The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.08.2021, 21:42
Patrząc co my gramy to typowanie wyniku mija się z celem, lepiej w totka zagrać
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.08.2021, 21:44
Wszystko zależy jak zagra nasz przód. Co kolejka to strzelamy mniej bramek a problem jest zarówno w linii pomocy jak i obrony.
Ktoś ma jakieś info n/t jak się Alan czuje?
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 12.08.2021, 22:48
Kieszek - Gruszkowski, Frydrych, Sadlok, Hanousek - Mahdiou, Skvarka - Yeboah, Kuba (Savic), Młyński - Kliment

Obstawiam jutro w bramce Kieszka, jeśli dostanie kolejną szanse Biegański - nie ma sprawy. W środku kogoś z dwójki Savic/Kuba. Wtedy na 8 Skvarka, na 6 Mahdiou. Mam nadzieję, że Kuvelic z dala od pierwszej 11. Może Plewka już gotowy? Reszta raczej bez zmian.

Nie dopuszczam innego scenariusza , niż nasze zwycięstwo, a mecz od początku do końca pod kontrolą.

Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 13.08.2021, 06:40
Kieszek - Gruszkowski, Frydrych, Sadlok, Hanousek - Mahdiou, Plewka - Yeboah, Skvarka, Młyński - Kliment

Plewka podobno gotowy więc moim zdaniem powinien mieć miejsce w pierwszej 11 patrząc na grę naszego środka pola.. Mecz ze Stalą jest trochę jak o 6 pkt, jesli chcemy mieć komfort musimy z Mielca przywieść komplet punktów
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 13.08.2021, 07:20
To będzie trudny mecz, Stal jest zdeterminowana żeby coś.ugrać a to w naszej lidze 50% sukcesu.
Niby piłkarsko jesteśmy lepsi ale co z tego, jeżeli głowa znowu nie dojedzie.
I dlatego uważam, że mecz rozstrzygnie się w sferze mentalnej - jeżeli zagramy agresywnie i zdecydowanie od początku to jest szansa na 3 pkt. Inaczej mogą nas pojechać.
Co do składu to chciałbym zobaczyć Szotę w miejsce Frydrycha i Plewkę od 1 minuty.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 13.08.2021, 11:02
Według mnie powinien zagrać Biegański, dobrze gra, zdarzają mu się błędy wynikające z braku doświadczenia, którego nie nabędzie siedząc na ławie. A Kieszek jak starszy pan powinien siąść na ławeczce i być gotowym na wejście w razie pożaru, na treningach młodego wspierać radą, podpowiedziami, doświadczeniem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.08.2021, 12:39
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Według mnie powinien zagrać Biegański, dobrze gra, zdarzają mu się błędy wynikające z braku doświadczenia, którego nie nabędzie siedząc na ławie. A Kieszek jak starszy pan powinien siąść na ławeczce i być gotowym na wejście w razie pożaru, na treningach młodego wspierać radą, podpowiedziami, doświadczeniem.
Nie nazywajmy Kieszka starszym panem, bo jeszcze na jesień 2020 walczył z Rio Ave w pucharach. Nie opuścił ponadto ani jednego spotkania przez ostatnie 2 lata.

Sądzę że zasługuje choćby na to by pokazać jak potrafi kierować obrona i tak po prostu - dawać spokój. Ryzyko jest żadne.

Po konferencji przed meczem jestem przekonany, że Gula na niego postawi, wyraźnie to zasugerował.

Co więcej, wydawało mi się że nie wykluczył roszad w obronie i ja bym się nie zdziwił jakby Frydrych usiadł na ławce, a Szota dostał swoją szanse. Regres formy Czecha jest nad wyraz wyraźny...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 13.08.2021, 15:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie nazywajmy Kieszka starszym panem, bo jeszcze na jesień 2020 walczył z Rio Ave w pucharach. Nie opuścił ponadto ani jednego spotkania przez ostatnie 2 lata.

Sądzę że zasługuje choćby na to by pokazać jak potrafi kierować obrona i tak po prostu - dawać spokój. Ryzyko jest żadne.

Po konferencji przed meczem jestem przekonany, że Gula na niego postawi, wyraźnie to zasugerował.

Co więcej, wydawało mi się że nie wykluczył roszad w obronie i ja bym się nie zdziwił jakby Frydrych usiadł na ławce, a Szota dostał swoją szanse. Regres formy Czecha jest nad wyraz wyraźny...
Ja tam nie wiem czy dno formy Frydrycha nie jest poza zasięgiem Serafina. Frydrych miewa już starcze odruchy, czasem zapomina gdzie jest i wygląda na zagubionego, ale większość akcji czyści. Jakie atuty ma Szota - nie ma pojęcia. Na pewno nie są to technika, ustawianie się ani podania. Zaryzykowałbym nawet że nie ma zalet.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.08.2021 o godz. 15:06.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 13.08.2021, 16:20
Nie ma co, w takich meczach musimy zagrać na 100%. Łatwo pewnie nie będzie, Stal też sobie myśli że jesteśmy do "stuknięcia". Walka i zaangażowanie a mamy 3 punkty.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.08.2021, 17:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja tam nie wiem czy dno formy Frydrycha nie jest poza zasięgiem Serafina. Frydrych miewa już starcze odruchy, czasem zapomina gdzie jest i wygląda na zagubionego, ale większość akcji czyści. Jakie atuty ma Szota - nie ma pojęcia. Na pewno nie są to technika, ustawianie się ani podania. Zaryzykowałbym nawet że nie ma zalet.
Jeśli nie masz pojęcia jakie atuty ma Szota to może lepiej go nie oceniać?

Gula go ceni - więc sądzę że widzi w nim atuty. Może właśnie ustawienie, szybkość i wyprowadzenie. Stawiał na niego w sparingach w tym Napoli bez kompleksów.

Nie wiem czy Pan Frydrych należy do piłkarzy nie zdejmowanych z boiska, ale z utęsknieniem czekam na Uryge. Mam nadzieję że u Guli żaden piłkarz nie będzie miał monopolu na grę. Czy tak będzie się przekonamy
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.08.2021, 18:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie masz pojęcia jakie atuty ma Szota to może lepiej go nie oceniać?

Gula go ceni - więc sądzę że widzi w nim atuty. Może właśnie ustawienie, szybkość i wyprowadzenie. Stawiał na niego w sparingach w tym Napoli bez kompleksów.

Nie wiem czy Pan Frydrych należy do piłkarzy nie zdejmowanych z boiska, ale z utęsknieniem czekam na Uryge. Mam nadzieję że u Guli żaden piłkarz nie będzie miał monopolu na grę. Czy tak będzie się przekonamy
Nie mam teź pojęcia jakie zalety ma Kuvejlić, bo nawet jego mityczny strzał z dystansu jest znany tylko z relacji agenta. Łatwo chyba się domyślić że pisząc o Serafinie mam na myśli że niczego na boisku nie pokazał.

Nie wiem na czym polegał jego brak kompleksów w grze z Napoli, jeśli w byciu niemiłosiernie objeżdżanym, zawaleniu bramki wraz z drugim Szotem i tym, że większość ataków Napoli szła naszą prawą stroną to tak, nie miał kompleksów. Generalnie wiadomo że to inna półka niż Stal Mielec, ale nie przeginajmy w drugą stronę.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 13.08.2021, 18:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie mam teź pojęcia jakie zalety ma Kuvejlić, bo nawet jego mityczny strzał z dystansu jest znany tylko z relacji agenta.
Ma podstawową zaletę. Jest jedynym zdrowym defensywnym pomocnikiem, nawet jeśli gównianym.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 13.08.2021, 19:09
szkoda, że nie gra Biegański. po niezłym meczu z TBB, niezłym z Napoli i dobrym z Rakowem dzisiejszy mecz mógłby Go podbudować. czekamy na mecz
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.08.2021, 20:16
Frajerzy. Tyle napiszę. Frajerzy bez ambicji.
Gramy zajebistą krakowską piłkę. Brawo Gula.
Dotrwa do zimy? Nie sądzę. Jest zagubiony jak dziecko we mgle.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.08.2021 o godz. 20:19.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 13.08.2021, 20:21
Xdddddddddddddd
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Środka pola nie mamy w ogóle
El Mahdioui to może ładnie piłeczkę kopie ale agresji, walki, determinacji to w nim nie ma wcale
Obecność Kuveljica każe pytać o zdrowie (psychiczne, okulistyczne) tego co go wystawia
Obojętnie co się wydarzy w drugiej połowie, pozwolić Stali wyglądać na ekstraklasowa drużynę a Kolevowi na strzelenie gola to jest wyższy poziom żenady
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

My jesteśmy tak posrani jak musimy wyprowadzić piłkę od bramkarza , a przeciwnik założy pressing, że głowa mała.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.08.2021, 20:22
Obczajcie zachowanie Kuvelijca przy golu: "poszedł" za Urbańczykiem (bodajże) jak tydzień temu za Cebulą.

A Gula dalej krakowska radosna piłeczka z wagonem szrotu na boisku... Ze stołka zleci najdalej w grudniu.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 13.08.2021, 20:24
Asekuracyjne granie Sadloka do najbliższego, w poprzek, albo do bramkarza w tył to jedyne celne podania... Każde w przód to strata i laga 45 metrów do przeciwnika... Od wolnych, rożnych i karnych do odsunęli po X latach to dlaczego z kadry nie można się go pozbyć skoro gra setny mecz totalną chujnie?
Odpowiedz cytując
mightyvenomous
Junior Member

Od: 05.2003

Stary 13.08.2021, 20:26
To my coś gramy ? Znowu padaka i Granna stojaka. Niech nie zapominają , że w tym roku spadają 3 drużyny a nie jedna jak w ubiegłym.

Niech im Gula puści mecze z Schalke, Parmą, Realem Saragossa ... Niech oglądną o takich legendach Wisły jak Brożek, Żurawski, Głowa czy Sobol. Nie wiem co w ich łbach siedzi ale chyba niewiele. Nadal nie mamy środkowej linii. Jak to jest możliwe, skoro w meczu z Lubinem to jednak środek coś grał.

Brak słów i duża szansa na zepsuty weekend.

Walczyć Wisła! Walczyć!!!!

BTW. Co to za wynalazek komentuje ten mecz ? Były fryzjer, że się tak żelem i fryzurami zajmuje. .. z drugiej strony jaka gra Wisły taki komentarz.
Powód: Literówki
Ostatnio edytowane przez mightyvenomous : 13.08.2021 o godz. 20:31.
TWIERDZA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 13.08.2021, 20:27
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Środka pola nie mamy w ogóle
El Mahdioui to może ładnie piłeczkę kopie ale agresji, walki, determinacji to w nim nie ma wcale
Obecność Kuveljica każe pytać o zdrowie (psychiczne, okulistyczne) tego co go wystawia
Obojętnie co się wydarzy w drugiej połowie, pozwolić Stali wyglądać na ekstraklasowa drużynę a Kolevowi na strzelenie gola to jest wyższy poziom żenady
Tu się nie ma co czepiać środka. WSZYSCY STOJĄ. KOPIĄ SOBIE JAK NA MECZU CHARYTATYWNYM.

Ale zaraz się zacznie pieprzenie o zgraniu, taktyce i innych didaskaliach. Bez zap..dalania nie ma o czym mówić a te ....eczki potrafią tylko udawać...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.08.2021, 20:27
Gramy sobie na serwerze 4 FUN, a reszta ligi na Team Play.

Yeboah nasza gwiazdeczka to wie, że jest zespół obok niego na boisku ?

Grać mega pragmatycznie w 2 połowie i spokojnie to jest do wyciągnięcia.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 13.08.2021, 20:29
Może będą zmiany i obudzą się po przerwie. Dodam jeszcze, że Żydek jest słaby.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 13.08.2021, 20:31
Mowilem to przy Skowronie, Hyballi i teraz mowie to samo przy Guli:

TUTAJ NIE POMOŻE NAWET GUARDIOLA CZY KLOPP

Chuja gramy bo stoczyliśmy się do poziomu klubu z pogranicza 1 ligi i ekstraklasy, na takich zawodników mamy pieniądze i tak będziemy grać, tam jest nasze miejsce.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 13.08.2021, 20:39
Pieprzysz... Stal weszła z pierwszej ligi i jadą z nami nie dlatego ze są lepsi tylko dlatego że im zależy a nasi mają w dupie...

Z umiejętnościami nie ma to nic wspólnego...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 13.08.2021, 20:46
Cytat:
Mowilem to przy Skowronie, Hyballi i teraz mowie to samo przy Guli:

TUTAJ NIE POMOŻE NAWET GUARDIOLA CZY KLOPP

Chuja gramy bo stoczyliśmy się do poziomu klubu z pogranicza 1 ligi i ekstraklasy, na takich zawodników mamy pieniądze i tak będziemy grać, tam jest nasze miejsce.
A ja mówiłem i mówię nadal, że po pierwsze stabilizacja, bo co rok mamy można powiedzieć calkiem nowa kadrę, po drugie mental. Oni potrafią ładnie zagrać ale ogólnie w Krakowie presja duża, co by się nie działo t chce się więcej i na MP to się nie zatrzyma, dopiero dominacja ligi i LM to by było takie "no, więcej już ciężko oczekiwać". Dlatego kopacze musza duże jaja, żeby udźwignąć pokładane w nich nadzieje. A, że mamy kopaczy odrzutków z innych klubów to ich poziom mentalny kończy się na walce o utrzymanie. Kopacze tego pokroju więcej nie osiagną w Wiśle bo sa zbyt obsrani.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 13.08.2021, 21:10
Kompletnie nie rozumiem. To co oglądam jest irracjonalne. Odsuwając emocje, po prostu wykorzystujemy 10% swojego piłkarskiego potencjału, który imponujący nie jest, ale Stal to powinniśmy po weselu w 10 oje.bać. A tutaj nikt nic nie gra. O co chodzi? Nie chodzi o tanie wymówki, że ściągnęliśmy szrot, bo Stal może pomarzyć o takim szrocie. Nie chodzi o to, że im się nie chce - to jest tania wymówka modna za czasów Hyballi. Nie rozumiem.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.08.2021, 21:17
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A ja mówiłem i mówię nadal, że po pierwsze stabilizacja, bo co rok mamy można powiedzieć calkiem nowa kadrę, po drugie mental. Oni potrafią ładnie zagrać ale ogólnie w Krakowie presja duża, co by się nie działo t chce się więcej i na MP to się nie zatrzyma, dopiero dominacja ligi i LM to by było takie "no, więcej już ciężko oczekiwać". Dlatego kopacze musza duże jaja, żeby udźwignąć pokładane w nich nadzieje. A, że mamy kopaczy odrzutków z innych klubów to ich poziom mentalny kończy się na walce o utrzymanie. Kopacze tego pokroju więcej nie osiagną w Wiśle bo sa zbyt obsrani.
To ile czasu potrzebujemy żeby być lepsi od Stali Mielec, pośmiewiska ligi? Ja poczekam i wtedy wrócę, bo rzygać mi się chce na ich frajerstwo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.08.2021 o godz. 21:21.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 13.08.2021, 21:17
Trzeci podobny mecz. Problemy z asekuracją. Czas! I nie .......cie o braku zaangażowania.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 13.08.2021, 21:21
Drużynę buduje się od tyłu. U Nas w tyłach cyrk.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów