The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.07.2010, 18:07
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Czytając posty w tym wątku sam znajdziesz odpowiedź.
Chaos i burdel, co rusz zmiana koncepcji-dość powiedzieć że do dziś nie wiadomo oficjalnie i na 100% gdzie będzie sektor specjalny dla gości czy też jaki wzór ma być na trybunach A i B........OT.Jestem teraz na urlopie więc nie jestem na stadionie,i nie mam najświeższych informacji-ale słyszałem że białe i czerwone krzesełka już są na R22 i przyszłym tygodniu powinien być widoczny postęp prac.Pozdrawiam.
Czyli ewidentnie wina naszego klubu.
Basałaj - do roboty!
Bo jak na razie najlepiej Ci idzie sprzedawanie naszych najlepszych zawodników...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
pcpcpc
Banita

Od: 04.2010

Stary 04.07.2010, 21:18
Ludzie stadion nie taki zły w lidze Angielskiej niektóre są gorzezj zaprojektowane a przeciez grunt ze bedzie te 30000Tys miejsc by zrobic dobra atmosfere jak bedzie trzeba zawsze mozna przebudowac
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 04.07.2010, 21:32
pcpcpc napisał(a):Wyświetl post
Ludzie stadion nie taki zły w lidze Angielskiej niektóre są gorzezj zaprojektowane a przeciez grunt ze bedzie te 30000Tys miejsc by zrobic dobra atmosfere jak bedzie trzeba zawsze mozna przebudowac
No tak tylko w Anglii budowano je 50 lat temu
Odpowiedz cytując
nicolas
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 04.07.2010, 23:38
szósteczka będzie dobrze wyglądała w TV, taką mam nadzieję na koniec. Ostatecznie nawet jedyneczka wygląda koślawo z poziomu murawy, czy tych płaskich rzędów pierwszego poziomu trybuny (ja bede kupować tyko na górną trybunę!)
Odpowiedz cytując
Reser
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 04.07.2010, 23:43
nicolas napisał(a):Wyświetl post
szósteczka będzie dobrze wyglądała w TV, taką mam nadzieję na koniec. Ostatecznie nawet jedyneczka wygląda koślawo z poziomu murawy, czy tych płaskich rzędów pierwszego poziomu trybuny (ja bede kupować tyko na górną trybunę!)

A ja mam nadzieję, że nie będzie dobrze wyglądała w TV. Mam nadzieję, że będzie tyle ludzi, że nawet nie będzie jej widać
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 05.07.2010, 08:35
ruszyli z czerwonymi krzesełkami
Odpowiedz cytując
Paweł_TS
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 05.07.2010, 09:09
A ja mam takie pytanko, czy schody na nowych trybunach będą koloru żółtego, tak jak jest to na D i E czy będą wyglądały jak teraz czyli goły beton ? W sumie sam nie wiem jak lepiej to wygląda ale pasowały by żeby na wszystkich trybunach były tego samego koloru, choć możliwe że żółty kolor to jakiś wymógł i będą musieli taki również zrobić na nowych trybunach ? nie wyobrażam sobie natomiast jak by na D i E były żółte a na nowych tak jak teraz czyli szare bo nie dość że trybuny zupełnie inne, krzesełka innych kolorów to jeszcze schody.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 05.07.2010, 09:11

Co to za idiotyczny pomysł żeby jedną kolumnę zrobić inną
Odpowiedz cytując
Pusher
Member

Od: 10.2009

Stary 05.07.2010, 09:13
Może niebieskich im brakło...
Odpowiedz cytując
DarekK_11
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 05.07.2010, 09:23
To są chyba jakieś żarty...
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 05.07.2010, 09:58
Siedzicie w tym wątku,nonstop krtykujecie a wyskakujecie,że jedna kolumna będzie czerwona a reszta niebieska... Ogarnijcie się.
PS Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi i nie muszę Wam tłumaczyć.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 05.07.2010, 10:01

Było?
Brakuje mi słów

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 05.07.2010, 11:00
Już sobie wyobrażam wycieczke z Caritasu naprzeciwko Vip-ów w Skyboxie hehe
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Stary 05.07.2010, 11:02
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Już sobie wyobrażam wycieczke z Caritasu naprzeciwko Vip-ów w Skyboxie hehe
oj tam oj tam, po prostu wyłączy się jeden ze skyboxów ze sprzedaży i problem rozwiązany :]

Odpowiedz cytując
PiotrG
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 05.07.2010, 11:20
Tylko tyle, że za miejscami dla niepełnosprawnych nie ma skyboksów. Skyboksy są jedynie w części centralnej trybuny, tam gdzie wybudowano balkony a teraz zamontowano fotele. Na północ od skyboksów jest restauracja, a w narożniku muzeum Wisły, na południe są sale konferencyjne i hall osób niepełnosprawnych.
Odpowiedz cytując
wislak906
Member

Od: 12.2008

Stary 05.07.2010, 12:29
Zwróciliście uwage na krzesełka w sektorze gdzie jest litera W? Cześć krzesełek jest ciemniejsza, a część jaśniejsza... Nie mówcie, że światło tak pada, bo wczoraj już to zauważyłem... Może to dlatego, że zamontowali siedzenia? Bo wcześniej były zamontowane same oparcia.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 05.07.2010, 12:52
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Siedzicie w tym wątku,nonstop krtykujecie a wyskakujecie,że jedna kolumna będzie czerwona a reszta niebieska... Ogarnijcie się.
PS Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi i nie muszę Wam tłumaczyć.
Ja wiem że tobie wszystko obojętne byleby stadion stał i się nie zawalił, ale jak się płaci to trzeba wymagać, a nie tak że gdy niebieskich zabraknie to uzupełniają czerwonymi. Jak białych by zabraklo to też powinni czerwonymi uzupełniać?
No przecież ten projekt tych krzesełek się całości nie trzyma.
Nie może być tak że w jednym kwadraciku krzesełek jedna kolumna czerwona a dwa sektory obok 2 kolumny (o ile dobrze widzę)
Odpowiedz cytując
WRzŚ
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 05.07.2010, 13:08
tu jestes w błędzie bo nad wejsciami wszedzie kolory beda łączone, u góry miedzy literami tez, nawet koło W widac ze niebieski nie jest do konca - a to daltego ze tak było w projekcie a nie ze brakło niebieskich.
gdyby tak sobie mogli zmieniac ze tu brakło tam dołozymy, to równie dobrze mogliby cała date podniesc o 1 rząd do góry omijając wjazd dla kosiarek, ale nie zrobili tego bo nie mogli, dostali projekt to układaja wg niego.

ps!! rany boskie w Ł brakuje 5 białych, czy uzupełnią to czerwonym czy niebieskim?
Ostatnio edytowane przez WRzŚ : 05.07.2010 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 05.07.2010, 13:11
z tego wynika ze tak to mialo wygladac
http://www.stadionwisly.info/files/n...ybrany_big.jpg
aczkolwiek po lewej sa dwa rzeczy czerwonych (na prawo obok 9) a po prawej obok 6 jeden, ale moze z czasem to sie zmieni , zreszta na tym projekcie tego tak dokladnie nie widac i byc moze wszystko sie zgadza
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 05.07.2010 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 05.07.2010, 13:17
****a chyba wam zaloze osobny temat o krzeselkach, wzorkach i innych szlaczkach bo tu sie nie da znalezc konkretnych informacji w tym natloku bzdet.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
filip74
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 05.07.2010, 13:24
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem że tobie wszystko obojętne byleby stadion stał i się nie zawalił, ale jak się płaci to trzeba wymagać, a nie tak że gdy niebieskich zabraknie to uzupełniają czerwonymi. Jak białych by zabraklo to też powinni czerwonymi uzupełniać?
No przecież ten projekt tych krzesełek się całości nie trzyma.
Nie może być tak że w jednym kwadraciku krzesełek jedna kolumna czerwona a dwa sektory obok 2 kolumny (o ile dobrze widzę)
Widzę że dalej nie pogodziłeś się że u nas nie wykorzystali kopii wzoru z Legii za którym tak bardzo usilnie obstawałeś.
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Stary 05.07.2010, 13:27
22 lipca na stadionie Hutnika

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ionie_hutnika/

no to po ptokach........
Odpowiedz cytując
andej
Junior Member

Od: 06.2010

Stary 05.07.2010, 13:27
No i z Litwinami gramy na stadionie Hutnika....
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 05.07.2010, 13:29
tego sie mozna było spodziewać :/
Tylko po co te zapenienia Majchrowskiego, że pierwszy mecz zagramy 22 lipca na Reymonta
Odpowiedz cytując
vivez
Member

Od: 08.2006

Stary 05.07.2010, 13:32
Ludzie ale macie problemy z tymi wzorkami, jakby to było akurat w tym momencie najistotniejsze. Może ja poruszę inny wątek, pewnie zabrzmi to fantastycznie, ale co sądzicie o wyburzeniu w przyszłości okrąglaka i zabudowania tego narożnika?
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 05.07.2010, 13:33
"Jeżeli w najbliższym czasie wydane zostaną wszystkie niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty i stadion zostanie przekazany do użytkowania, Wisła Kraków będzie miała podstawę do zgłoszenia obiektu przy Reymonta 22 do UEFA."

A jak rozumiecie to zdanie?
Odpowiedz cytując
P.e.c.h
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 05.07.2010, 13:34
Skoro od 8 lat na zmiane kłamie i gada bzdury to czemu miałby nagle przestać?
Odpowiedz cytując
troj88
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 05.07.2010, 13:37
orzeu napisał(a):Wyświetl post
****a chyba wam zaloze osobny temat o krzeselkach, wzorkach i innych szlaczkach bo tu sie nie da znalezc konkretnych informacji w tym natloku bzdet.
Forum - miejsce dyskusji i wygłaszania swojego zdania. Każdy ma prawo mówić co myśli, byle na temat.

Sorry za OT, ale musiałem
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 05.07.2010, 13:42
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
"Jeżeli w najbliższym czasie wydane zostaną wszystkie niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty i stadion zostanie przekazany do użytkowania, Wisła Kraków będzie miała podstawę do zgłoszenia obiektu przy Reymonta 22 do UEFA."

A jak rozumiecie to zdanie?
no a jak sobie to wyobrazasz?
ze na 2 dni przed meczem zacznie sie sprzedaz biletow? juz nie wspominam o uporzadkowaniu wszystkiego, takie rzeczy trzeba wiedziec duzo, duzo wczesniej, to nie jest sparing tylko mecz pucharowy, jest juz za pozno.. Majchrowski obiecal porzadek przed trybuna C (drogi dojscia , sciezki itp) na 30 czerwca, dzis mamy 5 lipca i dopiero kamyki zrzucaja.. zarzekal sie rowniez ze 3 trybuny beda na rewanz z Szawle, zwykla gierka pod publiczke i gra na zwloke, kiedy wiedzial ze sie osmieszyl zmienil zdanie mowiac ze NA 100% trybuna C ( i moze E) bedzie gotowa na rewanz.. nie ludzmy sie.. on przeciez "nigdy nie zejdzie na psy"

morgenes Ty w kazdym swoim poscie zaciekle bronisz Majchrowskiego.. i watpie w to zeby Ci chodzilo o obiektywny sposob podejscia do tego.. Majchrowski za duzo wpadek zaliczyl zebym mogl uwierzyc w to ze jest bez winy, Ty masz jakis cel w bronieniu go.. czasem az przesadzasz.. robiac z niego najwiekszego biedaka, wielce pokrzywdzonego przez los..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 05.07.2010 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Stary 05.07.2010, 13:47
spoxter, odpuść już sobie tego Majchrowskiego... On mówi to, co mu przekazują inne podmioty odpowiedzialne za stadion, bazuje na informacjach ZIKIT-u czy Polimexu. Widocznie ktoś mu musiał zagwarantować, że zdążymy na czas.
Jak chcesz kogoś winić, to taj, jak napisałem w innym temacie: Obtułowicz, ZIKIT i Wisła. Tak, niestety Wisła, bo skandalem dla mnie jest, że miasto przez tyle miesięcy nie miało w naszym klubie żadnego partnera do rozmów, póki nie zatrudniono Basałaja...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów