The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PiotrG
Senior Member

Od: 10.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.09.2010, 17:00
Ile można powtarzać? Nie wiadomo.
Na razie przy budowie wnętrza trybuny nie dzieje się nic, nie ma nawet przetargu na to. Polimexowi tych prac też nie zlecono, inaczej by już działali. Spodziewałbym się otwarcia go nie wcześniej niż w czerwcu i to też pod warunkiem, że w ogóle zaczną jego budowę. Inaczej może nie być dostępny przez długie lata.
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 19.09.2010, 17:12
jestem troche nie w temacie co nie tak z starym sketorem D
Odpowiedz cytując
Pusher
Member

Od: 10.2009

Stary 19.09.2010, 17:49
pustka w środku ...
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 19.09.2010, 18:53
voy2s napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze musi Ci trochę lat przybyć i musisz zacząć sam zarabiać aż zrozumiesz, że dla zarządu klubu Ci najbardziej fanatyczni kibice są najmniej ważni.
Przykładem Legia, tyle było wojny z kibicami tyle lamentu o ceny, ale efekt osiągnęli i mają przyciągniętą na stadion klasę średnią.
I o to chodzi aby stadion w 80% był zapełniony właśnie przez takich kibiców.
.

Wiesz, mnie np. stać na bilet za 50 zł, ba stać mnie na bilet za 100 zł i więcej, lat też już mam więcej niż bym chciał mieć ale nie o to tu chyba chodzi żeby się licytować. Ok, na Legii kupili karnety ale szybciutko się od tej Legii odwrócą jak im się coś nie spodoba ( wyniki? ). Ci za 20 zł pewnie za to będą chodzić nawet na 2 ligę. Każdy kibic jest ważny - z różnych powodów ale jednak tak samo.

Trzeba znaleźć miejsce dla wszystkich na tym stadionie - dla takich którzy chcą stać i dla takich którzy chcą siedzieć. Jak będzie cały stadion oddany obawiam się że miejsca będzie aż nad to. Póki co musimy wszyscy żyć w symbiozie i tyle. Cieszmy się wspólnie tym co mamy. Stadion z zewnątrz jest jaki jest ale w środku robi wrażenie. Co do widoczności na dolnej części nowej trybuny - ja siedziałem na E15 rząd 15 i osobiście jestem zadowolony. Górna część jest jeszcze lepsza. O to chyba chodzi. Dobrze widać, ekstra akustyka a my zamiast się cieszyć tym że nie musimy tułać się po wioskach licytujemy się tym kto jak ma kibicować. Wolałbym żebyśmy wspólnie zastanawiali się jakimi środkami zmusić miasto do poprawy tego co jeszcze należy poprawić na naszym stadionie bo jest tego chyba ciągle niemało.

Oddadzą cały stadion, młyn wróci do siebie, ci co chcą siedzieć pewnie wylądują na starej AB, tacy jak ja którzy nie chcą siedzieć, chcą dopingować czynnie ale nie idą do młyna pewnie zostaną na C i wszyscy będą zadowoleni.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 19.09.2010 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 19.09.2010, 18:58
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Przypomniało mi się że Legia też ma taką betonową przedłużkę jak u nas

http://i53.tinypic.com/155m0kk.jpg

I oni to pokrywają bannerami, sklejkami czy jak to tam nazwać,
http://www.igol.pl/images/articles/legiaarsenal.jpg, zieleń, co parę metrów herb i tak wokół całego stadionu, żadnej filozofii w tym nie ma, chwila roboty, grosze to kosztuje i od razu efekt lepszy, jakaś grafika, zdjęcia kibiców, szalików , co tam chcą
Tam powinny być flagi kibiców
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 19.09.2010, 18:59
Kraków: nowe stadiony, podziemia Rynku, kładka przez Wisłę - Majchrowski walczy o głosy wyborcze

"...Potwierdza to socjolog prof. Zbignie Nęcki. - Ludzie mają myślenie krótkoterminowe, a pamięć jeszcze krótszą. Lud zapomni, czemu inwestycje się ciągnęły, czemu nie zostały oddane w terminie i ile na nie wydano - mówi naukowiec. Sztandarową inwestycją prezydenta miał być stadion Wisły Kraków. I był, dopóki mieliśmy szansę na Euro 2012. Ta prysła jak bańka mydlana. Równocześnie zaczęły się problemy. Błędy w projekcie, opóźnienia, a co gorsza regularnie trzeba było do Wisełki dokładać. Stadion miał być w lipcu, będzie w listopadzie.

Powstaje pytanie na ile prawdą jest, że "Wisła rządzi w Krakowie", na ile w wyborach będą liczyć się głosy kibiców? I czy na pewno zagłosują oni na "nie"dla Majchrowskiego. Stadion w końcu zostanie oddany, a w środku nie wygląda najgorzej. Fakt, że szary beton z zewnątrz straszy dzieci w Parku Jordana, ale one przecież nie głosują.

Wydaje się, że prezydent, aby poprawić swoje notowania powinien sknocić stadion Cracovii, a nie Wisły. Na pierwszym mieści się przecież 15 tys. wyborców, a na drugim ponad dwa razy więcej. Tymczasem budowa obiektu przy ulicy Kałuży poszła bezbłędnie. "Nigdy nie zejdziemy na psy" wymknęło się prezydentowi na noworocznym treningu "Pasów". Prorocze słowa? "
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=663
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 19.09.2010, 19:05
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Tam powinny być flagi kibiców
Ciężko, flagi pewnie zasłoniłyby widoczność vipom. w Warszawie bardzo dobrze sprawe rozwiązali, dziwie się dlaczego na R22 tego nie zrobili. to są grosze a efekt o wiele lepszy.
Odpowiedz cytując
MCDave
Звезда изнад свега

Stary 19.09.2010, 19:25
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Ciężko, flagi pewnie zasłoniłyby widoczność vipom. w Warszawie bardzo dobrze sprawe rozwiązali, dziwie się dlaczego na R22 tego nie zrobili. to są grosze a efekt o wiele lepszy.
Rany przecież zagrali 1 mecz, trochę na siłę, na nieskończonym stadionie. Były większe problemy z tymi meczami i dostosowaniem stadionu niż plansze na betonie. Jak będzie podpisana umowa długoterminowa na użytkowanie z Wisłą to pewnie coś z tym zrobią. Teraz nawet bandy reklamowe były wypożyczone. Tylko czekać aż ktoś się będzie bulwersował że telebimów nie ma, a gdzie indziej przecież są.

PS. Wydaje mi się że kolejna osobo która tu wejdzie i zapyta o stan prac na byłym D powinna dostać jakieś ostrzeżenie bo to już są jaja...
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 19.09.2010, 20:26
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Właśnie oglądnąłem filmiki z głównej i flaga Wisła Skawina super się tam komponuje. Jakby była ze 30 cm węższa to nic nikomu by nie zasłaniała. I myśle, że za parę miesięcy właśnie w ten sposób zagospodarujemy te bandy.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
Bartii
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.09.2010, 20:57
Pare slow
widocznosc bardzo dobra, wchodzilem na E21 i zadnych problemow nie było, przy okazji sprawdzialem widocznosc z roznych miejsc i mozna powiedziec ze idac do naroznikow z srodka nie ma znaczenia dla widocznosci na mecz, co jest plusem. Widok na wawel bezcenny, choc rzucalo w oczy niedokonczone to i owo, czy plot na samej gorze.

A i jescze jedno... telebim jest hehe oto dowód... ]:-> (patrz zalacznik

swoja droga, fajnie by bylo, gdyby tam faktycznie byl telebim
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg DSCF2284.jpg (88,3 KB, 179 wyświetleń)
Powód: dodanie zdjecia
Ostatnio edytowane przez Bartii : 19.09.2010 o godz. 21:06.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując
WislaFan123
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 19.09.2010, 21:24
Coz, troche sie pobawilem z jednym zdjeciem, wg mnie tak na koniec powinna wygladac trybuna wschodnia

Jesli chodzi o beton przed skyboxami i pietrami, nakleilbym (tak jak na Legii) badz pomalowal na czerwony, w tym przed skyboxami dlabym Białe Gwiazdy powyzej kazdego znaku. Jesli chodzi o telebim, to na srodku do ogladania, a po bokach loga druzyn i wynik
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 19.09.2010, 21:27
kilka kosmetycznych zmian a trybuna prezentuje się dużo lepiej a przede wszystkim bardziej estetycznie
Odpowiedz cytując
Belzebub
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.09.2010, 21:34
Pomalowac jeszcze ten beton co wystaje z nad murawy,szczegolnie na C i G,ale jak widac wyzej tez na E, i stadion prezentuje sie zdecydowanie lepiej!
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 19.09.2010, 22:03
Beton na piętrze zostanie zapełniony reklamami tak jak jest (na Lechu). Ten beton co jest przed skyboxami może być wykorzystany na reklamę firm które wynajmą dany skyboox (tak jest po drugiej stronie Błoń)
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.09.2010, 22:31
ten beton co wylali wokół boiska..nie wiem co co tyle krzyku.
jak dla mnie rewelacja.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
WislaFan123
Senior Member

Stary 19.09.2010, 23:20
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Beton na piętrze zostanie zapełniony reklamami tak jak jest (na Lechu). Ten beton co jest przed skyboxami może być wykorzystany na reklamę firm które wynajmą dany skyboox (tak jest po drugiej stronie Błoń)
To jest pewne? bo po pierwsze o ile zrozumiem na skyboxach bo to jest prywatne, tak na pietrze do du** bedzie wygladac, a pozatym bandy elektroniczne plus zwykle w drugim rzedzie to juz moze wystarczy tzn gdzie oni tyle fiirm znajda
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Stary 19.09.2010, 23:22
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
To jest pewne? bo po pierwsze o ile zrozumiem na skyboxach bo to jest prywatne, tak na pietrze do du** bedzie wygladac, a pozatym bandy elektroniczne plus zwykle w drugim rzedzie to juz moze wystarczy tzn gdzie oni tyle fiirm znajda
Pewne nei jest ale liczy się kasa. Trzeba jakoś utrzymać ten stadion a jeśli jest możliwość powieszenie reklamy to Wisła się nie oprze pokusie. Tylko najpierw trzeba wydzierżawić stadion a potem można robić co się tylko chce
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Stary 19.09.2010, 23:58
Panowie, skasujcie z tego wirtualnego telebimu wynik i logo sąsiadki zza błoń. Nie musimy się chyba tak dowartościowywać.. W końcu i bez takich zabaw, Wisełka rządzi w Krakowie.

Wg mnie bardzo fajnie ten beton na czerwono wygląda. Ale na pewno trzeba by zrezygnować z białych gwiazd na nim. Biała Gwiazda jest jedna i znajduje się na trybunie za bramką. Stadion to nie choinka.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 20.09.2010, 09:13
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Panowie, skasujcie z tego wirtualnego telebimu wynik i logo sąsiadki zza błoń. Nie musimy się chyba tak dowartościowywać.. W końcu i bez takich zabaw, Wisełka rządzi w Krakowie.
.
podejrzewam ze KaSzTaN zapodal riposte w stosunku do bynajmniej nie wirtualnego zegara na kaluzy (Craxa 2 - 0 Wisla). Chyba ze nie byl tego swiadomy
Odpowiedz cytując
Italiano vero
Member

Od: 12.2003

Stary 20.09.2010, 10:04
To ja zwrócę uwagę na spory problem otóż: przyjechałem na motorze co wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem aby uniknąć korków przed jak i po spotkaniu. Byłem bardzo ciekawy jak ochrona zachowa się gdy zobaczy że próbuję wejść z kaskiem na mecz. Przecież nie mogłem go zostawić na motorze, musiałem go mieć przy sobie. I .. niestety okazało się to czego się spodziewałem. Organizatorzy nie byli przygotowani na taką okoliczność. po przejściu bramek na E kazano mi się wrócić bo ponoć jest jakiś depozyt na sektorze obok (powiedzieli który sektor ale nie pamiętam). Nie wracałem poradziłem sobie w inny sposób (buźka dla Pani z baru) ale uważam że tego typu depozyt rzeczy MUSI być na każdym sektorze nie tylko na jednym.
FORZA WISŁA E l'INTER PER SEMPRE !!
Odpowiedz cytując
WislaFan123
Senior Member

Stary 20.09.2010, 11:51
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
podejrzewam ze KaSzTaN zapodal riposte w stosunku do bynajmniej nie wirtualnego zegara na kaluzy (Craxa 2 - 0 Wisla). Chyba ze nie byl tego swiadomy

dokladnie,a na tym sie nie skonczylo, tyle ze moje jest blizsze prawdy, porownujac ilosc punktow i miejsca w tabeli

Jesli chodzi o te gwiazdki, no zamiast tego logo Wisly moga wsadzic, tak jak jest to zrobione na Legii miedzy pietrami z logiem jakos nie przeszkadza ..
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator

Od: 05.2005

Stary 20.09.2010, 11:52
Depozyt jest przy sektorze G. Dla osób z innych sektorów rozwiązanie strasznie niepraktyczne, co potwierdza Italiano vero.
Odpowiedz cytując
Hrluc
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 20.09.2010, 12:50
Z takimi kibicami,potrzebujemy europejskich pucharów i porządnej gry.Wrażenia niesamowite!
Odpowiedz cytując
Bartii
Senior Member

Stary 20.09.2010, 13:50
Italiano vero napisał(a):Wyświetl post
To ja zwrócę uwagę na spory problem otóż: przyjechałem na motorze co wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem aby uniknąć korków przed jak i po spotkaniu. Byłem bardzo ciekawy jak ochrona zachowa się gdy zobaczy że próbuję wejść z kaskiem na mecz. Przecież nie mogłem go zostawić na motorze, musiałem go mieć przy sobie. I .. niestety okazało się to czego się spodziewałem. Organizatorzy nie byli przygotowani na taką okoliczność. po przejściu bramek na E kazano mi się wrócić bo ponoć jest jakiś depozyt na sektorze obok (powiedzieli który sektor ale nie pamiętam). Nie wracałem poradziłem sobie w inny sposób (buźka dla Pani z baru) ale uważam że tego typu depozyt rzeczy MUSI być na każdym sektorze nie tylko na jednym.
Skoro jest na G, to dobrym rozwiazaniem jest aby bylo rowniez na D (blizniaczym do G), i mysle ze to wystarczy.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 20.09.2010, 14:18
Ja bym poruszył inną kwestię: oświetlenie
Wydaje mi się,że jest słabe...Wiadomo na stadionie jest jasno,wszystko widać ale jak obejrzałem skrót meczu,czy chociażby fotki to jest ciemno. Sądziłem,że będzie to wyglądać o wiele lepiej w TV ale niestety.
I tu pytania do PiotraG lub kogoś kto będzie wiedział:
Czy to jest już pełna moc oświetlenia? I czy trybuny będą bardziej oświetlone,bo w transmisji były ciemne...
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
avangarda
Senior Member

Stary 20.09.2010, 14:24
Kwestia oświetlenia jest wałkowana co 3 - 5 stron tego tematu.
W mojej opinii dobrze jest jak jest, na stadionie nikomu to nie przeszkadza, a w TV robi wrażenie mrocznego stadionu. A mrok kojarzy się raczej ze strachem, niewiedzą co się kryje, a jak kibice Wisły z tego mroku rykną, to czyż to nie wygląda efektownie? Nie potęguje magii stadionu przy Reymonta 22?
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Stary 20.09.2010, 14:33
blanco napisał(a):Wyświetl post
Ja bym poruszył inną kwestię: oświetlenie
Wydaje mi się,że jest słabe...Wiadomo na stadionie jest jasno,wszystko widać ale jak obejrzałem skrót meczu,czy chociażby fotki to jest ciemno. Sądziłem,że będzie to wyglądać o wiele lepiej w TV ale niestety.
I tu pytania do PiotraG lub kogoś kto będzie wiedział:
Czy to jest już pełna moc oświetlenia? I czy trybuny będą bardziej oświetlone,bo w transmisji były ciemne...
Już było poruszane i nie doszliśmy do konsensusu osobiście jestem za obecną mocą oświetlenia na trybunach
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 20.09.2010, 17:13
czy w ogole bedzie wlaczona kamerka 4 i 5?
Odpowiedz cytując
sovinho_02
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 20.09.2010, 17:40
Sory jeśli było, ale niech mi ktoś to wytłumaczy bo zaczyna mnie to denerwować.... Po co u nas są fosy przed trbunami, skoro na np. legi, lechu, cracovii i arce nie ma fos...
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Stary 20.09.2010, 17:47
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Sory jeśli było, ale niech mi ktoś to wytłumaczy bo zaczyna mnie to denerwować.... Po co u nas są fosy przed trbunami, skoro na np. legi, lechu, cracovii i arce nie ma fos...
Architekt zaprojektował i są. Chyba innego wytłumaczenia nie ma.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów