The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.06.2021, 08:26. Typer EURO 2020 2 kolejka 16.06-19.06
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.06.2021, 22:02
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 0-3
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 2-1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 2-1
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 3-1
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-2
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2-1
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 1-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 1-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 1-0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-2
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 0-1
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 3-0
Odpowiedz cytując
JarooP
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.06.2021, 23:13
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 0-1
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 3-0
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 2-0
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2-0
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-3
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 3-1
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 3-1
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 2-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 3-0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-2
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 1-1
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 3-0
Odpowiedz cytując
MarekD303
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.06.2021, 06:35
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 1-1
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 1-1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 2-1
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2-1
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-2
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2-0
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 1-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 1-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 2-0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-2
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 1-1
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 2-0
Odpowiedz cytując
AniaD303
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: D303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.06.2021, 06:38
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 1-2
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 2-1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 1-1
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 3-1
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-1
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2-1
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 2-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 1-2
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 1-0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-3
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 0-1
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 3-0
Armia Białej Gwiazdy
Esta hinchada se merece ser campeón!
Odpowiedz cytując
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.06.2021, 06:54
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 1-2
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 2-0
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 2-1
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2-0
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-2
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 3-1
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 2-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 1-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 2-0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-2
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 1-2
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 4-0
Odpowiedz cytując
hoffek77
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.06.2021, 07:57
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 1-2
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 2-1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 2-0
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2-0
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-2
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 1-0
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 1-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 1-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 2-0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 1-3
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 2-2
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 3-0
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 16.06.2021, 08:24
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 1:3
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 2:1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 2:0
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 3:0
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1:3
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2:0
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 2:0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 1:1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 2:1
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0:4
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 1:2
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 1:1
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.06.2021, 10:38
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 1-0
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 1-1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 1-1
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2-0
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 2-2
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2-2
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 1-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 0-0
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 0-0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-3
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 1-2
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 4-1
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.06.2021, 11:13
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 1:2
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 2:0
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 1:1
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 1:0
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 0:2
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2:1
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 1:0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 2:0
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 1:0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 1:3
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 0:1
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 3:0
Odpowiedz cytując
Tabor1906
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.06.2021, 11:30
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 0-1
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 1-1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 1-1
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2-0
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-1
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2-1
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 2-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 1-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 1-0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-2
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 0-0
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 3-0
AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując
Jachu
Junior Member
 
Od: 07.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 16.06.2021, 11:34
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 0:3
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 1:1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 2:1
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2:0
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1:3
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2:1
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 2:0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 2:1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 2:0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0:2
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 1:1
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 3:0
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.06.2021, 13:24
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 1-1
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 1-1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 2-0
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 3-1
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-3
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 3-1
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 1-1
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 1-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 2-0
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-3
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 2-1
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 3-1
Odpowiedz cytując
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.06.2021, 13:46
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja 0-1
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia 2-1
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 2-0
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2-1
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-3
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2-0
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 2-1
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 1-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 2-1
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-2
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 2-1
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 2-0
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.06.2021, 19:47
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja -------
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia -----------------
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria 3-1
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 4-1
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 2-2
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 3-1
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 2-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 2-2
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 3-2
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 2-4
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 2-2
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 2-2
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 17.06.2021, 09:01
16.06 15:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Rosja
16.06 18:00 Grupa A, Baku Turcja - Walia
16.06 21:00 Grupa A, Rzym Włochy - Szwajcaria
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2-1
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-3
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2-0
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 2-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 2-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 1-1
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-3
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 1-2
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 5-0
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 17.06.2021, 09:08
17.06 15:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Macedonia Północna 2-1
17.06 18:00 Grupa B, Kopenhaga Dania - Belgia 1-3
17.06 21:00 Grupa C, Amsterdam Holandia - Austria 2-0
18.06 15:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Słowacja 2-0
18.06 18:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Czechy 2-1
18.06 21:00 Grupa D, Londyn Anglia - Szkocja 1-1
19.06 15:00 Grupa F, Budapeszt Węgry - Francja 0-3
19.06 18:00 Grupa F, Monachium Portugalia - Niemcy 1-2
19.06 21:00 Grupa E, Sewilla Hiszpania - Polska 3-1
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum
Reklama



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00.