The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.11.2009, 21:03. [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00
Za nami mecz z Legią i jesteśmy mądrzejsi o pewne przemyślenia. Skorża niestety, ale u nas już raczej nic zdziała. Gramy dopiero kiedy mamy nóż na gardle, a nie takiej Wisły chce oglądać. w Teraz czeka nas 2 tygodnie przerwy. Cracovia to obecnie najgorsza drużyna ligi, ale jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. Jednak nie widzę innej możliwości jak przekonująca wygrana.
Pozostałe mecze 14 kolejki Ekstraklasy:

Lech Poznań - Ruch Chorzów 21 listopada sobota, godz. 17:00 (we Wronkach)
Piast Gliwice - Arka Gdynia 21 listopada, sobota godz. 14:45 (w Wodzisławiu Śląskim)
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok 20 listopada piątek, godz. 20:00
Legia Warszawa - Polonia Warszawa 20 listopada piątek, godz. 20:00
Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław Śląski 21 listopada sobota, godz. 19:15
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 21 listopada sobota, godz. 17:00
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 20 listopada piątek, godz. 17:45
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 06.11.2009, 21:09
Gratulacje, założyłeś temat. Doczekałeś chociaż 90 minuty?
Locdog
Junior Member

Stary 06.11.2009, 21:10
Przemyslenia jak co kolejke. Nie bedzie im sie chcialo bo...nie Może Skorża powinien zacząć młodych wpuszczać to coś by z tego bylo, przynajmniej jakas ambicja.

A na co ma czekać Rozwodzić się nad kolejnym meczem olanym przez piłkarzy Zapomnieć i żyć dalej...
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 06.11.2009, 21:19
Nie, chodzi mi o to że od pewnego czasu obserwuje na tym forum "kto pierwszy", żeby być cool i założyć temat jak najszybciej. Mecz za 2 tygodnie, a tutaj temat już założony w minute po poprzednim meczu.

Z reszta, po tym co dzisiaj widziałem to nie chce mi sie nic pisac. Przegrajmy w cholere 0:4, niech te Diazy, Cantora i Jopy idą się walić a reszcie obciąć pół pensji, może to coś pomoże.
3rider
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 06.11.2009, 21:23
Za takie zaangazowanie jak dzisiaj bedzie ich czekac ostra jazda!!! STOP DLA OLEWANIA KIBICOW. 5.000 ludzi pojechalo kilka godzin, a tym sie nie chcialo powalczyc agresywnie 90minut!!!! paranoja
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
Locdog
Junior Member

Stary 06.11.2009, 21:24
W sumie to masz racje.
Btw...Faktycznie, zapomnialem ze przerwa na reprezentacje...a, że naszym "wiślackim orłom" zawsze fantastycznie gralo sie po reprezentacji, to dzisiejsza padaka moze byc tylko przedsmakiem tego, co nas czeka
DJ Hazel
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 06.11.2009, 22:24
Ciekawie czy na Cracovie będzie komplet teraz...Jak nie wygramy tego meczu to będziemy w głębokim kryzysie!Rundę mieliśmy kończyć z 10 punktową przewagą a nie wiadomo czy w ogóle będziemy nadal liderem..Gramy jeszcze z Ruchem w Chorzowie aż strach się bać.Wisełka lubi dostarczać nam emocji...Boje się co to będzie jak Lech czy Warszawa się wzmocnią.Szczerze to chciałbym juz tą zimę niech Sobol i Głowa się kurują w pełni gotowi będą już Garguła Boguski...Może tego mistrza zdobędziemy ale z taką gra znów mamy się wstydzić w Europie?Liczę więc na wysokie zwycięstwo z Cracovią i wreszcie dobrą grę.Teraz przerwa na reprezentację troche ochłoniemy po porażce z Legią ale trzeba znów walczyć!
dawidex44
Banita

Od: 03.2009

Stary 06.11.2009, 22:52
Teraz zwycięstwo z Cracovią jest priorytetem. W tym sezonie radzimy sobie ze słabeuszami. Jeśli nie zdobędziemy kompletu punktów, wszystko możemy popaść w kryzys, a nie tego przecież oczekujemy.
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 06.11.2009, 23:10
Generalnie ostatnio nawet jak przegrywaliśmy, czy remisowaliśmy, czy po prostu slabo graliśmy z Legią i Lechem, o tyle z Cracovia nam szło (przynajmniej w roli gospodarza). Tyle, że ten mecz będzie po przerwie na reprezentacje...
Nic, trzeba wierzyć! Bo w końcu wiara czyni cuda
Ale! Mimo, iż piłkarze grają, biegają po boisku, "steruje" nimi trener itd, o tyle ja kocham Wisłę. Klub. Naszą Wisłę. A wiadomo, że piłkarze trenerzy itd- to "przechodnia sprawa".
Fakt, że po dzisiejszym meczu (ups, chyba juz wczorajszym ) jest zwątpienie, a raczej mega nerw! na naszych grajków. Ale mina dwa tygodnie i każdy będzie się napinał na derby. Co tam Lech, Legia! Przed nami Cracovia! Może będzie znów jakies piekne 4-1? (wolałabym 3-0 ).
Co do taktyki itd. to mam nadzieję, że w końcu wykorzystamy nasz potencjał [po Legii się zastanawiam, czy mamy wgl takowy] w ataku! Jop, Diaz, a nawet Małecki i Paweł Brożek- out na ławke. Ile można? A rezerwowi się może będa chcieli pokazać? ;>

Jakby nie było, jak tego nie wygrają, to zburzmy to wszystko i budujmy całkiem od nowa. Wszystko do wymiany. Ale.. bądźmy optymistami Po burzy słońce wychodzi zza chmur
Krakowska Wiślaczka!
dymek_nhs
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 07.11.2009, 02:50
Przebolałem już Lecha i przebolałem wczorajszą Legie i tylko ewentualne 5:0 z pejsami mnie zadowoli.
Peroslaw88
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 07.11.2009, 06:47
Mnie najbardziej boli, że Skorża w wieku 37 lat jest niereformowalny (ktoś to już pisał). Stawia na tych samych piłkarzy, Łobodzińskiego, Diaza na środku pomocy itp.
Wisła jest najważniejsza!
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 07.11.2009, 08:42
Mały powinien rozpocząć na ławce.
Mysle, ze to mu sie przyda.
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 07.11.2009, 11:02
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej boli, że Skorża w wieku 37 lat jest niereformowalny (ktoś to już pisał). Stawia na tych samych piłkarzy, Łobodzińskiego, Diaza na środku pomocy itp.
Powiedz mi na kogo ma stawiać?

JPospi
Banita

Od: 07.2009

Stary 07.11.2009, 11:17
3rider napisał(a):Wyświetl post
Za takie zaangazowanie jak dzisiaj bedzie ich czekac ostra jazda!!! STOP DLA OLEWANIA KIBICOW. 5.000 ludzi pojechalo kilka godzin, a tym sie nie chcialo powalczyc agresywnie 90minut!!!! paranoja
Zapomniałeś dodać, że 4000 z tego przyjechało na mecz bo Legia przyjechała a nie że WISŁA gra.
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 07.11.2009, 11:17
Zamiast Lobo niech wstawia Cwielonga, zamiast Cantoro w srodku-Jirsaka na zmiane z Garguła. Diaza do obrony zamiast Jopa. Cebanu zamiast Pawelka, bo chlopak ma 20 lat i niech sie uczy.A Pawelek juz nie ma sie czego uczyc, bo i tak sie nie nauczy, ze bramkarz ma isc na pilke rekami , a nie robic pajacyki.
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 07.11.2009, 13:23
Nie ma co dyskutować o tym meczu bo to jest spotkanie które po prostu trzeba wygrać.
Przegrana z parchami boli bardziej niż 5:0 od Legii i mam nadzieję że Ci zawodnicy co truchtali wczoraj po boisku zamiast biegać wiedzą co znaczy to spotkanie dla kibiców.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 07.11.2009, 13:40
Nie wiem czy jest sens podpisywać kontrakt ze Skorża. Co prawda nie było wczoraj takich piłkarzy jak Sobol, Głowa, Boguski, Singlar (co z nim w ogóle?), Garguła (słabiutki jeszcze), no i nie było w zasadzie dopingu, ale przecież tej drużynie się musi chcieć sie GRAĆ !!!

W meczu z Cracovią miejmy nadzieję ze będzie chociaż doping. Mam wielką nadzieję ("Nadzieja umiera ostatnia") że Skorża potrafi ustawić drużyne na chociaż JEDEN mecz. Oby to był nastepny mecz...

Skład: Pawełek - Alvarez, Marcelo, Burliga, Pietia - Łobo, Jirsak, Mauro, Kirm- Brożek, Leszczak.

"Więc... NAPRZÓD W BÓJ, kochany klubie mój"
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.11.2009, 14:57
Cracovia czasem nei ejst gospodarzem tego meczu ?
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Peroslaw88
Senior Member

Stary 07.11.2009, 15:00
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Cracovia czasem nei ejst gospodarzem tego meczu ?
Wisła - Cracovia, czyli My jesteśmy gospodarzami spotkania.
podszywacz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 07.11.2009, 15:48
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi na kogo ma stawiać?
Nie otrzymasz odpowiedzi. To przedstawiciel teorii: zwalniać, wywalić, zastąpić innym, itp. itd.
Раз два трзы, Туск ухади!
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 07.11.2009, 17:55
Nawet sobie nie wobrazam ze po meczu z parchami beda wypowiedzi w stylu "czegos zabraklo."przepraszamy kibicow " itd.

To najwazniejszy mecz w tej rundzie.

pikarze maja dac z siebie 200%.maja rekawami oddychac a jak nie wygrac to w NAJGORSZYM z mozilwych scenariuszy przynjmniej nie przegrac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 07.11.2009, 19:29
Nie wiem jak dla Was ale dla mnie zwycięstwo w derbach jest ważniejsze niż tytuł mistrzowski
Mam nadzieje że będziemy mogli po raz kolejny zaśpiewać "Zawsze nad wami...". Szkoda tylko że po raz kolejny będą to "Derby" bo bez kibiców z gorszej strony Błoń to nie ma sensu :|

PhantomRanger
Senior Member

Stary 07.11.2009, 22:19
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
sklad na Craxe:

Cebanu - Pablo,Marcelo,Diaz,Brozek - Cwielong, Jirsak, Cantoro(45' Guła), Kirm - Malecki(65' Leszczak),Brozek(moze Bogus?)
Pierwszy i ostatni mieliby przerwę do lutego po tym meczu. Ten mecz to będzie kopanina chyba, że zachce im się biegać. Mnie tylko jedno dziwi mianowicie dlaczego zawsze zwalniają trenera, a zawodnicy nawet kar finansowych nie dostają?

Cebanu - Pablo(Burliga), Marcelo, Diaz, Brożek - Małecki, Jirsak, Cantoro(Janik), Kirm - Ćwielong(65' Leszczak/Papież), Brożek

Może taki skład by przeszedł?

Co do niereformowalności Skorży to należy się zgodzić. Należy mieć jednak nadzieje, że nastąpi to od następnego meczu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
PabloTS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.11.2009, 22:29
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy i ostatni mieliby przerwę do lutego po tym meczu. Ten mecz to będzie kopanina chyba, że zachce im się biegać. Mnie tylko jedno dziwi mianowicie dlaczego zawsze zwalniają trenera, a zawodnicy nawet kar finansowych nie dostają?

Cebanu - Pablo(Burliga), Marcelo, Diaz, Brożek - Małecki, Jirsak, Cantoro(Janik), Kirm - Ćwielong(65' Leszczak/Papież), Brożek

Może taki skład by przeszedł?

Co do niereformowalności Skorży to należy się zgodzić. Należy mieć jednak nadzieje, że nastąpi to od następnego meczu.
proponuje ci na tak prestiżowy mecz jak z pasiastymi wsadzic do składu jeszcze młodszych....boze czytasz to i nie grzmisz.........
wazne są tylko te dni na które czekamy"
szczepanwislak
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 07.11.2009, 23:43
Panowie w tym meczu my nawet nie mamy prawa stracić bramki! Pasy grają żenująco słabo i dzisiejszy ich mecz tego nie zmieni , nawet san Lenczyk ostatnio powiedział , że ma najgorszą drużynę w ekstraklasie. Musimy szybko im strzelić bramkę i uspokoić stan rywalizacji a potem z biegiem czasu dołożyć nastepne
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
maksinho
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 08.11.2009, 12:16
Scenariusz przewidywany na ten mecz będzie taki sam jak zawsze. Jedna, druga bramka - przerwa. Bramka dla Cracovii i nerwowa końcówka z wymęczonym zwycięstwem 2:1.
szczepanwislak
Senior Member

Stary 08.11.2009, 12:42
No po ostatnim meczu można tak sądzić, zresztą derby rządzą się swoimi prawami ale nie my nie możemy z nimi nawet bramki stracić!! Już dość wygrywania po 2 : 1 na własnym boisku! kogo jak kogo ale pasów musimy za wszelką cenę roznieść w pył!! ale z drugiej strony czy mamy na to aż takie możliwości .. Po Legii coś ten optymizm nam ucieka,ale obym miał rację i naszą powinność w tym meczu powinniśmy spełnić-tyle na ten temat
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 08.11.2009, 13:15
PhantomRanger z całym szacunkiem, ale może zagramy w ogóle juniorami młodszymi... Jeszcze nieogranego, lewonożnego "Jankesa" chcesz wrzucić do środka... Jedynie pod warunkiem, że na ostatnie minuty i przy prowadzeniu 4:0, bo jak wiemy 3:0 z przeciwnikiem grającym w 9 potrafimy (prawie) roztrwonić.

Spójrzmy prawdzie w oczy. Ilu wychowanków w ostatnich latach stanowiło o sile Wisły?

Co do meczu, to może spróbować zagrać 4-5-1. Nie chodzi o to by grać zachowawczo, ale żeby w środku zmiażdżyć Cracovię. Skoro bawimy się w skład, to: Cebanu - Alvarez, Marcelo, Diaz, Brożek - Kirm, Cantoro, Jirsak, Brożek, Ćwielong - Małecki. W takim ustawieniu Ćwielong na lewej i Brożek za Małeckim. W trakcie meczu za Ćwielonga - Łobo i wtedy Kirm na lewą, a Wojtek na prawą i za Cantoro - Garguła. Jedną zmianę zachować. Trochę eksperymentalnie, ale wydaje mi się, że w ten sposób wykorzystujemy najlepszych obecnie i co ważne ofensywnych graczy. Czasu na wyćwiczenie też jest sporo, a Cracovia to chyba najsłabsza obecnie drużyna.
szczepanwislak
Senior Member

Stary 08.11.2009, 13:43
Tak to najsłabsza drużyna ligi, nawet Lenczyk to potwierdził , ale nie ma co liczyć na 4-5-1,może i dobre rozwiązanie ale nie za kadencji Skorży..

Henryk Reyman
Peroslaw88
Senior Member

Stary 08.11.2009, 13:51
Jak Skorża w meczu z Cracovią postawi na defensywny duet Diaz - Cantoro (Bez Jirsaka) to powinien się podać do dymisji. GRamy chyba z najsłabszą ekipą ligi.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów