The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.07.2021, 08:44
^ taki sparing to konieczność ochrony, wynajęcia stadionu więc nie małe koszty... To miałoby sens gdyby rywalem było właśnie BVB, a tak to finansowo to się raczej nie zepnie.
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 01.07.2021, 08:45
Cytat:
Może warto do klubu na szybko podrzucić taki pomysł?
To podrzuć
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.07.2021, 08:48
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
^ taki sparing to konieczność ochrony, wynajęcia stadionu więc nie małe koszty... To miałoby sens gdyby rywalem było właśnie BVB, a tak to finansowo to się raczej nie zepnie.
Też tak uważam, szansę że na mecz z PBB przyjdzie choćby 10k są małe.

Na BVB w dobrym terminie byłby pełny stadion (na ile wymogi pozwolą).

Prędzej możliwa jest prezentacja jaka miała miejsce kilka lat temu bodajże w galerii Bronowice lub w Hali Wisły przy innej okazji.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 01.07.2021, 09:10
Dzięki za opinie. Temat zaraz podrzucę na maila do marketingu.
Wg mnie sam mecz owszem ciężko by się sprzedał, jednak mecz jako jedna z atrakcji, a do tego prezentacja drużyny plus dodatkowe atrakcje promocyjne itp mogłoby już przyciągnąć więcej kibiców. Ważne jest to, że inauguracja wypada nam w poniedziałek o 18:00 :/ co za tym idzie sporo ludzi z góry już dzisiaj wie, że niestety nie pojawi się wtedy na R22, zatem to byłaby fajna gratka w sobotę tydzień przed ligą zobaczyć prezentację i generalny sparing.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 01.07.2021, 09:15
Nie. Ekstraklasa nie pozwala piłkarzom na łamanie regulaminu covid.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 01.07.2021, 09:31
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Wiemy już, że meczu z Borussia nie uda rozegrać się przed inauguracją sezonu ligowego- zagramy początkiem sierpnia lub we wrzesni (wszystko zależne od losowania Pucharu Niemiec).
Przeszła mi zatem przez głowę myśl, propozycja dla klubu, żeby ostatni sparing (z podbeskidziem 17.07 tj. sobota) zagrać na Reymonta. Połączyć to z oficjalną prezentacją drużyny, akcjami promocyjnymi na karnety, przykładowo mozliwość wejścia na ten mecz już na karnet, do tego jakieś inne akcje. itp. Po meczu, powiedzmy dla jakiejś grupy wylosowanych karnetowiczów możliwość w wyznaczonej strefie rozmowy z piłkarzami czy sztabem itd itp. termin dobry, sobota, myślę, że sporo osób mogło by się pojawić.
Dla drużyny też byłaby to okazja to poczucia atmosfery jeszcze przed inauguracją, dostanie pozytywnego kopa od kibiców. Zawsze to inaczej taki mecz niż sparing przy pustych trybunach lub w Myślenicach.
Co myślicie? Może warto do klubu na szybko podrzucić taki pomysł?
Wyślij propozycję do klubu.Najlepiej załącz to do przeprosin za to co wypisywałeś dwa miesiące temu.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 01.07.2021, 10:09
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Wyślij propozycję do klubu.Najlepiej załącz to do przeprosin za to co wypisywałeś dwa miesiące temu.
Odpowiem Ci cytatem z 30 kwietnia kiedy ustosunkowałem się na twoje śmieszne zaczepki:

"Kolego coś ci się pomyliło. gdzie wysuwam tezę Cały czas piszę, że być może to hyballa jest fair, a ktoś z zarzadu jest nie fair wcinając się w kompetencje. Cały czas piszę być może , a robię to po to by dać kontrast do waszych twierdzeń, że 100% Hyballa jest winny i nalezy go wyj*bać.
W jednym z postów nawet dałem dwa warianty, oba w trybie przypuszczającym na zasadzie "a co jeśli...". W jednym założyłem ,że jeśli Hyballa coś odje*ał to jedyna droga to rozstanie, a w drugim zapytałem co dalej jeśli to jednak ktoś od nas, z Wisły jest nie fair.
WIĘC NIE PISZ MI TU O OBSRYWANIU KUBY CZY KMIECIKA!!
Obsrywasz to ty Hyballe. Ja w celu kontrargumentów daję hipotezy, że może jest inaczej niż to co zakładcie? Podkreslam tym samy, że z braku danych nie wiemy niczego."

W innych postach wprost pisałem, że mam nadzieję, że faktycznie Hyballa coś odje*ał i klub nie ma innego wyjścia niż rozstanie i że ktokolwiek by niemca nie zastąpił to będę po raz kolejny trzymał kciuki żeby tym razem się udało.
Znajdź sobie kogoś innego do zaczepek.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 01.07.2021, 11:38
Odpowiem Ci cytatem z 30 kwietnia kiedy ustosunkowałem się na twoje śmieszne zaczepki:

"Kolego coś ci się pomyliło. gdzie wysuwam tezę Cały czas piszę, że być może to hyballa jest fair, a ktoś z zarzadu jest nie fair wcinając się w kompetencje. Cały czas piszę być może , a robię to po to by dać kontrast do waszych twierdzeń, że 100% Hyballa jest winny i nalezy go wyj*bać.
W jednym z postów nawet dałem dwa warianty, oba w trybie przypuszczającym na zasadzie "a co jeśli...". W jednym założyłem ,że jeśli Hyballa coś odje*ał to jedyna droga to rozstanie, a w drugim zapytałem co dalej jeśli to jednak ktoś od nas, z Wisły jest nie fair.
WIĘC NIE PISZ MI TU O OBSRYWANIU KUBY CZY KMIECIKA!!
Obsrywasz to ty Hyballe. Ja w celu kontrargumentów daję hipotezy, że może jest inaczej niż to co zakładcie? Podkreslam tym samy, że z braku danych nie wiemy niczego."

W innych postach wprost pisałem, że mam nadzieję, że faktycznie Hyballa coś odje*ał i klub nie ma innego wyjścia niż rozstanie i że ktokolwiek by niemca nie zastąpił to będę po raz kolejny trzymał kciuki żeby tym razem się udało.
Znajdź sobie kogoś innego do zaczepek.
Ty farmazonie już chyba zapomniałeś komu biłeś brawo z kim głaskałeś się po fiutach i pod czym się podpisywałeś.
Nie ma to jak rzucać w kogoś gównem mając nadzieję że się ne przyklei.Świetna postawa ale ja chyba bardziej rozumiem takich jak ten cały skarabeus którzy po tym jak totalnie się skompromitowali siedzą teraz cicho.

Podpisuję się pod tym. Coraz bardziej mam przekonanie, że Hyballi zaczynali się wcinać w jego kompetencje czy to Kuba czy ktoś z zarządu. Zakładam, że wstawili się za kimś. Np. za Chucą sugerując, że powinien być przynajmniej w 20 meczowej, a nie odstawiony. To hyballa się wku*wił (nie dziwię sie, sam bym się wkur*ił), że wchodzą w jego kompetencje, że to on ustala 20 meczową i on dobiera treningi. No i później poszło, że trener cham, że nie można z nim pogadać itd. Pogadać można. Ale on wcale nie musi spełniać sugestii Kuby czy zarządu co do składu 20 meczowej lub treningów, intensywności itd. Twardo trzyma się swojego - tak jak zapowiedział. Stąd teraz kwasy. Wyjdzie na to, że Hyballa tak jak mówił nie ma problemu z Kubą, który pełni 2 funkcje w klubie, bo w szatni traktuje go jak każdego innego piłkarza, natomiast być może Kuba przegina i zamiast trenować i walczyć o powrót do dyspozycjię zaczyna się wstawiać za Chucą, Silvą, czy kimś innym, lub wreszcie o swoją słabą pozycję jako piłkarz.
Nie wiemy tego, ale zachowanie bashy może świadczyć o jednym. Konflikt jest, Basha swoim zachowaniem pokazuje, że jest zwykłym lizusem, ....usiem itd. a co więcej coraz bardziej nabieram przekonanie, że problemem nie jest tutaj Hyballa.

Oto próbka tej twojej twórczości.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 01.07.2021, 12:12
Ty farmazonie już chyba zapomniałeś komu biłeś brawo z kim głaskałeś się po fiutach i pod czym się podpisywałeś.
Nie ma to jak rzucać w kogoś gównem mając nadzieję że się ne przyklei.Świetna postawa ale ja chyba bardziej rozumiem takich jak ten cały skarabeus którzy po tym jak totalnie się skompromitowali siedzą teraz cicho.

Podpisuję się pod tym. Coraz bardziej mam przekonanie, że Hyballi zaczynali się wcinać w jego kompetencje czy to Kuba czy ktoś z zarządu. Zakładam, że wstawili się za kimś. Np. za Chucą sugerując, że powinien być przynajmniej w 20 meczowej, a nie odstawiony. To hyballa się wku*wił (nie dziwię sie, sam bym się wkur*ił), że wchodzą w jego kompetencje, że to on ustala 20 meczową i on dobiera treningi. No i później poszło, że trener cham, że nie można z nim pogadać itd. Pogadać można. Ale on wcale nie musi spełniać sugestii Kuby czy zarządu co do składu 20 meczowej lub treningów, intensywności itd. Twardo trzyma się swojego - tak jak zapowiedział. Stąd teraz kwasy. Wyjdzie na to, że Hyballa tak jak mówił nie ma problemu z Kubą, który pełni 2 funkcje w klubie, bo w szatni traktuje go jak każdego innego piłkarza, natomiast być może Kuba przegina i zamiast trenować i walczyć o powrót do dyspozycjię zaczyna się wstawiać za Chucą, Silvą, czy kimś innym, lub wreszcie o swoją słabą pozycję jako piłkarz.
Nie wiemy tego, ale zachowanie bashy może świadczyć o jednym. Konflikt jest, Basha swoim zachowaniem pokazuje, że jest zwykłym lizusem, ....usiem itd. a co więcej coraz bardziej nabieram przekonanie, że problemem nie jest tutaj Hyballa.

Oto próbka tej twojej twórczości.
Farmazonem to jesteś ewidentnie ty. Nie interesuje mnie jednak kogo głaszczesz po fiutach. twoja sprawa.
Czego tam nie rozumiesz w tym cytacie mojej twórczości jak to nazywasz Mam ci tłumaczyć jak dziecku Ok
"Coraz bardziej mam przekonanie...", "Zakładam, że...", "natomiast być może...", "Nie wiemy tego,..." - są to wszystko przypuszczenia !! Dodatkowo słowa o tym, że coraz bardziej mam przekonanie, że wina wcale nie musi być tylko po stronie Hyballi brały się stąd, że sytuacja była dziwna i opieraliśmy się na przypuszczeniach i relacji ludzi z twittera i innych informatorów. W kilku postach jako jeden z niewielu apelowałem o spokój. DO tego wyżej zacytowałem ci moją odpwiedz z 30 kwietnia, którą ci udzieliłem.
Cóż, widzę jednak , że kiepsko u ciebie z logicznym myśleniem - nic nie poradzę. Pozostaje mi współczuć. Jak cie IQ nie wpuszcza na wyższe tory myślenia - to się nie wysilaj, brnij przy swoim - ja mam na ciebie i twoje uwagi wy*ebane.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 01.07.2021, 12:43
Farmazonem to jesteś ewidentnie ty. Nie interesuje mnie jednak kogo głaszczesz po fiutach. twoja sprawa.
Czego tam nie rozumiesz w tym cytacie mojej twórczości jak to nazywasz Mam ci tłumaczyć jak dziecku Ok
"Coraz bardziej mam przekonanie...", "Zakładam, że...", "natomiast być może...", "Nie wiemy tego,..." - są to wszystko przypuszczenia !! Dodatkowo słowa o tym, że coraz bardziej mam przekonanie, że wina wcale nie musi być tylko po stronie Hyballi brały się stąd, że sytuacja była dziwna i opieraliśmy się na przypuszczeniach i relacji ludzi z twittera i innych informatorów. W kilku postach jako jeden z niewielu apelowałem o spokój. DO tego wyżej zacytowałem ci moją odpwiedz z 30 kwietnia, którą ci udzieliłem.
Cóż, widzę jednak , że kiepsko u ciebie z logicznym myśleniem - nic nie poradzę. Pozostaje mi współczuć. Jak cie IQ nie wpuszcza na wyższe tory myślenia - to się nie wysilaj, brnij przy swoim - ja mam na ciebie i twoje uwagi wy*ebane.
Masz wyjebane bo jesteś kolejnym z tych dla których honor to producent tanich smartfonów.
"Coraz bardziej mam przekonanie"-co do twojej głupoty
"Zakładam,że"-jesteś zwykłym ....usiem
"Natomiast być może"-tak nie jest
"Nie wiem tego"-są to moje przypuszczenia więc nie wiem dlaczego się tak rzucasz.Wszak piszę to dokładnie w takim samym tonie jak ty pisałeś dwa miesiące temu
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 01.07.2021, 13:10
Masz wyjebane bo jesteś kolejnym z tych dla których honor to producent tanich smartfonów.
"Coraz bardziej mam przekonanie"-co do twojej głupoty
"Zakładam,że"-jesteś zwykłym ....usiem
"Natomiast być może"-tak nie jest
"Nie wiem tego"-są to moje przypuszczenia więc nie wiem dlaczego się tak rzucasz.Wszak piszę to dokładnie w takim samym tonie jak ty pisałeś dwa miesiące temu
Pozwól, że z racji na twoje bardzo niskie IQ już skończę tę dyskusję. Poza tym, że jesteśmy off topic to zwyczajnie szkoda mi na ciebie czasu. Pozdrawiam. Do zobaczenia na fecie na rynku - mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 01.07.2021, 13:32
Oj tam oj tam Kuba postąpił hmm, mało profesjonalnie? No postąpił i wylało się na niego wiadro, to nie rozumiem w czym problem. Pamietam zapędy niektórych do zamykania ust krytykantom Marzenki i s-ki.
Z Kuba czy bez WISŁA BYŁA JEST I BĘDZIE.
Amen.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 01.07.2021, 13:44
Pewna stara wislacka legenda głosi, że ktoś rozwiązał konflikt na forum przez wiadomości priv. Nie wiadomo ile w niej prawdy.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 01.07.2021, 13:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pewna stara wislacka legenda głosi, że ktoś rozwiązał konflikt na forum przez wiadomości priv. Nie wiadomo ile w niej prawdy.
dawniej tak się robiło i w normalnym życiu. Teraz każdy pierze brudy publicznie ...

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.07.2021, 14:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Fake news.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 01.07.2021, 15:01
Pozwól, że z racji na twoje bardzo niskie IQ już skończę tę dyskusję. Poza tym, że jesteśmy off topic to zwyczajnie szkoda mi na ciebie czasu. Pozdrawiam. Do zobaczenia na fecie na rynku - mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości
Coś masz z tym IQ że w każdym poście musisz się uciekać do sztuczek rodem z gimnazjum.Jak juz się nie wie jak wybrnąć z sytuacji to najlepiej rzucić coś o IQ albo o czytaniu ze zrozumieniem a jak to nie pomaga to można się jeszcze ratować ortografią.Ty "Bukso"....
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 01.07.2021, 20:54
Czy leci z nami moderacja?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 01.07.2021, 21:06
Nie leci. Ale to niczego nie usprawiedliwia...

Fatos przywiózł podobno 10 kg obywatela mniej i dostanie za to karę regulaminową...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 01.07.2021, 21:07
Ostatni moderator zniknął mniej więcej wtedy co Misiek. Guess why
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 01.07.2021, 21:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie leci. Ale to niczego nie usprawiedliwia...

Fatos przywiózł podobno 10 kg obywatela mniej i dostanie za to karę regulaminową...
Podobno w Izraelu trudno kupić wieprzowy kebab
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 01.07.2021, 22:28
Było tu paru modów wśród starszych userów. Żaden z nich nie nadawał się na rozjemcę, więc z dwojga złego wolę obecną wolnoamerykankę niż dyktat pewnych indywiduów ;P

Skoro Fatos przywiózł 10kg mniej to chyba dobrze Chyba, że tam miało być więcej

PS. Kryształ już nie oraj tak chłopaka. Wpędzisz go w kompleksy, starczy.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 02.07.2021, 09:27
Po co się kłócić. Trzeba się szykować na puchary w przyszłym roku
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.07.2021, 10:43
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Było tu paru modów wśród starszych userów. Żaden z nich nie nadawał się na rozjemcę, więc z dwojga złego wolę obecną wolnoamerykankę niż dyktat pewnych indywiduów ;P
Wypraszam sobie
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 02.07.2021, 12:58
Wiadomo, czy jutrzejszy sparing bedzie na YT?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.07.2021, 13:33
azor napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, czy jutrzejszy sparing bedzie na YT?
Będzie na oficjalny profilu Wisły , godzina 17.00
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 02.07.2021, 14:23
Kuba trenuje od początku przygotowań, ciekawe na ile jeszcze czasu starczy mu zdrowia ?
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 03.07.2021, 19:29
Sparing w miarę OK, ale momentami lekko bolały oczy od tej kopaniny. W sumie można się było tego spodziewać biorąc pod uwagę to, w jakim momencie okresu przygotowawczego jesteśmy.

Na plus wyróżniłbym znowu Yeboaha - widać, że bardzo ma ochotę pokazać się nowemu trenerowi. Starzyński też całkiem nieźle. Bardzo dobrze w środku wygląda El Mahdioui. Mam wrażenie, że to na nim będzie oparta gra, a Savic dostanie mniej zadań stricte kreatywnych. Kliment dużo biega, walczy i widać, że ma jakieś pojęcie o grze kombinacyjnej.

Na minus - Kuveljic. Ani nie potrafi się ustawić, ani odebrać piłki. Jeżeli obejdzie się u nas bez kontuzji, to on nie podniesie się z ławki przez cały sezon, albo będzie grał ogony. Natomiast Szot ewidentnie przegrywa z Gruszkowskim rywalizację o prawą obronę.

Z innej parafii - czy ktoś, kto bardziej ode mnie zna się na niuansach bramki, może mi wytłumaczyć, co "eksperci" widzą w Biegańskim? Oglądałem specjalnie kilka spotkań Skry, w tym baraże, i ja tu widzę kolejnego Buchalika, tylko 13 lat młodszego. Chłopak rusza się, jakby miał ciężarki w butach, a do tego te wielkie "parady" przy prostych strzałach. Do Lisa to mu jeszcze sporo brakuje, więc mam nadzieję, że Mateusz nie odejdzie, bo będziemy w czarnej d*pie z bramkarzami.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 03.07.2021, 20:12
Przede wszystkim na dziś widać że żaden z nowych graczy poziomu sportowego nie podniósł w grze drużyny. Dalej kopanina bez ładu i składu. Tyle tylko jak z zawodników wolnych na rynku zbudować zespół na miarę oczekiwań. Także kolejny sezon walki o utrzymanie się szykuje. Część z tych zawodników do wyjebania na wczoraj.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 03.07.2021, 20:25
Ja od poczatku studze sobie głowe,i nie napalam sie ....w naszej półce cenowej nie ma co sie łudzić ze nagle przyjda do nas zawodnicy i bedziemy walczyc z Legia o MP....sci-fi..

najpierw stać sie solidnym sredniakiem bez tego strachu ogladania sie na miejsca w tabeli numer 16 i 15 ,a potem piać sie w gore,moze za 2-3 lata cos z tego będzie(Puchary...to dyrektor sportowy mówił).W kazdym razie praca od podstaw,innej drogi nie ma.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.07.2021 o godz. 20:30.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 03.07.2021, 20:41
Wygraliśmy drugi sparing, strzelając 3 bramki więc może dajcie na luz i nie panikujcie.

Faktem jest, że mecz to taka eklapowa kopanina jak wiele w każdym sezonie najzabawniejszej ligi świata

Na plus akcja Starzyńskiego! Jakby nie było przebiegł 70 metrów na sprincie i strzelił bramkę!
Na plus także Yeboah, który wyraźnie ożył.
Z nowych... to dobrze prezentował się Aschraf El Mahdioui oraz kilka zagrań miał Dor Hugi...
Hubert Sobol na plus.
Mikołaj Biegański zagrał dobry mecz. Nie wiem czy zrobił aż taki wielki błąd przy bramce... Ewentualnie można mu zarzucić że źle był ustawiony... ale na pewno miał kilka udanych interwencji.

Ogólnie w obronie zagraliśmy radosny futbol w systemie chaos Ale na straży stali właśnie nasi bramkarze, w pierwszej połowie Lis, a w drugiej Biegański.

Krystian Wachowiak wkręcony w ziemie...
Chuka o tym, że grał w meczu dowiedziałem się z rozpiski pomeczowej na 90 minut

Wydaje mi się, że sparing jak najbardziej na plus, ale czeka nas jeszcze wiele pracy... Jak na mój gust warto byłoby sprowadzić lewego obrońcę i napastnika...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów