The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.08.2021, 18:29
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Podziękowania dla spacerowiczów Kuveljica i Achrafa, gdzie grając z przewagą zawodnika oddaliśmy środek pola
Kuveljica nie dosyć że biegać nie chce to grać w piłkę nie umie, drewniak
Zobacz kto przebiegł w meczu najwięcej kilometrów
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.08.2021, 18:30
w sumie nie wiem co napisać. Grał sobie Raków od początku dobrze, gdy nagle my wyszliśmy z kontrą na 1:0 i przejęliśmy inicjatywę.

Następnie druga połowa, czerwo dla Rakowa, my sytuacja na 2:0, ale broni świetnie ich bramkarz... po czym przestajemy grać, dajemy na luzie wbić 2 bramki gościom, a sami nie potrafimy sklecić sensowej akcji..

Co tu dużo gadać - dużo jeszcze roboty przed trenerem, bo pomimo przeciętnych zawodów, to Raków taktycznie nakrył nas czapką.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.08.2021, 18:31
Gula do zwolnienia czy jeszcze czekamy?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.08.2021, 18:32
Mam pytanie do trenera Guli skąd ten upór w próbie wyprowadzania piłki od bramkarza , przecież to był kryminał. Po co tak grać skoro to absolutnie nie wychodzi ? Już lepiej grać długą piłką na Klimenta , przynajmniej z tego były akcje. Przejebać tak frajersko wstyd. Raków klasa...
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 08.08.2021, 18:33
Jakie bramki Rakowa na luzie? Ten strzał 1 na 100 czy wrzutka na krótki słupek? Dobry mecz z obu stron mogło się skończyć w każdą stronę.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.08.2021, 18:34
Skoro mamy jednego więcej to nie trzeba biegać.

Pytanie czy Gula będzie ich głaskał po fiutach czy nazwie rzeczy po imieniu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 08.08.2021, 18:36
....a ja pier.. ile jeszcze lat będziemy ftajersko przegrywać z 1 :0 i grając w przewadze ile lur&^@.ja rozumiem prze.......ic mecz jak by było odwrotnie 1 :0 w plecy i czerwona.ale coś ku%$@ takiego?
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 08.08.2021, 18:37. Zagraliśmy jak frajerzy
Dobra "miesiąc miodowy" z trenerem Gulą minął i trzeba ostro zareagować po takim meczu bo zagraliśmy jak frajerzy - piłkarze ale też z frajerską taktyką trenera. Do tego trzeba dodać, że sędzia nam praktycznie ustawił mecz po tym jak wyrzucił zawodnika gości z boiska po widocznej prowokacji Skvarki za co ten nawet nie dostał żółtka. Szlak człowieka trafia po tym co graliśmy od momentu przewagi 1 zawodnika. Kwadratowe jaja i zabawy pod własnym polem karnym aka najgorsze czasy Stolara. Zamiast w przewadze utrzymywać się przy piłce w okolicy pola środkowego boiska my tendencyjnie na pewno na polecenia trenera bawiliśmy się w ciuciubabkę pod własnym polem karnym i jeszcze zapraszaliśmy Raków do takiej gry. W ten sposób straciliśmy bramkę, omal nie straciliśmy kolejnej po nieprzygotowanych podaniach "minach" z obrony do napastnika. Właściwie większość sytuacji które Raków miał sami gościom wykreowaliśmy własną niedokładnością, głupotą w grze i taktyce. Biegańskiego nie można winić ani za utratę bramki po bombie Cebuli ani po rzucie wolnym. Jednym słowem żenada. Ładnie nasi piłkarze i trener pokazali jak przegrać wygrany mecz.

Mam nadzieję, że się poważnie otrząsną ze snu po "miesiącu miodowym" i zastanowią nad własną grą i taktyką bo za "wrażenia artystyczne" i posiadanie piłki nikt punktów nie daje. Wielość strat w ofensywie i momentami duże odstępy między formacjami. Ja rozumiem, że można grać na wciągnięcie rywala na własną połowę co przyniosło efekt w pierwszej połowie i golu Yeboaha ale w tym musi być jakiś umiar. Absolutnie nic nie tłumaczy drużyny która dostaje 40 minut gry w przewadze 1 zawodnika i postanawia grać w ciuciubabkę pod własnym polem karnym. Dużo gry na zasadzie "sztuka dla sztuki" i to jeszcze pod własnym polem karnym z czego niewiele wynikało dla nas a dużo bardziej dla ekipy gości.

Kulminacją naszej zabawy w ciuciubabkę w okolicy 50, 60, 70 minuty było to, że po stracie drugiej bramki nasz zespół zgłupiał i kompletnie w przewadze ale już przy negatywnym wyniku (kiedy już nie było nic do stracenia) nie miał pomysłu jak prowadzić atak pozycyjny. Jednym słowem żenada.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Colin : 08.08.2021 o godz. 19:52.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 08.08.2021, 18:39
Do Krakowa przyjechał wice mistrz kraju i grając w osłabieniu przez 40 minut pyknał drużyne gospodarzy, którzy kolejny sezon grają o utrzymanie.

Wachowiak* jest obecnie za słaby na ekstraklase, czy bedzie lepszy, nie wiem, myślę że transfer na ta pozycje w zimie powiniem być przynajmniej rozważony.

Skvarka absolutnie mnie nie przekonuje, nie wiem czy to dlatego ze byl dlugo poza grą i musi zlapac forme/rytm czy zwyczajnie nie jest tym za kogo chcielibysmy go uważać.

Kuveljic nie umie grać ale to wiadomo, sam się po tym meczu posadził na ławce.

Słaba drużyna zagrała słaby mecz, mam nadzieję że tęgie głowy które przewidywują puchary i zachwalają niesamowitą wartość letnich transferow ochłoną.

Edit:
Gruszkowski ofc
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 08.08.2021 o godz. 18:54.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 08.08.2021, 18:40
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Podziękowania dla spacerowiczów Kuveljica i Achrafa, gdzie grając z przewagą zawodnika oddaliśmy środek pola
Z tym El Mahdiouim to gruba przesada z Twojej strony. Pamiętam jak tuż przed stratą bramki na 1:1 trzymając piłkę w środku pola i biegając między obrońcami, żeby Ci mieli komu podać, wściekał się na resztę zawodników, że są za wysoko i nie może im dograć piłki, bo są pochowani. 2 minuty później straciliśmy gola.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.08.2021, 18:40
Mamy potwierdzenie, że Lubin to był chwilowy błysk, a BB nie był wypadkiem przy pracy, i że nie należy spodziewać się na tym etapie pracy trenera i zgrania drużyny niczego wielkiego. Szkoda, bo z terminarza wynika, że jesienią będziemy regularnie dostawać w trąbę.

To cofnięcie się na początku było pewnie planowane, potem fajnie wyszliśmy 2-3 razy z kontrami. Co z tego, kiedy grać przestaliśmy, kiedy zyskaliśmy przewagę zawodnika. Jakbyśmy w środku odpuścili kontrolę gry. Może to brak zgrania, nie wiem, ale kolejny mecz tam w środku pomocy jest coś nie tak. Dobrze, że wraca Plewka.

Do tego cały blok obronny gra słabo. Frydrych bardzo obniżył loty, moim zdaniem to właśnie jego powinien zmienić Uryga. Ciekawe co na treningach prezentuje Szot, że gra Gruszkowski. Hanousek też dużo błędów.

Na plus atak. Kliment lubi się cofać i rozegrać, nieźle mu to wychodzi. Sprawdza się to z Yeboahem, w miarę z Młyńskim, ale nie pasuje do tego stylu Starzyński. Hugi jest absolutnie bezbarwny. Zawsze można próbować grać dwoma napastnikami, bo Kliment uzupełniałby się z Forbesem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 08.08.2021, 18:41
Uryga musi szybko wrócić do gry i zluzować Frydrycha. To co gra Czech w obronie to kryminał , przypominają się czasy Janickiego i Klemenza.
Drugi z Czechów w obronie , Hanousek gra tak perfidnie na alibi , że ciężko tego nie zauważyć.

Dzisiaj na boisku najlepszy bez dwóch zdań Kliment , praktycznie wszystkie groźne dzisiaj sytuacje były z jego udziałem gry pozostałych nie skomentuję bo szkoda klawiatury.

Najbardziej frajerska porażka od czasu przyjęcia 7 w Warszawie.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 08.08.2021, 18:43
Duzo zlych wyborow w ofensywnie, czasem niepotrzebne komplikowanie, no i niesmiertelny minimalizm.
Dobrze, ze taka porazka przydarzyla sie teraz (choc szkoda, ze z Rakowem), bo bedzie cennym materialem do analizy i wyciagniecia wnioskow.
A Rakow zlapal fale i pomogl szczesciu. Dziwne, gdyby tego nie zrobili, maja juz duze doswiadczenie i zgranie. U nas od razu bylo widac niepewnosc.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.08.2021, 18:48
Kompletnie zgaśliśmy po czerwonej kartce dla Rakowa. Frajerskie podejście tym razem się zemściło i to właśnie ta mentalność spowoduje, że będziemy w tym sezonie grać o środek tabeli a nie o coś więcej.

Środek obrony mamy mega słaby i elektryczny, boki niewiele lepsze. Mahdioui od mniej więcej 60 minuty gaśnie i nie pomaga w defensywie, on potrzebuje do pary konia pociągowego od odbioru piłki w środku.

[24/42]
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.08.2021, 18:48
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Zobacz kto przebiegł w meczu najwięcej kilometrów
Bardziej mnie interesuje kto truchtał w miejscu i patrzył jak Cebula sobie biegnie i strzela i bronią w tej sytuacji jedynie obrońcy a środka nie ma
5 minut później to samo tylko Lopez nie trafił w bramke
Mahdioui gra dobrze jak mamy piłkę, zgoda ale w obronie daje za mało
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.08.2021, 18:51
Przegraliśmy, bo w zespole ciągle jest stanowczo za wiele bardzo słabych punktów, które swoimi złymi zachowaniami i koszmarnym błędami indywidualnymi będą grzebali nam mecze. Dziś rażące wpadki notowała cała czwórka obrońców, o ile co do ogromnej słabości Guszkowskiego od dawna nie ma wątpliwości, podobnie jak do powiększającego się kryzysu w formie Frydrycha, o tyle Hanousek naprawdę mocno rozczarował. Kuvelić też wiele złych zachowań, to jednak nie jest zawodnik, na którego możemy dziś liczyć. Dlatego potrzebujemy nowych rozwiązań na prawą obronę i środek drugiej linii, gdzie podobał mi się dzisiaj tylko Skvarka. Boki też zawiodły, zmiennicy tam nie poprawili sytuacji.

Po czerwonej kartce zamiast grać nam się łatwiej, grało się ciężej. Wydaje się, że opadliśmy z sił oraz nasi uwierzyli, że teraz już będzie z górki i zlekceważyli rywali. Po zejściu Klimenta nie było już żadnych argumentów w ofensywie. Dramatyczny poziom prezentuje na razie również Sobol.

Rozgrywanie piłki nie może też być statyczne i głównie do boku, potrzeba więcej penetrujących prostopadłych podań, których poza Skvarką nie miał kto rzucać. Ta porażka boli, obnażyła ciągle duże słabości obecnej kadry. Dobrze, że wraca Plewka, choć za wiele to nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez Markus : 08.08.2021 o godz. 19:48.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 08.08.2021, 18:54
zamienić barwy na nasze i tak wygląda się po meczach Wisły od kto wie ilu sezonów:

Niestety wszystko rozchodzi się o kasę, bo ściągając piłkarzy darmowych, to jasne jest, że większość z nich po prostu będzie gdzieś na poziomie między słabym a przeciętnym (i to nawet jak na Ekstraklasowe warunki). No ale kasa z nieba nie leci, a gdyby nie Trio, to sekcja piłkarska mogła by nie istnieć.
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Stary 08.08.2021, 18:59. ...
To czego mi zabrakło to po prostu z premedytacją "zabicie meczu" od momentu jak sędzia ustawia nam mecz wyrzucając zawodnika Rakowa z boiska. Mamy 1 - 0 zamiast grać, przenosić ciężar gry w okolice środka boiska, połowy Rakowa i próbować w przewadze strzelić bramkę na 2 - 0 co my robimy? Gramy na upartego do tyłu, prosząc się o błędy, straty pod własnym polem karnym. To najbardziej bolało dziś w meczu. I za to niestety ale odpowiada trener i jego pomysł na mecz.
Ostatnio edytowane przez Colin : 08.08.2021 o godz. 19:00.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.08.2021, 19:01
Colin napisał(a):Wyświetl post
To czego mi zabrakło to po prostu z premedytacją "zabicie meczu" od momentu jak sędzia ustawia nam mecz wyrzucając zawodnika Rakowa z boiska. Mamy 1 - 0 zamiast grać, przenosić ciężar gry w okolice środka boiska, połowy Rakowa i próbować w przewadze strzelić bramkę na 2 - 0 co my robimy? Gramy na upartego do tyłu, prosząc się o błędy, straty pod własnym polem karnym. To najbardziej bolało dziś w meczu. I za to niestety ale odpowiada trener i jego pomysł na mecz.
Masz racje , to wyprowadzanie piłki od Biegańskiego do obrońców to było zakładanie sobie pętli na szyje..
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.08.2021, 19:02
Przestańcie biadolić...

Kopacze nie są słabi tylko w głowach mają delikatnie mówiąc poprzestawiane. Póki graliśmy po 11 to dziwnym trafem mecz był wyrównany. A jak zyskaliśmy przewagę ilościową to to Raków zyskał przewagę na boisku. Paradoks? W żadnym razie. Wyszło po prostu lenistwo i brak ambicji.

Dokąd takie zachowanie jak dzisiaj nie będzie się wiązało z jakimiś konsekwencjami to wielkie g z tego będzie...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 08.08.2021, 19:10
Elendil napisał(a):Wyświetl post
zamienić barwy na nasze i tak wygląda się po meczach Wisły od kto wie ilu sezonów:

Niestety wszystko rozchodzi się o kasę, bo ściągając piłkarzy darmowych, to jasne jest, że większość z nich po prostu będzie gdzieś na poziomie między słabym a przeciętnym (i to nawet jak na Ekstraklasowe warunki). No ale kasa z nieba nie leci, a gdyby nie Trio, to sekcja piłkarska mogła by nie istnieć.
O cho cho za to raków czy warta to robili transfery za grube miliony
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.08.2021, 19:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie biadolić...

Kopacze nie są słabi tylko w głowach mają delikatnie mówiąc poprzestawiane. Póki graliśmy po 11 to dziwnym trafem mecz był wyrównany. A jak zyskaliśmy przewagę ilościową to to Raków zyskał przewagę na boisku. Paradoks? W żadnym razie. Wyszło po prostu lenistwo i brak ambicji.

Dokąd takie zachowanie jak dzisiaj nie będzie się wiązało z jakimiś konsekwencjami to wielkie g z tego będzie...
Kopacze są słabi, przynajmniej niektórzy. Kropka.
Trener też się nie popisał trzymając tak długo na boisku beznadziejnego Kuvejlicia i bezproduktywnego Młyńskiego. Beznadziejnymi stratami i zagraniami nie w tempo niweczyli wysiłek zespołu.

Podsumowanie meczu - frajerstwo.

Pisanie że mamy szeroką ławkę to oszukiwanie się.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Stary 08.08.2021, 19:14
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Masz racje , to wyprowadzanie piłki od Biegańskiego do obrońców to było zakładanie sobie pętli na szyje..
Tylko ja bym tutaj nie winił głównie Biegańskiego bo sam sobie tych wszystkich piłek prawie z połowy boiska do siebie nie zagrywał. To był głównie "pomysł" naszej linii pomocy i obrony na rozgrywanie meczu przy przewadze 1 zawodnika ale to była też niestety taktyka trenera bo takie tendencyjne granie do tyłu jakie prezentowaliśmy od 50 minuty na pewno było za conajmniej aprobatą naszego trenera.

Trener Papszun pokazuje już kolejny raz w tym sezonie także a może głównie wszystkim innym trenerom ekstraklasy co to znaczy determinacja i nastawienie na osiągnięcie celu. Nie sztuka dla sztuki, czy gra na posiadanie piłki ale co to znaczy ambicja, wiara, skuteczność we własnym działaniu, grze i pomyśle na nią. W tej lidze każdy może wygrać z każdym: przykładów jest mnóstwo jak choćby Radomiak z Legią tydzień temu. Trzeba tylko bardziej chcieć i nie wymyślać kwadratowych jaj.
Ostatnio edytowane przez Colin : 08.08.2021 o godz. 19:26.

Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.08.2021, 19:16
Nie mogę uwierzyć, że zawaliliśmy mecz w sposób, aż tak koncertowy... Zawodnicy i trenerzy zmieniają się a styl co poniektórych porażek jest niewyobrażalny...
Pierwsza połowa bardzo dobra
Druga połowa bardzo słaba vel dramat...
W Wiślackie DNA wdarł się jakiś wirus... i od kilku sezonów zbiera żniwo... Kolekcja niezrozumiałych porażek coraz dłuższa i dłuższa...
Ciekawe jak drużyna zareaguje w kolejnych meczach...

Cóż kibicem jest się na dobre i złe...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.08.2021, 19:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Patrząc co grał z Nieciecza odpoczynek dobrze mu zrobi, nie wiem skąd ten lament.

Zagra Kuveljic, po przerwie pewnie ofensywny pomocnik lub Plewka.

Patrząc że wszyscy poza Zukovem i Uryga są do dyspozycji trenera to sytuację kadrowa mamy naprawdę świetna.

Dla wielu zawodników z kadry miejsca zabraknie nawet na ławce.
To co, mamy tą szeroką ławkę? Bo Kuvejlić zagrał jak paralityk, a Młyński psuł niemal wszystko. O ile w przypadku Młyńskiego można jeszcze liczyć na poprawę to Kuvejlić jest po prostu żałośnie słaby od dwóch lat.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 08.08.2021, 19:22
Co tam się q...a odj....ło?Zaczyna mi to przypomnać początek jak za Hybali,pierwszym meczem wszyscy zachwyceni,potem już było przeciętnie, potem pikowanie w dół.Mam nadzieję,że nie pójdziemy tą samą drogą.
Znowu brakowało zangażowania w mecz,a po golu proste niewymuszone błędy z nerwówki,nonszalancji.....nie wiem.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 08.08.2021, 19:28
Niestety w kolejnym meczu taktyka Guli zawodzi. W Niecieczy była autostrada środkiem , dzisiaj wyrwa między obroną a pomocą. Wszystko co groźne w akcjach Raków robił dwoma zawodnikami - Lopez i Cebula którzy stali między naszymi stoperami a środkiem. Wystarczy , że dostarczyli jednemu z nich piłkę i już był smród pod bramką. Para stoperów pełne gacie a środek z daleka obserwował wydarzenia .

Ale i tak nic nie przebije dzisiejszego rozegrania od tyłu w żółwim tempie , które kończyło się długą niecelną piłką do przodu od bramkarza. Oczywiście przy każdy rozegraniu piłki od tyłu ciągłe kiksy, złe przyjęcia, piłka plątająca się pod nogami. Pod tym względem dzisiaj prym wiódł Frydrych . Na koniec okazuje się , że synonim degrengolady sportowej Wisły ostatnich lat- Maciej Sadlok jest najpewniejszy w obronie...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.08.2021, 19:30
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Niestety w kolejnym meczu taktyka Guli zawodzi. W Niecieczy była autostrada środkiem , dzisiaj wyrwa między obroną a pomocą. Wszystko co groźne w akcjach Raków robił dwoma zawodnikami - Lopez i Cebula którzy stali między naszymi stoperami a środkiem. Wystarczy , że dostarczyli jednemu z nich piłkę i już był smród pod bramką. Para stoperów pełne gacie a środek z daleka obserwował wydarzenia .

Ale i tak nic nie przebije dzisiejszego rozegrania od tyłu w żółwim tempie , które kończyło się długą niecelną piłką do przodu od bramkarza. Oczywiście przy każdy rozegraniu piłki od tyłu ciągłe kiksy, złe przyjęcia, piłka plątająca się pod nogami. Pod tym względem dzisiaj prym wiódł Frydrych . Na koniec okazuje się , że synonim degrengolady sportowej Wisły ostatnich lat- Maciej Sadlok jest najpewniejszy w obronie...
Niestety, przy tym co odjebali Frydrych, Gruszkowski i Hanousek to Sadlok jest profesorem. Najgorzej Frydrych, to za krótkie zgranie głową do Biegańskiego to był kryminał.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 08.08.2021, 19:39
ktos napisal o jakiwms wislackim dna - buahahahahahahahahahhahahahahahahaaa
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.08.2021, 19:42
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
ktos napisal o jakiwms wislackim dna - buahahahahahahahahahhahahahahahahaaa
O dnie chyba.

Mecz zawalił też trener, zagraliśmy jak frajerzy a on zero reakcji na zmianę taktyki Rakowa.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów