The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 21 kolejki
Zwycięstwo Korony Kielce 8 4,76%
Remis 15 8,93%
Zwycięstwo Wisły Kraków 145 86,31%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.04.2011, 18:38. [21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45
Mecz z Jagiellonią za nami. Jednym mógł się podobać innym nie, ale ważne, że nasza przewaga wzrosła do 8 pkt nad drugim zespołem w tabeli. Naszym najbliższym rywalem będzie kielecka Korona, która w obecnej rundzie jest najgorszym zespołem w Ekstraklasie co wcale nie znaczy, że będziemy mieli jakoś specjalnie łatwo. O ile nie zwolnią Sasala to ich gra w ciągu tego tygodnia nie ulegnie diametralnej. Co by się jednak nie działo naszym obowiązkiem jest tam wygrać.

Pozostałe mecze XXI Kolejki:

Kod:
  Cracovia - Lechia Gdańsk 9 kwietnia, 17:00 
  GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 8 kwietnia, 17:45 
  Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 10 kwietnia, 17:15 
  Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 9 kwietnia, 18:15 
  Polonia Warszawa - Lech Poznań 8 kwietnia, 20:00 
  Ruch Chorzów - Polonia Bytom 9 kwietnia, 14:45 
  Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 9 kwietnia, 19:15
Zapraszam do dyskusji.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 03.04.2011, 18:47
Patrzac jak w ostatnim meczu zaprezentowała sie Korona z Polonia Warszawa pokazuje, ze nie jestesmy bez szans w tym spotkaniu. Trzeba koniecznie poprawic gre od poczatku bo w pierwszych 20 minutach (kolejny juz taki mecz) gramy bardzo słabo. Jagiellonia tego nie wykorzystała ale wiecznie tak moze nie byc (bramka dla Polonii Bytom). Jestesmy na dobrej drodze do odzyskania Mistrzostwa Polski a mecz z Korona powinien nas do tego jeszcze bardziej przyblizyc. Licze na dobry występ i oczywiscie 3pkt musza powedrowac do Krakowa.
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 03.04.2011, 19:08
Ten mecz tak samo jak spotkanie z Bełchatowem, Górnikiem z tych które musimy wygrać. Jeśli w tych spotkaniach zdobędziemy 9 punktów i dołożymy do tego 8 punktów przewagi nad Jagiellonią i 9 nad Lechią i Legią oraz 11 nad Śląskiem i Lechem to mistrza mamy prawie jak w banku ;-)
Odpowiedz cytując
Dani
Member

Od: 04.2005

Stary 03.04.2011, 19:38
A wiadomo już ile biletów przyznają kielczanie Wiśle ?
Odpowiedz cytując
wislak.kw
Member

Od: 04.2009

Stary 03.04.2011, 19:43
Niestety Wisła nie dostała wejściówek na ten mecz .
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 03.04.2011, 19:43
Dani napisał(a):Wyświetl post
A wiadomo już ile biletów przyznają kielczanie Wiśle ?
Nie przeznaczą. Było o tym wcześniej.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 03.04.2011, 19:46
Takie mecze trzeba wygrywać żeby utrzymać przewagę.Będzie ciężko na pewno , mam nadzieję że zagrają na 100 % nie tak jak dziś , i po cięzkim meczu wywieziemy 3pkt z Kielc.

Po za tym mam nadzieję że Jirsak nie zagra od pierwszej minuty.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 04.04.2011, 06:46
A ja mam nadzieję, że w Kielcach przed meczem z nami nie zmienią trenera
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 04.04.2011, 07:08
Najłatwiejszy mecz w sezonie, Korona chyba chce zdobyć jeszcze mniej punktów w drugiej rundzie niż Cracovia w pierwszej...
Tu nie ma co wymyślać, trzeba pojechać, wygrać, wrócić i zapomnieć...
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 04.04.2011, 10:19
Niby rywal w slabej formie, niby male szanse zeby sie cos zmienilo przez tydzien ale....

Zawsze ciezko Nam szlo w Kielcach (tak jak w Bytomiu).
Nas zespol punkty ciula, ale gra nie zachwyca.
Maja Niedzielana ktory przy Naszych "pewnych" obroncach moze cos Nam wbic.
Maja tez dobrych wykonawcow stalych fragmentow gry, co przy Naszej ostatniej "umiejetnosci" ustawiania sie w obronie przy tym elemencie gry dla przeciwnkia moze sie tez zle skonczyc.

Mimo wszystko wierze, ze Nasza gra bedzie lepsza niz ostatnio i ze przywieziemy komplet punktow do Krakowa.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 04.04.2011, 14:06
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Niby rywal w slabej formie, niby male szanse zeby sie cos zmienilo przez tydzien ale....

Zawsze ciezko Nam szlo w Kielcach (tak jak w Bytomiu).
Nas zespol punkty ciula, ale gra nie zachwyca.
Maja tez dobrych wykonawcow stalych fragmentow gry, co przy Naszej ostatniej "umiejetnosci" ustawiania sie w obronie przy tym elemencie gry dla przeciwnkia moze sie tez zle skonczyc.

Mimo wszystko wierze, ze Nasza gra bedzie lepsza niz ostatnio i ze przywieziemy komplet punktow do Krakowa.
Nie można zasłaniać się tym, że zawsze ciężko nam się tam gra, bo tak można było powiedzieć o Wodzisławiu ile razy byśmy tam nie grali przeważnie kończyło się to naszą porażką 3:2 i można powiedzieć, że to był specyficzny teren. Obecnie dla nas każdy wyjazd jest trudny, ale grając do 95 minuty z pełnym zaangażowaniem moim zdaniem możemy wygrać 3:1 lub 4:2. Także jestem pełen nadziei, że wrócimy z tarczą, a nie na tarczy. Tym bardziej, że w tej kolejce mało prawdopodobne, aby 2 raz pod rząd Lech, Legia i Jaga straciły punkty [jednak nie miałbym nic przeciwko temu] więc te minimum 9 pkt musimy zachować na pojedynki z Cracovią, Lechem i Legią, bo różnie w nich może być.

W naszej lidze nikt obecnie nie zachwyca. Wisła punktuje w miarę równo i to obecnie jest jej jedyną zaletą, a że po błędach rywala - cóż taka piłka.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 04.04.2011, 14:49
Pasuje być ostrożnym w słowach, bo wiadomo, że to wyjazd; kibice Korony się zbiorą, bo przyjeżdża Wisła; "bo jak jest forma (i fart) to zaraz jej nie będzie (może nie być)"... itd.
Ale tak naprawdę, to nasi zawodnicy muszą być pewni siebie i wziąć to na bary. Ja nie widzę innego wyjścia jak przywiezienie 3 punktów. No chyba, żeby nam sie nagle pół drużyny rozłożyło (tfu! tfu!). Jeśli chcemy być mistrzem to nie ma gadania, że "trudny teren", bo każdy taki jest prócz swojego. A jak chcą gdzieś gubić punkty, to niech zrobią to po przyjacielsku

Wielka szkoda, że nie będzie możliwości wyjazdu... Ale zbędę to milczeniem.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
fan1906
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 04.04.2011, 15:39
wislak.kw napisał(a):Wyświetl post
Niestety Wisła nie dostała wejściówek na ten mecz .

cyt.. Choć sprawa wydawała się przesądzona, krakowscy kibice postanowili walczyć o swoje. Korona Kielce i tamtejsza policja wystąpiły o zakazanie udziału w meczu grup kibiców gości. Wiślacy przeanalizowali sytuację i odkryli, że nie ma podstawy prawnej do takiego działania.

Krakusi powołują się na uchwałę zarządu PZPN w sprawie zasad przyjmowania kibiców gości podczas rozgrywek Ekstraklasy. Głosi ona: "Jeżeli organizator zawodów jest zmuszony do zmniejszenia liczby miejsc dla kibiców przyjezdnych, występuje na 28 dni przed planowanym terminem imprezy do Wydziału Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZP i niezwłocznie po otrzymaniu zgody - najpóźniej 21 dni przed imprezą - informuje o tym klub zamawiający bilety".

Kieleckie organizacje spóźniły się więc ze zgłoszeniem, a na stadionie nie odbywa się obecnie żaden remont, który mógłby być zasadnym przyczynkiem do zamknięcia stadionu dla gości. - Podejmując działania zmierzające do niewpuszczenia kibiców Wisły Kraków na mecz, Korona Kielce S.A. daje jasny sygnał, że nie jest gotowa na organizowanie meczów na poziomie Ekstraklasy - puentują kibice Białej Gwiazdy.

Co do meczu.. przeciwnik zepnie na nas pośladki, wiadomo dlaczego i ten mecz do łatwych nie będzie należał.
dobrze było by im pokazać ich miejsce w szeregu, kibicom tego śmiesznego klubu co się wyśmiewają z np zBelchatowa od wieśniaków etc,,, no cóż ....teraz tooni są w podobnej sytuacji.....mniejsza z nimi,, jeszcze z 2-3 porażki i nie wiem czy ich 4 tys będzie na meczu.... At i co ,mają swoje kompleksy,, nas uważają za klub wywodzący się .... a sami co dopiero niedawno dupy dawali na prawo i lewo (jak się to nazywa chyba kures....twooooo) i hanel na potęgę..
Tak czy siak trzeba wygrać i to zdecydowanie i zamknąć usta sprzedawczykom,
Ostatnio edytowane przez fan1906 : 04.04.2011 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 04.04.2011, 15:45
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post

Tutaj trochę pojechałeś ... Popatrz na tabelę. Narzekasz na obrońców a mniej goli od nas w tym sezonie tylko Lech stracił. No i czyja to zasługa? Genkowa?
Odpowiedz cytując
KamAr
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 04.04.2011, 16:17
Probierz mówi, że mamy już mistrzostwo - jak dla mnie wcale to nie jest takie pewne. Wisła jest n fali, ale nie może zapomnieć o tym, że mistrzostwa jeszcze nie mamy. Sytucja jest świetna, ale dobrą passę trzeba podtrzymać. W Kielcach łatwo nie będzie - chociaż po tym co pokazuja ostatnio możemy być dobrej myśli
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.04.2011, 16:23
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Tutaj trochę pojechałeś ... Popatrz na tabelę. Narzekasz na obrońców a mniej goli od nas w tym sezonie tylko Lech stracił. No i czyja to zasługa? Genkowa?
Głównie bramkarzy - najpierw Pawełka, a teraz Pareiki, którzy w tym sezonie nieraz uratowali nam tyłki...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 04.04.2011, 16:33
Kto od nas i od nich pauzuje za kartki?
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 04.04.2011, 16:45
od Nas nikt od nich bodajże Markiewicz i Golański ;]
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 04.04.2011, 16:55
Moim zdaniem mamy drużynę solidnych biegających wyrobników co na naszą ligę bardzo dużo.
Wygramy skromnie bez fajerwerków.

Obrona z meczu na mecz wygląda coraz lepiej (nie mówię że świetnie ale jest poprawa)
Atak się zgrywa i jeszcze kilka meczy im to zajmię.
Bramka dla nas pradowpodobnie padnie po indywidualnej akcii Małego Kirma lub Meliksona

1-0 ew 2-0 (drugi gol w końcówce)
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 04.04.2011, 17:15
filemon napisał(a):Wyświetl post
Kto od nas i od nich pauzuje za kartki?
GKS - Górnik
Pauzują: -
Zagrożeni: Małkowski, Sawal (GKS); Wodecki, Zahorski (Górnik)

Polonia - Lech
Pauzują: Wołąkiewicz (Lech)
Zagrożeni: Gołębiewski, Pietrasiak, Tosik, Rachwał, Brzyski (Polonia); Rudnevs, Bosacki, Kikut, Stilić (Lech)

Ruch - Bytom
Zagrożeni: Bronowicki, Nykiel, Stawarczyk (Ruch); Kobylik, Jarecki, Hanek, Hricko (Bytom)

Cracovia - Lechia
Zagrożeni: Radomski (Cracovia); Traore, Bąk, Deleu, Wiśniewski (Lechia)

Legia - Zagłębie
Zagrożeni: Jędrzejczyk, Astiz, Wawrzyniak, Makhnovskyy (Legia); Rymaniak, Costa, Wilczek, Bartczak M. (Zagłębie)

Śląsk - Widzew
Zagrożeni: Ćwielong(?), Sztylka, Celeban, Socha (Śląsk); Dudu, Panka, Ukah

Korona - WISŁA
Pauzują: Markiewicz, Golański (Korona)
Zagrożeni: Sobolewski, Jovanović (Korona); Kirm, Cikos, Małecki, Jirsak (WISŁA)

Jagiellonia - Arka
Zagrożeni: Norambuena, Sandomierski, Lato (Jagiellonia); Glavina, Bruma, Zaiwstkowski (Arka)

Jak nic nie pomieszałem to sytuacja wygląda tak jak powyżej
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 04.04.2011, 18:23
Nie nie Genkova, ale tez nie Naszej obrony (poza Pawelkiem - runda zycia i teraz Pareiko). To wina nieudolnosci rywali i tego ze nie umieja wykorzystac sytuacji. Przypomnij mi ile strzelil Nam goli pierwszoligowy klub Podbeskidzie w PP? Przy stalych fragmentach Nasi nie umieja kryc na dzisiaj a Niedzielan umie takie okazje wykorzystac jak chocby na jesieni na R22 przy bramce na 2:2. Pozatym nie narzekam tylko opisuje co widze.
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 04.04.2011, 23:19
Sami,
Przydałaby się taka informacja co kolejkę, dlatego chciałbym zapytać, czy masz do tego źródło, czy to Twoja robota?
Cytat:
W sumie to z tego wynika, że sam przepisywałeś, więc jak tak to szacun i proszę o więcej
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 05.04.2011, 07:56
Sami napisał(a):Wyświetl post

Korona - WISŁA
Czyli Kirm z Paljiciem mogą sobie pograć, bo i Markiewicz i Golański grają na prawej stronie.
Odpowiedz cytując
tomsts
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.04.2011, 08:31
Czyli Kirm z Paljiciem mogą sobie pograć, bo i Markiewicz i Golański grają na prawej stronie.
Wręcz przeciwnie: biorąc pod uwagę obecną formę Golańskiego wnioskowałbym o umożliwienie mu występu w tym meczu :] Jego absencja jest raczej dla Korony wzmocnieniem.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 05.04.2011, 09:43
Korona - WISŁA
Szczerze powiedziawszy mam nadzieję, że w/w z wyrachowania "wykartkują się" przed meczem z Bełchatowem - bardziej jestem w stanie sobie wyobrazić ich brak w meczu z Bełchatowem niż później ze Śląskiem. Ogólnie, wyzerowanie kartek byłoby nam teraz, a już najpóźniej na meczu z Górnikiem naprawdę na rękę.

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 05.04.2011, 09:58
lepiej pojedynczo
z Korona niech kartke złapie jeden a ze Sląskiem drugi, żeby byli czyści na serie Lech,Cracovia, Legia
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
kangurekm
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 05.04.2011, 10:50
Mam nadzieję , że jeżeli ktoś się wykartkuje to nie Cikos- nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji , w której Branco ma grać przeciw Małkowskiemu. Natomiast Andraż i Mały rzeczywiście mogliby wyczyścic sobie konto kartkowe , wydaje mi się że z Łobo czy Maorem na boku dalibysmy sobie zBełchatowme radę.
pozdro
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.04.2011, 14:13
Korona gra słabo wiec mozna liczyc na 3 punkty . Co ciekawe wszystkie 4 mecze ktore Wisla wygrala na wyjazdach bylo stosunkiem 1-0
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Od: 11.2002

Stary 05.04.2011, 14:16
(..)
Korona - WISŁA

(...)

trochę pomieszałeś

http://ligapolska.pl/index.php?dzial...artykul=194449 - tutaj aktualna sytuacja dyscyplinarna w Ekstraklasie
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 05.04.2011, 18:49
Czyżby działacze Korony jeszcze przed meczem z Wisłą zwolnili Sasala?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów