The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.08.2021, 12:06
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Sądziłem, że po fali defektyzmu, krytykowania trenera za każdą (jakąkolwiek) decyzję, ogólnego czarnowidztwa i pisania głupot na forum/SB dzisiaj będzie tutaj masowe odszczekiwanie, a tu ...
Nie wiem jak większość populacji, ale ja mam duży szacunek do osób, które się potrafią przynać do pomyłki/błędu...
Wygraliśmy z najsłabszą drużyną na tym etapie rozgrywek. Bardzo się z tego cieszę, ale to niewiele mówi o progresie lub jego braku. Kolejne mecze powiedzą nam więcej o naszej drużynie, też oczywiście tylko w tym momencie. Praca Guli dopiero się zaczęła i chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to początek drogi. Celem jest lepsza Wisła w następnej rundzie i jeszcze lepsza w kolejnym sezonie.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 22.08.2021, 12:09
takie mecze po prostu trzeba wygrywac, i tak jestesmy w plecy 3 pkt z tak samo slaba Stala...
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.08.2021, 12:56
Kac napisał(a):Wyświetl post
takie mecze po prostu trzeba wygrywac, i tak jestesmy w plecy 3 pkt z tak samo slaba Stala...
Śląsk jest 2 punkty w Plecy z Łęczna, a Legia 3 punkty w Plecy z Radomniakiem.

To polska liga, ale dalej widzę niektórzy zdziwieni że takie czy inne mecze się zdarzają

No ale jeszcze kilka dni temu czytałem że z naszym stylem to przegramy z każdym w tym sezonie, a teraz jednak okazuje się że są słabsze drużyny?

Gula wg mnie zdał ostatni test celująco, bo pokazał nie tyle że ta drużyna ma dobrych zawodników, ale to jak potrafimy sobie mecz "Wybiegać".

Na spotkania z Legią, Lechia i Lechem nie trzeba nikogo mobilizować. Liczę na 5-7 punktów w tych meczach.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 22.08.2021, 13:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Na spotkania z Legią, Lechia i Lechem nie trzeba nikogo mobilizować. Liczę na 5-7 punktów w tych meczach.
Obstawiam 0-3.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 22.08.2021 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 22.08.2021, 17:46
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Sądziłem, że po fali defektyzmu, krytykowania trenera za każdą (jakąkolwiek) decyzję, ogólnego czarnowidztwa i pisania głupot na forum/SB dzisiaj będzie tutaj masowe odszczekiwanie, a tu ...
Nie wiem jak większość populacji, ale ja mam duży szacunek do osób, które się potrafią przynać do pomyłki/błędu...

Deprecjonowanie wszystkiego co się da, nawet jak przekraczamy wszelkie granice absurdu, jest komiczne ...

Yeboah akcja sezonu: wiadomo - fuks, no bo przecież forumowa elita już mu przykleiła łatkę bezmózgiego nieudacznika.

"mecz ślamazarny" > 122km przebiegnięte i dalej ktoś narzeka? Serio?! A ten wysoki pressing przez większość meczu to dlatego, że naszym się nie chciało wracać ma swoją połowę, jak rozumiem?

A w ogóle to przeciwnik przecież taki słaby ... A my kuźwa kupowaliśmy w tym okienku gwiazdy z elity ligi UK i Hiszpani ...

Po przegranej zazwyczaj 10 stron w temacie meczowym, po wygranej zawsze kilka - no bo jak się nawypisywało głupot to teraz nie pasuje chwalić, co nie?

Mam nadzieję, że nasza Góra nie zagląda na forum, bo sam bym tym wszystkim chyba pi....ał przy takim poziomie niektórych komentarzy...

Co do meczu (okiem laika, nie znam się):

Super, że trener nie idzie w zaparte, rotuje składem, reaguje.
Szkoda, że Kliment wypadł w ostatniej chwili - oby na Legię był zdrowy - bo ostatnio to On dawał 75% naszej siły ofensywnej.

Gruszkowski kilka razy fajnie wrzucił, czy się to komu podoba czy nie. Starał się za dwóch. Jak chłopak trochę ostudzi głowę to IMHO możemy mieć z niego pożytek.
Za tydzień w meczu z L zobaczymy czy to był jednorazowy wyskok czy raczej to już faktycznie "zażarło" - OBY!!!
Na dzisiaj: DZIĘKI dla zespołu za wreszcie uśmiech na twarzy po (i w trakcie!) meczu.
Okiem laika... no zgadza się, dopraszanie się Klimenta za Forbsa jest proszeniem się o przegraną, strzałem w kolano, módl się lepiej, żeby nie był gotowy (ewentualnie na zmianę) bo wtedy jest szansa na pełny występ Forbesa, który w takim meczu jest 3 razy bardziej przydatny dla zespołu. Po tak dobrym spotkaniu Forbesa dopraszanie się o grę Klimenta jest sabotażem.

Zachwycanie się chłamem przynosi takie efekty jak po meczu z Zagłębiem. Takich przypadków było wiele, dalej naiwniacy nie wyciągają wniosków. A co ma wspólnego 120k z tym, że graliśmy ślamazarnie? Górnik "stał" a pzeszedł/przebiegł 116km, i co ? Ale jak to stał Górnik jak tyle km zrobił?

To nawet Markus zauważył, że gra była ewidentnie zwalniana.. Zachwycanie się padaką i minimalizmem (obowiązkiem naszym było wygrać po 2 kompromitacjach z I ligowcem) nie jest niczym dobrym, gdyż zazwyczaj po podnietach przychodzi seria porażek.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Wydaje się, że gdyby nie permanentnie zwalnianie gry, mogło być ono jeszcze wyższe, bo parę razy aż prosiło się o szybsze podanie do przodu, a nie kółeczko i odegranie do tyłu lub do boku, ale widać Wisła Guli tak ma grać, cierpliwie budując atak pozycyjny i maksymalnie długo utrzymując się przy piłce.
Bramka roku to może być akcja Carlitosa, gdzie wymieszał 5ciu pejsów, a Yeboah dryblował między tyczkami, NIKT GO NIE ATAKOWAŁ, rozumiesz to? Widzisz tam jakiś nacisk obrońców ? Dlatego dla laika zero jedynkowca to fakrtycznie może być bramka sezonu.

PS:

Wolfy pewnie zadowolony, chyba jeszcze da czas Guli, bo odgrażał się, że jak Kuljevic wyjdzie w pierwszej jedenastce to po Guli
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 22.08.2021 o godz. 17:58.

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 22.08.2021, 19:24
Niezłe spotkanie w naszym wykonaniu. Fakt, że Górnik był słaby ale Stal w zeszłym tygodniu nie była mocniejsza, a udało się nam skompromitować.
Teraz seria ciężkich meczów i prawdziwy sprawdzian na co realnie stać drużynę.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 22.08.2021, 19:33
Lucjusz Wielki pogromca laików
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 22.08.2021, 19:50
Oczywiście, że Ashraf reguluje tempo gry. Bardzo często je spowalnia, sporadycznie - z zaskoczenia - je przyśpiesza i często te przyśpieszenia zaskakują przeciwnika i się tworzy okazja bramkowa. Z piłką przy nodze jest świetny. Okazuje się, że z Górnikiem dołożył walkę - najwięcej odbiorów piłki, najwięcej przechwytów, najwięcej przebiegniętych kilometrów (aż 13!), juz nie wspominając o standardziku w grze do przodu - najwięcej przyjętych i dokładnych podań, najwyższy współczynnik dokładnych podań, asysta drugiego stopnia. Nie reżyser czy zawodnik regulujący tempo, a główny hamulcowy Widac po statach jak na dłoni przecież
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 22.08.2021, 20:03
Aschraf jest zawodnikiem jakiego od kilku lat brakowało. Może Savicevic jak mu się chciało, lub Basha jak był zdrowy. Mamy fajnego grajka a dalej płacz i narzekania. Pany ogarniamy się . Mecz z Łęczną pokazał, że wystarczy wyjąć ze składu Kuveljicia i gra inna Wisła. Oby ten pan 3mał się od Wisełki jak najdalej
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 22.08.2021, 20:13
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Lucjusz Wielki pogromca laików
Tu nawet nie chodzi o laictwo, a o myślenie

Pytam się: kto atakował Yeboaha ? Pokarzcie mi tam jakąś presję na naszego i porównajcie z tym co zrobił Carlitos będąc pod presją. Czy bramka Carlitosa była bramką sezonu ?

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że Ashraf reguluje tempo gry. Bardzo często je spowalnia, sporadycznie - z zaskoczenia - je przyśpiesza i często te przyśpieszenia zaskakują przeciwnika i się tworzy okazja bramkowa. Z piłką przy nodze jest świetny. Okazuje się, że z Górnikiem dołożył walkę - najwięcej odbiorów piłki, najwięcej przechwytów, najwięcej przebiegniętych kilometrów (aż 13!), juz nie wspominając o standardziku w grze do przodu - najwięcej przyjętych i dokładnych podań, najwyższy współczynnik dokładnych podań, asysta drugiego stopnia. Nie reżyser czy zawodnik regulujący tempo, a główny hamulcowy Widac po statach jak na dłoni przecież
Wiesz o tym, że przyjdą takie mecze, że trzeba będzie to prostować :/ Ja tez o tym wiem i nie chce tego wypominać Co gorsza takich spotkań, gdzie "brylował" będzie zdecydowanie mniej niż tych z łęczną. Obawiam się, że taki mecz może być już za tydzień. Celowo pisałem, że chce zobaczyć 8 na tle drużyny z jakością czyli 7egłą... Jak się pojawiły porównania do Bashy i Savicevia to nadmienię, że bez chwili wachania (jeśli miałbym wybór) brałbym Mączyńskiego zamaist naszego holenderskiego Marokańczyka. Ma podania celne bo nie ryzykuje tylko oddaje do najbliższego To niby też sztuka w naszej lidze, ale on nie daje żadnych piłek na granicy ryzyka. NUL.

PS: Zobacz sobie jaką KWEKWE z Amikorza dał asystę 2 stopnia przy strzale Ishaka. Nasza "rezyser" grałby piłkę do gościa przy linii, daje głowę. Szkoda, że trzeba się gimnastykować, aby screena tutaj wkleić, który zniknei za chwilę jak sie nie ma jakiego serwera. Zobacz akcje i powiedz mi co zrobiłby nasz 8. Ja nie mam wątpliwości, grałby do boku spowalniając tym samym ZNÓW grę.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 22.08.2021 o godz. 20:25.

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.08.2021, 20:15
Mecz jak mecz. Sa 3 pkt, a to najwazniejsze. Mnie osobiscie cieszy najbardziej powrot Plewki i granie cofnietym Aschraafem z Plewka/Skvarka zabezpieczajacymi srodek, a nie Skvarka na 10tce a z tylu Aschraafem i tylko jednym asekurujacym go srodkowym pomocnikiem. Tak, to tylko Leczna aczkolwiek duzo lepiej wyglada nasz srodek w takim zestawieniu. We wczesniejszych meczach to byla autostrada do naszego pola karnego.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 22.08.2021, 20:23
Ja nie twierdzę, że zawsze Ashraf będzie grał dobrze. To tylko człowiek, wahania formy się zdarzają, ale krytyka po świetnym meczu to chyba lekka przeginka nie sądzisz?
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 22.08.2021, 20:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja nie twierdzę, że zawsze Ashraf będzie grał dobrze. To tylko człowiek, wahania formy się zdarzają, ale krytyka po świetnym meczu to chyba lekka przeginka nie sądzisz?
Nie chodzi o wahania formy, tylko o spotkania z drużynami, które będą rzeczywiście wywierały presję. W meczu z Łęczną Ashraf miał komfortowe warunki .
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.08.2021, 21:24
Napiszę tak:
1. oglądałem mecz z komentarzem C+. Redaktorzy cmokali nad bramką Yeboaha i mówili coś o golu sezonu.
2. oglądałem Ligę+ w C+. Kolejni redaktorzy rozpływali się nad bramką Yeboaha
3. Właśnie skończyłem oglądać Ligę- (na weszło). Wszyscy zachwycali się bramką Yeboaha.

Czytam "znafcóf" na forum, którzy pier***ą o "mijaniu tyczek". JPRD!

Od wczoraj miałem tą bramkę w timeline chyba z 5 razy na twitterze.
Tu komentarz C+:
"COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO

Ta akcja wydarzyła się naprawdę. Gol Yaw Yeboaha kandydatem na miano gola sezonu"

https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT/...61940308406277
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 22.08.2021, 21:31
Dodatkowo:
Interia: GOL-MARZENIE YEBOAHA https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ha,nId,5434355
Dziennik Polski/Gazeta Krakowska: Yeboah i jego zYAWiskowy gol. https://dziennikpolski24.pl/yeboah-i...ar/c2-15766330
Sport.pl (Wyborcza): Gol sezonu w Ekstraklasie! Wkręcił rywali jak Messi. "Obrońca ma teraz nudności" https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...a-litosci.html

Wzywam wszystkich deprecjonujących gol Yeboaha by przestali się kompromitować i pokasowali swoje wpisy.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.08.2021, 21:34
przecież wiadomo że są userzy których posty czyta się dla beki
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 22.08.2021, 21:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Nawet beka ma swoje granice
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 22.08.2021, 21:39
Tak samo można byłoby powiedzieć o obrońcach kosztujących dziesiątki milionów euro, których Messi/Ronaldo/Hazard zniszczyli wkręcając w ziemię... tyczki? Nie, po prostu dali się ograć, 8/10 takich sytuacji przerwą odbiorem/faulem, w 2/10 zostaną ośmieszeni.

Może Yeboah nie miał przeciwko sobie obrońców klasy Ramosa, Varane'a czy Bonucciego, ale zrobił w polu karnym 3-4 piłkarzy na gładko, strzelając gola. Ja im się szczerze nie dziwie, że nie interweniowali ostro, bo tam każde ostre wejście kończyłoby się karnym, a tak to mieli nadzieję, że nie strzeli

[24/42]
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 22.08.2021, 22:03
To na prawdę trzeba oglądać do znudzenia.
Najpierw robi jak chce Rymaniaka. Zaczynając od lekkiej świecy. Ponieważ jest już w polu karnym więc obrońca się boi atakować.
Po położeniu Rymaniaka (około 11 sekundy) dopada do niego od tyłu Krykun (22) i od przodu Drewniak (8). Dodatkowo próbuje blokować Szczęśniak (21).
Mimo to piłka przechodzi 2 obrońców i bramkarza i to pod dość ostrym kątem.

https://youtu.be/lNcQRDOIV28
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 22.08.2021, 22:20
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Dodatkowo:
Interia: GOL-MARZENIE YEBOAHA https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ha,nId,5434355
Dziennik Polski/Gazeta Krakowska: Yeboah i jego zYAWiskowy gol. https://dziennikpolski24.pl/yeboah-i...ar/c2-15766330
Sport.pl (Wyborcza): Gol sezonu w Ekstraklasie! Wkręcił rywali jak Messi. "Obrońca ma teraz nudności" https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...a-litosci.html

Wzywam wszystkich deprecjonujących gol Yeboaha by przestali się kompromitować i pokasowali swoje wpisy.
Z zagranicznych mediów to też docenił ESPN:

https://twitter.com/ESPNFC/status/1429523216415010816
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.08.2021, 23:01
Obrońcy jak obrońcy, natomiast Yaw już na tle Napoli wyglądał bardzo dynamicznie i Rui miał z nim ciężkie życie.

Jeszcze kilka takich lub podobnych bramek i Wisła go sprzeda w zimie, mam nadzieję że nie za mniej niż 3 mln, bo i wiek dobry, w orbicie zainteresowań kadry Ghany, statystyki ma co raz lepsze (3 gol w 5 meczu) . Dodatkowo ciekawe kluby w CV, co już pokazuje że nie tylko my widzieliśmy w nim talent. Turcy tylko takich graczy wypatrują
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 23.08.2021, 03:30
Zaczyna sie
Karherop 3 miliony. Kto da wiecej?
Slucham panstwa!!!
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 23.08.2021, 04:52
Yebi juz w sparingach pokazywal ze jest w formie i oby ta forma trwala jak najdluzej. Z takimi statystykami w zimie ktos go wykupi za dobra kase.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 23.08.2021, 06:40
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna sie
Karherop 3 miliony. Kto da wiecej?
Slucham panstwa!!!
Jemu o złotówki chodziło, nie ma co się napinać
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.08.2021, 08:58
Zgadza się, jak np ten:

Ondrasek moi zdaniem moglby sznurowac buty Klimentowi

Hmmm widzę, że przytaczane są argumenty typu : interia, pudelek pisze , że piękny gol. Jasne, jak na polskie warunki bramka ładna, ale jak się przyjrzeć całej sytuacji to widać ewidentnie, że tam nie ma żadnej presji. Yaw trzyma noge na górze, przy nim dwóch obrońców i nikt nawet nie próbował jej atakować

Ja nie twierdzę, że ta bramka to chłam, tylko tyle, że to nie żadna braka sezonu i ten kto ma mózg niech zestawi to z bramką Carlitosa i wystarczy wyciągnąć wnioski Wiem, że to ciężkie i w naszej lidze dziennikarze pompują do granic możliwości (co dodatkowo robi zamieszanie w głowie) jak ktoś piłkę kopnie prosto (co dodatkowo robi zamieszanie w głowie), ale wystarczy włączyć myślenie. Więcej podpowiedzi już nie dam.

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Jemu o złotówki chodziło, nie ma co się napinać

haha i o to dokładnie mi chodzi. Mój pierwszy post w temacie tonuje zapędy i podnietę nad tym co było w łęcznej. Wygramy 3-4 mecze z rzędu dołącze do Was z motylami w brzuchu jak to macie po jednym zwycięstwie.

Jeden miszcz zanegował ślamazarną grę tym, ze zrobiliśmy 120km To miszczu: Amikorz zrobił kilka km mniej, a grał jak z nut z Lechią, kumasz różnicę? Tam gra była dynamiczna, szybka, ładna dla oka i co? Zrobili przecież mniej km od nas...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.08.2021 o godz. 09:17.

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 23.08.2021, 09:11
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
...
Hmmm widzę, że przytaczane są argumenty typu : interia, pudelek pisze , że piękny gol. ...
Wszystkie redakcje sportowe w Polsce, oraz ESPN, a ty pi...szesz o "pudelku".

Przeproś i sp...j.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.08.2021, 09:18
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie redakcje sportowe w Polsce, oraz ESPN, a ty pi...szesz o "pudelku".

Przeproś i sp...j.
sam przeproś, ze nie masz mózgu i sp...j. Po co chamie robisz oborę pisząc w ten sposób? Budek z piwem już dawno nie ma, chociaż tam wyłapałbyś za taki tekst, a tutaj możesz się napinać.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.08.2021 o godz. 09:29.

Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 23.08.2021, 09:25
Tak Lucjuszu, zagalopowałeś się. Wszyscy Ci to piszą. Wiesz, że popełniłeś błąd i teraz nie potrafisz się do tego przyznać tylko brniesz dalej. Nie warto. Każdy popełnia błędy. Może lepiej się do tego przyznać, wziąć na klatę niż brnąć w to dalej
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 23.08.2021, 09:26
Lucjusz, zajrzyj na profil Fifa.com na Twitterze (https://twitter.com/FIFAcom/status/1429684004106608642) i posłuchaj pepe72.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.08.2021, 09:28
Z czym niby? Że nie uznaje bramki Yeboaha za bramkę sezonu? W niczym nie popełniłem błędu, dalej twierdzę to samo: bramka sezonu mogła być Carlitosa z żydami, a czy była W dodatku była ładniejsza jak dla mnie i tyle. Dla innego może byc bramką sezonu to co zrobił Śląsk z Piastem - piękna przewrotka. Tyle.

Po prostu podniecanie się byle czym w naszej lidze działa na mnie jak płachta na byka.

https://www.youtube.com/watch?v=DBloruTDeQM od 1:37 Była to bramka sezonu Jeśli nie, to bramka Yeboaha ma być? O to cały czas mi chodzi, od pierwszego posta , w którym zestawiłem te dwa gole i tyle. Masz inne zdanie, przeanalizuj , porównaj.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.08.2021 o godz. 09:35.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów