The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.08.2021, 20:29
Biorąc pod uwagę że od sezonu 15/16 zanotował katastrofalny zjazd jestem bardzo na nie. Chyba żaden inny polski bramkarz nie zanotował takiego zjazdu, będąc jeszcze w dobrym piłkarsko wieku.

Ale ufam że w klubie wiedzą co robią...
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 01.08.2021, 20:38
byle Tytoń nie był już wypalony
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 01.08.2021, 20:40
No mam nadzieję że będzie miał jakieś testy, że wejdzie do bramki i Kuba mu postrzela trochę i zobaczą czy kocur czy dziad
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 01.08.2021, 21:05
może na początek testów niech trochę po schodach pochodzi....
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 01.08.2021, 21:12
robert777 napisał(a):Wyświetl post
No mam nadzieję że będzie miał jakieś testy, że wejdzie do bramki i Kuba mu postrzela trochę i zobaczą czy kocur czy dziad
Skoro ma ważny kontrakt w MLS to ciężko będzie o te testy sportowe. Bez pewnego kontraktu i gry w 1 składzie po co on ma do Polski wracać?
Dodatkowo w USA za frytki nie gra (a raczej za frytki nie siedzi ławie).

Już serio, lepszym kandydatem byłby Kurto, nawet wg transfermarkt obecnie 14 najbardziej wartościowy obecnie polski bramkarz.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 01.08.2021, 21:28
[QUOTE Już serio, lepszym kandydatem byłby Kurto, nawet wg transfermarkt obecnie 14 najbardziej wartościowy obecnie polski bramkarz.[/QUOTE]

daj proszę linka do tego rankingu. na pw
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
northrop
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 01.08.2021, 21:46
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
Już serio, lepszym kandydatem byłby Kurto, nawet wg transfermarkt obecnie 14 najbardziej wartościowy obecnie polski bramkarz.
daj proszę linka do tego rankingu. na pw
Link:

https://www.transfermarkt.us/spieler..._id=0&yt0=Show

I kazdy moze sie pobawic...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 02.08.2021, 06:57
Według tego rankingu Kurto jest lepszy od Mateusza Lisa a obaj wyprzedzają miedzy innymi Białkowskiego,Szumskiego czy Strączka.Hładun zjada ich na śniadanie a Dziekoński który jest bez wątpienia talentem ale już kilka baboli zaliczył to pierwsza dziesiątka
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 02.08.2021, 07:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Za Hybali stracił miejsce na ławce.
Ale odpalił go Kowal.Hyballa to mu dał zagrać w pamiętnym meczu z Piastem gdzie Buchalik sam sobie bramki strzelał
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 02.08.2021, 09:10
K.Kiewicz na twiterze pisze o Kieszku - dla mnie dobry wybór
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 02.08.2021, 09:14
Chyba fajnie. W sam raz na rok-dwa zanim Biegański czy Chorążka będą gotowi na grę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 02.08.2021, 09:37
Jaki chorazka jak on nie jest naszym zawodnikiem
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.08.2021, 10:06
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Według tego rankingu Kurto jest lepszy od Mateusza Lisa a obaj wyprzedzają miedzy innymi Białkowskiego,Szumskiego czy Strączka.Hładun zjada ich na śniadanie a Dziekoński który jest bez wątpienia talentem ale już kilka baboli zaliczył to pierwsza dziesiątka
Nie twierdzę że TM to wyrocznia, ale fakt jest taki że korzysta z niego cały świat

Chodzi raczej o odzwierciedlenie poziomu w którym mniej więcej się znajdują.

Zresztą, tematu nie ma bo ma trafić do nas Kieszek, co uważam za bardzo dobry wybór, może nawet najlepszy z możliwych. Ciekawe tylko czy po dobrym sezonie z Rio Ave budżetu na niego wystarczy
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 02.08.2021, 10:12
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Jaki chorazka jak on nie jest naszym zawodnikiem
Broda!

Mój błąd, sorry
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.08.2021, 14:29
Ale odpalił go Kowal.Hyballa to mu dał zagrać w pamiętnym meczu z Piastem gdzie Buchalik sam sobie bramki strzelał
Buchalik grał, ponieważ Lisowi urodziło się dziecko. I był to jego ostatni mecz w Wiśle.
Celowo naginasz fakty licząc że nikt nie pamięta czy nie masz pojęcia o czym piszesz?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 02.08.2021, 15:08
Mógł nie pamiętać i sprawdzić na 90 minut. Po co takie nerwy.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 02.08.2021, 18:43
czaro napisał(a):Wyświetl post
Mógł nie pamiętać i sprawdzić na 90 minut. Po co takie nerwy.
Nie mógł, przecież na słowo Hybala Krysztal ma pianę na pysku to jak miał zapomnieć
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 02.08.2021, 19:09
Buchalik grał, ponieważ Lisowi urodziło się dziecko. I był to jego ostatni mecz w Wiśle.
Celowo naginasz fakty licząc że nikt nie pamięta czy nie masz pojęcia o czym piszesz?
Do mistrzostwa jakie ty prezentujesz w naginaniu faktów to mi jeszcze sporo brakuje.Nie wiem czy kiedykolwiek osiągnę ten poziom(w sumie nawet o tym nie myślę).
Tak Buchalik grał bo Lisowi urodziło się dziecko.Czy ja gdzieś temu zaprzeczam?A co stało na przeszkodzie żeby w tym meczu szansę od mega trenera dostał Broda?Zabrakło jaj mega trenerowi?Przecież tak odważnie stawiał na młodych.Tak odpalił Buchalika że brał go jeszcze potem do kadry meczowej.
Ty masz pojęcie o wszystkim o czym piszesz.Pewnie dlatego w tym sezonie gra u nas Hlousek a z Chojniczanki ściągnęliśmy Walunkiewicza ...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 02.08.2021, 19:12
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Nie mógł, przecież na słowo Hybala Krysztal ma pianę na pysku to jak miał zapomnieć
Co tam miauczysz?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 02.08.2021, 21:13
Co tam miauczysz?
No przecież napisałem że nie mogłeś zapomnieć bo słowo Hyballa wywołuje u Ciebie efekt kota po maślance
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.08.2021, 21:17
Do mistrzostwa jakie ty prezentujesz w naginaniu faktów to mi jeszcze sporo brakuje.Nie wiem czy kiedykolwiek osiągnę ten poziom(w sumie nawet o tym nie myślę).
Tak Buchalik grał bo Lisowi urodziło się dziecko.Czy ja gdzieś temu zaprzeczam?A co stało na przeszkodzie żeby w tym meczu szansę od mega trenera dostał Broda?Zabrakło jaj mega trenerowi?Przecież tak odważnie stawiał na młodych.Tak odpalił Buchalika że brał go jeszcze potem do kadry meczowej.
Ty masz pojęcie o wszystkim o czym piszesz.Pewnie dlatego w tym sezonie gra u nas Hlousek a z Chojniczanki ściągnęliśmy Walunkiewicza ...
Dlaczego nie grał Broda? Pewnie dlatego że nie jest gotowy. Stawianie na młodych nie polega na wrzucaniu na pałę do składu bez względu na to czy da radę czy nie. W ten sposób można tylko zaszkodzić i zawodnikowi i drużynie. Twierdzenie że Broda zagrałby lepiej niż Buchalik na poparcie ma tylko Twoje urojenia, bo aktualny trener bramkarzy ocenił jego zdolność debiutu inaczej. Równie dobrze mógłby zawalić trzy albo cztery bramki i stać się obiektem zmasowanego hejtu.
Także otrzyj pianę z ust, od czasu Hybali w Wiśle stawia się na młodych kosztem wyników, jeśli któryś nie gra to znaczy że (jeszcze) się nie nadaje.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 02.08.2021, 21:21
Kieszek na tapecie podobno.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 02.08.2021, 21:37
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Kieszek na tapecie podobno.
Kurcze ja bym dał Biegańskiemu zagrać jeszcze mecz lub 2 i wtedy wykonywał jakieś ruchy w temacie bramkarza.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 02.08.2021, 23:00
Też bym postawił na Biegańskiego, wg mnie ma to coś. No ale nie my decydujemy kibice.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 02.08.2021, 23:26
Dlaczego nie grał Broda? Pewnie dlatego że nie jest gotowy. Stawianie na młodych nie polega na wrzucaniu na pałę do składu bez względu na to czy da radę czy nie. W ten sposób można tylko zaszkodzić i zawodnikowi i drużynie. Twierdzenie że Broda zagrałby lepiej niż Buchalik na poparcie ma tylko Twoje urojenia, bo aktualny trener bramkarzy ocenił jego zdolność debiutu inaczej. Równie dobrze mógłby zawalić trzy albo cztery bramki i stać się obiektem zmasowanego hejtu.
Także otrzyj pianę z ust, od czasu Hybali w Wiśle stawia się na młodych kosztem wyników, jeśli któryś nie gra to znaczy że (jeszcze) się nie nadaje.
Właśnie w ostatnim meczu wrzuciliśmy do składu młodego bramkarza i też nie był gotowy a dostał szanse.Na stwierdzenie że Broda zagrałby gorzej też nie masz nic poza swoimi urojeniami.W Wiśle na młodych stawia sie odkąd TRIO przejęło stery a nie od czasów Hyballi.Jak tylko był jakiś młody przygotowany do debiutu to dostawał szanse.Tak było za Stolara,Skowronka Hyballi i teraz Guli.Wolę mieć pianę na ustach niż tak jak ty brązowe wary od cmokania niemca w dupe
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.08.2021, 07:18
Pawle Kieszku, przybywaj.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 03.08.2021, 07:47
Chcieliście Brodę, który do dziś nie wiadomo jaki poziom prezentuje, bo młodzieżowiec, teraz jest Biegański, który spełnia te warunki i źle to lepiej 37-mio letniego spadkowicza z Portugalii lub 34-ro letniego typa, który po Euro 2021 zaczął już odcinać kupony... To jest przejście z jednej skrajności w skrajność no ale najlepiej narzekać.
Parabola humorów na forum jest lepsza niż w Energylandii, a nastroje jak w Lidlu od poniedziałku czyli co tydzień coś nowego...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 03.08.2021, 07:56
czaro napisał(a):Wyświetl post
Pawle Kieszku, przybywaj.
Powinno być połączone z "Lisu, bywaj"

Najpierw niech ogłoszą jego transfer, ale biorąc pod uwagę że w niedzielę leciał do Turcji zapewne stanie się to na dniach.

Ktoś wspomniał o Brodzie. Chłopak miał pecha że nie zadebiutował z Piastem, jednak i wg mnie nie był wtedy gotowy by wejść do bramki na dłużej. Z perspektywy czasu wszyscy żałowali że wszedł wtedy Buchalik.

0 gry z seniorami, wyłącznie CLJ i sparingi to trochę za mało.
Z tej perspektywy Biegański ma dużo większe doświadczenie (choć jest o rok młodszy). Na szczęście już wczoraj zagrał na 0 w Chojniczance, więc jest szansa że na dłużej dostanie szansę w bramce i nie przepadnie jak wielu młodych bramkarzy wyszkolonych w Wiśle
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.08.2021 o godz. 08:18.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.08.2021, 08:15
https://www.transfermarkt.us/pawel-k.../spieler/17592

z ryja troche do młodego schmeichela podobny , proponuje ksywke Schmeichel , jesli faktycznie przyjdzie do nas
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.08.2021, 08:19
a tak na serio to po trasnferze Donnarummy do PSG Navas na wylocie , kiedyś już były przymiarki więc...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów