The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kasperr
Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.08.2010, 19:26
Czy orientuje się ktoś z Was czego dotyczą testy na stanowisko pracownika obsługi bagażowej w LOT Services?
Odpowiedz cytując
bercik860
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 30.08.2010, 20:22
Poszukuje przyjąć się na praktyki, jestem w 3 klasie technikum na profilu informatycznym. Najbardziej interesowałoby mnie 'stanowisko' grafika komputerowego. Może ktoś coś polecić, dać jakiś namiar?
Odpowiedz cytując
MS Wiślak
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 01.09.2010, 23:15
Poszukuję pracy dorywczej w okolicy Wadowic lub Andrychowa na 1/2 lub 3/4 etatu rozważe każdą propozycję pracy, jeżeli ktoś by coś wiedział proszę dać znać na priva.
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 06.09.2010, 22:48
czy ktoś pracował, bądź dalej pracuje jako doradca finansowy
mam możliwość pójść na szkolenie darmowe, później popracować jakiś czas (za kasę oczywiście) i dopiero wtedy iść na rozmowę żeby dostać umowę na stałe. Tylko czy faktycznie można tam się rozwijać i co z tym idzie zwiększać swoje zarobki... Czy muszę mieć jakieś podstawy ekonomii Ciekawa praca Na czym ona dokładnie polega? na umawianiu się z ludźmi i namawianiu żeby powierzyli mi swoje oszczędności i namawianiu ich na kredyty itp. proszę o prv.
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 17.09.2010, 10:39
Jest ktoś na forum, kto rekrutował do PwC? Jeśli tak to proszę o priva, mam kilka pytań o proces rekrutacji i samą pracę.
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 17.09.2010, 12:00
Może ktoś coś powiedzieć o pracy jako telemarketer? Np. w Netii?
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
Pusher
Member

Od: 10.2009

Stary 19.09.2010, 22:51
Witam,
chcialbym za kazdym razem gościć na R22 podczas meczy Wisełki... Niestety za free to to nie jest wiec chętnie podjąłbym sie jakiejs pracy w weekendy(w tyg niestety szkola..) w Krakowie bądz okolicach.
Jesli ktos słyszałby o czyms to prosze o PW
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 20.09.2010, 03:54
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś coś powiedzieć o pracy jako telemarketer?
Kawał ciężkiego chleba. Przynajmniej jeżeli chodzi o presję, stres i ludzką głupotę. Jeżeli chcesz poznać kretynizm polskich klientów, to ten typ pracy daje Ci taką możliwość w 100%. Nawet nie zdajesz sobie sprawy do czego ludzi są zdolni i jakie mają o sobie mniemanie rozmawiając przez telefon. Można to porównać do pracy za kasą w markecie:

http://biznes.onet.pl/klient-nasz-ch...,1,prasa-detal

Plusy to fakt, ze nie jest to praca fizyczna oraz, że nie robisz pod gołym niebem. Zarobki ok 1100 -200 i pewnie prowizje, jeżeli będziesz dobrze sprzedawał. Jak masz , jakąś sensowną alternatywę to się w to nie pakuj. No chyba, ze pozostanie Ci tylko roznoszenie ulotek...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
pietruch
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 20.09.2010, 09:07
1100-1200 + ewentualne prowizje?!

2 więcej można wyciągnąć jako pracownik ogólnobudowlany w niejednej firmie. Wiem z własnego doświadczenia, bo zaraz po uwinięciu się z praktykami, dostałem robotę w jednej z takich firm. Owszem praca fizyczna, po 9-10h + soboty po 6h. Za miesiąc dostawałem coś rzędu 2200-2400. Pozytywem tej pracy było to, że masa się sama robiła, a apetyt wymiatał z lodówki wszystko niczym dotychczasowi przeciwnicy parchatych. Także jeżeli ktoś ma zdrowie i tylko takie oferty pracy ( nie oszukujmy się, stanowisko kierownicze po kilku latach pracy osiągnie 1 na milion), to będąc na jego miejscu, bez wątpienia pchałbym się w budowlankę.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Stary 20.09.2010, 10:27
Oczywiście mówimy o płacy netto.
Z prowizjami są ludzie, którzy zarabiają po 2000 - 2500 zł. Telemarketing to nie praca na całe życie, a raczej na etap przejściowy. A zapieprzać trzeba.
Opisu branży budowlanej nie kwestionuje. Takie opinie, jak Twoja powtarzaja się regularnie, wiec pewnie coś w tym jest.

A kolega Arkas niech wybierze to, co dla niego najlepsze. Powodzenia ;-)
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Stary 20.09.2010, 15:09
Dzięki za informacje. Właśnie szukam czegoś co można by było pogodzić ze studiami zaocznymi.
A praca w Decathlonie? Ma ktoś jakąś przygodę z nią?
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Stary 20.09.2010, 18:51
Jeżeli dalej Cie interesuje telefon + ewentualny rozwój to jeszcze nie dawno Alior szukał kandydatów ze statusem studenta co swojego Call Center na Ruczaju.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.09.2010, 18:53
Arkas - stanowczo odradzam telemarketing. W takim stricte biurze telemarketingowym nie pracowałem, ale musiałem umawiać spotkania, no i powiem Ci, że to masakra. Naprawdę ludzie są tak zmanierowani, zblazowani i wiecznie niezadowoleni, że kilka "....ów", "spierdalaj" na pewno Ci się dostanie.
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 29.09.2010, 22:29
mam pytanie odnośnie pracy w norwegi... mój ojciec jest elektrykiem z 30 letnim stażem, ja również posiadam pewne umiejętności i zamierzamy wybrać się na pół roku pozapierdalaać w norweg i zarobić grubszą kasę...
kogoś z jakąkolwiek wiedzą na ten temat proszę o kontakt na prv.
pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Siwy_89
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 29.09.2010, 22:45
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za informacje. Właśnie szukam czegoś co można by było pogodzić ze studiami zaocznymi.
A praca w Decathlonie? Ma ktoś jakąś przygodę z nią?
7 za godzinę + karta multisport gratis.
Odpowiedz cytując
Greg91
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 30.09.2010, 00:08
co daje ta karta multisport?
Zakładam że jakieś promocje, wiesz może jakie dokładniej?
Odpowiedz cytując
Siwy_89
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 30.09.2010, 00:23
google ==> karta multisport

i...

http://www.benefitsystems.pl/multisport.aspx
Odpowiedz cytując
Kołek
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 30.09.2010, 01:00
Poszukuję kogoś kto pracuję w hotelarstwie ,konkretnie recepcja itp (hotel, apartamenty). wazne dla mnie, prosze o priv
Odpowiedz cytując
BieżanówStary
Member

Od: 09.2010

Stary 11.10.2010, 16:18
Mam pytanie.
Mam podpisana umowe zlecenie do konca roku ale od pazdziernika wziolem druga umowe na tate z uwagi na koniec waznosci legitymacji szkolnej i przez to nizsza stawke. Czy w takiej sytuacji moge zarejestrowac sie na bezrobociu?
Jest to potrzebne ze wzgledu na ubezpieczenie. Czy moze musze w jakis sposob rozwiazac ta umowe zlecenie ktora byla podpisana na mnie do konca roku? i Jeszcze jedno pytanie jestem od razu po szkole nalezy mi sie jakies pieniadze z bezrobocia?
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Stary 11.10.2010, 16:23
BieżanówStary napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie.
Mam podpisana umowe zlecenie do konca roku ale od pazdziernika wziolem druga umowe na tate z uwagi na koniec waznosci legitymacji szkolnej i przez to nizsza stawke. Czy w takiej sytuacji moge zarejestrowac sie na bezrobociu?
Jest to potrzebne ze wzgledu na ubezpieczenie. Czy moze musze w jakis sposob rozwiazac ta umowe zlecenie ktora byla podpisana na mnie do konca roku? i Jeszcze jedno pytanie jestem od razu po szkole nalezy mi sie jakies pieniadze z bezrobocia?
Obojętnie jaka umowa cywilno-prawna dotycząca pracy : umowa zlecenie, umowa o dzieło , umowa o pracę skreśla możliwość bycia bezrobotnym i ciągnięcia ubezpieczenia z Urzędu Pracy. I nie dostajesz żadnej kasy od bezrobocia za skończenie szkoły .
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 11.10.2010, 16:25
jak sie osobiscie nie wyrejstruje z bezrobocia gdy podejme prace to dostane ta kare ? bo slyszalem ze sami to robia i ta kara to bardziej straszak
.....
Odpowiedz cytując
BieżanówStary
Member

Od: 09.2010

Stary 11.10.2010, 19:19
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Obojętnie jaka umowa cywilno-prawna dotycząca pracy : umowa zlecenie, umowa o dzieło , umowa o pracę skreśla możliwość bycia bezrobotnym i ciągnięcia ubezpieczenia z Urzędu Pracy. I nie dostajesz żadnej kasy od bezrobocia za skończenie szkoły .
Rozumiem ale tak jak mowie to teraz nie pracuje na siebie tlyko podpisalem nowa umowe na Tate. Umowy zlecenia maja to do siebie ze sa podpisywane na dluzszy okres przykladowo jednorazowa inwentaryzacja w Supermarkecie a umowe podpisywana jest na okres calego miesiaca. A wiec moja glowna bolaczka jest czy i jak moge rozwiazac ta umowe ktorej juz nie wykonuje.
Odpowiedz cytując
Mako
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.10.2010, 13:37
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
czy ktoś pracował, bądź dalej pracuje jako doradca finansowy
mam możliwość pójść na szkolenie darmowe, później popracować jakiś czas (za kasę oczywiście) i dopiero wtedy iść na rozmowę żeby dostać umowę na stałe. Tylko czy faktycznie można tam się rozwijać i co z tym idzie zwiększać swoje zarobki... Czy muszę mieć jakieś podstawy ekonomii Ciekawa praca Na czym ona dokładnie polega? na umawianiu się z ludźmi i namawianiu żeby powierzyli mi swoje oszczędności i namawianiu ich na kredyty itp. proszę o prv.

Pracowałem keidyś jakos doradca finansowy potem jako agent ubezpieczeniowy. Te dwie fuchy nie wiele sie różnią od siebie. Trzeba dzwonić, umawiać spotkania, chodzić na nie i sprzedawać, sprzedawac i jeszcze raz sprzedawać. Sprzedałes to fajnie jak nie to znowu dzwonienie umawianie spotkan itd. Praca nie lekka, trzeba umieć sie przyzwyczaić do bardzo częstych odmów czy to na propozycje spotkania czy już gotowej oferty. Ciągła huśtawka nastrojów, bo raz sie coś fajnie sprzeda a potem dwa tygodnie nic, potem znowu coś wpadnie a potem znowu lipa. Zarobki w zdecydowanej większości oparte o prowizje ze sprzedaży.Czyli raz można zarobic pare k a raz ledwo na zus styknie (bo przynajmniej ja tak miałem ze miałem swoją działalność i umowę agencyjną z firmą) Czasami do tego dochodza premie (zależy od firmy) ale tylko jak cos oczywiście wcześniej sprzedasz i osiągniesz jakieś progi sprzedaży. Trzeba miec dużo samozaparcia, jeszcze więcej automotywacji, cierpliwość, no i dobre kontakty, czyli najpierw znajomych a potem jakies kontakty od nich dalej. Generalnie zasada jest taka że obdzwaniasz ok 25 osób umawia sie 4-5 a kupi coś jedna.

Powodzenia

Aha plusem w niektórych firmach są przeważnie darmowe szkolenia (czasem nawet tyogdniowe) wyjazdy na szkolenia itd, na których to cozywiście szkolenia i egzaminy schodza na plan dalszy
Odpowiedz cytując
PAC
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 14.10.2010, 11:39
Właśnie szukam nowej pracy, jak ktoś ma własną firmę i szuka kogoś lub pracuje gdzieś gdzie kogoś szukają to piszcie na priv. Dzięki
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.10.2010, 14:32
Witam.
Ktoś może z obecnych pracuje albo pracował w Alfa Laval .
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.10.2010, 14:43
Sts, albo Totolotek poszukuje może pracowników wie ktos ?
Odpowiedz cytując
kokrys
Senior Member

Stary 15.10.2010, 18:58
Jak ktoś jest grafikiem to firma HutPus Catering ogłosiła konkurs na nowe logo (i chyba też nazwę firmy) więcej informacji będę miał w poniedziałek. Podobno ma być atrakcyjna nagroda za wygranie.
Odpowiedz cytując
pozdi91
Senior Member

Stary 21.10.2010, 21:09
Jeżeli już koniecznie pośredniak to ITC na ul. Kurniki, odradzam Jobmana - żenujące stawki.
Odpowiedz cytując
damian755
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 19.11.2010, 20:00
Mam takie pytanie czy ktoś pracował z was na platformach wiertniczych np. Norwegii?
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 19.11.2010, 20:47
damian755 napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie czy ktoś pracował z was na platformach wiertniczych np. Norwegii?
mój kolega był prawie 2 lata na takiej platformie.Gdyby nie rozłąka z rodziną to mi mówił że by tam na stałe został.Praca wcale nie cięższa niż w tych naszych polskich fabrykach gdzie sie zasuwa jak koń na westernie i robi za 2 tyś zł .Z warunków pracy jak i mieszkaniowych był zadowolony.Nie chciał sie przyznac ile zarabiał ale ustawił sie w życiu.Zaznaczam że to było kilka lat temu.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.11.2010 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów