The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.08.2021, 08:36
A czy Jerzy Dudek już oficjalnie zakończył karierę?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.08.2021, 09:58
czaro napisał(a):Wyświetl post
Dudek to potrafił chociaż wygrać w karnych z Milanem? A Kieszek? Porażka
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.08.2021, 18:48
Ważne, żeby szybko zamknąć temat Lisa, Kieszek in i niech się szybko zgrywają z obroną
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.08.2021, 20:57
nie bardzo rozumiem, jaki był sens pozbywać się Lisa (czy to w ogóle oficjalne?), aby brać teraz kogoś, kto już mógłby grać w Oldboyach. Jeżeli Biegański i Broda nie nadają się jeszcze ja 1 skład, to czy koniecznie trzeba było wypychać Lisa za burtę? Jakoś nie widziałem, żeby on sam się pchał do transferu, jak kiedyś choćby Carlitos.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 03.08.2021, 21:03
Elendil napisał(a):Wyświetl post
nie bardzo rozumiem, jaki był sens pozbywać się Lisa (czy to w ogóle oficjalne?), aby brać teraz kogoś, kto już mógłby grać w Oldboyach. Jeżeli Biegański i Broda nie nadają się jeszcze ja 1 skład, to czy koniecznie trzeba było wypychać Lisa za burtę? Jakoś nie widziałem, żeby on sam się pchał do transferu, jak kiedyś choćby Carlitos.
Pieniądze? Ponad 3 mln pln? Ponadto Lis sam nie chciał przedłużyć umowy. Odszedłby za rok za darmo. Wystarczy?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 03.08.2021, 21:06
Rany, po co ten ton, jakbyś sam był za ten transfer odpowiedzialny.

Skoro Lis sam nie chciał zostawać to ok, po prostu napisałem, że nie słyszałem żeby była z nim jakaś imba w stylu "albo mnie teraz sprzedajecie, albo będę wpuszczał wszystko". Mnie to wyglądało jakby zarząd koniecznie chciał się go pozbyć - i miałoby to sens, jakby Biegański czy Broda byli pewni na pierwszy skład. A tak to szukanie jakiś wiekowych bramkarzy...

Może do Majdana zadzwonić?
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 03.08.2021, 21:17
Rany, po co ten ton, jakbyś sam był za ten transfer odpowiedzialny.

Skoro Lis sam nie chciał zostawać to ok, po prostu napisałem, że nie słyszałem żeby była z nim jakaś imba w stylu "albo mnie teraz sprzedajecie, albo będę wpuszczał wszystko". Mnie to wyglądało jakby zarząd koniecznie chciał się go pozbyć - i miałoby to sens, jakby Biegański czy Broda byli pewni na pierwszy skład. A tak to szukanie jakiś wiekowych bramkarzy...

Może do Majdana zadzwonić?
Jaki ton? Nie lubie ludzi którzy "orbitują" bez stania mocno na ziemi. Po prostu musimy zarabiać żeby spłacać długi i mieć kasę na kontrakty takich Skvarków Halousków czy tam innych. Piszesz jakby sprzedaż Lisa to był kaprys Zarządu. To Nie był kaprys, ale konieczność. Tym bardziej jak wykrzaczył sie transfer Browna. A kasy na pesnje potrzeba itd.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.08.2021, 21:30
Lis sie moze nie pchał do transferu ale prawdopodobnie tez nie pchał sie do podpisania nowego kontraktu. Obecne rozwiazanie jest najbardziej logiczne jezeli tak sytuacja wyglada.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 03.08.2021, 22:08
Zarząd powiedział przecież, że w budżecie jest zaplanowane 5 milionów z transferów. Lisowi kończy się kontrakt za rok, to ostatni moment żeby na nim sensownie zarobić. Poza nim tylko FBF nadaje się na sprzedaż (Plewka ma kontuzję). Reszta naszych piłkarzy jest tak dobra, że musieliśmy płacić części z nich żeby rozwiązali kontrakty z nami.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.08.2021 o godz. 22:28.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 04.08.2021, 09:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zarząd powiedział przecież, że w budżecie jest zaplanowane 5 milionów z transferów. Lisowi kończy się kontrakt za rok, to ostatni moment żeby na nim sensownie zarobić. Poza nim tylko FBF nadaje się na sprzedaż (Plewka ma kontuzję). Reszta naszych piłkarzy jest tak dobra, że musieliśmy płacić części z nich żeby rozwiązali kontrakty z nami.
Gdzie zarząd powiedział że ma zaplanowane 5 mln z transferów? Pierwsze słyszę
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 04.08.2021, 11:22
W sumie mieszka jakieś 400 m od granicy Krakowa, więc ja bym temat pociągnął
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 04.08.2021, 11:37
MaLk napisał(a):Wyświetl post
W sumie mieszka jakieś 400 m od granicy Krakowa, więc ja bym temat pociągnął
Po zakończeniu kariery u nas mógłby zostać działaczem, uruchomić swoje kontakty z Liverpoolu i Realu!

W Feynoordzie grał chyba z Tomkiem Rząsą. Kto wie, może pozyskałby dla nas dyrektora sportowego takiej klasy
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 04.08.2021, 11:51
Po zakończeniu kariery u nas mógłby zostać działaczem, uruchomić swoje kontakty z Liverpoolu i Realu!

W Feynoordzie grał chyba z Tomkiem Rząsą. Kto wie, może pozyskałby dla nas dyrektora sportowego takiej klasy
O właśnie, doświadczenie uczy, że notes byłego piłkarza ma wprost niesamowite przełożenie na jego kontakty jako trenera czy tam innego dyrektora sportowego!
Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 04.08.2021, 12:39
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Lis sie moze nie pchał do transferu ale prawdopodobnie tez nie pchał sie do podpisania nowego kontraktu. Obecne rozwiazanie jest najbardziej logiczne jezeli tak sytuacja wyglada.
Raczej pchał się do odejścia, co potwierdził w rozmowie z Di Marzio:
- Wciąż mam roczny kontrakt z Wisłą i wydaje mi się, że to najlepszy moment, zarówno dla mnie, jak i dla klubu, aby wyjechać. Nie ukrywam, że gdyby pojawiła się ciekawa oferta, chętnie bym ją rozważył.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 04.08.2021, 12:48
Lis jest na takim etapie kariery, że musi pokazać się w lepszej od naszej lidze, jeśli jeszcze marzy o grze w lidze z europejskiego topu. Nie jest już 18-letnim kotem, który odchodzi na zachód z opinią wielkiego talentu (czyli ostatnio z naszej ligi Drągowski). Myślę, że zarówno z perspektywy klubu jak i samego zawodnika, transfer ten ma w tym momencie po prostu największy sens.

[24/42]
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 04.08.2021, 16:25
i chwała Bogu , Lis jest totalnie przehypowany, szanujemy go , bo na tle ostatnich wynalazków był nawet nawet
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 04.08.2021, 17:43
Ok, ale coś się przeciąga ten transfer. Żeby nie skończyło się jak z Forbesem.
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Stary 04.08.2021, 17:52
A ja tego Forbesa lubię. I dobrze mieć w składzie gościa z jego zestawem umiejętności. Coś czuję, ze jeszcze się troche pokaze chłopak.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 04.08.2021, 18:27
On jest chyba trochę lepszy od Klimenta, więc dla poziomu sportowego to ok. Dla budżetu pewnie mniej.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 05.08.2021, 07:43
Niech mi ktoś przypomni bo nie wiem czy dobrze kojarzę fakty.

Czy temat Kieszka w Wiśle już kiedyś nie był grany?
Wydaje mi się, że kilka lat temu już był nawet w Krakowie i negocjował kontrakt i z pewnego powodu temat został odpuszczony
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 05.08.2021, 08:58
Chyba ze dwa razy, ale na zasadzie plotek i marzeń ściętej głowy.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 05.08.2021, 21:41
Kieszek zaklepany, powodzenia!

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 06.08.2021, 10:09
A Lis sprzedany? Bo nie było chyba komunikatu?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 06.08.2021, 10:26
https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...z-wisly-krakow
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Stary 06.08.2021, 10:26
Poszedł chyba wczoraj
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Stary 06.08.2021, 11:39
Jakich oldboyach? Bramkarz 37 lat? Boruc ma 41 lat a jest najpewniejszym bramkarzem Legii ostatnich sezonów, a w wieku Kieszka był pierwszym bramkarzem w Premier League. Akurat u bramkarza wiek gra na plus, o ile nie utraci refleksu i szybkości. W dzisiejszych czasach nawet w polu mamy piłkarzy w wieku 36-37 lat na światowym poziomie. Myślę że dla naszych młodziaków w bramce to bardzo dobre rozwiązanie i beda się mieli od kogo uczyć. A co do Lisa, było widać w wywiadach że chciałby odejść, więc to było jedyne zadowalające obie strony rozwiązanie. Za pół roku odszedłby za darmo. Lis to nie był jakiś bóg w bramce, tak naprawdę dopiero w ostatnim sezonie był w miarę pewnym punktem, wcześniej na poziomie Buchalika.
Ostatnio edytowane przez radekogi : 06.08.2021 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 06.08.2021, 12:09
Czyli już mamy konkurencję w bramce.

Co pan tu wnosi - doświadczenie:
https://youtu.be/n9XWV-3wSr8
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 06.08.2021, 12:30
Niestety zamiast grać Biegański który widać ma spory potencjał. Pokazał to mecz z neapolem to miejsce w bramce zajmie jakiś nieznany staruch... podążajmy drogą jagielloni.
W takiej lidze jak nasza bramkarza jest najlepiej wypromować.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 06.08.2021, 12:32
Manewr z bramka uwazam za majstersztyk. Sprzedalismy Lisa za bardzo dobre pieniadze, mozna powiedziec, ze wycisnelismy z niego ile sie dalo. W jego miejsce mamy bardzo utalentowanego Bieganskiego, ktory pokazal ze drzemie w nim ogromny potencjal. Ma przede wszystkim intuicje pilkarska, cos czego nie da sie nauczyc. Wszystkie inne mankamenty sa do wytrenowania. I do kompletu przychodzi bardzo doswiadczony i bardzo niedoceniany w Polsce Kieszek, od ktorego Bieganski moze czerpac garsciami.

Brawo.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 06.08.2021, 13:09
Ja bym tylko chciał, żeby grał najlepszy w tym momencie bramkarz, a nie z urzędu Kieszek, bo ma "doświadczenie".

[24/42]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów