The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
majkelson777
Member

Od: 12.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.07.2021, 14:05. Karnety na sezon 2021/2022
Cytat:
Już na 26 lipca zaplanowany został pierwszy mecz podopiecznych trenera Adriána Guľi, w którym zmierzą się na własnym stadionie z zespołem Zagłębia Lubin. Wspólnie możemy zadbać o to, by nie zabrakło im wsparcia płynącego z trybun - 1 lipca rozpoczyna się kampania karnetowa na sezon 2021/2022. Ceny karnetów pozostają niezmienione w stosunku do ubiegłego sezonu, pomimo wzrostu liczby spotkań i wyższych kosztów za organizację meczów. Zaczynają się one od 285 złotych (ulgowy) i 410 złotych (normalny).

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa oraz związane z nią obostrzenia stadiony piłkarskie otwarte mogą być w 50 procentach całkowitej pojemności. Jednak w związku z ewentualnym zaostrzeniem obostrzeń w dalszej części sezonu, zdecydowaliśmy się wystartować z 25 procentami pojemności stadionu, co daje około 6200 dostępnych miejsc (ze sprzedaży wyłączone zostały sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, G4, G5, H11). Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pewność obejrzenia spotkań Wiślaków na żywo i przeżywania piłkarskiego spektaklu z poziomu trybun przy R22 będą mieć wyłącznie posiadacze karnetów.

W pierwszej kolejności abonamenty będą mogli zakupić posiadacze karnetów z poprzedniej edycji rozgrywek. Będą oni mieli możliwość zachowania dotychczasowych miejsc, których rezerwacja obowiązywać będzie do soboty 10 lipca, pod warunkiem, że do użytku dopuszczone zostanie 100 procent pojemności stadionu. W związku z tym, iż aktualne jest ograniczenie liczby kibiców, każdy fan otrzyma nowe miejsce, które będzie można sprawdzić w późniejszym terminie na stronie biletowej.

https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...sezon-20212022
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 03.07.2021, 12:17
Ciekawe jak będzie wyglądała opcja "zamiany" karnetu na zeszły sezon na karnet na sezon 2021/22 - fajna opcja rekompensaty dla karnetowiczów z zeszłego sezonu
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 04.07.2021, 00:05
No rekompensaty bardzo fajne, tak więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Zastanawiają mnie w sumie 2 kwestie:

- Skoro jest opcja 2 biletów VIP do strefy Silver lub darmowego biletu na mecz z (prawdopodobnie) BVB to oznacza, że tam bilety mogą być takie drogie na ten sparing?

- Gdy ktoś nie może pojawić się przy Reymonta to nie wiem czy taką sensowną alternatywą jest danie mu możliwości zwiedzania stadionu.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 05.07.2021, 16:57
Jak Wam działa ten nowy system?
Ja nie mogę się w ogóle zalogować a jak na maila przychodzi zmiana hasła to nic się nie dzieje. Natomiast żona może się zalogować ale ma możliwość kupna tylko karnetu a nie ma możliwości np odebrania biletu na Borusie za poprzedni sezon...

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
matheo91
Member

Od: 11.2008

Stary 05.07.2021, 17:16
Też mam problem z zalogowaniem się, a zmiana hasła nie pomaga. Na szczęście na maila przyszło potwierdzenie zakupu karnetu, więc już się nie boje że nie wejdę na stadion w nowym sezonie.

E: Nie da się również zalogować na nr karty i pesel.
Ostatnio edytowane przez matheo91 : 05.07.2021 o godz. 17:19.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 05.07.2021, 19:09
Potrzebuje kupić karnet (przedłużyć) z fakturą na siebie.
Tylko, że jestem obecnie za granicą i w Polsce będę 12.07, a karnety "zarezerwowane są do 10.07.
Próbowałem się dodzwonić i napisałem maila - 0 odpowiedzi.
Jak to rozwiązać?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
nowak
Member

Od: 12.2008

Stary 06.07.2021, 12:07
26. Klub zastrzega sobie możliwość anulowania sprzedaży Karnetu lub Biletu na określone sektory, w szczególności, lecz niewyłącznie trybunę F (tzw. Sektor Rodzinny), w przypadku gdy osoba nabywająca Karnet lub Bilet nie jest opiekunem osoby niepełnoletniej mającej Bilet lub Karnet na tę trybunę. Klub w takim przypadku zaproponuje nabywcy Karnetu lub Biletu inne miejsce w tej samej kategorii cenowej.

już teraz zakup karnetów dla osób bez dzieci jest zablokowany sektor traci sens bo często bywały tam całe rodziny rodzice i dziecko a niekiedy rodzice dziadkowie i dziecko a teraz nie ma dziecka nie kupisz karnetu chcesz przyjść z zona i dzieckiem musisz dorobić się 2 dziecka

Jestem rozczarowany
Odpowiedz cytując
luk984
Junior Member

Od: 11.2006

Stary 07.07.2021, 10:34
Widzę, że nikt tego temtu nie poruszył ale warto to powiedziec wprost. Klub CELOWO utrudnia karnetowiczom rekompensaty w postaci zakupu karnetu z dopłatą albo zwrotu kosztów karnetu za zeszły sezon. Potrafią zorganizować wszystko jak trzeba te pieniądze od kibiców wyciągnąć, a teraz udają, że umożliwienie zakupu karnetu za dopłatą online jest za tudne do zorganizowania.

Dla mnie osobiście jest to draństwo - nieważne czy skorzytał bym z tej opcji czy nie, ale dzięki takim posunięciom z kibiców stajemy się po prostu w moim odczuciu "dojnymi krowami".

Więcej takich pomysłów panowie!
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.07.2021, 13:20
Uważam, że jakby chcieli to rabat naliczałby się automatycznie przy wznowieniu a tak to utrudniają jak mogą zwroty, dopłaty za poprzedni karnet (nieużywany w zasadzie).
Jak zrobią tak jak raz jeszcze w przyszłym roku to wracam na C po najtańszej linii oporu.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member

Stary 07.07.2021, 21:06
A ktoś wie, jak ta "dopłata" jest naliczana?

Na logikę powinno się obliczyć procent meczów domowych, na których nie mogli zasiadać kibice (13 meczów na 15, czyli ~86%), i nałożyć taką samą zniżkę na karnet na nadchodzący sezon.

Przeczytałem na szybko regulamin karnetu i ten dokument tego chyba nie precyzuje...
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Stary 08.07.2021, 17:08
Przedłużał ktoś karnet na rodzinny? Nasze dzieci do tamtego sezonu wchodziły ze względu na wiek za darmo i nie puszcza dalej system bo musi być powiązanie z karnetem dziecka?

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member

Stary 10.07.2021, 11:29
W temacie przedłużania karnetu z dopłatą - w praktyce oznacza to zniżkę 55% od regularnej ceny karnetu. Nijak się nie kalkuluje, zważywszy że w zeszłym sezonie otwarte dla kibiców były dwa mecze z piętnastu. Bardziej opłaca się opcja zwrotu gotówkowego (przy czym wtedy trzeba czekać do 180 dni).
Odpowiedz cytując
majkelson777
Member

Stary 10.07.2021, 12:47
No ale też było 30 kolejek, a nie 34 jak w tym roku. Oczywiście bardziej się opłaca poczekać na zwrot, ale jak ktoś akurat nie ma kasy na zwykły karnet to weźmie dopłatę i poniesie mniejszy koszt.
Odpowiedz cytując
nowak
Member

Stary 11.07.2021, 23:23
Byłem przedłużyć karnety dla siebie,ojca i syna do 13 lat na sektor rodzinny. Czuje wielki żal i oszustwo ze strony klubu. Dopłata do jednego karnetu normalnego wynosi 200zł. Syn pomimo że karnet posiadał nie zrobiono dopłaty a policzony 17zł jako nowy karnet. Bardziej się opłacało zażądać zwrotu i wykupić karnet od nowa wyszłoby taniej tylko to czekanie 180 dni na zwrot. Nie podoba mi się ta polityka o to co robią nie jestem jakimś pionkiem bo karnet wykupuje od X lat. Zapowiedzi prezesa Dawida w mediach o meczu z Borussią też mijają się z prawdą. Karnetowicz aby dostać bilet na ten mecz musi zrezygnować z pieniędzy za wykupiony karnet a nie jak było mówione że dostanie go w gratisie. Zaczynają kpić z kibiców a to nie jest fajne
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 11.07.2021, 23:33
Co do sparingu to mieli dać w gratisie ale zdecydowali się, że dadzą jeszcze alternatywne opcje rekompensat.
Odpowiedz cytując
nowak
Member

Stary 12.07.2021, 08:44
Dla mnie jest to jednoznaczne że albo rekompensata albo odpłatny bilet więc w gratisie nie dadzą ....
Odpowiedz cytując
mightyvenomous
Junior Member

Od: 05.2003

Stary 12.07.2021, 18:57
Czy komuś się udało kupić online przedłużenie karnetu na rodzinny ?

Nie jestem w stanie przedłużyć dla siebie i dziecka poniżej 13 lat ... klikanie na [DODAJ KARNET] nie działa. Samemu przedłużyć nie mogę bo to sektor rodzinny, dziecka dodać nie mogę. Z konta/karty dziecka nie da rady bo poniżej 13 lat => nie jestem w stanie przedłużyć (a w ustawieniach nie ma moich danych jako opiekuna) - jakaś lipa ... Co do sparingu z Borrusią - będzie ? Jak można skorzystać (w zeszłym sezonie mieliśmy karnety).
TWIERDZA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
majkelson777
Member

Stary 12.07.2021, 20:02
Z tymi karnetami dla rodziny to widzę dalej cyrki...

Jeśli miałeś karnet rok temu to możesz skorzystać ze zniżek,rekompensat,voucherów itd.

https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...sezon-20212022

W drugiej połowie tekstu masz informacje o rekompensatach.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 13.07.2021, 07:48
Gdzie te rekompensaty widzicie w panelu? Ja mam tylko zakup karnetu...
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 13.07.2021, 13:47
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Gdzie te rekompensaty widzicie w panelu? Ja mam tylko zakup karnetu...
Na stronie sklepu, nie na stronie z biletami
https://sklep.wisla.krakow.pl/karnety21/index.php#
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 13.07.2021, 20:51
Lata mijają a system zakupu karnetów/biletów to jakaś porażka.

Chciałem ojcu zrobić przedłużenie karnetu z mojego konta i nie mogę bo wyskakuje komunikat o braku maila...no jak ....a nie ma konta ojciec swojego na platformie biletowej to jak ma mieć?

Porażka.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Łukasz1987
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 15.07.2021, 19:09
Hej mam pytanie o sektor D23 czy miejsca spokojnie zajmowane są według biletów czy raczej samowolka?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 15.07.2021, 22:01
Raczej samowolka, ale myślę że jak wcześnie przyjdziesz i siądziesz na swoim to nikt cię nie wyrzuci:,-)
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Stary 16.07.2021, 07:23
Ktoś wie czemu na C miejsca zajęte są rząd po rzędzie co wygląda dziwnie, czy system sobie je grupuje koło siebie? Dodatkowo, moje miejsce pokazane jest w jednym z takich zapełnionych rzędów mimo, że kupiłem na inne.

I jeszcze pytanie o KK, wszystkie zostały przedłużone z automatu do końca sierpnia a czy da się wejść na mecz, mając karnet, skanując kod kreskowy z potwierdzenia, które dostało się po zakupie?

I ostanie czy możecie pobrać potwierdzenie pdf zakupionego karnetu przez stronę bilety.wisla.krakow? Ja mogę pobrać tylko bilet na mecz z PBB a potwierdzenie karnetu dostałem na maila.
Odpowiedz cytując
Abrakadabra
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 22.07.2021, 17:18
W zeszłym sezonie miałem karnet na cały sezon. Teraz jak wchodzę w zakładkę Bilety i karnety widzę coś takiego:

Wejście: Normalny przedłużenie
Status: opłacony
Data zakupu: 30.06.2021

Mogę pobrać pdf. Ale co to właściwie jest?
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.07.2021, 22:10
Pobierz i sprawdź
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 23.07.2021, 08:53
Abrakadabra napisał(a):Wyświetl post
W zeszłym sezonie miałem karnet na cały sezon. Teraz jak wchodzę w zakładkę Bilety i karnety widzę coś takiego:

Wejście: Normalny przedłużenie
Status: opłacony
Data zakupu: 30.06.2021

Mogę pobrać pdf. Ale co to właściwie jest?
Mam to samo. Wygląda jak nowy karnet, opłacony.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 25.07.2021, 07:24
Mam karnet. Wydrukowałem bilet. Czy miejsca znów będą mieszane w związku z aktualnym cyrkiem kowidowym czy grzecznie idę na swoje miejsce? Jeżeli mieszają to skąd mam wiedzieć gdzie mam miejsce na najbliższym meczu?
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member

Stary 25.07.2021, 09:42
Z tego co rozumiem, to przy sprzedaży są brane pod uwagę obostrzenia, i miejsce na karnecie jest faktycznym Twoim miejscem
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 25.07.2021, 11:25
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Z tego co rozumiem, to przy sprzedaży są brane pod uwagę obostrzenia, i miejsce na karnecie jest faktycznym Twoim miejscem
No nie jestem tego pewny ponieważ kolega ma karnet obok ( obaj mamy kontynuację) a przy cyrku rozrzucają ludzi po stadionie żeby był pseudodystans.

No nic - w poniedziałek się okaże xDD
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów