The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.08.2010, 23:19. Wisła Kraków - Polonia Bytom 28 sierpnia sobota godz. 14:45
Mecz z Widzewem za nami. Mecz w którym mogła się podobać pierwsza połowa głównie za dawno nie widziane zaangażowanie zawodników Wisły. Czy miał na to wpływ wybór nowego trenera czy też chęć zmazania hańby po meczu z Ruchem pozostanie kwestią otwartą. Przed nami jednak kolejny rywa,l którym będzie bytomska Polonia. Mecz co prawda jest o wyjątkowo dziwnej porze, bo ostatni raz w sobotę o 15 graliśmy bodajże w 1998 roku . Mam nadzieje, że skład w porównaniu z dzisiejszym meczem za wiele się nie zmieni i zobaczymy następujący skład:

=======================Jovanić==================== =
==============Singlar====Bunoza=====Cleber======Di az=====
=============Małecki=====Garguła=====Wilk======Kir m======
==================Rios==========Żurawski========== ===

Pawła Brożka nie chce głownie za to, że wszedł na boisko w 85 minucie i nie wykazywał żadnego zainteresowania grą jak gdyby się obraził na Kulawika, że wielkiego gwiazdora usadził. Nie ma brożków w składzie Wisła coś gra. Zmiany mogłyby być następujące:
Kirm--> Pajlić
Garguła----> Jirsak
Wilk-----> Sobolewski
Zapraszam do dyskusji
Edit: Prosiłbym moderatorów o poprawienie tematu na: [4. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Bytom 28 sierpnia sobota godz. 14:45
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 21.08.2010 o godz. 23:22.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 21.08.2010, 23:22
Gargula co najwyzej na zmiane, z racji przerwy.. i to samo Singlar, a wiec Cikos, w....ila go kartka wiec sie bedzie chcial odegrac a to wyjdzie na dobre
Chavez do skladu, jest na tyle doswiadczonym grajkiem ze powinien sobie poradzic, Piotr Brozek za Kirma
zreszta o czym my tu dyskutujemy, jest nowy trener i na razie nie wie co sie dzieje i kto kim jest i kogo na co stac, ME wybiegnie

bilety na mecz http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ecz_z_polonia/ , ostatni mecz.. na SS!
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 21.08.2010 o godz. 23:25.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 21.08.2010, 23:28
godzina meczu jest wspaniale rozkminiona... ;/
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 21.08.2010, 23:58
A ta godzina nie ma nic wspólnego z tym że Wisła początkowao chciała rozegrać ten mecz na R22
Odpowiedz cytując
Filippo123321
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 22.08.2010, 00:02
Singlar>Cikos

Singlar to porzadny zawodnik, duzo lepszy od Cikosa. Nie pamietam, zeby Singlar kiedykolwiek zawiodl. Nie zawiodl w Poznaniu, na Tottenhamie czy nawet po kontuzji z Odra.

Sobola na lawke, jest ostatnio w slabiutkiej formie, a Wilk pokazal, ze gra niezle.
Ostatnio edytowane przez Filippo123321 : 22.08.2010 o godz. 03:48.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 22.08.2010, 00:04
=======================Jovanić====================
==============Cikos====Bunoza=====Cleber======Diaz =====
=============Małecki====Sobolewski===Wilk======Ki m======
==================Rios==========Żurawski========== ==

Ciężki mecz się zapowiada, mowię powaznie, nie zdziwie sie, jak Juszczyk zagra "mecz życia".

Cytat:
Singlar to porzadny zawodnik, duzo lepszy od Cikosa. Nie pamietam, zeby Singlar kiedykolwiek zawiodl.
Chyba nie widziałeś Petera w sparingach...
Odpowiedz cytując
mc-money
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 22.08.2010, 08:42
Dobrze przynajmniej że Polonia do najlepszych nie należy i mam nadzieje że to będzie dobry początek dla nowego trenera. Znając ostatnio Wisełkę to obstawiam skromne 1-2:0 .Gorzej będzie w następnym meczu z Jagiellonią, ale już o tym pogadamy w innym temacie. Ehh, kiedyś to były czasy, nie było pytania czy Wisła wygra mecz, tylko ile Wisła wygra ;D
Ale i tak najważniejsze jest to 18-19 Września widzimy sie R22 w składzie 18,5 tyś! (Trybuna Wschodnia i Południowa). I jeśli nie będzie nas tyle to będzie nasza osobista porażka, żeby na takie "małe otwarcie" stadionu, przyszło nas tak mało Bo na mecz Polski z Australia może nie być kompletu, ale na lidzie musi być. Potem czekamy do listopada i ma być komplecik na meczu z ległą..
Odpowiedz cytując
Billy
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.08.2010, 09:10
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli byś wystawił dwóch środkowych, defensywnych pomocników to gratuluję.
W meczu z Widzewem, Wilk pokazał, że zasługuje na pierwszą "11-stkę" i mam osobiśćie nadzieje, że to spotkanie oglądał Maaskant. Sobol niestety na ławe. Nie te czasy... Może być bardzo wartościowym zmiennikiem tak jak do niedawna Mauro Cantoro.
Myślę, że drużyna tym meczem w Łodzi podbudowała się i o kolejny mecz możemy być spokojni. Ciekawe jak w debiucie "wypadnie" nowy trener.
Ostatnio edytowane przez Billy : 22.08.2010 o godz. 09:14.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 22.08.2010, 09:18
No k....rwa może jeszcze o 10 mecz będziemy grać. Niektórzy w sobote też czasem musza popracować. Niech to szlak
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Stary 22.08.2010, 09:37
Billy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli byś wystawił dwóch środkowych, defensywnych pomocników to gratuluję.
W meczu z Widzewem, Wilk pokazał, że zasługuje na pierwszą "11-stkę" i mam osobiśćie nadzieje, że to spotkanie oglądał Maaskant. Sobol niestety na ławe. Nie te czasy... Może być bardzo wartościowym zmiennikiem tak jak do niedawna Mauro Cantoro.
Myślę, że drużyna tym meczem w Łodzi podbudowała się i o kolejny mecz możemy być spokojni. Ciekawe jak w debiucie "wypadnie" nowy trener.
Z miłą chęcią wystawiłbym ofensywnego pomocnika, gdybyśmy go mieli
PS: to że ktoś jest defensywnym pomocnikiem, nie znaczy, że nie bierze udziału w rozgrywaniu akcji, jak należy grać defensywnego pomocnika pokazał wczoraj Czarek, zawsze był pod grą. Niestety Sobol ostatnio przyzwyczaił nas do grania tuż przed stoperami, nie wiem, może to była wina braku Clebera wcześniej, ale jak graliśmy z Radkiem, to wyraźnie przegrywaliśmy walkę o środek pola. Zarówno z Ruchem, jak i Arką i Karabachem.

Oczywiście można zaryzykować z Gargułą, o ile jest w dyspozycji fizycznej.
Moim zdaniem jeśli nowy trener widział dziś Pawła Brożka, to na pewno go nie wpuści
Szczerze, to nie rozumiem jego zachowania, ale to nie temat na tę dyskusję.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 22.08.2010, 09:40
No to po kontuzji szanse dostanie Singlar - moze zaprezentuje sie lepiej od Cikosa. Szkoda, ze jedak nie zdecydowalismy sie na wykupienie Alvareza bo to byl naprawde swietny obronca. Wilk pokazał z Widzewem, ze zasługuje kosztem Sobolewskiego na pierwsza 11-stke. Chłopaki po wczorajszym meczu beda podbudowani i moze zobaczymy z Polonia jeszcze lepiej grajacy zespoł.
Odpowiedz cytując
Billy
Senior Member

Stary 22.08.2010, 09:41
Z miłą chęcią wystawiłbym ofensywnego pomocnika, gdybyśmy go mieli
PS: to że ktoś jest defensywnym pomocnikiem, nie znaczy, że nie bierze udziału w rozgrywaniu akcji, jak należy grać defensywnego pomocnika pokazał wczoraj Czarek, zawsze był pod grą. Niestety Sobol ostatnio przyzwyczaił nas do grania tuż przed stoperami, nie wiem, może to była wina braku Clebera wcześniej, ale jak graliśmy z Radkiem, to wyraźnie przegrywaliśmy walkę o środek pola. Zarówno z Ruchem, jak i Arką i Karabachem.

Oczywiście można zaryzykować z Gargułą, o ile jest w dyspozycji fizycznej.
Moim zdaniem jeśli nowy trener widział dziś Pawła Brożka, to na pewno go nie wpuści
Szczerze, to nie rozumiem jego zachowania, ale to nie temat na tę dyskusję.
Mimo wszystko postawiłbym na Gargułę. Może całego meczu nie zagra, ale chociaż przez te 45 minut dawałby radę. Dodatkowo jeśli mecz się dobrze ułoży to potem spokojnie będzie można robić roszady. Jak będzie - zobaczymy. Niewątpliwie Maaskant musi poznać drużynę i wystawić optymalny skład na Polonie. Do roboty Panie trenerze...
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Stary 22.08.2010, 09:56
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No to po kontuzji szanse dostanie Singlar.
Zagra raczej Cikos, gdyż nie będzie musiał pauzować za czerwoną kartkę, dostał dwie żółte.

Jeśli 4-3-3 ustawiłbym tak:

Jovanić
Cikos - Bunoza - Cleber- Bonetto()
Kirm - Wilk(Sobolewski) - Garguła(Jirsak)
Małecki - Żurawski - Rios(Paljić)
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 22.08.2010, 10:12
2 z rzędu mecz w słońcu, przecież oni się zajebią...
Odpowiedz cytując
Billy
Senior Member

Stary 22.08.2010, 10:37
felipe napisał(a):Wyświetl post
2 z rzędu mecz w słońcu, przecież oni się zajebią...
Dawali dupy we wcześniejszych meczach to teraz niech zapieprzają w słońcu
Przypominam, że Polonia Bytom będzie grała w takich samych warunkach
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 22.08.2010, 10:59
tofik napisał(a):Wyświetl post
Pewnie ustali skład "na oko" wg wrażeń z gierek treningowych.
Na oko to tutaj 80% forumowych fachowców ustala skład, więc nie narzekaj

minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.08.2010, 11:02
Coś bardziej ofensywnego:

=======================Jovanić==================== =
==============Singlar====Bunoza=====Cleber======P. Brożek=====
=============Garguła ===== Rado =====Wilk====== Kirm======
==================Rios==========Małecki========== ===
Odpowiedz cytując
Adam
Member

Od: 05.2010

Stary 22.08.2010, 11:07
Rozgrywanie meczu w Wakacje w najwiekszy upał to jest bardzo kiepski pomysl najbardziej szkoda mi piłkarzy dośc dobrze ze trybuna 2 i 3 jest zadaszona wiec martwić poza piłkarzami powinni sie przyjezdni i pikniki z sektorow 1 i 4
Odpowiedz cytując
dziadek44
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 22.08.2010, 19:58
dla mnie taki sklad

===========Jovanic===========

== Cikos == Chavez == Cleber == Diaz ==

== Malecki == Gargula == Wilk == Brozek

======= Brozek == Rios =========

- Jovanic - wiadomo
- Cikos - dostal czerwien, bo byl osamotniony na prawej stronie, Malecki w ogole sie nie wracal
Chavez - jesli nie jest przygotowany to chociaz na 45 minut -po to przyszedl zeby grac, a nie czekac na lepsze czasy
- Cleber - po prostu lepszy niz Bunoza
- Diaz - bo nie ma nikogo innego
- Malecki - chyba wiadomo
- Gargula - bo Jirsak nic nie gra w ataku i troche umie wykonywac stale fragmenty
- Wilk - bo obecnie lepszy niz Sobol
- Brozek Piotr - wydaje mi sie, ze - mimo gola - jest lepszy niz Paljic
- Brozek Pawel - gorszy od Zurawia nie bedzie, niech tylko zechce mu sie grac, ale nowy trener to bedzie pewnie chcial sie pokazac
- Rios - zeby w koncu sie pokazal, moze nowy trener lepiej pouklada zespol, zeby mogl sie pokazac

zmiany Paljic za Piotra Brozka
Boguski za Maleckiego jesli bedzie dobry wynik (mozecie sie nie zgadzac, ale Boguski potrzebuje gry jesli ma odzyskac dawna forme)
Jirsak za Gargule - bo bardziej sie przydaje, jak wchodzi na podmeczonego rywala, no i Gargula nie wytrzyma calego meczu
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Stary 22.08.2010, 20:16
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Mecz co prawda jest o wyjątkowo dziwnej porze, bo ostatni raz w sobotę o 15 graliśmy bodajże w 1998 roku .
Ale w niedziele graliśmy 3 lata temu o tej porze z....Polonią Bytom. I ograliśmy ich 5:0, może powtórka?
the end
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 22.08.2010, 20:18
dziadek44 napisał(a):Wyświetl post
dla mnie taki sklad

===========Jovanic===========

== Cikos == Chavez == Cleber == Diaz ==

== Malecki == Gargula == Wilk == Brozek

======= Brozek == Rios =========

- Jovanic - wiadomo
- Cikos - dostal czerwien, bo byl osamotniony na prawej stronie, Malecki w ogole sie nie wracal
Chavez - jesli nie jest przygotowany to chociaz na 45 minut -po to przyszedl zeby grac, a nie czekac na lepsze czasy
- Cleber - po prostu lepszy niz Bunoza
- Diaz - bo nie ma nikogo innego
- Malecki - chyba wiadomo
- Gargula - bo Jirsak nic nie gra w ataku i troche umie wykonywac stale fragmenty
- Wilk - bo obecnie lepszy niz Sobol
- Brozek Piotr - wydaje mi sie, ze - mimo gola - jest lepszy niz Paljic
- Brozek Pawel - gorszy od Zurawia nie bedzie, niech tylko zechce mu sie grac, ale nowy trener to bedzie pewnie chcial sie pokazac
- Rios - zeby w koncu sie pokazal, moze nowy trener lepiej pouklada zespol, zeby mogl sie pokazac

zmiany Paljic za Piotra Brozka
Boguski za Maleckiego jesli bedzie dobry wynik (mozecie sie nie zgadzac, ale Boguski potrzebuje gry jesli ma odzyskac dawna forme)
Jirsak za Gargule - bo bardziej sie przydaje, jak wchodzi na podmeczonego rywala, no i Gargula nie wytrzyma calego meczu
To może mi wytłumaczysz, w jaki sposób ma zagrać?
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
dziadek44
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 22.08.2010, 20:19
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
normalnie, dostal przeciez 2 zolte kartki a nie czerwien od razu, w Polsce za to sie nie pauzuje. No chyba, ze to zmienili, wtedy sorry za pomylke
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Stary 22.08.2010, 20:23
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Bo dostał dwie żółte, a nie od razu czerwoną ?
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 22.08.2010, 20:30
Pewnie nowy trener całkiem inaczej to ustawi, ale jak bym ustawił to tak.

Jovanić
Cikos Cleber Bunoza Diaz
Wilk Jirsak Sobolewski
Małecki Żurawski Rios

I oczywiście wygrać, nawet 1-0, ale wygrać
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Filippo123321
Senior Member

Stary 22.08.2010, 20:41
Nowy mit na forum - Małecki w ogóle się nie wracał i przez to Cikos dostał czerwien.

Wiem, ze staracie sie zawsze najechac na Małego, ale proponuje obejrzec powtorke meczu i zobaczyc za co Cikos dostal kartki. Po prostu dwa razy przeciwinik mu odjechal - bo to slaby zawodnik.
Odpowiedz cytując
Zieniu1906
Member

Stary 22.08.2010, 21:03
Ma ktoś info ile biletów jeszcze jest ?
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 22.08.2010, 21:19
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której trener Wisły dysponując tak przeciętnym składem sadza na ławce dwóch zawodników, którzy w niezłych reprezentacjach rozegrali po 3 mecze na mundialu.

Jeśli Maskant nie będzie chciał rozbić duetu Cleber - Bunoza, to Chavez powinien zagrać na prawej obronie.

Jovanic -------- Chavez, Cleber, Bunoza, Brożek ------- Kirm, Wilk, Diaz ------ Małecki, Żurawski, Rios

W drugiej połowie chciałbym zobaczyć Gargułę, gdyż ten zawodnik pod względem techniki użytkowej przewyższa znacznie resztę piłkarzy Wisły. Trzeba zrobić wszystko, aby odbudować tego chłopaka.
Odpowiedz cytując
Szali
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 22.08.2010, 21:48
Bartoch3tsw napisał(a):Wyświetl post
A czy na meczu będą sprzedawane szaliki TKWM?
Pytaj w dziale kibicowskim.
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Stary 22.08.2010, 21:58

Ciężki mecz się zapowiada, mowię powaznie, nie zdziwie sie, jak Juszczyk zagra "mecz życia".

Chyba nie widziałeś Petera w sparingach...
Ja widziałem na żywo i prezentował się świetnie. Był jednym z najlepszych na boisku. Jeżeli tylko jest zdrowy, powinien grać zamiast Cikosa.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 22.08.2010, 21:58
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Nowy mit na forum - Małecki w ogóle się nie wracał i przez to Cikos dostał czerwien.

Wiem, ze staracie sie zawsze najechac na Małego, ale proponuje obejrzec powtorke meczu i zobaczyc za co Cikos dostal kartki. Po prostu dwa razy przeciwinik mu odjechal - bo to slaby zawodnik.
Czerwona kartka to jest nieodpowiedzialność Cikosa bo mając żółtą na koncie nie wolno tak faulować. Dodatkowo Kulawik też mógł jakoś zareagować bo praktycznie od początku drugiej połowy Widzew atakował głównie swoją lewą stroną.

Natomiast ja mam uwagę ogólnie do gry naszych skrzydłowych, i nie ważne kto gra. Mało kiedy wracają do tyłu aby pomóc obrońcy. Dobiegną tak do 30-40 metra od bramki i odpuszczają w większości. I to nie tylko wczoraj. Tak jak boczny obrońca powinien wspierać w akcjach ofensywnych tak skrzydłowy musi się wracać do obrony. U nas często brakuje tego że zawodnik po stracie piłki od razu wraca za rywalem.
Macha rękoma, dyskutuje z sędziami albo chwile pobiegnie za rywalem i odpuści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów