The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.05.2021, 15:20
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Jeśli trenerem miałby zostać Sobolewski to tak w zasadzie w czym jest lepszy od Brzęczka?
Jest tańszy.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.05.2021, 16:12
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Jest tańszy.
Szybciej go zwolnią i mogą z pomocą swoich dziennikarzy zrobić z niego nieudacznika i wariata.
Z wujem byłoby ciężej...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.05.2021, 16:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Szybciej go zwolnią i mogą z pomocą swoich dziennikarzy zrobić z niego nieudacznika i wariata.
Z wujem byłoby ciężej...

A wracając do tematu: nie wierzę, w żadnego poważnego trenera (że tu przyjdzie) - nie wierzę w profesjonalizm w zakresie sportowo-organizacyjnym naszego trio. Doceniam utrzymywanie finansowe klub na powierzchni. Co do reszty: było miło, ale minęło. Obym się mylił.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 16.05.2021, 17:02
Kmiecik na trenera!! WROCC... Kuby nie wystawil :(
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 16.05.2021, 17:09
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Jeśli trenerem miałby zostać Sobolewski to tak w zasadzie w czym jest lepszy od Brzęczka?

Jest tańszy, a jak nie będzie miły dla piłkarzy łatwiej będzie się go pozbyć
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 16.05.2021, 17:20
Ależ statment wkładów dzisaj Pięknie pokazują że oni tu sa od rządzenia a nie trener.

Dajmy Sadloka na grajacego trenera, bedzie taniej a i tak nie spadniemy bo ziomki sie beda spinac.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 16.05.2021, 17:38
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ależ statment wkładów dzisaj Pięknie pokazują że oni tu sa od rządzenia a nie trener.

Dajmy Sadloka na grajacego trenera, bedzie taniej a i tak nie spadniemy bo ziomki sie beda spinac.
To jest to, o czym pisałem w kontekście dzisiejszego meczu.
Jednak można walczyć, pressować, przyjmować piłkę, robić zwody i - o zgrozo - strzelać mniej więcej w światło bramki! Wredny Niemiec im zabronił.
A trener Kazimierz idzie w ślady Hyballi - tak się zdenerwował, że żółtko zobaczył.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 16.05.2021, 17:44
O pilkarzach Wisly co Niemca nie chcieli usyp my im ....a kopiec
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.05.2021, 18:51
Chciałbym trenera ,który ustawił by Wisłę ,żeby dominowała , ustawiała pod siebie mecz. Oczywiście wiem ,że tiki-taki nie będzie, ale takie bierne czekanie na własnej połowie słabe jest.
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.05.2021, 18:52
Ludzie, strzał życia Savicia i dwa rykoszety. Gdyby nie fart byłoby 2-1 dla Piasta, 3 jakby Lis karnego nie obronił.
Błaszczykowski i Silva zagrali jak oldboye - na zwolnienie Kmiecika?
Inna rzecz, że nam też się karny należał.
Piast zagrał na luzie, licząc że nas pykną trójką i nawet się nie spocą. Minęło sporo czasu zanim się otrząsnęli po trzecim gongu.

Spisku nie było, zagrali tak samo słabo ale z fartem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.05.2021 o godz. 18:57.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Stary 16.05.2021, 18:59
Żaden trener który ma coś między nogami nie przyjdzie trenować zespolu gdzie Kuba jest piłkarzem i właścicielem...i to jak się wydarzyło ow obecnym sezonie w znacznym stopniu obciąża Kubę...to co jest w szatni zostaje w szatni...a nie ładuje u szefa...KUBA niech spada do gabinetu póki jeszcze większość ma o nim dobre zdanie.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.05.2021, 19:27
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post

Ale czemu znowu jest winien Sadlok?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.05.2021, 19:44
Zmiany Kmiecika pokazały, że może i Hyballa był chamidłem ale w temacie zawodników miał rację.
Znakomita większość, która się nie łapała u Petera pokazała dlaczego, w meczu. Zwłaszcza po zmianach.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 16.05.2021, 19:49
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Zmiany Kmiecika pokazały, że może i Hyballa był chamidłem ale w temacie zawodników miał rację.
Znakomita większość, która się nie łapała u Petera pokazała dlaczego, w meczu. Zwłaszcza po zmianach.
Spokojnie, jeszcze się rozkręca. W końcu byli długo bez rytmu meczowego.

Chociaż faktycznie, błędem było nie wprowadzenie Medveda. Brzmi nieźle, co?
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 16.05.2021 o godz. 19:53.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.05.2021, 19:51
Miejmy nadzieję, że u nas już tego rytmu nie załapią.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 16.05.2021, 20:04
Kto by tu nie przyszedł z miejsca jest wyłącznie figurantem także na prawdziwego trenera nie ma co liczyć. Opcje są dwie obie z założenia złe Brzęczek albo Sobolewski. Niestety jeżeli piłkarz jest również współwłaścicielem to tak to wygląda. Niestety co do Kuby myślałem że tak zwyczajnie po ludzku jest mądrzejszy a wyszło z tego mało smaczne danie na koniec sezonu. Bez kasy z zewnątrz Trio na dłuższą metę nie da sobie rady jak wchodzili do klubu było widać dziadostwo na każdym kroku teraz jest trochę lepiej a sportowo dalej do bani.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 16.05.2021, 20:07
Kaziu Kmiecik swietnie sobie dzisiaj poradził wiec po co szukac nowego trenera, bezsens
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.05.2021, 20:14
Sadlok na trenera od biegania bo to narzuca kto ile i jak,Kuba od reszty.
W miejsce trenera na ławce kupić dmuchaną lale i niech robi dobre wrażenie,no i lali w wypadku zwolnienia w grudniu płacic nie trzeba bedzie.
Nie ma sensu bawic sie w trenowanie zespołu z grajacym włascicielem.Kwas wypłynie wcześniej lub pózniej.Czy my w tym klubie uwielbiamy słowo "kwas"?
Kuba szanuje Cie ale podejmij rozsadna decyzje załoz garniak i wskakuj na loże ,bo z grania juz raczej nic nie bedzie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.05.2021 o godz. 20:18.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 16.05.2021, 20:19
botulum napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze odwracając Twój argument. Pokaż mi 3 poważne kluby europejskie, których właściciele zatrudniają trenera i powierzają mu drużynę, żeby po trzech miesiącach zrobić na niego nagonkę medialną, zwyzywać od szaleńców i prostaków taktycznych, a potem zwolnić w atmosferze skandalu?
Nie pokaże Ci nawet jednego takiego klubu, ale zauważ, że Hyballa rozwalił atmosferę w szatni. Nawet te głupie śniadanie Wielkanocne.
Sam byłem zachwycony jego pierwszymi meczami, nawet na początku konferencje po porażkach były ok, ale później zapaliła mi się lampka, że jednak za dużo jedzie po piłkarzach, a tutaj widzisz odszedł i o dziwo wygrana na lajcie z Piastem.
Można wymagać od piłkarzy ciężkiej pracy jednocześnie ich szanując. To moje zdanie w temacie przesympatycznego Niemca.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 16.05.2021, 20:29
cfa napisał(a):Wyświetl post
Nie pokaże Ci nawet jednego takiego klubu, ale zauważ, że Hyballa rozwalił atmosferę w szatni. Nawet te głupie śniadanie Wielkanocne.
Sam byłem zachwycony jego pierwszymi meczami, nawet na początku konferencje po porażkach były ok, ale później zapaliła mi się lampka, że jednak za dużo jedzie po piłkarzach, a tutaj widzisz odszedł i o dziwo wygrana na lajcie z Piastem.
Można wymagać od piłkarzy ciężkiej pracy jednocześnie ich szanując.
To moje zdanie w temacie przesympatycznego Niemca.
No właśnie widzę, że przegrywane mecze to nie wina trenera tylko fochów "nieszanowanych" gwiazdeczek. Jest stara prawda. Jak chcesz żeby inni cię szanowali to sam się szanuj.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 16.05.2021, 20:30
cfa napisał(a):Wyświetl post
Można wymagać od piłkarzy ciężkiej pracy jednocześnie ich szanując. To moje zdanie w temacie przesympatycznego Niemca.
Wygrana na lajcie z Piastem
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 16.05.2021, 20:31
Niemiec trenował w Wiśle szrot do kwadratu, każdy trener ma jakieś wady. Jeżeli wszystkie parametry fizyczne zostały w ciągu kilku poprawione względem poprzednika to dowód na to że jednak ma pojęcie o trenowaniu. Jeżeli zaś został skreślony przez śniadanie wielkanocne i że Kuby nie wystawiał to patologia w tym klubie może zostać wpisana w DNA Wisły na stałe.
Odpowiedz cytując
botulum
Member

Od: 12.2018

Stary 16.05.2021, 20:33
Wygrana na lajcie z Piastem? To chyba inne mecze oglądaliśmy. Ja widziałem wspaniały występ Lisa, który uratował nam mecz broniąc karnego i 3 setki, widziałem przypadkowego gola Gruszkowskiego i strzał życia Savicia (po rykoszecie zresztą), i w końcu widziałem dramatyczną obronę w formacji 6-3-1 przez ostatnie pół godziny meczu i wybijanie piłki jak najdalej od własnego pola karnego. Graliśmy zupełnie bez pomysłu, żeby tylko przetrwać i mieliśmy całą masę szczęścia.
A co do Twojego ostatniego zdania, zgadzam się, to prawda z tym, że piłkarze też muszą chcieć, a nie zgrywać gwiazdeczki.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 16.05.2021, 20:36
Drozd napisał(a):Wyświetl post
No właśnie widzę, że przegrywane mecze to nie wina trenera tylko fochów "nieszanowanych" gwiazdeczek. Jest stara prawda. Jak chcesz żeby inni cię szanowali to sam się szanuj.
Ja poszedłbym dalej, przegrane mecze = wina piłkarzy. Wygrane mecze (jak ten dzisiejszy) = wina piłkarzy.

Zastanawiające ale największe pretensje od kilku miesięcy to były do strzelca bramki honorowej (pierwszej od...) tydzień temu i teraz do piłkarzy po pierwszym zwycięstwie od...
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 16.05.2021, 20:46
Jasne, że wszystko jest winą piłkarzy bo nawet kiedy trener jest łamagą to swoją postawą mogą uratować sytuację. Natomiast kiedy swoją postawą próbują udowodnić, że trener jest łamagą to przestają być piłkarzami, sportowcami, a stają się niegodnymi podania ręki...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 16.05.2021, 21:40
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, jeszcze się rozkręca. W końcu byli długo bez rytmu meczowego.

Chociaż faktycznie, błędem było nie wprowadzenie Medveda. Brzmi nieźle, co?
Przecież Silva najlepszy na treningach wg. Bogusia nic tylko przedłużyć kontrakt do 2030 bo jeszcze jakieś PSG nam go podbierze za frytki.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.05.2021, 17:44
Chodzą plotki że jeśli przyjdzie Płatek to postawi na Jana Urbana w roli trenera.

Sobol, Urban, póki co to kandydaci raczej nie zachwycają.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 17.05.2021, 18:08
Jak z naszych żartów.

Dream team.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 17.05.2021, 18:16
czaro napisał(a):Wyświetl post
Jak z naszych żartów.

Dream team.
Bo chłopaki uwierzyli, że stać nas nie wiadomo na co i można wybrzydzać choćby ze słynnym już Brzęczkiem. A potem trzeba się zmierzyć z brutalną rzeczywistością kto mógłby i chciałby do nas przyjść w obecnych "okolicznościach przyrody"...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.05.2021, 18:35
Smuda dzisiaj w Jasnej Stronie Białej Gwiazdy stwierdził, ze Wisłe powinien trenowac Sobol z Jopem i Kmiecikiem
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów