The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.06.2021, 17:20
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Konrad. , merytorycznie odpisał ci czaro , a ja osobviście nie życze sobei takich epitetów , gdyby to było forum innego klubu , mógłby ci napisać , że ....y to sobie poszukaj w domu rodzinnym , ale to nie ten poziom.

Zresztą właściwie nie wiem czemu mnie wogle zaliczyłeś do tego grona.

Cieszy że nowy trener na papierze wygląda super. A zwolnienie PH odbyło się , no powiedzmy że frajersko i tego si ebede trzymał
Gdyby to było forum innego klubu mógłbyś napisać.....qrwa człowieku przecież właśnie to napisałeś
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 07.06.2021, 18:18
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Powodzenia!
Oczekiwania są proporcjonalnie duże jak cv - fajnie, że jest i cały jego sztab.
Dodatkowo cieszy fakt, że mamy dyro sportowego z prawdziwego zdarzenia.

Nie mówiąc o fan store pod koniec roku i spodziewanych ciekawych transferach - start sezon zapowiada się chyba najlepiej jak można było sobie wymarzyć i mega pozytywnie
Poczekajmy na 1/32 PP
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 07.06.2021, 18:29
Przyznam ze jestem pozytywnie zaskoczony ze nie Brzeczek.
Powodzenia i miejmy nadzieje na owocna wspolprace.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.06.2021, 18:30
Dluzszy tekst na weszlo o Guli
https://weszlo.com/2021/06/07/kim-je...-wisly-krakow/
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.06.2021, 18:32
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Napisałem to 15.05 zanim w ogóle padło jego nazwisko w kontekście Wisły. PIĘKNIE! Dać mu tylko czas.
Pierwszy raz, jego nazwisko w kontekście Wisły padło 9.05 klub z nim negocjował 3 tygodnie, więc nawet by się zgadzało.

Myślę, że pierwszy raz od dawna, trener dostanie u nas i czas i spokój. Dodatkowo kibice wrócą na trybuny to i atmosfera na samych meczach powinna być o niebo lepsza.

Wybór najlepszy z możliwych, a raczej mi wiadomych. Ogromne gratulacje dla całego zarządu i pionu sportowego.

PS. Myślę że PP to jest już od pewnego czasu oczko w głowie klubu jak to JK powiedział sporo lat mu przybyło po porażce z KSZO.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 07.06.2021, 19:30
No i ok.Gula wydaje sie być własciwym gosciem na własciwym miejscu.
Przy całym szacunku dla Sobola ,nie zabardzo mi pasował do obecnej Wisły,Brzeczek był pewno kims kto by wszedł w to gdyby wariant z Gula nie wypalił.

A tak mamy ogarniętego trenera.Teraz tylko nie popełnijmy tego samego błedu,dajmy mu czas i bez ciśnienia ze wynik musi byc na juz.Oby poszło to w koncu cokolwiek do przodu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.06.2021 o godz. 19:33.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.06.2021, 19:40
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Dluzszy tekst na weszlo o Guli
https://weszlo.com/2021/06/07/kim-je...-wisly-krakow/
Z tekstu wynika, że sprowadziliśmy drugiego Hybalę, tyle że bez ciężkiego charakteru:
- wymaga wysokiej intensywności
- potrzebuje piłkarzy o określonym profilu żeby odnieść sukces
- wymaga profesjonalizmu i 100% zaangażowania w trening (ciekawe jak zareaguje jak któraś z legend wypali że jest zmęczona )
- jego taktyka to wysoki pressing, szybka gra piłką i mnóstwo podań na połowie rywala
- przez co jego drużyny często narażają się na kontry i mają problem z autobusem w bramce.

Innymi słowy wszystko to za co krytykowano tu Hybalę (co śmieszy jeżeli spojrzeć na zachwyty jego krytyków), tylko charakter ma normalny.

Brzmi pozytywnie o ile faktycznie dostanie czas i narzędzia, czyli to czego jednocześnie nie dostał żaden trener Wisły od bardzo dawna.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 07.06.2021, 19:44
weszlo.com napisał(a):
Adrian Gula został trenerem Wisły Kraków. Co to za gość? Na pewno nie nazwiemy go anonimem, skoro już parę lat temu przewijał się w kontekście ewentualnej pracy w Legii Warszawa. I mimo że do stolicy ostatecznie nie trafił, kibice w Polsce nie mogli stracić go z radarów, bo o jego sukcesach za południową granicą było głośno. Kim więc jest nowy szkoleniowiec “Białej Gwiazdy”? Wygląda na to, że lepszą wersją Petera Hyballi.
Jeśli to prawda to szacun dla Tria!

weszlo.com napisał(a):
(...)
– W Krakowie mogą narzekać na przesadne skupianie się na piłce. Ciągła analiza szczegółów, zaszczepienie w piłkarzach, by mieli w głowę tylko futbol… to chyba nie zawsze się sprawdza i trzeba mieć wokół siebie odpowiednich ludzi. W Żyliny miał wszystko ułożone pod siebie – genialna akademia, największa w kraju, co sezon ktoś z niej wchodził do pierwszej drużyny. Do tego spokój, a gdy któryś piłkarz nie chciał go słuchać, to był problem piłkarza. Swoim podejściem zdobył szatnie, nie słyszałem o konfliktach, tak z graczami jak i z kierownictwem – twierdzi “BuckaroBanzai”.
(...)
Miejmy nadzieję, że Kuba wyciągnie wnioski ze współpracy z poprzednim trenerem.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 07.06.2021 o godz. 19:51.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 07.06.2021, 19:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
...
- jego taktyka to wysoki pressing, szybka gra piłką i mnóstwo podań na połowie rywala
Gegenpressing po słowacku to ... ?
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 07.06.2021, 19:56
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Gegenpressing po słowacku to ... ?
Rychlej rychlej ( budem tryskat !)
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 07.06.2021, 21:02
Ale przeciez nikt nie zarzucał tu Hyballi braku wiedzy. Problem był z odpowiednim wdrożeniem systemu gry, nieoptymalnym dozowaniem obciążeń treningowych przed meczem, masowym zrażaniem do siebie piłkarzy i pracowników Wisły - wprowadzaniem złej atmosfery do klubu. Dołożyć należy do tego niezrozumiałe decyzje personalne, które się nie obroniły na boisku. To wszystko są naczynia połączone i złożyły się na słaby wynik. Oby następca poradził sobie lepiej, bo jeśli nie da rady to również poleci. Taka jest piłka i kolej rzeczy. Wiem, że to dla niektórych może być zaskoczenie, ale trenerzy bez wyników są wyrzucani.

Od czasów wejścia trio do klubu każde zwolnienie trenera poprzedzone było serią bardzo rozczarowujących występów. Każdy z trenerów za trio dostał szansę na wyciągnięcie drużyny z dołka, żaden nie dał rady.

Z całej tej trójki najbardziej mi szkoda było Stolara, bo w peaku to za jego czasów graliśmy najfajniejszą piłkę i robiliśmy najlepsze wyniki. Niestety zaliczył też rekordową serię porażek, więc sinusoida występów jego Wisły była pełna skrajności. Ale i tak to za jego czasów trafiały nam się mecze genialne jak pogonienie Lecha czy Legii piątką. Pod względem czysto sportowym te mecze to były promyki nadziei i mega zastrzyki pozytywnych emocji w tych nudnych jak flaki z olejem czasach pocupiałowych.

Jeśli chodzi o Gulę : życzę mu samych sukcesów i wprowadzenia Wisły do czołówki ligi. W końcu sam zarząd zdradził, że takie są plany na Wisłę Jestem za!
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.06.2021 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.06.2021, 21:10
Styl Wisły Guli do Wisły Hyballi bedzie można porównać gdy już liga wystartuje.

Bardzo mądrze dziś powiedział trener: każdy Wam powie to samo, że chcemy grać ofensywnie, kombinacyjnie, utrzymywać się przy piłce. Oklepane haselka.

Na pewno stawianie znaki równości między tymi Panami to śmieszne uproszczenie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.06.2021, 21:10
Życzę naszemu nowemu trenerowi powodzenia.
Zachwyty i krytyka na tym etapie trochę bez sensu.
Dokładnie tak samo jak pisanie, że po szopce z Hyballą nikt poważny do nas nie przyjdzie...

wolfy wiesz, że jako pierwszy wyłapałem ten frazes - posypałbyś raz głowę popiołem dla świętego spokoju

Konrad. , merytorycznie odpisał ci czaro , a ja osobviście nie życze sobei takich epitetów , gdyby to było forum innego klubu , mógłby ci napisać , że ....y to sobie poszukaj w domu rodzinnym , ale to nie ten poziom.

Zresztą właściwie nie wiem czemu mnie wogle zaliczyłeś do tego grona.

Cieszy że nowy trener na papierze wygląda super. A zwolnienie PH odbyło się , no powiedzmy że frajersko i tego si ebede trzymał
Zero godności, zero honoru. Zacytować ci co pisałeś kilka tygodni temu min o Kubie ?

EDIT:
Dobra... nie odpowiadaj bo znów walniesz jakąś głupotę. Tak cie lubie, ze na szybko wkleje co mamrotałeś przez ostatnie tygodnie. Absurdów było więcej, ale nie jesteś godzien poświęcenia większej ilości czasu.

Niech ten pajac będzie przestroga dla innych:

piszecie (ogryzek) ze to nie ma znaczenia kto zawinił, no może dla losów PH nie ma , ale dla dalszego postrzegania aktualnego tria ma jak najbardziej
Właśnie takie ma znaczenie to postrzeganie tria, że przyszedł całkiem sensowny gość..... no ,ale czego wymagac od pajaca? Przecież nie myślenia...

.....

z tymże kwas na linii Hyballa - Trio , dla mnie jednoznacznie jest niestety kompromitacją trio ( a głównie Kuby , przy założeniu że to on z tego trio najbardziej do tego kwasu sie przyłożył )

nie nazwałym go zastępczym , raczej probierzem (hehe) właśnie profesjonalizmu "tria"
bez względu na wyniki nowego trenera.... nie jest z łapanki - to pewne. To jak z tym profesjonalizmem tria? Odszczekasz to kmiocie ?

.....

- wbrew zaufaniu jakim ich darzysz trio to dyletanci
- JK i TJ zatrudnili (i trzymali) PH wbrew "braciom B." i stąd tak żenujace kroki jak np wczorajsza cieszynka robią się jednak racjonalne , niestety nie wróży to dobrze właścicielskiemu układowi
bo? nikt sensowny do nas nie przyjdzie?

właściciel wspiera swoich podwładnych przeciwko pracownikowi średniego szczebla , tego jeszcze u nas nie grali

zadania za 100pkt: ułóż w kolejności od najmniej do najbardziej żałosnego :
- dzisiejsza cieszynka
- wywiad w foottrucku
- płacze o darmowe bilety na euro'12

niechże ktoś rozjaśni nam też aktualne powiązania TJ z interią , bo to jest zdecydowanie kluczowe
notoryczna nagonka na linii TJ-Interia

w medium powiązanym z właścicielem klubu, dodajmy
Pytanie, do którego napisał post: "czy to normalne że Carlos krytykuje swojego trenera a klub nie reaguje.Czy takie są standardy w Wiśle?."

ew. Kuba na trenera , i rozwiążą sie wszystkie problemy za jednym zamachem
ktoś powie że nie ma licencji , no to w końcu na coś sie przyda Pan Kazimierz
ale on będzie "robił za Kube" w LKS Goczałkowice Zdrój

btw to też ciekawy temat do porównania , bo Łukasz zrezygnował w tym celu z przedłużenia kontraktu z Borussią , a Kuba ?

dlatego pisałem : Kuba grający trener

Zły to ptak, co własne gniazdo kala.

Da się gdzieś składać wniosek o banicje rudego na forum i zakaz wstępu na R22?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.06.2021 o godz. 09:45.

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 07.06.2021, 22:34
Bardzo dobry wybór, wszyscy którzy narzekali na intensywność treningów trafili właśnie z deszczu pod rynnę. Dalej trzeba będzie zapieprzać i na treningach i na boisku. Natomiast fakt, że Gula ma mniej szalone spojrzenie niż poprzednik, utrudni zrobienie z niego wariata gdyby się znowu pojawił "kwas". Bo mam nieodparte wrażenie ze to nieuniknione.

Powodzenia Panie Trenerze...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 07.06.2021, 22:37
Myślę, że Sadlok już nie będzie wykonywał SFG a Medved ciągle grał mimo swoje indolencji (bo go już nie ma u nas)
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 07.06.2021, 22:48
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

Zły to ptak, co własne gniazdo kala.

Da się gdzieś składać wniosek o banicje rugego na forum i zakaz wstępu na R22?

Zastanawiam się czy gratulować włożonej w pracy w szukanie cytatów Czerepacha czy współczuć , że nic ciekawszego nie ma się do roboty niż forumowe palenie czarownic na stosie

Mam wrażenie , że forum od kilku miesięcy stało się śmietnikiem i połowa postów to wycieczki osobiste. Sam święty nie jestem bo w kilku brałem udział ale przydałaby się moderacja.
Połowa postów nie powinna się na forum znaleźć albo zostać wywalona. Dla wymiany "uprzejmości" istnieje funkcja wiadomości prywatnych.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 07.06.2021 o godz. 22:56.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.06.2021, 23:53
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Sadlok już nie będzie wykonywał SFG a Medved ciągle grał mimo swoje indolencji (bo go już nie ma u nas)
Sadlok nie będzie wykonywał SFG jeśli będzie w drużynie ktoś kto wykonuje je lepiej. Savić i Yeboah próbowali swoich sił i za wiele z tego nie wynikało.
Podobno nasz nowy nabytek potrafi kopnąć ze stojącej piłki. Jeśli tak jest pewnie zluzuje Sadloka, który obrywa głównie przez idiotyczny zwyczaj dowalania się do najdłużej grających piłkarzy. Niestety, poza Błaszczykowskim w całej drużynie nikt nie umie dośrodkować.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.06.2021, 00:13
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się czy gratulować włożonej w pracy w szukanie cytatów Czerepacha czy współczuć , że nic ciekawszego nie ma się do roboty niż forumowe palenie czarownic na stosie

Mam wrażenie , że forum od kilku miesięcy stało się śmietnikiem i połowa postów to wycieczki osobiste. Sam święty nie jestem bo w kilku brałem udział ale przydałaby się moderacja.
Połowa postów nie powinna się na forum znaleźć albo zostać wywalona. Dla wymiany "uprzejmości" istnieje funkcja wiadomości prywatnych.
No , dokładnie, dlatego na prowokacje kmiota odpowiadać nie zamierzam

sytuacje z PH wciąż uważam za żenującą więc nie ma co tu odszczekiwać , natomiast ogromny szacunek dla TRIO (tak!) za ściągnięcie (potencjalnie) o wiele lepszego trenera

tak , nie dziwcie sie , ja oceniam sprawiedliwie , za zle karze a za dobre wynagradzam
i nasz nowy trener zapowiada się doskonale

brawo Trio, powodzenia Panie Adrianie !
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 08.06.2021, 01:47
Cieszę się, że Jakub poszedł po rozum do głowy i nie zatrudnił przebierańca, tylko trenera.

Zatrudnienie nieudacznika byłoby końcem Wisły w Ekstraklasie. Przydała się presja, aby przebieraniec nie został trenerem.

Czas świętości skończył się, zaczął się czas sprawdzenia w jakim kierunku podąży Wisła.

Mnóstwo czasu zmarnowano na własne życzenie, a czasu już nie ma. Tu musi przyjść wyraźny progres i to w najbliższym sezonie, nie za x lat.

Z opisu na weszło wynika, że Gula jest wymagającym trenerem. Podobnie jak Hyballa. Tego się obawiam, choć największy leser w drużynie odszedł.

To musi być wyraźnie podkreślone. To trener ma decydować o treningach, o obciążeniach, a nie legendy, ,,legendy" i usłużni dziennikarze piszący artykuły na zamówienie.

Życzę Guli, aby był trenerem na długi okres, a nie na krótką chwilę. Mam nadzieję, że Jakubowi za x czasu nie zmieni się koncepcja i nie będzie wydziwiał jak ostatnio - w konsekwencji nie będą pojawiały się jakieś żałosne transparenty, żałosne sponsorowane artykuły, bo to był wstyd.

Najważniejszym będzie jaką realnie władzę i możliwości dostanie duet Gula & Pasieczny. Jeśli nie będą mogli się wykazać, a ich decyzje będą blokowane, wstrzymywane przez różne układy niszczące Wisłę od lat i to ze strony tzw. ,,legend", to ich zatrudnienie nie ma najmniejszego sensu.

Po co zatrudniono Hyballę, skoro głos tzw. ,,legend", różnych leserów, symulantów był ważniejszy, bo treningi za ciężkie, bo Messi narzekal na intensywność i Kaziu musiał ingerować.

Hyballa zaczął przeszkadzać i musiał odejść. Oby tym razem historia nie powtórzyła się.

Zaleciało przedszkolem, bo tę akcję przeganiania Hyballi można tak nazwać.

Zadałbym pytanie Kazimierzowi. Skoro od lat jest blisko przy drużynie, to czemu Wisła ma takie problemy w grze ofensywnej?

To tu te układziki oraz głos tzw. ,,legend" mogą być decydujące w kwestii oceniania przyszłej pracy Guli i Pasiecznego.

Tu fochy Jakuba nie mogą decydować o przyszłości klubu, bo Wisła to nie prywatny folwark braci i Jakub musi cały czas o tym pamiętać.

Jakub nie jest nieomylny i nie jest tym bardziej świętym. Jak pokazuje historia, każdy podlega ocenie, bo pamiętamy o prawdziwych wyczynach ojca chrzestnego - upadłej i skompromitowanej ,,legendy" Wisły.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 08.06.2021 o godz. 02:22.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 08.06.2021, 06:52
Aż człowiek boi się cokolwiek napisać żeby nie zapeszyć. Sytuacja z Hyballą jeszcze siedzi za mocno, też początkowe 'hurra', a później lament. Jednak wtedy Hyballe podpisali w 3 dni, Gule w 3 tygodnie. Jest to wybór zdecydowanie bardziej przemyślany zwłaszcza po ostatniej wpadce.
Co by nie mówić kawał trenera, ogromne nadzieje. Oby to wszystko wypaliło. Może wreszcie ruszymy sportowo do przodu. Trener konkret, obsadzony wreszcie wakat dyrektora, a Pasieczny wydaje się osobą, która zrobi mocny research pod kolejne okienka, akademia ruszyła do przodu odkąd dyrektorem jest Kołaczyk. Może to jest ten moment zwrotny, że zaczniemy znowu coś znaczyć. Tego nam wszystkim życzę. Mam taką nadzieję. Mocno trzymam kciuki żeby to wszystko wypaliło na maksa.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 08.06.2021, 07:11
A czego tu sie bac?
Przyszedl Gula, jak kazdy inny trener, zwolnia Gule, jak kazdego innego trenera Pytanie ino za co i kiedy.
Napisalbym powodzenia, ale... no wlasnie, w czym? Spasc nie spadniemy, puchary nam nie groza. Mysle, ze maks na co nas na ten moment stac to srodek tabeli. Wiecej bedzie zalezec od jakosci transferow niz od tego kto jest trenerem.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.06.2021, 07:53
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Cieszę się, że Jakub poszedł po rozum do głowy i nie zatrudnił przebierańca, tylko trenera.

Zatrudnienie nieudacznika byłoby końcem Wisły w Ekstraklasie. Przydała się presja, aby przebieraniec nie został trenerem.

Czas świętości skończył się, zaczął się czas sprawdzenia w jakim kierunku podąży Wisła.

Mnóstwo czasu zmarnowano na własne życzenie, a czasu już nie ma. Tu musi przyjść wyraźny progres i to w najbliższym sezonie, nie za x lat.

Z opisu na weszło wynika, że Gula jest wymagającym trenerem. Podobnie jak Hyballa. Tego się obawiam, choć największy leser w drużynie odszedł.

To musi być wyraźnie podkreślone. To trener ma decydować o treningach, o obciążeniach, a nie legendy, ,,legendy" i usłużni dziennikarze piszący artykuły na zamówienie.

Życzę Guli, aby był trenerem na długi okres, a nie na krótką chwilę. Mam nadzieję, że Jakubowi za x czasu nie zmieni się koncepcja i nie będzie wydziwiał jak ostatnio - w konsekwencji nie będą pojawiały się jakieś żałosne transparenty, żałosne sponsorowane artykuły, bo to był wstyd.

Najważniejszym będzie jaką realnie władzę i możliwości dostanie duet Gula & Pasieczny. Jeśli nie będą mogli się wykazać, a ich decyzje będą blokowane, wstrzymywane przez różne układy niszczące Wisłę od lat i to ze strony tzw. ,,legend", to ich zatrudnienie nie ma najmniejszego sensu.

Po co zatrudniono Hyballę, skoro głos tzw. ,,legend", różnych leserów, symulantów był ważniejszy, bo treningi za ciężkie, bo Messi narzekal na intensywność i Kaziu musiał ingerować.

Hyballa zaczął przeszkadzać i musiał odejść. Oby tym razem historia nie powtórzyła się.

Zaleciało przedszkolem, bo tę akcję przeganiania Hyballi można tak nazwać.

Zadałbym pytanie Kazimierzowi. Skoro od lat jest blisko przy drużynie, to czemu Wisła ma takie problemy w grze ofensywnej?

To tu te układziki oraz głos tzw. ,,legend" mogą być decydujące w kwestii oceniania przyszłej pracy Guli i Pasiecznego.

Tu fochy Jakuba nie mogą decydować o przyszłości klubu, bo Wisła to nie prywatny folwark braci i Jakub musi cały czas o tym pamiętać.

Jakub nie jest nieomylny i nie jest tym bardziej świętym. Jak pokazuje historia, każdy podlega ocenie, bo pamiętamy o prawdziwych wyczynach ojca chrzestnego - upadłej i skompromitowanej ,,legendy" Wisły.
Ja uwazam, ze duzo nie wiemy tego co tak naprawde tam sie dzialo w srodku - robisz analize problemu w oparciu o legendy i ciezkie treningi - a tak naprawde to nie wiemy o co chodzilo do konca.

Ja bym jedynie chcial aby ktos kto byl odpowiedzialny za PH uczyl sie na bledach i wyciagnal wnioski na przyszlosc.

Kto byl ta prawdziwa legenda ?
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 08.06.2021, 07:59
No , dokładnie, dlatego na prowokacje kmiota odpowiadać nie zamierzam

!
Ktos cytuje Twoje wypowiedzi i uwazasz to za prowokacje? Przeciez powinienes sie cieszyc z tego ze 'mondrosci' ida w swiat.
Ale milo wiedziec, ze jest antywskaznik taki; Co napsize to prawie na pewno bedzie odwrotnie.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 08.06.2021, 08:41
Z tekstu wynika, że sprowadziliśmy drugiego Hybalę, tyle że bez ciężkiego charakteru:
- wymaga wysokiej intensywności
- potrzebuje piłkarzy o określonym profilu żeby odnieść sukces
- wymaga profesjonalizmu i 100% zaangażowania w trening (ciekawe jak zareaguje jak któraś z legend wypali że jest zmęczona )
- przez co jego drużyny często narażają się na kontry i mają problem z autobusem w bramce.

Innymi słowy wszystko to za co krytykowano tu Hybalę (co śmieszy jeżeli spojrzeć na zachwyty jego krytyków), tylko charakter ma normalny.

Brzmi pozytywnie o ile faktycznie dostanie czas i narzędzia, czyli to czego jednocześnie nie dostał żaden trener Wisły od bardzo dawna.
jesli to wszystko prawda, to przynajmniej bedzie kontynuacja i nie musimy zatrudniać dreptajacych Bashy i JCSa ponownie pod taktykę nowego trenera
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.06.2021, 08:51
Zaraz się okaże u co poniektórych bardziej "zatrutych" toksyną po poprzednim trenerze - że Gula to tylko kopia Hyballi. Obaj sie niczym nie różnią

Dajcie sobie spokój z takimi bredniami. Każdy trener wymaga 100% zaangażowania itd Może poczekamy na pierwsze mecze? Jakoś nikt w Słowacji nie pisał że obaj są do siebie podobni - a obaj prowadzili zespoły w lidze słowackiej. I co najważniejsze! Trio miałoby KOPIOWAĆ patologiczną sytuację z Hyballą? Wzięli Gule - BO JEST INNY od Hyballi. Zarówno jeśli chodzi o współpracę z piłkarzami czy Zarządem, jak również ma inną wizję futbolu.

Tak, Kuba wziął sobie drugiego "psychola" na trenera bo lubi "wyzwania"

Niektórym tak trudno przyznać że pozyskalismy trenera półkę wyżej od poprzedniego? Boli was to? Przykre. A niby Wisła jest najważniejsza.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 08.06.2021 o godz. 08:54.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.06.2021, 08:52
Innymi słowy, powinna Cię najść refleksja, że może zwyczajnie myliłeś się i przyczyny zwolnienia Hyballi było nieco inne, niż to sobie wymyśliłeś
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 08.06.2021, 09:01
KMWTW ?

gdzies to juz widziałem
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.06.2021, 09:14
Zawsze możesz wierzyć, że lenie piłkarze z Błaszczykowskim na czele zwolnili trenera, a teraz ten sam Błąszczykowski zatrudnił trenera o bardzo podobnej charakterystyce - przecież to logiczne
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 08.06.2021, 09:20
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Innymi słowy, powinna Cię najść refleksja, że może zwyczajnie myliłeś się i przyczyny zwolnienia Hyballi było nieco inne, niż to sobie wymyśliłeś
Oświecisz nas wszystkich w końcu?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.06.2021, 09:27
Nie, nie oświecę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu