The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki
Zwycięstwo Wisły 249 98,81%
Remis 3 1,19%
Zwycięstwo Ruchu 0 0%
Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.03.2011, 18:10
pawkas1992 napisał(a):Wyświetl post
zdziwiła mnie dzisiejsza nota za gre Bunozy w Dzienniku Polskim dostał 3 chyba inny mecz oglądali
Chyba ten sam, ale się lepiej orientują.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Jonasz
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 06.03.2011, 09:57
tak, jak obiecałem - przyjechałem, wygraliśmy i padło parę bramek
a Bunoza grał naprawdę solidnie, tyle, że gra w Polsce, a tutaj się ludzi szufladkuje
Odpowiedz cytując
Wisoman
Member

Od: 02.2008

Stary 06.03.2011, 11:55
Jonasz napisał(a):Wyświetl post
Bunoza grał naprawdę solidnie, tyle, że gra w Polsce, a tutaj się ludzi szufladkuje
Bunoza w ogóle mnie nie przekonuje od dłuższego czasu, jest zbyt wolny wystarczy dobry szybki napastnik i z miejsca go objedzie poza tym często źle się ustawia przy kryciu no i te jego długie piły bez pomyślunku wku^^&%$ mnie na maxa, rozumiem raz, dwa razy tak zagrać bez efektu ale nie cały czas. Czy ten chłopak nie uczy się na błędach a może dostał wytyczne od trenera żeby rzucić piłę do przodu i a nóż...

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując
Saimoz
Schodowicze'05

Od: 11.2002

Stary 06.03.2011, 12:12
Jonasz napisał(a):Wyświetl post
tak, jak obiecałem - przyjechałem, wygraliśmy i padło parę bramek
a Bunoza grał naprawdę solidnie, tyle, że gra w Polsce, a tutaj się ludzi szufladkuje
no nie do konca solidnie ... bylo kilka sytuacji gdy widac bylo braki w ustawieniu sie .... Bunoza nigdy chyba nie bedzie zwrtonym graczem dlatego musi duzo pracowac nad ustawianiem sie, w meczu z Ruchem conjamniej dwa razy popelnil blad w ustawieniu sie co moglo sie zle skonczyc ... raz jak przepuscil chyba Grzyba (nie pamietam), niby go pozniej dogonil i odebral pilke ale gdyby to byl ktos szybszy bylaby sytuacja 1 na 1 .... i drugi raz jak machal rekami ze ma wszystko pod kontrola a tak naprawde zza jego plecow wyskoczyl Zienczuk i gdyby nie Pareiko (swoja droga w....iony na Bunoze) to kolejne 1 na 1 ....

ale poki co jest to mlody pilkarz i ma prawo do takich pomylek, a i wydaje mi sie czlowiekiem, ktory chce pracowac nad soba a i potencjal ma zeby za kilka lat okazac sie solidnym srodkowym obronca na srednim europejskim poziomie, czego mu z calego serca zycze
Odpowiedz cytując
coonta
maurotanin

Od: 04.2004

Stary 06.03.2011, 12:50
parę fotek z meczu z sektora E24

http://zatrzymanewobiektywie.blogspot.com/

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 06.03.2011, 13:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chyba ten sam, ale się lepiej orientują.
Dokladnie. Drugi mecz z rzedu Bunoza przyprawia mnie o palpitacje serca. Przeciez bedac na meczu nie da sie nie zauwazyc, ze gosc zupelnie gubi krycie, nie jest szybki, ani zwrotny. Cala trybuna wrecz za kazdym razem wzdychala, gdy Bunoza po jakims glupim bledzie tracil pilke, badz byl bliski jej straty. Nie wiem, skad te opinie, ze zagral solidny mecz, bo wygral kilka pojedynkow glowkowych?
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.03.2011, 13:34
Najbardziej denerwują mnie u Bunozy te długie piłki, co piłka to strata, raz na ruski rok wyjdzie mu (derby), ale 90% to strata.
Niech Maaskant zgrywa 2 stoperów, bo jak oni się mają zgrać, jak co chwilę wychodzą innym ustawieniem
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 06.03.2011, 14:39
Podstawowym problemem Bunozy jest zła "gra blokiem", gubienie krycia strefowego, ustawianie się, asekuracja. Owszem, dzięki sile fizycznej potrafi wygrywać pojedynki indywidualne ze zwykle mało rozgarniętymi i surowymi technicznie ligowymi napastnikami, co często zaciera rzeczywisty i pełny obraz jego słabej gry. Rozpaczliwe okrzyki Maaskanta "Think!" równie dobrze można byłoby skierować do niego.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 06.03.2011, 15:25
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
Może Genkov nie powala, ale przy bramce Tomka to on zaabsorbował dwóch obrońców i swoim zachowaniem spowodował błąd jednego z nich, który podał wprost do naszego Czecha. Tym samym jednak stworzył okazję.
Bo to jest napastnik dobry ale do gry dwójkowej (4-4-2) - on jako cofnięty, grający tyłem do bramki, współpracujący z klasycznym strikerem, np. Żurawskim sprzed 5-8 lat. A u nas ma grać tego Żurawskiego ew. Brożka, no i mu nie wychodzi. Za to z Brożkiem by sobie popykał ładnie.
Odpowiedz cytując
mc-money
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 06.03.2011, 15:44
Jak przychodził Chavez to dużo się spodziewałem po nim, ale narazie gra co najwyżej bardzo przeciętnie.
Bunoza jest od niego lepszy i naprawdę nie wiem czemu tak na niego najeżdzacie. Maskaant wystawia tych którzy prezentują się najlepiej, a patrząc na Chaveza to popełnia głupie błedy i jest bardzo wolny. Po 30 krotnym reprezentancie można było się więcej spodziewać. I cieszę się że to właśnie bośniak gra, a nie Honduranin.- po za tym, to Bunoza ma niesamowity wyskok do piłek
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Stary 06.03.2011, 15:53
mc-money napisał(a):Wyświetl post
Jak przychodził Chavez to dużo się spodziewałem po nim, ale narazie gra co najwyżej bardzo przeciętnie.
Bunoza jest od niego lepszy i naprawdę nie wiem czemu tak na niego najeżdzacie. Maskaant wystawia tych którzy prezentują się najlepiej, a patrząc na Chaveza to popełnia głupie błedy i jest bardzo wolny. Po 30 krotnym reprezentancie można było się więcej spodziewać. I cieszę się że to właśnie bośniak gra, a nie Honduranin.- po za tym, to Bunoza ma niesamowity wyskok do piłek
Bunoza lepszy od Chaveza
Chavez gra co najwyżej przeciętnie
Chavez popełnia głupie błędy a Bunoza niby nie?
Chavez nie wybija też bezmyślnie piłek jak Bunoza...

Porównaj sobie kolego mecz Chaveza z Arką do meczu Bunozy z Ruchem albo występ Chaveza z Podbeskidziem do występu Chaveza z Podbeskidziem ewentualnie grę Chaveza z Legią do gry Bunozy w tym samym meczu.

Osman jest:
- Zdecydowanie bardziej opanowany od Bunozy.
- Lepszy technicznie od Bunozy.
- Lepiej się ustawia od Gordana.
- I nie wypier*ala bezmyślnie, byle dalej każdej piłki.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 06.03.2011, 16:17
Bunoza dawał radę, poszła głupia fama na początek i znów zaczyna się pitolenie...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 06.03.2011, 17:35
JrQ - kiedy i gdzie Bunoza dawał radę? Ten chłopak nie kontroluje w ogóle tego, co dzieje się na boisku, źle się ustawia, fatalnie kiksuje. Z jego wzrostu w zasadzie nie mamy pożytku czy to w ataku czy to w obronie (stałe fragmenty). To nie fama tylko rzeczywistość. Gdyby w ostatnim meczu padły ze dwie bramki po jego błędach może otworzyłbyś oczy (w zasadzie Gordan mógł nawet wylecieć z boiska kiedy w pewnym momencie prawie kopnął się w czoło gdy uprzedził go Piech bodajże... Piłkarz Ruchu został wytrącony z równowagi a mógł wyjść na pozycję sam na sam). Jego fatalne crossy tylko dopełniają obraz tego piłkarzyny...
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 06.03.2011, 17:56
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
JrQ - kiedy i gdzie Bunoza dawał radę? Ten chłopak nie kontroluje w ogóle tego, co dzieje się na boisku, źle się ustawia, fatalnie kiksuje. Z jego wzrostu w zasadzie nie mamy pożytku czy to w ataku czy to w obronie (stałe fragmenty). To nie fama tylko rzeczywistość. Gdyby w ostatnim meczu padły ze dwie bramki po jego błędach może otworzyłbyś oczy (w zasadzie Gordan mógł nawet wylecieć z boiska kiedy w pewnym momencie prawie kopnął się w czoło gdy uprzedził go Piech bodajże... Piłkarz Ruchu został wytrącony z równowagi a mógł wyjść na pozycję sam na sam). Jego fatalne crossy tylko dopełniają obraz tego piłkarzyny...
Gościu popatrz się na Gerarda Pique Podobne warunki fizyczne jak Bunoza. Kiksy nie tylko jemu się przytrafiają, lecz też Pique również, możecie ich nazywać drewniakami ale nie mówcie, że nie dają radę Bunoza w Wiśle, Pique w Barcie przy zachowaniu proporcji.
W Barcie też narzekają na Pique jak my na Bunoze ale przyznać trzeba że obaj są warci grania w "11" A takie hasła nie ujmują i tak jego wartości.
"Pique jest nogami na boisku, ale głową między nogami Shakiry"
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 06.03.2011, 18:10
Nigdy póki co nie krytykowałem Bunozy ale gość na boisku ustawia się fatalnie jak dla mnie. Dodatkowo jak na obrońce za łatwo daje się minąć, w sytuacji z Jankowskim to zawodnik Ruchu zwodu nie musiał wykonać żeby go minąć. Dodatkowo jedna sytuacja gdzie podnosi ręce a Zieńczuk za plecami i gdyby nie Pareiko to byśmy byli ładnie zaskoczeni. I to jest ocena na tle przeciętnego w lidze Ruchu. Dla mnie na dzień dzisiejszy jest po prostu przeciętny. Wiadomo że błędy obrońcom się zdarzają ale ja nie widzę pewności w jego grze.
Jaliens też póki co nie najlepiej i wg. mnie w pierwszych spotkaniach najpewniej grał Chavez, który nie najgorzej grał też pod koniec rundy jesiennej.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 06.03.2011, 18:21
Bunoza jest jak Pique?! Raczej jak Czyhrynski!
Gordan gubi krycie, źle się ustawia, zawala spalone, jest wolny, mimo wzrostu przeciętnie gra w powietrzu, praktycznie w każdym meczu kiksuje... Jedyne, co mu naprawdę dobrze wychodzi, to gra siłowa - dzięki niej potrafi przepychać zawodników i ich wyprzedzać.
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Stary 06.03.2011, 18:50
A mi sie gra Bunozy podoba, gra duzo lepiej od powolnego Chaveza, ogladalem na zywo mecz z legia z jesieni i tam wymiatal. Ciesze sie ze trener go wystawia zamiast Chaveza ktorego po sezonie i tak mamy oddac wiec niech sie zgrywa z Holendrem.
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Stary 06.03.2011, 18:53
chimba napisał(a):Wyświetl post
A mi sie gra Bunozy podoba, gra duzo lepiej od powolnego Chaveza, ogladalem na zywo mecz z legia z jesieni i tam wymiatal. Ciesze sie ze trener go wystawia zamiast Chaveza ktorego po sezonie i tak mamy oddac wiec niech sie zgrywa z Holendrem.
Tak, faktycznie wymiatał
Radze zobaczyć oba te filmiki
http://www.youtube.com/watch?v=rO9FU68P7JE
http://www.youtube.com/watch?v=6OlkgTm7SPE
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Stary 06.03.2011, 19:00
Chlopie kazdy popelnia bledy, byles na tym meczu czy tylko ogladales na necie
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Stary 06.03.2011, 19:01
chimba napisał(a):Wyświetl post
Chlopie kazdy popelnia bledy, byles na tym meczu czy tylko ogladales na necie
Tyle, że Bunoza tych błędów popełnia za dużo...
Byłem na meczu no i potem oglądnąłem powtórkę w TV.
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Stary 06.03.2011, 19:03
No to moze nie zwracales uwagi na jego gre bo ja bardzo dokladnie sledzilem i legionisci odbijali sie od niego jak od sciany zreszta wynik o czyms mowi.
Odpowiedz cytując
Wiślak ASR
Member

Od: 11.2006

Stary 07.03.2011, 10:19
Co do wybijania piłek przez Chaveza - faktycznie, nie wybija bezmyślnie do przodu. Bo "myślnie" podaje do najbliższego, najlepiej obrońcy. Nie wiem gdzie wy widzicie tą niebywałą technikę Osmana. Jest solidnym grajkiem, ale takie ochy i achy a np. do Marcelo mu bardzo daleko.
Bunozie też, ale ten ma 23 lata, a Chavez 27. Ja stawiam na bośniaka.
P.S. Co do rozgrywania, to trochę śmieszy mnie że właśnie na nim ciąży ta robota. Niech Kew rozgrywa, skoro Bunoza nie potrafi. Jest też bardziej doświadczony. DLaczego tego nie robi?
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 07.03.2011, 10:49
Wiślak ASR napisał(a):Wyświetl post
P.S. Co do rozgrywania, to trochę śmieszy mnie że właśnie na nim ciąży ta robota. Niech Kew rozgrywa, skoro Bunoza nie potrafi. Jest też bardziej doświadczony. DLaczego tego nie robi?
Nie zgodze sie z toba , poniewaz Kew probowal rozgrywac , tylko byl taki maly duzy problem , nie bylo komu bo prawie kazdy byl za przeciwnikiem i nie mial komu dograc , z kazdym meczem Kew probuje wychodzic z pilka i dograc. Bunoza jak ma pilke to ino patrzy zeby wyjebac , ok rozumiem pozbyc sie jej ale z glowa nie jeb do przodu i strata.

W meczu rzucalo sie w oczy to ze nie bylo komu dograc jak np: Kew stal na polowie boiska , albo Ruch tak dobrze byl ustawiony , albo my nie umielismy sie wystawic.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 07.03.2011, 12:33
Markus napisał(a):Wyświetl post
. Rozpaczliwe okrzyki Maaskanta "Think!" równie dobrze można byłoby skierować do niego.
krotkie pytanie ; Czy Ty byles na meczu, czy tylko w TV ogladales ?
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.03.2011, 18:13
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Nie zgodze sie z toba , poniewaz Kew probowal rozgrywac , tylko byl taki maly duzy problem , nie bylo komu bo prawie kazdy byl za przeciwnikiem i nie mial komu dograc , z kazdym meczem Kew probuje wychodzic z pilka i dograc. Bunoza jak ma pilke to ino patrzy zeby wyjebac , ok rozumiem pozbyc sie jej ale z glowa nie jeb do przodu i strata.

W meczu rzucalo sie w oczy to ze nie bylo komu dograc jak np: Kew stal na polowie boiska , albo Ruch tak dobrze byl ustawiony , albo my nie umielismy sie wystawic.
bo czegoś nie zrozumiałem...tzn,że Bunoza ma zawsze do kogo dograć i tego nie robi,a jak piłkę ma Kew to wtedy nagle wszyscy się chowają?nie lubią go czy co?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów