The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.10.2011, 19:21. [11 kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 23 października, niedziela 14:30
Witam, po meczu ligowym z Jagiellonią Białystok, który Biała Gwiazda wygrała 3-1 czeka nas spotkanie w Lidze Europejskiej z Fulham już w najbliższy czwartek na R22 o 19.
My jednak zajmiemy się spotkaniem rozgrywanym w ramach 11 kolejki T - Mobile Ekstraklasy w którym to Wisła Kraków zmierzy się z ŁKS-em w Łodzi.

Poniżej przedstawiam zestaw par 11 kolejki TM Ekstraklasy:

21 października:

18:00 Zagłębie Lubin - Korona Kielce
20:30 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

22 października:

13:30 Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
15:45 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko - Biała
18:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań

23 października:

14:30 ŁKS Łódź - Wisła Kraków
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź

24 października:

18:30 Cracovia Kraków - Polonia Warszawa

------

Skupmy się na naszym spotkaniu, pojawia się pytanie czy w Łodzi zagra nasz kapitan Radek Sobolewski oraz czy Marko Jovanović zastąpi na prawej stronie obrony Lamey'a, czy może trener Maaskant nadal będzie ufał swojemu rodakowi wystawiając go w pierwszym składzie.

Czy szansę występu od pierwszych minut otrzyma Tsvetan Genkov - który w meczu z Jagą , wrócił po kontuzji pojawił się na boisku i strzelił jedną z bramek dla Białej Gwiazdy. Czy Dudu Biton nasz super snajper, który ma już na koncie w tym sezonie 8 goli, zacznie mecz na ławce rezerwowych?

Jaki szansę na występ ma Rafał Boguski, czy Robert Maaskant postawi na Tomasa Jirsaka czy tym razem zobaczymy na boisku Łukasza Gargułę.

W tym momencie kończy się spotkanie 10 kolejki Widzew - ŁKS (0:1), widać, że drużyna pod wodzą nowego trenera złapała wiatr w żagle, a Probierz odnosi drugie zwycięstwo w drugim meczu.

Jaki nas czeka mecz w Łodzi, kto będzie dyktowała warunki gry, no i najważniejsze w jakiej formie będą nasi kopacze po czwartkowym meczu w LE.

Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 17.10.2011, 19:30
Mecz w Łodzi. Nie u nas. Literówka sie wkradła
W tym meczu jedynie co mnie interesuje to 3 punkty i dobra gra!
Tylko Wisła
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 17.10.2011, 19:34
Oj będzie ciężko o 3 punkty z ŁKSem. Probierz poukładał drużynę i ta gra z meczu na mecz coraz lepiej.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 17.10.2011, 19:36
Wygrajmy w byle jakim stosunku i stylu amen
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.10.2011, 19:37
wiele będzie zależalo od spotkania z Fulham.
Są dwie opcje:
- jeśli przegramy w żałosnym stylu zbierając baty, mecz z ŁKS w Łodzi może byc trudny i nie zdziwi mnie porażka
- jeśli przegramy pechowo choć wysoko, grając ładną piłkę, to wynik w Łodzi jest otwarty - będę optymistą
...
- jeśli wygramy czy zremisujemy... co będzie cudem, to nie będzie cudu w Łodzi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
KamAr
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 17.10.2011, 19:38
Z takimi zespołami nigdy nie gra się łatwo na wyjeździe. Ale liczę na 3 pkt. Po cichu liczę, że Maaskant wystawi dwóch napatników - Genkova i Bitona. W spotkaniu z Jagiellonią to pomogło.
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 17.10.2011, 19:38
Też mi się wydaje, że czasy bicia ŁKS-u należą do historii. Ciężki mecz, śmierdzi maks remisem przy aktualnej formie naszych kopaczy i szpitalu w kadrze. Ja wróci Melikson, to mamy +30% szans na dobry wynik inaczej ......
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.10.2011, 19:42
Bedzie bardzo ciezko patrzac jak sie ostatnio prezentujemy. Ale jak nie z ŁKS-em to z kim? Tutaj licza sie tylko i wylacznie 3 pkt + mam nadzieje w koncu zobaczyc fajna gre Naszej druzyny bo kiedys zła postawa musi sie skonczyc. Obysmy wygrali strzelajac pare bramek a nie znowu dzieki pomocy arbitra - bo znowu zacznie sie powszechne gadanie głupot, ze Wisle ZAWSZE pomagaja sedziowie.
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 17.10.2011, 19:46
Najłatwiejszy wyjazd rundy przed nami a tutaj obawy jakbyśmy jechali do jaskini lwa,łatwe 3 punkty do zgarnięcia.
Odpowiedz cytując
Pawlolek
Senior Member

Stary 17.10.2011, 19:47
Proszę Was. Oglądaliście derby? Przecież to była padaka a nie piłka nożna. Wstyd mi, że takie mecze są puszczane w świat. Jak im nie zasadzimy paru bram na otrzeźwienie, to jesteśmy banda frajerów. Mistrz jedzie na beniaminka i sranie w gacie. Wiem, że jesteśmy słabi, że nie ma mózgu drużyny, ale nie patrzmy na wszystko zaraz przez szare okulary... Oni trzech celnych podań nie wymienią. Dośrodkowanie weszło chyba jedno na cały mecz. Aż tak żenująco my znów nie gramy...
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 17.10.2011, 19:49
ostatnio pojechalismy ich 0-4, teraz sa jeszcze slabsi...
licze na 3pkt - ale pewne 3pkt wreszcie, a nie wymeczone!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 17.10.2011, 19:51
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Mecz w Łodzi. Nie u nas. Literówka sie wkradła
W tym meczu jedynie co mnie interesuje to 3 punkty i dobra gra!
Tylko Wisła
Gdzie ta literówka, bo czytam piąty raz i nie widzę

Jak dla mnie mecz z tych ciężkich, też skłaniam się do tezy, że wynik tego meczu zależeć będzie w znacznym stopniu od tego jak zaprezentujemy się w czwartek. Czeka nas ciężka przeprawa i tak.

ŁKS pod wodzą Probierza, zaczął gromadzić punkty, na pewno się nie położą, wręcz przeciwnie, mają w składzie indywidualności, które mogą pomóc wygrać im ten mecz Mięciel, Saganowski czy Szałachowski.
Na nich trzeba zwrócić szczególną uwagę i to zadanie dla naszej ''obrony''... Liczę, że zagra już Marko Jovanović.

Zastanawiający jest fakt, że Wisła nie prezentuje jakiegoś super stylu ( czy w ogóle jakiś prezentuje to wątek na inny temat) a zajmujemy 5 miejsce ze stratą 1 punktu do lidera... Czyli jesteśmy w czołówce.

Ciekawi mnie również, czy Robert Maaskant wróci do wariantu z Genkovem w roli jedynego napastnika, czy postawi jednak na Bitona.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Kulawik88
Junior Member

Od: 08.2011

Stary 17.10.2011, 20:05
Oldpara nie przesadzasz? Jakie 30% ? 30% to conajwyżej ma ŁKS na urwanie punktów, choć to i tak przesada. Ludzie co się z wami dzieje... Gra Wisły wygląda mocno przeciętnie, ale bez przesady z tym pesymizmem.
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 18.10.2011, 10:33
Oczywiście nawet naszego rezerwowego składu nie wymienił bym na podstawowy skład ŁKSu, taki o to potencjał ma nasz rywal z Łodzi.
Niestety my znów zagramy taktyką Maaskanta - czyli bez taktyki, na udo "albo sie udo albo sie nie udo".

No ale... oby 3 pkt.
Odpowiedz cytując
Lizak
Member

Od: 05.2005

Stary 18.10.2011, 10:41
Dobrze by było zagrać z Genkowem i Bitonem w podstawowym, no i Garguła również w podstawowym
pykniemy ich 3-0 bez problemu
pozdro
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 18.10.2011, 10:47
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Byłem - widziałem.
Ale wtedy była inna sytuacja - wiosna, ze 3 kolejki do końca, nam to zwycięstwo było bardzo potrzebne bo szliśmy na mistrza, a oni syci - pewni utrzymania (po czym ich wywalili z ligi).
Był Paweł, Mały, Marcelo i Głowa z tyłu.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 18.10.2011, 11:28
4-0 ostatnio akurat teraz nie ma żadnego znaczenia
Jak w czwartek dostaniemy baty + nasze grajki co 3 dni grac nie umieja to w ndz moga byc meczarnie.
Każdy juz widzi,ze jestesmy w kryzysie a do tego gramy na wyjezdzie.
Optymistycznie 2-1 dla nas,remis tez mnie nie zdziwi
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 18.10.2011, 11:40
Tak się zastanawiam po co zakładać nowe tematy o meczach ligowych? Nie lepiej zacząć założyć temat "mecze w lidze"? W każdym temacie pierwsze kilka stron to teksty w stylu "ciężki mecz", "trudny rywal" i motyw przewodni "na Wisłę zawsze się spinają". Kazdy powtarza to samo co kolejkę. Mecz tez będzie wyglądal tak samo jak co kolejkę. My się obudzimy w 20 minucie, z niedowierzania że LKS nas ciśnie pare osób poniesie na forum i dostanie bana. Polowa skończy sie 0:0. W drugiej jeden gol dla nas albo ŁKS i po meczu. Potem kilka stron o zwolnieniu Maaskanta, FraMat napisze, że widzi styl, kilku przywoła Skorżę, że za jego czasow jednak takiej lipy nie było, kolejni widząć, że w Legii asystował Żyro potną się bo nie ma u nas młodych Polaków. Grupka zapaleńców wrzuci linki do nieprzychylnego nam weszło jak to znów nas obrażają i... ktoś założy nowy temat i znów to samo...

Co do meczu obstawiam 1 gol ale nie wiem dla kogo.

P.S. jakiś taki wkur***y jestem i stąd ten tekst....
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member

Stary 18.10.2011, 11:52
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam po co zakładać nowe tematy o meczach ligowych? Nie lepiej zacząć założyć temat "mecze w lidze"? W każdym temacie pierwsze kilka stron to teksty w stylu "ciężki mecz", "trudny rywal" i motyw przewodni "na Wisłę zawsze się spinają".

teraz trendy jest:

"obojętnie w jakim stylu, byle by wygrać" "obojetne jak, 3pkt muszą być"

Prześledz - w każdym temacie taki tekst jest, oczywiście w tym też już jest

Co z tego ze gramy z timem którego najlepsi(!) zawodnicy nie załapali by sie u nas nawet na ławke. Rozumiecie? Najlepsi ich gracze nie załapali by się do naszej 18stki meczowej (!)

edit

a TU TEN POSTY

arti napisał(a):Wyświetl post
Wygrajmy w byle jakim stosunku i stylu amen
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 18.10.2011, 11:59
Mecz ciezki bo LKS jak kazda druzyna tej mendy probierza nastawi sie na lamanie nóg. Labedzki, Klepczarek, Kaszczelan.
Oraz Szalachowski i Saganowski moga byc troche za szybcy dla naszych obroncow.

Mam jednak gleboka nadzieje ze wygramy.
Zapewne 1:0
Zapewne Biton.
Zapewne w 2. polowie.

PS Gramy z nimi w Belchatowie czy na bazarze przy Lodz Kaliska ?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member

Stary 18.10.2011, 12:02
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
PS Gramy z nimi w Belchatowie czy na bazarze przy Lodz Kaliska ?
Nawet nie wiesz że do Łodzi jedziemy?

Nie, nie wiedzialem. Totalnie nie sledze spraw organizacyjnych.
W końcu tyle tych wyjazdów jest w tym sezonie, ze można się pogubić.

Dziekuje za oswiecenie.
Prosze bardzo
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 18.10.2011 o godz. 12:15.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 18.10.2011, 12:09
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Nawet nie wiesz że do Łodzi jedziemy?

Nie, nie wiedzialem. Totalnie nie sledze spraw organizacyjnych.
Dziekuje za oswiecenie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
River
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 18.10.2011, 12:35
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
A my jeszcze lepsi (w porownaniu z poprzednim meczem z nimi) Ta liga jest tak poryta, ze kazdy wynik jest mozliwy od np. 3-1 dla ŁKS dzieki naszej wspanialej obronie po 3-0 dla nas dzieki ich wspanialej obronie i naszych kilku indywidualnosciach (Biton, Iliev, Genkov itp).

Zrozummy, ze w tej lidze nie ma dla nas latwych meczow i latwych punktow. Te czasy sie juz skonczyly gdzie przed meczem zastanawialismy sie ile bramek wpadnie dla Wisly. Dzis realia sa takie, ze kazde zwyciestwo na wyjezdzie jest cenne i kazde trzeba wyszarpac.

Biorac pod uwage nasza forme, nasz szpital i fakt, ze ŁKS wygral derby (a wiec morale maja bardzo wysokie, pal licho w jakim stylu wygrali) to czeka nas ciezka przeprawa tym bardziej, ze do Łodzi przyjezdza MP wiec ełkaesiacy zepna sie dodatkowo.
Po cichu licze, ze ten mecz nam sie ulozy i ze szybko strzelimy bramke co powinno ulatwic nam gre. Ale i o to bedzie ciezko bo jak wiemy my na boisko wychodzimy gdzies tak w 20 minucie meczu...
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Stary 18.10.2011, 12:36
Jestem pewny że wygramy,widać co się dzieje na forum media robią nagonkę na Maskanta a kibice się słuchają.
Nie wiem czy Maskant zasługuje na taką krytykę strata do lidera jest minimalna,styl Wisły jest faktycznie bardzo nie ciekawy ale też zobaczmy ilu graczy ostatnio nie gra Mały,Melikson,Sobol,Genkov to oni ciągnęli nas do Mistrzostwa w zeszłym sezonie.Nie oczekujcie cudów od Holendrów bo my nie kupujemy graczy z wysokiej czy średniej pólki,moim zdaniem nasze szanse na Mistrzostwo nadal są największe ze wszystkich drużyn.Ja ze swojej strony nie mam zamiaru panikować Wisła być może nie gra ładnie dla oka ale na to jest jeszcze czas,przede wszystkim wynik a co do polaków w składzie skąd ta pewność że są lepsi niż doświadczony Jaliens

Co do meczu z Łks przewiduje 2-0 dla Wisły
Na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy,nawet na ławce są lepsi,gadanie że Wisła gra tylko indywidualnościami jest sporą przesadą
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 18.10.2011 o godz. 12:38.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Stary 18.10.2011, 12:49
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Pareiko
Jovanovic Czekaj Chavez Paljic
Sobol
Kiro Guła Brud Iliev
Genkov

Ja bym zagrał tak.
Panie trenerze zamknij nam Pan usta z Czekajem i Brudem i pokaż nam jacy są słabi.
Melikson dalej na wakacjach więc Guła ma kolejną szanse.
Biton niech gra z Fulham (zasłużył swoimi bramkami) a TSWetan niech zagra ze słabiutkim ŁKSem, może coś ustrzeli.

Tak jak już mówiłem, wszystkie mecze do końca rundy (za wyjątkiem meczu z WKSem) powinniśmy wygrać z Krzostką na ławce.

Tymon nie mamy pewności, ale pora byśmy się przekonali.Właśnie teraz, gdy Jaliens gra taką padline
Maaskant może zamknąć usta krytyce z trybun, więc niech to zrobi, wystawi Czekaja i pokaże że Michał jest 100 razy słabszy od Jaliensa - wtedy nikt nie bedzie sie domagał wpuszczania na boisko Czekaja.
Tak tylko jak on ich wystawi np z Fulham i oni zagrają fatalnie to cała fala idzie na Maskanta,według mnie Czekaj i Brud powinni dostawać szanse tylko przy korzystnym wyniku inaczej na siłę bym ich nie dał,rozumiem że Jaliens gra padlinę jak to nazwałeś ale czy Brud bez ogrania w ekstraklasie zagra lepiej?dogada się z Chavezem czy innym zagranicznym obrońcą To są te pytania więc Maskant nie ma łatwo
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 18.10.2011 o godz. 12:51.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Stary 18.10.2011, 13:07
Ale jakim Fulham? Przeciez dyskutujemy o ŁKSie !
w ŁKSie niema Grygery, Riise, Duffa, Ruiza czy Zamory.
W ŁKSie straszą atakiem złożonym z 33 i 36 latków którzy dobijają do emerytury
Napisałem np czyli na przykład Fulham,no ale nawet ten Łks to ryzyko jak zagrają źle i stracimy pkt na Łks to będzie nie dobrze dla tego lepiej ich wsadzić przy korzystnym wyniku na np ostatnie 20-30 minut i wtedy niech się pokażą

Wiadomo zawsze można zaryzykować od 1 minuty z nimi ale czy jest to warte tylko dla tego żeby uświadomić mediom że Czekaj i Brud też grać potrafią
Odpowiedz cytując
Pawlolek
Senior Member

Stary 18.10.2011, 13:11
Pareiko
Jovanovic Czekaj Chavez Paljic
Sobol
Kiro Guła Brud Iliev
Genkov
Jeśli zagramy tylko jednym napastnikiem to będzie to raczej Dudu. Raz, że strzela bramki (sam entuzjastą wielkim jego gry nie jestem), a dwa - bądź co bądź Genkov dopiero po kontuzji i może trudów 90 minut przepychania się z 2 obrońcami nie wytrzymać. Trener pewnie wolałby zachować zmianę na kogoś ze środka pola, czy boków. Chociaż sam najchętniej widziałbym w ataku dwóch zawodników...
Odpowiedz cytując
jacula
Member

Od: 08.2010

Stary 18.10.2011, 14:03
wszystkie te szroty z Holandi Maskant powinnien je zabrać już dość kompromitacji?mamy ,mają wszystko głeboko w d...e tylko kasa jest dla nich ważna zarabiają 2 razy tyle co nasi Polacy za spacerki na meczach...
Ostatnio edytowane przez jacula : 19.10.2011 o godz. 05:28.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 18.10.2011, 14:03
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
teraz trendy jest:

"obojętnie w jakim stylu, byle by wygrać" "obojetne jak, 3pkt muszą być"

Prześledz - w każdym temacie taki tekst jest, oczywiście w tym też już jest

Co z tego ze gramy z timem którego najlepsi(!) zawodnicy nie załapali by sie u nas nawet na ławke. Rozumiecie? Najlepsi ich gracze nie załapali by się do naszej 18stki meczowej (!)

edit

a TU TEN POSTY
Ponieważ od wielu tygodni nasza gra jest nieustannym, pięknym, efektownym i efektywnym spektaklem zapierającym dech w piersiach kibiców piłki nożnej uważam, że rozwalimy drużynę biednego beniaminka ekstraklasy ŁKS 5-0, a co najmniej 3-0. Tak... może być tylko 3-0 bo w czwartek gramy mecz z całkiem niezłą drużyną Fulham i to może nas kosztować trochę sił.
------------------
Można pisać takie pierdoły jak te powyżej tylko, że nasza rzeczywistość trochę skrzeczy i nie daje gwarancji na nic. Nie powtarzaj jak papuga że ich najlepsi są gorsi niż nasza ława itp. Zdrowy Szałachowski czy Łukasiewicz nie są gorsi od naszych graczy pierwszej 11 na konkretnych pozycjach. Gramy tak, że patrzenie na kogokolwiek przed meczem z góry jest naprawdę nieuzasadnione. Pełna koncentracja, zaangażowanie, wiara w siebie i szacunek dla rywala w każdym meczu. Lekceważenie każdego przeciwnika grozi katastrofą.
Ale oczywiście oby w tą niedzielę i w każdym następnym meczu wyszło na Twoje.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.10.2011 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 18.10.2011, 14:25
jacula napisał(a):Wyświetl post
wszystkie te szroty z CHolandi Maskant powinnien je zabrać już dość kompromitacji?mamy ,mają wszystko głeboko w d...e tylko kasa jest dla nich ważna zarabiają 2 razy tyle co nasi Polacy za spacerki na meczach...
WTF? Zapisze w sobie w moim kajeciku obok Żymu i Lądynu. Takie kwiatki też widziałem pozdro

Jak myslicie Maaskant zagra Genkovem i Bitonem? Mógły ustawić za nimi Gargułę Ilieva i Nuneza. Byłoby ok dla mnie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów