The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Korbit
Senior Member

Od: 11.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.08.2010, 22:26
=======================Jovanić====================
==============Cikos====Bunoza=====Chavez======Diaz =====
=============Małecki====Żuraw/Sobol===Wilk======Ki m/Piotr Brożek======
==================Rios==========Brozio========== ==

Jak dla mnie Cikos jest jednym z najlepszych obrońców gdy ma asekuracje i nie musi faulować:/
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 22.08.2010, 22:43
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Ale w niedziele graliśmy 3 lata temu o tej porze z....Polonią Bytom. I ograliśmy ich 5:0, może powtórka?
W niedziele to jeszcze rozumiem taką porę, bo w sam raz wyśpi się po imprezie, nie ma pracy, obiad wyprawa na mecz lub C+ włączyć. Można też iść do baru i leczyć się tym czym się strułeś . To jest chora pora my nie jesteśmy Anglią czy Szkocją, że mecz można rozgrywać o 12 [13 naszego czasu] i na trybunach zasiądzie 50 tys. ludzi. Skoro jest 8 par meczowych to nie widze problemu grać systemem 2;3;3 odpowiednio piątek, sobota, niedziela w godzinach 16:18:20. Tak chciałoby się ujrzeć powtórkę takiego wyniku, ale zadowolę się nawet 3:1 lub też skromnym 2:0.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 22.08.2010, 23:08
Hm... nie narzekajcie, od środy/czwartku idzie ochłodzenie, więc chłopaki w 40stopniowym upale biegać nie będą musieli
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 22.08.2010, 23:26
willow napisał(a):Wyświetl post
Ja widziałem na żywo i prezentował się świetnie. Był jednym z najlepszych na boisku. Jeżeli tylko jest zdrowy, powinien grać zamiast Cikosa.
Kolega ma rację. Pisałem to już wielokrotnie. Nie mogę "złapać", gdzie jest ten haczyk dot. Petera.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
yogul
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 23.08.2010, 08:26
Ja uważam że bardzo dobrze że Cikos gra ponieważ jest on o 9 lat młodszy od Singlara i jest na wypożyczeniu więc musimy dokładnie określić czy chcemy go wykupić. Singlar majac 31 lat zagra jeszcze sezon moze dwa na dobrym poziomie i nigdzie go nie sprzedamy, a na młodym Eriku możemy jeszcze sporo zarobić ponieważ ma papiery na granie tylko musi się trochę ograc.
Odpowiedz cytując
Filippo123321
Senior Member

Stary 23.08.2010, 12:36
Czy kazdy mlody pilkarz trafiajacy do nas ma 'papiery na granie'?

Cikos nie ma.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 23.08.2010, 12:51
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
W niedziele to jeszcze rozumiem taką porę, bo w sam raz wyśpi się po imprezie, nie ma pracy, obiad wyprawa na mecz lub C+ włączyć. Można też iść do baru i leczyć się tym czym się strułeś . To jest chora pora my nie jesteśmy Anglią czy Szkocją, że mecz można rozgrywać o 12 [13 naszego czasu] i na trybunach zasiądzie 50 tys. ludzi. Skoro jest 8 par meczowych to nie widze problemu grać systemem 2;3;3 odpowiednio piątek, sobota, niedziela w godzinach 16:18:20. Tak chciałoby się ujrzeć powtórkę takiego wyniku, ale zadowolę się nawet 3:1 lub też skromnym 2:0.
Stacje telewizyjne nie żyją tylko z polskiej ligi, tylko mają jeszcze do pokazania lepsze rozgrywki zagraniczne.

Godzina wynika z tego, że telewizja uznała to spotkanie za mało atrakcyjne.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 23.08.2010, 16:32
Nie zapominajmy, że ten mecz transmituje "tylko" OS, więc wątpię żeby to była wina telewizji. Godzina? No może niezbyt komfortowa, choć mi akurat pasuje .
W każdym razie. Polonia przyjedzie walecznie nastawiona, bo przędzie gorzej niż my (choć tam nie ma parcia na wynik, ale piłkarzy mają chyba ambitniejszych).
Mi tam wystarczy 1-0 dla nas i zobaczenie, że nasi kopacze będą walczyć, że zastosują pressing, że będą się starać (Pawle Brożku! Rafale Boguski! Jak panowie wchodzą z ławki to tym bardziej dajcie z siebie wszystko!).

Wybieram się wstępnie na ten mecz, więc mam nadzieję, że mimo takiej dość wczesnej pory i (mam nadzieję) ładnej pogody zabawa będzie przednia.
I nie narzekajmy na godzinę. Wiem, że generalnie jako Polacy mamy tą cechę wrodzoną, ale to nudne narzekać na wszystko. Nawet na kurde godzine meczu musimy gadać, a w najlepszej lidze angielskiej gra się nawet i wcześniej.

PS. Mogę mieć nadzieję, że w czwartek lub w piątek będą bilety w WŚ na sektory 2 lub 3 czy nie bardzo?

Thx Fifiorek!
Ostatnio edytowane przez masterlag : 23.08.2010 o godz. 23:44.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Fifiorek
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 23.08.2010, 22:20
Będą na 99.99 %
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.08.2010, 23:22
Czy ludzie sa niedorozwinieci ? Cikos dostal czerwoną kartkę i z Polonią Bytom na 100% nie zagra to po co go wstawiacie do skladu ?
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Stary 23.08.2010, 23:26
skeba napisał(a):Wyświetl post
Czy ludzie sa niedorozwinieci ? Cikos dostal czerwoną kartkę i z Polonią Bytom na 100% nie zagra to po co go wstawiacie do skladu ?
Dostał dwie żółte a nie od razu czerwoną
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 23.08.2010, 23:27
i tak z niewiedzy można popłynąć - dostał 2 żółte więc nie ma przeszkód by zagrał.Tak w ogóle to żal mi chłopaka, widać że jest cholernie ambitny ale na razie to go wszystko lekko przerosło a do tego został kozłem ofiarym.
Na dziś nie jestem w stanie powiedzieć czy on faktycznie jest taki słaby czy trema go zżera.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 23.08.2010, 23:44
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której trener Wisły dysponując tak przeciętnym składem sadza na ławce dwóch zawodników, którzy w niezłych reprezentacjach rozegrali po 3 mecze na mundialu.

Jeśli Maskant nie będzie chciał rozbić duetu Cleber - Bunoza, to Chavez powinien zagrać na prawej obronie.

Jovanic -------- Chavez, Cleber, Bunoza, Brożek ------- Kirm, Wilk, Diaz ------ Małecki, Żurawski, Rios
Ogólnie bardzo podoba mi się taki skład. Pomysł z Chavezem na prawej obronie świetny (Cikos jest słabiutki), Brożek to w tej chwili najlepszy piłkarz na lewą obronę (nie sprawdza się tam jakoś Diaz). Ustawienie 4-3-3 warto spróbować.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 24.08.2010, 00:00
Komentatorzy wspominali, ze dostal bezposrednio czerwoną. Jeśli tak, to mój błąd.
Odpowiedz cytując
*Michael*
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 24.08.2010, 00:15
to byly tylko domysły czy dostał czerwoną póki nie ujrzeli tego...

A ustawienie 4-3-3 nie pasuje do Wisły!! do nas pasuje klasyczne 4-4-2 i to obaj napastnicy kolo siebie a nie zabawa z cofniętymi "podwieszonymi" napastnikami...
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.08.2010, 00:30
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post

Odkad C+ podzielil sie z Orange to tamci transmituja chyba 6 meczow z kazej kolejki i to musi byc kazdy o innej porze

a w sumie dawno nie gralsimy tak wczesnie,zwykle to pora najmniej ciekawego meczu w sobote ,no coz nasza forma ,forma Bytomia......w sumie nie dziwie sie.....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 24.08.2010, 00:57
Komentatorzy wspominali, ze dostal bezposrednio czerwoną. Jeśli tak, to mój błąd.
Na 100% była druga żółta i wkonsekwencji czerwona.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 24.08.2010, 09:41
Rzeczywiście Cikos stał się kozłem ofiarnym ... chociaż nie powinien ....
Nikt mu nie pomaga przy wyprowadzaniu piłki, Małecki lata po całym boisku więc najczęściej nie asekuruje prawej strony.
W meczu z Ruchem Cikos stracił piłkę bo nikt nikt pokazał się do podania.
Jeśli się powie Słowakowi: stój na równi ze stoperami, nie łaź do przodu , wypierniczaj "wpieriod" lub trybuny każdą piłkę (a'la Cleber) to on to będzie robił bezbłędnie ... ale czy o to chodzi w nowoczesnym futbolu ?
Na razie Cikos to nie Alvarez ale ma predyspozycje by nim być, jest jeszcze młody.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 24.08.2010 o godz. 09:43.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.08.2010, 09:57
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście Cikos stał się kozłem ofiarnym ... chociaż nie powinien ....
Nikt mu nie pomaga przy wyprowadzaniu piłki, Małecki lata po całym boisku więc najczęściej nie asekuruje prawej strony.
W meczu z Ruchem Cikos stracił piłkę bo nikt nikt pokazał się do podania.
Jeśli się powie Słowakowi: stój na równi ze stoperami, nie łaź do przodu , wypierniczaj "wpieriod" lub trybuny każdą piłkę (a'la Cleber) to on to będzie robił bezbłędnie ... ale czy o to chodzi w nowoczesnym futbolu ?
Na razie Cikos to nie Alvarez ale ma predyspozycje by nim być, jest jeszcze młody.
mnie najbardziej drażnią już nie same błędy w kryciu które Cikos popełnia ale podawanie piłki do rywala jeszcze na swojej połowie.To tak jakby wjechac na skrzyżowanie na czerwonym świetle .

Obstawiam że od początku na prawej obronie wyjdzie Singlar.Całkiem przyzwoicie w ostatnim meczu spisał sie Bunoza i mysle że to On będzie wraz z Cleberem grał na środku obrony.Chavez chyba troche za krótko w Klubie żeby Maaskant wystawił go od początku ale pewnie w końcówce wejdzie.
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.08.2010, 12:18
Co do samego meczu, który odbędzie się o bardzo dziwnej godzinie, to jestem w miarę spokojny...ten mecz My musimy po prostu wygrać bo nie wyobrażam sobie innej alternatywy...każdy prawdziwy Wiślak, ten starszy jak i ten młodszy wierzy do końca w sukces czyli zwycięstwo.

Co zrobi nowy trener za te parę dni to jego słodka tajemnica...ja nie będę wypowiadał się na temat ustawienia drużyny...odpuszczę sobie dywagacje kto będzie podstawowym zawodnikiem, kto na jakiej pozycji wystąpi...na pewno My wszyscy musimy uzbroić się w daleko idącą cierpliwość...

szanuję wypowiedzi wszystkich poprzedników...więc uszanujcie i moją...

cytując pewną piosenkę Szymona Wydry: " Co ma być to będzie, niebo znajdę wszędzie"... zacytuję i moje przesłanie...

Moim niebem była , jest i będzie WISŁA KRAKÓW!!!

A na tym niebie świeci jedna gwiazda... GWIAZDA BIAŁA!!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 24.08.2010, 17:07
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
to byly tylko domysły czy dostał czerwoną póki nie ujrzeli tego...

A ustawienie 4-3-3 nie pasuje do Wisły!! do nas pasuje klasyczne 4-4-2 i to obaj napastnicy kolo siebie a nie zabawa z cofniętymi "podwieszonymi" napastnikami...
Ja bym tam sprobował grac tym systemem. Maleckiego, Brozka (lub Zurawskiego) i Riosa do ataku bym wystawił - zawsze jak sie nie sprawdzi mozna wrocic do starego ustawienia.
Odpowiedz cytując
Manager89
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.08.2010, 17:18
Jovanić-Cikos, Chavez, Cleber, Brożek-Wilk-Garguła, Kirm-Małecki, Brożek, Rios
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 25.08.2010, 14:44
Ja liczę na eksperyment. Jovanić-Singlar,Chavez,Cleber,Diaz-Garguła-Paljić,Kirm-Małecki,Rios-Żurawski
Ostatnio edytowane przez Titto : 25.08.2010 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując
dziadek44
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 25.08.2010, 15:32
bez zadnego defensywnego pomocnika?
Odpowiedz cytując
Dagobert
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 25.08.2010, 17:14
mysle ze za wczesnie na zamiany na 433 ale zoabaczymy
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 25.08.2010, 17:38
Titto napisał(a):Wyświetl post
Ja liczę na eksperyment. Jovanić-Singlar,Chavez,Cleber,Diaz-Garguła-Paljić,Kirm-Małecki,Rios-Żurawski
Nie wiedziałem że Maradona ma tutaj konto
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 26.08.2010, 12:23
Ja w tym meczu liczyłbym na Kirma może w meczu z Polonią w jakiś sposób się przełamię, bo facet ma spory talent co widać w jego występach, w reprezentacji, ale w Wiśle gra jakoś niemrawo, być może pod skrzydłami nowego trenera zacznie zachwycać
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 26.08.2010, 12:50
Dobra, a teraz niech mi ktoś napisze czy i i gdzie jest jakaś transmisja z tego meczu? Przejrzałem programy tv i cały ten temat ale chyba ślepy jestem. Pasowałoby wiedzieć czy opłaca się pędzić do domu po pracy
Odpowiedz cytując
czera84
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 26.08.2010, 12:51
Są dwa typy piłkarzy:artyści i rzemieślnicy.Do rzemieślników należy właśnie Kirm.Titto i wcale w reprezentacji Kirm nie błyszczy tylko on jest właśnie takim graczem,który nie popełnia błędów ale nie wyróżnia się czymś wielkim na boisku.Tak mi się wydaje.
Ps.Właśnie gdzie można mecz oglądnąc
Ostatnio edytowane przez czera84 : 26.08.2010 o godz. 12:55.
Odpowiedz cytując
Pablooo
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 26.08.2010, 12:55
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Dobra, a teraz niech mi ktoś napisze czy i i gdzie jest jakaś transmisja z tego meczu? Przejrzałem programy tv i cały ten temat ale chyba ślepy jestem. Pasowałoby wiedzieć czy opłaca się pędzić do domu po pracy
Czy to jest takie trudne do ogarnięcia, że telewizja transmituje wszystkie mecze ekstraklasy? Część jest na canal plus, pozostałe na orange sport.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów