The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.06.2010, 09:51
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
A czy takim zawodnikiem, który dość długo nie grał nie jest Makinwa? Sam sobie zaprzeczasz swoimi słowami.
ale Makinwa nie był kontuzjowany, tylko nie grał bo sie nie mieścił.
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 23.06.2010, 09:54
A ja jestem przekonany, że Makinwie przeszkodziła poważna kontuzja, która wykluczyła go z gry na dłuższy czas.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 23.06.2010, 09:58
Proud napisał(a):Wyświetl post
Ja oglądając kilka spotkań Piasta odniosłem wrażenie że Kowalski wcale nie jest gorszy jak Glik. Może mniej widoczny, ale dość pewny w interwencjach. Myślę, że poradzi sobie w Wiśle. Mam taką nadzieję przynajmniej.
Moim zdaniem tak to wygladalo kiedy Kowalski gral na swoim poziomie, a Glik znacznie ponizej swojego. Dla mnie niestety Kowalski jest taki jopowaty brrrr. Ja bym Go sprzedal bo wyzej poziomu 4 stopera w klubie walczacym o mistrza i pucharach nie wyskoczy.
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 23.06.2010, 09:58
Cytat:
A ja jestem przekonany, że Makinwie przeszkodziła poważna kontuzja, która wykluczyła go z gry na dłuższy czas.
skad takie wiadomosci Przeciez jest za slaby na Lazio
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member

Stary 23.06.2010, 10:03
To swoją drogą, ale przecież miał poważna kontuzję, który go wykluczały z gry jak i z jakichkolwiek treningów.

Chyba, że to mi się coś porypało. ;-)
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Stary 23.06.2010, 10:09
KacpiTSW
Cytat:
To swoją drogą, ale przecież miał poważna kontuzję, który go wykluczały z gry jak i z jakichkolwiek treningów.

chyba nie o tego zawodnika ci chodzi
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 23.06.2010, 10:16
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy to wam pomoże czy nie ale wczoraj dostałem informacje żeby jeszcze troszke byc cierpliwym bo transfery bedą.Ja czekam spokojnie bo wierze i wam radze tak samo byc cierpliwym jeszcze troche.
ZBYMAK: troszkę? To więcej niż tydzień czy mniej no przepraszam ale słowo "troszkę" źle mi się kojarzy...heheh....a tak serio to zdążymy przed 28 czerwca? Czyli przed obozem w Niemczech skompletować skład?
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 23.06.2010, 10:23

Chyba chodziło Ci o Mehdiego czy jak mu tam było...zdązymy z transferami...bo musimy, nie ma innej możliwości....
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 23.06.2010, 10:42
Jarosz mówił, że chcą mieć wszystkich koniecznie przed wyjazdem do Niemiec, wiec ja mysle, ze bedzie jedna konferencja prasowa, na której przedstawią 2?3?4? zawodników?
Odpowiedz cytując
TSW06
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 23.06.2010, 10:45
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
KacpiTSW

chyba nie o tego zawodnika ci chodzi
gdyby Makinwa nie złapał ciężkiej kontuzji zaraz na początku występów w Lazio to myślę że nie było by tematu sprowadzenia go do Wisły bo ten zawodnik grając w Palermo udowodnił że jak na SERIE A jest zawodnikiem niezłym. a niezły zawodnik w SERIE A nie może być za słaby dla wicemistrza Polski.
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Stary 23.06.2010, 10:59
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Jarosz mówił, że chcą mieć wszystkich koniecznie przed wyjazdem do Niemiec, wiec ja mysle, ze bedzie jedna konferencja prasowa, na której przedstawią 2?3?4? zawodników?
Żeby mówić że rzeczywiście się Wisła wzmocniła to trzeba 5-6 zawodników! Nie można zapomnieć ilu odeszło, a przynjamniej ilu do gry. Alvarez, Głowa, Ba. To już 3. A do tamtego składu już niezbędne były wzmocnienia także do ROBOTY....
Odpowiedz cytując
czera84
Senior Member

Stary 23.06.2010, 11:14
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Też tak sobie marzę,ale wiesz nasze władze dużo mówią.Ale transfery będą,ale czy przed zgrupowaniem w NiemczechTam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników, bo będą transfery więc czekajmy.Przypomnę tylko,że 3,4 zawodników nie wystarczy.Wg. mnie trzeba też uzupełnień bo Singlar dostanie kontuzji i coŁobodziński na obronęBurliga wróci do gry za 3 miesiące więc potrzebujemy też rezerwowych bo mamy aktualnie wąską kadrę a wszyscy wiemy jak nękają naszą Wisełkę kontuzję więc oprócz 4-5 wzmocnień dobrze by było podpisać umowy z zawodnikami testowanymi,żebyśmy mieli szeroką i wyrównaną kadrę,bo Marcelo kontuzje złapię albo kartki i nie mamy kim grać.Więc podsumowując:
a)4-5 wzmocnień
b)2-3 uzupełnienia
Wiem,że to mało się wydaję realne żebyśmy mieli 7-8 transferów ale wg. mnie są one równie potrzebne.
Ostatnio edytowane przez czera84 : 23.06.2010 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Stary 23.06.2010, 11:22
czera84 napisał(a):Wyświetl post
Też tak sobie marzę,ale wiesz nasze władze dużo mówią.Ale transfery będą,ale czy przed zgrupowaniem w Niemczech.Tam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników bo będą transfery więc czekajmy.
Jeśli nie zdązą przed zgrupowaniem to potem cięzko będzię się zgrać na pierwsze mecze, oj cięzko. Nie rozumiem trochę Twojego ostatniego zdania "Tam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników bo będą transfery więc czekajmy" Co z czego tu wynika?
Odpowiedz cytując
Pusher
Member

Od: 10.2009

Stary 23.06.2010, 11:31
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Może by się dało poszukać jakiś wzmocnień w RPA mają całkiem mocną ligę a zawodnicy pokroju Tshabalali byli by dla nas ogromnym wzmocnieniem problemem natomiast jej że nie wiadomo jak tam wygląda poziom finansowy ligi. I czy stać by nas było żeby kogoś wyciągnąć skoro da się z Brazylii to może RPA też by było dobrym kierunkiem. To samo rynek ligowy Korei Południowej i Japonii poziom szkolenia w tych krajach już dawno przeskoczył nas o lata świetlne a mimo wszystko myślę że pod względem finansowo-marketingowym konkurencyjna...chyba.
mundial ogląda caly piłkarski swiat wiec pewnie wyrozniający sie gracze typu Tshabalali wyląduja gdzies na zachodzie niz w polskie lidze...
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 23.06.2010, 11:40
Też myślałem sobie o jakimś piłkarzu z Korei czy Japonii. Myślę że wyróżniający się piłkarz w ich lidze byłby u nas wzmocnieniem. Przede wszytskim oni wiedza co to jest ciężka praca i dyscyplina. Są bardzo dobrzy jeśli chodzi o motorykę. Ale Japonia i Polska to są dwa światy, inna kultura, oni raczej wybiora albo dobry klub na zachodzie albo zostaną u siebie, a szkoda. Poza tym obserwacja takich piłkarzy pewnie tez nie jest na nasza kieszeń. Lepiej autem pojechać do Słowenii czy Serbii...
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member

Stary 23.06.2010, 11:44
TSW06 napisał(a):Wyświetl post
gdyby Makinwa nie złapał ciężkiej kontuzji zaraz na początku występów w Lazio to myślę że nie było by tematu sprowadzenia go do Wisły bo ten zawodnik grając w Palermo udowodnił że jak na SERIE A jest zawodnikiem niezłym. a niezły zawodnik w SERIE A nie może być za słaby dla wicemistrza Polski.
No to dobrze pisałem. ;-)

Pamiętacie może jak nazywał się napastnik, którego Wisła testowała rok temu? Pamiętam, że był wysoki i bramkę strzelił w jednym z sparingów.
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Stary 23.06.2010, 11:45
@KacpiTSW zwracam honor!!
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Stary 23.06.2010, 11:47
No to dobrze pisałem. ;-)

Pamiętacie może jak nazywał się napastnik, którego Wisła testowała rok temu? Pamiętam, że był wysoki i bramkę strzelił w jednym z sparingów.
Bratislav Punosevac - jesli dobrze pamiętam.
Odpowiedz cytując
SoldierM4
Junior Member

Od: 04.2010

Stary 23.06.2010, 11:49
Punosevac czy jakos tak sie nazywał.

edit. Jason mnie ubiegł

Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member

Stary 23.06.2010, 11:52
Dzięki, i właśnie z tego co pamiętam on był w miarę kumaty. Ciekawe jak mu poszedł przeszły sezon, można by wrócić do jego tematu.
Odpowiedz cytując
piotrekwrd
Member

Od: 08.2006

Stary 23.06.2010, 12:01
Na jesieni grał całkiem dużo -4 bramki, jednak w ostatniej rundzie tylko 9 meczów z czego 4 w podstawowej 11.

Wg zakazanej strony oczywiście
Odpowiedz cytując
SoldierM4
Junior Member

Stary 23.06.2010, 12:01
Jego statystyki z tego sezonu nie są nadzwyczajne. Tylko 4 gole w 23 występach
http://www.srbijafudbal.net/napredak/punosevac.htm

Odpowiedz cytując
piotrekwrd
Member

Od: 08.2006

Stary 23.06.2010, 12:04
A jeżeli chodzi o zespół to zajęli przedostatnie msc w lidze. Nie jestem pewien, ale to chyba spadek oznacza.

A jeżeli jesteśmy przy nich to jest tam ciekawy napastnik z Ghany- 9 bramek strzelił, ale kosztuje blisko milion euro i za niski jest xD
To tak wracając do tematu
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Stary 23.06.2010, 12:04
taki zawodnik jak wspomniany Punosevac nas nie zbawi trzeba szukac grajka ktory potrafi duzo wiecej od niego i nie musi moim zdaniem byc taki wysoki!!
Odpowiedz cytując
czera84
Senior Member

Stary 23.06.2010, 12:49
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie zdązą przed zgrupowaniem to potem cięzko będzię się zgrać na pierwsze mecze, oj cięzko. Nie rozumiem trochę Twojego ostatniego zdania "Tam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników bo będą transfery więc czekajmy" Co z czego tu wynika?
Wynika,że pewnie będą testować zawodników w Niemczech.A w drugiej części zdania się trochę poplątałem i nawróciłem do wcześniejszego zdania.Mają być transfery to będą.Basałaj nie jest głupi!!
Odpowiedz cytując
wiślak1906forever
Senior Member

Stary 23.06.2010, 12:52
http://wislareymonta22.futbolowo.pl/...z-blizej-.html
Zbymak potwierdzisz
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 23.06.2010, 12:55
Już była mowa gdzieś wcześniej w postach, że kasa się znajdzie na 3 transfery gotówkowe o ile się nie myle około 1mln Euro każdy... a reszta wg starej zasady czyli za darmo z wolną kartą na rękach. Także zobaczymy jak będzie.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
SoldierM4
Junior Member

Stary 23.06.2010, 13:01
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Zbymak potwierdzisz
Dajcie Zbymakowi wkońcu świety spokój, a nie z każdym artykułem jakiegoś pismaka, lecicie do niego z proźbą o potwierdzenie/zaprzeczenie.

Powie to co będzie uważał za stosowne.
Zresztą w tym atykule nic nowego się niepojawiło.
Pozdro.
Ostatnio edytowane przez SoldierM4 : 23.06.2010 o godz. 13:03.

Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Stary 23.06.2010, 13:36
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Zbymak potwierdzisz

Człowieku Ci co piszą na stronkach futbolowo to piszą "newsy" z innych stronek o Wiśle, nie mają raczej swoich "tajnych" źródeł, także wiesz, ja bym Ci radził zachować spokój bo się możesz zawieść, a wiem jak to jest więc Ci nie życzę Bracie....pzdr...
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 23.06.2010, 13:38
wiślak1906forever ten news właśnie powstał w oparciu o info zbymaka. To co on ma już sam potwierdzać swoje słowa?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów