The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.04.2021, 10:31
Ja tylko tak dyskretnie przypominam, że ta Warta dwukrotnie nas o.......iła. I lepiej już nie wyciągać żadnych faktów na jej temat.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 26.04.2021, 10:38
ten Baku byłby idealny na skrzydło, ale niestety nie stać nas.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 26.04.2021, 10:46
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Czy w każdym temacie musisz wrzucać Wartę i Tworka?
Kompletnie pomijasz fakt, że Tworek pracuje w Warcie od lipca 2019. My w tym samym okresie przerabiamy trzeciego trenera. Może jednak dać spokojnie popracować.
Ktoś wrzucił na Twitterze, że poza eLką, która ma duże możliwości i oże pozwolić sobie na zmiany trenerów, wszystkie kluby TOP 8 mają trenerów ze stażem ok 2 lata w danym klubie.
Spójrz na Stal (3 trenerów) i Podbeskidzie (2). Czy te zmiany im pomogły?

Zobaczymy, jak Tworkowi pójdzie w przyszłym sezonie.

W Premier League w poprzednim sezonie rewelacją było Sheffield. W tym są pierwszymi spadkowiczami. Podejrzewam, że podobnie będzie z Wartą.
A ciebie dupa piecze jak słyszysz nazwisko Tworek. Piszę o nim bo zrobił mega wynik jak na truchło jakie miał w przeciwieństwie do naszego brodatego krasnala. Ok będę nieraz jeszcze pisał o Warcie jako przykład jak za psie pieniądze robić świetny wynik bez popisow i show jakie uprawia nasz guru gegenpresingu.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 26.04.2021 o godz. 10:48.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 26.04.2021, 10:58
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A ciebie dupa piecze jak słyszysz nazwisko Tworek. Piszę o nim bo zrobił mega wynik jak na truchło jakie miał w przeciwieństwie do naszego brodatego krasnala. Ok będę nieraz jeszcze pisał o Warcie jako przykład jak za psie pieniądze robić świetny wynik bez popisow i show jakie uprawia nasz guru gegenpresingu.
Ok, ale takich ludzi co zrobili świetną robotę "jak na truchło" jakie miał to było w naszej lidze sporo. Większość z nich tłucze się w tej chwili po 1 i 2 lidze. Nie ma co Tworka wynosić na jakieś wyżyny genialności trenerskiej w oparciu o jeden sezon w ESA. Jak utrzymają w drugim sezonie taką formę to można będzie wyciągać wnioski, teraz to jest debiutancki sezon w Ekstraklasie, a takie dość często nie są wymierne.

Oczywiście nie umniejsza to sukcesowi Warty ani naszej miernocie za czasów Hyballi, po prostu może darujmy sobie ekstremalne wnioski w obie strony.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 26.04.2021, 11:22
Fachowiec obroni sie w każdych warunkach .W poprzednim sezonie to Raków wydawał się taką egzotyką a gdzie są dzisiaj?
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 26.04.2021, 11:26
Po sezonie kilku ciekawych zawodników odejdzie z Warty bo sobie zrobili reklamę na której będą się bujać latami, i wtedy zobaczymy kunszt trenerski Tworka.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Stary 26.04.2021, 11:33
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Fachowiec obroni sie w każdych warunkach .W poprzednim sezonie to Raków wydawał się taką egzotyką a gdzie są dzisiaj?
No dobra, ale to zupełnie inne światy, w Rakowie mają kase. Ale tak czy siak, Raków potwierdził to w drugim sezonie i chwała im za to. Teraz Warta też musi to zrobić. Naprawdę wielu już było takich trenerów którzy mieli jeden dobry sezon a potem znikali całkowicie. Tworkowi tego nie życzę bo sympatyczny gość, ale też bez przesady z twierdzeniami że to na bank genialny trener. Niech potrenuje jeszcze chwile, on jest 2 lata w Warcie, Papszun był dużo dłużej.
Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 26.04.2021, 12:15
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nic mnie nie piecze. Zauważyłem tylko, że czepiłeś się tego Tworka i Warty zupełnie pomijając okoliczności.

A te są takie, że pracuje już drugi sezon, działacze Warty wytrzymali ciśnienie na początku sezonu, kiedy mieli 5 porażek i tylko punkt więcej niż Stal (wtedy w Mielcu pogonili Skrzypka i zatrudnili Ojrzyńskiego - efekty widzimy)

Prawda jest też taka, że jak napisałem, większość klubów w czołówce ma trenerów pracujących dwa lata lub dłużej i to jasno pokazuje, że stabilizacja służy lepszym wynikom. Nota bene. Piast na początku sezonu miał passę ośmiu meczów bez zwycięstwa i szorował po dnie tabeli. Czy ktoś myślał o wywaleniu Fornalika?

Podobna sytuacja była w Pogoni, gdzie Runjajic też nie miał rewelacyjnych wyników. Nie zwolnili go i teraz mają efekty. A też wiadomo, że kilku zawodnikom nie było z nim po drodze.

I tak jak napisał Dzinus, ja też nie mam zamiaru umniejszać sukcesu Tworka i Warty.

Według mnie obecna jazda z Hyballą jest pokłosiem jego PR, a także hype jaki zrobili tzw. dziennikarze, którzy teraz nagle są pierwszymi do jego krytykowania. Ja chciałbym żeby dać spokój z wymienianiem trenerów, bo to jest droga donikąd. Na lato są już zaklepane transfery, z pewnością ktoś jeszcze odejdzie i przyjdzie, więc dajmy czas pracować Gegenowi.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 26.04.2021, 13:31
Już widzimy .Przecież ktoś tam już wyżej napisał że Tworek nie pracuje tam jako strażak tylko przez dwa lata zbudował niezłą drużynę.Oni nawet nie mieli awansowac do ESY tylko się spokojnie utrzymać w pierwszej lidze.Taki cel został postawiony Tworkowi więc całkowicie zrozumiałym jest że nie zwolniono go po słabym początku tego sezonu.Gość po prostu wyciąga z drużyny więcej niż się od niego oczekuje.Warta awansowała do ESY jako najsłabszy z beniaminków dzisiaj są na 4 miejscu.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 26.04.2021, 13:50
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
No dobra, ale to zupełnie inne światy, w Rakowie mają kase. Ale tak czy siak, Raków potwierdził to w drugim sezonie i chwała im za to. Teraz Warta też musi to zrobić. Naprawdę wielu już było takich trenerów którzy mieli jeden dobry sezon a potem znikali całkowicie. Tworkowi tego nie życzę bo sympatyczny gość, ale też bez przesady z twierdzeniami że to na bank genialny trener. Niech potrenuje jeszcze chwile, on jest 2 lata w Warcie, Papszun był dużo dłużej.
Ale inne światy w sensie Wisła -Raków czy Warta- Raków?Bo jeśli to drugie to to się nie zgadzam.I w Warcie i w Rakowie kluczowi są trenerzy.Ja np Papszuna niezbyt lubię ale pisałem o jego zatrudnieniu już jak zwolniło się miejsce po Carillo.Pamiętam że jak Raków przyjeżdżał na sparingi do Myślenic chyba nawet jako drugoligowiec to zawsze wyglądali na poukładaną drużynę.O Tworku szczerze wiem tyle co nic.Teraz zrobiło się o nim głośno natomiast jak prześledzimy ten okres w Warcie to widać że gość wie co robi i nie panikuje.Czy poradził by sobie w Wiśle?No tu już bym taki pewny jak Papszuna nie był.Jednak Wisła to zupełnie inny poziom presji.Czasem myślę że jakby nie widmo upadku to sezon w pierwszej lidze byłby dla nas jak najbardziej wskazany
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Stary 26.04.2021, 13:57
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ale inne światy w sensie Wisła -Raków czy Warta- Raków?Bo jeśli to drugie to to się nie zgadzam.I w Warcie i w Rakowie kluczowi są trenerzy.Ja np Papszuna niezbyt lubię ale pisałem o jego zatrudnieniu już jak zwolniło się miejsce po Carillo.Pamiętam że jak Raków przyjeżdżał na sparingi do Myślenic chyba nawet jako drugoligowiec to zawsze wyglądali na poukładaną drużynę.O Tworku szczerze wiem tyle co nic.Teraz zrobiło się o nim głośno natomiast jak prześledzimy ten okres w Warcie to widać że gość wie co robi i nie panikuje.Czy poradził by sobie w Wiśle?No tu już bym taki pewny jak Papszuna nie był.Jednak Wisła to zupełnie inny poziom presji.Czasem myślę że jakby nie widmo upadku to sezon w pierwszej lidze byłby dla nas jak najbardziej wskazany
Nie no to chyba troszkę jednak nadużycie. Przypominam, że Warta wcale nie brylowała w 1 lidze a i w Ekstraklasie na początku takie bęcki dostawała, że dla wszystkich była pewniakiem do spadku. Dodatkowo Raków Papszuna ma dużo dłużej niż niecałe dwa sezony a budżet pewnie ze 20 razy większy. Papszun zapracował już na swoje nazwisko, Tworek dopiero to robi. Jak potwierdzi to w następnym sezonie to będzie można mówić o nowym trenerskim talencie. Bo już takich paru było których opisywano jako geniuszy po jednym sezonie a w następnym byli zwalniani.

Żeby było jasne - uważam, że Tworek sobie SUPER radzi, jest do tego sympatyczny gość i umiał to wszystko poukładać. Ale mówić, że to drugi Papszun bo jednej świetnej rundzie albo mówić że to ta sama sytuacja co z Rakowem? Ta jesienna runda wcale nie była taka dobra w wykonaniu Warty, a ich pozycja obecna to w tej samej mierze słabość konkurencji co ich dobra forma (której nie umniejszam, bo obecnie idą jak burza). Nie popadajmy w przesadę, bo robią się widzę wojenki pod tytułem "Hyballa super/Hyballa totalnie beznadziejny/bierzmy magika Tworka" (i nie uderzam tutaj w Ciebie krysztal tylko w ogół). To jest ekstraklasa, tutaj nic nie jest aż tak oczywistego (może poza poziomem żenady piłkarskiej)

Jakby nie było jasne - nie odpisuje tutaj tylko na posta krysztala i nie jest to żaden pocisk w Twoja strone, bardziej odbiór całej konwersacji która ma miejsce.
Ostatnio edytowane przez Dzinus : 26.04.2021 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 26.04.2021, 14:33
krysztal,

nie masz pojecia jak funkcjonuje Rakow i dobrze by bylo zebys nie pisal glupot.
Rakow jest poukladany od gory do dolu. Tam maja listy zawodnikow na kazda pozycje a, b i c. Lista a to pierwszy wybor, zazwyczaj nieosiagalny, b osiagalny, c na wypadek.
Tam jak ktos odchodzi to juz wiedza kto przyjdzie w jego miejsce.
Ktory polski klub ma tak poukladany scouting?

Rakow od 8 lat, czyli jak rzadzi Swierczewski, robi systematyczne postepy. To nie sa wyniki ponad miare, czy wystrzal jednoroczny. Pamietam jak 2 lata z rzedu nie awansowali do 2 ligi bo kopacze dwa lata z rzedu konczyli jesien na 1 miejscu z przewaga kilku punktow a pozniej to roztrwonili. Mowilo sie, ze to byl spisek, bo potraciliby wygodne miejsce do gry. Wiec wyjebal 3/4 skladu i zaczal budowac od nowa. Od tego czasu Rakow systematycznie idzie w gore.
Chcialbym zeby Wisla tak funkcjonowala. Z naszym potencjalem bysmy byli hegemonem tej ligi. Bo nie czarujmy sie - Rakow to 5-10 tysiecy wiernych kibicow i to wszystko. Na Wisle jest nas jednak trzy-cztery razy tyle.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 26.04.2021, 17:21
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Nie no to chyba troszkę jednak nadużycie. Przypominam, że Warta wcale nie brylowała w 1 lidze a i w Ekstraklasie na początku takie bęcki dostawała, że dla wszystkich była pewniakiem do spadku. Dodatkowo Raków Papszuna ma dużo dłużej niż niecałe dwa sezony a budżet pewnie ze 20 razy większy. Papszun zapracował już na swoje nazwisko, Tworek dopiero to robi. Jak potwierdzi to w następnym sezonie to będzie można mówić o nowym trenerskim talencie. Bo już takich paru było których opisywano jako geniuszy po jednym sezonie a w następnym byli zwalniani.

Żeby było jasne - uważam, że Tworek sobie SUPER radzi, jest do tego sympatyczny gość i umiał to wszystko poukładać. Ale mówić, że to drugi Papszun bo jednej świetnej rundzie albo mówić że to ta sama sytuacja co z Rakowem? Ta jesienna runda wcale nie była taka dobra w wykonaniu Warty, a ich pozycja obecna to w tej samej mierze słabość konkurencji co ich dobra forma (której nie umniejszam, bo obecnie idą jak burza). Nie popadajmy w przesadę, bo robią się widzę wojenki pod tytułem "Hyballa super/Hyballa totalnie beznadziejny/bierzmy magika Tworka" (i nie uderzam tutaj w Ciebie krysztal tylko w ogół). To jest ekstraklasa, tutaj nic nie jest aż tak oczywistego (może poza poziomem żenady piłkarskiej)

Jakby nie było jasne - nie odpisuje tutaj tylko na posta krysztala i nie jest to żaden pocisk w Twoja strone, bardziej odbiór całej konwersacji która ma miejsce.
Ale przecież ci napisałem że na ten moment Tworek mógłby sobie w Wiśle nie poradzić bo to zupełnie inny poziom presji.Natomiast mówienie że ma jedną dobrą rundę jest niesprawiedliwe.Cel jaki postawiono Tworkowi jak obejmował Wartę to było spokojne utrzymanie.Zrobił awans.Teraz też mieli się utrzymać w ekstraklasie a walczą o udział w pucharach.
Po 5 kolejkach Warta była 12 po 10 byli na 9 pozycji po słabej końcówce rundy jesiennej spadli na 14 ale i tak mieli bezpieczną przewagę nad ostatnią drużyną.Jasne niech to potwierdzi w kolejnym sezonie tylko że jak mu się uda będzie już dla nas nieosiągalny
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 26.04.2021, 18:31
Warta musi coś udowadniać? Ten klub był absolutnie najbiedniejszy w Iszej lidze i jest absolutnie najbiedniejszy w Eklapie... Wszyscy szykowali się tam na spadek po krótkiej przygodzie w najwyższej klasie rozgrywkowej, a tu walka o puchary . To świadczy o lidze i o jakości szkoleniowca(bo trzeba jednak punktować i mieć jakiś pomysł).
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 26.04.2021, 18:45
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15580495
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 26.04.2021, 20:16
Taaak, z pewnością niejaki Baku marzy o pozostaniu w Polsce na kolejny sezon....
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 26.04.2021, 21:31
patrzac po liczbach ktore wykreca w mocniejszej lidze od naszej (k.. jak to brzmi) i po zainteresowaniu innych klubów w sensie kto sie nim interesuje , nie wiem jakie niby sa szanse ze trafi do nas
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 26.04.2021, 21:42
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
patrzac po liczbach ktore wykreca w mocniejszej lidze od naszej (k.. jak to brzmi) i po zainteresowaniu innych klubów w sensie kto sie nim interesuje , nie wiem jakie niby sa szanse ze trafi do nas
Legia chce się starać o niego i nie wiadomo czy nawet oni mają start do gościa - ma już oferty z lepszych lig
U nas to sfera marzeń.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 26.04.2021, 22:41
Tak, tak, nagle multum ofert z całej Europy dla Azera, podczas gdy co najwyżej raz na parę lat jakiś Azer jest transferowany (za darmo) z tej ligi i to do 2 ligi tureckiej.

Śmierdzi mi tu Rzeźniczakiem.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 27.04.2021, 10:03
Przypominam, że Zhukov też przychodził do nas z ligi która wg wielu komentatorów zjada naszą na śniadanie. A co się okazało? ww. zawodnik nie jest u nas nawet zawodnikiem pretendującym do bycia gwiazdą zespołu. Także byłbym sceptyczny do ogłaszania tego Emreliego zawodnikiem nieosiągalnym dla nas. Gdyby tak było, mocniejsze kluby dawno by go wyciągnęły.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 27.04.2021, 23:40
meczyki.pl napisał(a):
Ciekawy transfer ze Słowacji. Aschraf El Mahdioui blisko przenosin do Wisły Kraków

Jak udało nam się ustalić, Wisła Kraków jest bliska pozyskania środkowego pomocnika Aschrafa El Mahdiouiego - zawodnika słowackiego AS Trencin.

24-latek rozegrał w tym sezonie ligi słowackiej 20 spotkań. Strzelił jednego gola. U naszych południowych sąsiadów występuje od sezonu 2017/2018. Od tego czasu w ekipie z Trenczyna jest podstawowym piłkarzem występującym na pozycji defensywnego pomocnika, dlatego jego liczby są skromne.
(...)
https://www.meczyki.pl/newsy/ciekawy...rakow/164845-n
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
ABG Bochnia
Member

Od: 07.2014

Stary 28.04.2021, 06:17
CV ładne ale po ostatnich transferach to już w ogóle się nie jaram. Frydrych, Savic, Yeboah też się zapowiadali na koty. Niech przyjdzie, pobiega, może coś z niego będzie.

Natomiast oby to nie oznaczało, że Plewka nam ucieka.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 28.04.2021, 09:20
Dziwne : :

"jest podstawowym piłkarzem występującym na pozycji defensywnego pomocnika, dlatego jego liczby są skromne."

"Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Słabe strony? Warunki fizyczne."
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 28.04.2021, 09:22
pasuje do nas jak ulał, słaby fizycznie, wirtuoz bez liczb
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 28.04.2021, 09:25
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Brakuje tylko"młodzieżowy reprezentant swojego kraju" xD
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 28.04.2021, 09:53
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Pol Llonch to przecież był Pudzian...

[24/42]
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 28.04.2021, 10:10
ABG Bochnia napisał(a):Wyświetl post
CV ładne ale po ostatnich transferach to już w ogóle się nie jaram. Frydrych, Savic, Yeboah też się zapowiadali na koty. Niech przyjdzie, pobiega, może coś z niego będzie.

Natomiast oby to nie oznaczało, że Plewka nam ucieka.
z której strony ładne CV ? oprócz tego, że szkolił się w szkółce Ajaxu to mega ogórkowate CV.. akurat na spadek w przyszłym sezonie.. jak mamy robić takie transfery tu już lepiej nie róbmy nic. chociaż z drugiej strony właśnie takie transfery w ekstraklapie odpalają
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 28.04.2021, 10:29
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Pol Llonch to przecież był Pudzian...
Ngolo Kante tez nie daje rady przez swoj niski wzrost
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 28.04.2021, 10:33
Wydaje mi się, że głównym problemem naszej kadry jest to, że żaden zawodnik nie ma jakichkolwiek liczb w ofensywie!!! Jedynym, który prezentuje się jako tako w statystykach jest Forbes... Reszta grajków prezentuje totalne dno... Ciężko walczyć o utrzymanie gdy ani pomocnicy, ani napastnicy nie strzelają goli i nie notują asyst...
W tym kontekście Aschraf El Mahdioui wpisuje się idealnie w naszą politykę transferową...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 28.04.2021, 11:20
Pol Llonch w 41 występach w Wiśle zanotował 1 asystę, myśle, że nie ma na tym forum osoby, która nie przyjęłaby go tutaj z powrotem z otwartymi rękami.

Póki go nie zobaczę na boisku, nie będę wydawać werdyktów. Nasza zajebistą ligę może zarówno wciągnąć dupą, jak i być kolejnym transferowym niewypałem.

[24/42]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów