The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
To-Masz
Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.07.2010, 21:08
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Nie wiecie czasem czy można w GK jeszcze kupić koszulki Umbro ?
Wczoraj byłem w Umbro i wisiało jeszcze kilka. Ceny dokładnej nie pamiętam, ale coś koło 60zł.
Odpowiedz cytując
JacobusTSW
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 15.07.2010, 21:08
Nie wiecie czasem czy można w GK jeszcze kupić koszulki Umbro ?
Można, dziś widziałem w sklepie Umbro.
Odpowiedz cytując
bologu
Junior Member

Od: 02.2003

Stary 16.07.2010, 07:20
obym był złym prorokiem, ale podobno adidas nie ma tego modelu w kolorze biało - czerwonym (przeglądałem katalog)
więc jaki kolor zamiast czerwonego?czarny?
ogólnie strasznie oklepane te stroje, bez wyrazu
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 16.07.2010, 10:57
bologu napisał(a):Wyświetl post
obym był złym prorokiem, ale podobno adidas nie ma tego modelu w kolorze biało - czerwonym (przeglądałem katalog)
więc jaki kolor zamiast czerwonego?czarny?
ogólnie strasznie oklepane te stroje, bez wyrazu
Gdybyś nie wiedział to są białe spodenki. Więc nie siej paniki.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.07.2010, 11:21
Dzięki Panowie za odpowiedź. Te koszulki Umbro są z reklamą sponsora czy puste ? Bo ja osobiście ich nie będę kupował, bo niestety nie mam czasu na wyprawę do Krakowa. Przy wzroście 180 cm L chyba będzie idealna ?
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
To-Masz
Member

Od: 03.2007

Stary 16.07.2010, 11:57
Dzięki Panowie za odpowiedź. Te koszulki Umbro są z reklamą sponsora czy puste ? Bo ja osobiście ich nie będę kupował, bo niestety nie mam czasu na wyprawę do Krakowa. Przy wzroście 180 cm L chyba będzie idealna ?
Puste......
Odpowiedz cytując
Kon®ado
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 16.07.2010, 13:17
oj tam ciagle tyylko narzekacie to kolor zly to siamto sramto wg mnie nie sa brzydkie a najw ze klub zyska lepsza kase ;p dogodzic Polakowi...
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Stary 16.07.2010, 15:26
Koszulki były, ale tylko XL. Więc odpada. Liczę że może będzie jeszcze jakaś dostawa.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 16.07.2010, 15:33
Jakby ktoś chciał się wymienić koszulkami to mam na wymianę czerwoną TF Kable, nówka, UMBRO, rozm. L.
Potrzebuję M-ki jakiejkolwiek.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 16.07.2010, 17:38
no i jednak real z 09/10 , a nie obecne , szkoda bo te nowe maja swietne z tymi promieniami wychodzacymi z herbu , a te stare troche dziwne ta paseczki idace po obojczyku do konca 3paskow

mi osobiscie najbardziej podobaly sie te z poczatku drugiej polowy 90 tych z takimi 3 duzymi pasami na prawym barku (wzor dosc popularny na MŚ'94)

o dziwo w necie praktycznie nie ma zdjec wisly z tego okresu , a 99% tutejszych forumowiczow nie pamieta tamtych czasow

no wlasnie a propo forumowiczow...

No dramat z rozmiarami, przymierzałem pierw XL to wygladałem jak w damskiej koszuli nocnej..L tez za duża, M-ka w sam raz, jak bym sie uparł to nawet S-ka była by dobra

hehe

korzystajac z okazji kupilem w sizeerze XXL białą z betką , ledwo to wciskam na siebie , szkoda że nie pomyślą o normalnych ludziach i nie robia sporych rozmiarow tylko jakbysmy mieli spoleczenstwo geji i anorektyków , sklepach typu cropp czy house to wogle mozna zapomniec... taki offtop
Odpowiedz cytując
Pusher
Member

Od: 10.2009

Stary 16.07.2010, 21:01

mam ok 180 i M jest na mnie za duza...
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member

Stary 16.07.2010, 21:27
Mocny napisał(a):Wyświetl post
no i jednak real z 09/10 , a nie obecne , szkoda bo te nowe maja swietne z tymi promieniami wychodzacymi z herbu , a te stare troche dziwne ta paseczki idace po obojczyku do konca 3paskow

mi osobiscie najbardziej podobaly sie te z poczatku drugiej polowy 90 tych z takimi 3 duzymi pasami na prawym barku (wzor dosc popularny na MŚ'94)

o dziwo w necie praktycznie nie ma zdjec wisly z tego okresu , a 99% tutejszych forumowiczow nie pamieta tamtych czasow

no wlasnie a propo forumowiczow...

No dramat z rozmiarami, przymierzałem pierw XL to wygladałem jak w damskiej koszuli nocnej..L tez za duża, M-ka w sam raz, jak bym sie uparł to nawet S-ka była by dobra

hehe

korzystajac z okazji kupilem w sizeerze XXL białą z betką , ledwo to wciskam na siebie , szkoda że nie pomyślą o normalnych ludziach i nie robia sporych rozmiarow tylko jakbysmy mieli spoleczenstwo geji i anorektyków , sklepach typu cropp czy house to wogle mozna zapomniec... taki offtop
Bo jesteś pewnie fest misiek, szeroki i wysoki
Mi by się M-ka przydała bo mam dwie L-ki, ale pier*olę to, póki co będę w takiej dużawej pomykał.
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
Cannavaro
Member

Stary 16.07.2010, 21:39
Pusher napisał(a):Wyświetl post
mam ok 180 i M jest na mnie za duza...
Ty się nie wypowiadaj chuda szkapo xD

Ja mam 1,9m i XL i jest spoko
Odpowiedz cytując
fantom chicago
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.07.2010, 01:20
Wedlug mnie koszulki Nike byly najlepsze , nie dosc , ze fajnie wygladaly to jeszcze super lezaly na czlowieku.Jesli uwazacie , ze Wisla ma brzydkie koszulki , to zobaczcie co teraz ( wymienione wyzej Nike )zrobilo dla Man Utd.
Odpowiedz cytując
Bartoch3tsw
Senior Member

Stary 17.07.2010, 08:35
Czy to prawda że w Galerii Krakowskiej w Umbro w poniedziałek ma być dostawa koszulek S,M,L?
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member

Stary 17.07.2010, 08:58
fantom chicago napisał(a):Wyświetl post
Wedlug mnie koszulki Nike byly najlepsze , nie dosc , ze fajnie wygladaly to jeszcze super lezaly na czlowieku.Jesli uwazacie , ze Wisla ma brzydkie koszulki , to zobaczcie co teraz ( wymienione wyzej Nike )zrobilo dla Man Utd.
Masz rację jeżeli chodzi o nike. Ahh piękne czasy
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 17.07.2010, 09:03
fantom chicago napisał(a):Wyświetl post
Fajne są te koszulki ManU, nie gadaj.
Odpowiedz cytując
bologu
Junior Member

Od: 02.2003

Stary 17.07.2010, 12:12
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś nie wiedział to są białe spodenki. Więc nie siej paniki.
spodenki są białe, chodzi mi raczej o kolor cudownych trzech pasków.. bo chyba białe z czerwonym wyglądają lepiej niż białe z czarnym
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 17.07.2010, 12:31
bologu napisał(a):Wyświetl post
spodenki są białe, chodzi mi raczej o kolor cudownych trzech pasków.. bo chyba białe z czerwonym wyglądają lepiej niż białe z czarnym
Przecież na białych spodenkach są czerwone paski, więc tu też nie rozumiem za bardzo skąd wniosek że czarne?
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
Bartoch3tsw
Senior Member

Stary 18.07.2010, 19:33
Czy to prawda że w Galerii Krakowskiej w Umbro w poniedziałek ma być dostawa koszulek S,M,L?
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Stary 19.07.2010, 10:27
Dzwoniłem do Umbro w GK i niestety nie mają koszulek w rozmiarach S,M,L. Sprzedawca uważa że niestety ich już nie będzie. Tyle że nie wiem ile jest sklepów Umbro w samej galerii.
Odpowiedz cytując
kamanwislak
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 19.07.2010, 10:32
W Galerii Krakowskiej jest jeden sklep Umrbo , sam tam jakieś dwa miechy temu kupiłem koszulkę Wisły rozmiar L , teraz z tego co widziałem to zostały same XL lub XXL.
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 19.07.2010, 11:02
Dzwoniłem do Umbro w GK i niestety nie mają koszulek w rozmiarach S,M,L. Sprzedawca uważa że niestety ich już nie będzie. Tyle że nie wiem ile jest sklepów Umbro w samej galerii.

Ja przedwczoraj zakupiłem białą z Umbro (tą z TF-Kable). Co prawda kolor chciałem czerwony(a nie było) no i rozmiar XXL, i pomimo że mam 1,89 m to troche się w niej topie, ale ujdzie Zresztą aż szkoda nie kupić przecena z 200 na 49... Tak jak pisałem nie ma czerwoncych w ogóle biała wziąłem ostania zostały niebieskie, także jak ktoś ma 1,90m i więcej to chyba warto coś takiego sobie sprawić, chociażby na pamiątke
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
bartekd16
Member

Od: 08.2009

Stary 19.07.2010, 16:28
Orientujecie się czy można już gdzieś kupić tą polówkę co ma na sobie Dragan?
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg 12795494133345.jpg (91,7 KB, 135 wyświetleń)
Odpowiedz cytując
dyges
Junior Member

Od: 03.2008

Stary 19.07.2010, 16:53
dzisiaj w Umbro w GK kupiłem koszulke czerwoną bez TF, według mnie taka lepsza - po co mi sponsorzy na koszulce?. Zostało kilka niebieskich z TF i białych z TF oraz czerwonych bez TF (duże rozmiary). Pytałem czy będzie można kupić jeszcze czerwone z TF, - odpowiedział, że już nie będą mieć dostaw żadnych koszulek i to co zostało będzie ostatnim towarem z Wisły. Także jak ktoś chce nabyć oryginalną PRZECENIONĄ na 49zł (z 199zł) koszulkę to radzę się spieszyć, bo pewnie przez najbliższe 3 lata nie bedzie takiej okazji
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member

Stary 19.07.2010, 17:06
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
Jakby ktoś chciał się wymienić koszulkami to mam na wymianę czerwoną TF Kable, nówka, UMBRO, rozm. L.
Potrzebuję M-ki jakiejkolwiek.
podbijam
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
PiotrG
Senior Member

Stary 19.07.2010, 21:08
Jak to jest z tymi rozmiarami koszulek Umbro? Z tego co tutaj czytałem, to trochę różnią się od typowych rozmiarów opisanych oznaczeniami.
Jaki rozmiar najlepszy będzie na gościa 187cm wzrostu?
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 19.07.2010, 21:11
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest z tymi rozmiarami koszulek Umbro? Z tego co tutaj czytałem, to trochę różnią się od typowych rozmiarów opisanych oznaczeniami.
na 189 kupiłem sobie L i jestem zadowolony. W XL wyglądałem jak w worku.

Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 19.07.2010, 21:11
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
http://sklep.sizeer.com/cms/tabela-rozmiarow.bhtml
Tutaj masz rozmiary dla Umbro

PS: dostuffca dobrze pisze ja mam 183 cm wzrostu ale L byla za duza, i wymieniałem na M i jest idealna
Ostatnio edytowane przez Donki : 19.07.2010 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując
PiotrG
Senior Member

Stary 19.07.2010, 21:46
Wielkie dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania