tylko z pracą w Lechi i tym, że przygotowywał kadrę do mś 2006.
W każdym razie po odejściu MP trzeba szukać trenera z porządnym sztabem. A i zastanowiłbym się też nad sztabem medycznym, czy
ten nie wymaga poprawek, bo kontuzje są w klubie zbyt częstym zjawiskiem.
Słuszna uwaga. Członkowie sztabu medycznego Wisły nie mają w środowisku najlepszej opinii.
bobbest
Member

Stary 02.10.2012, 12:56
Tak na 99,9 % będzie trener Cuda .... niestety

Ja bym w obecnym czasie postawił na Marka Motyke. On by dał radę poukładać to wszystko i utrzymał Ekstraklasę dla Nas.

Aż żal było patrzeć na te wczorajsze wygłupy. W przerwie zimowej pójdzie Melikson i nas nie ma.
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 02.10.2012, 13:02
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Wisła zawsze opierała się na transferach i skautingu,tacy gracze jak Marcelo,Żuraw,Błaszczykowski,Cleber i taką drogą powinna isć
Kiedy widziałeś w tym klubie skauting ?

Marcelo - fuks łysego , piłkarz proponowany przez menedżera
Żuraw - wybijający się grasz ligi , żaden skauting nie jest do tego potrzebny
Cleber - zasługa Mielcarskiego
Błaszczykowski - wciśnięty przez wujka

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów