The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.04.2021, 13:01
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post

Jak to jest , że za każdym razem jak jedzie polski zawodnik na zachód to przy pierwszym wywiadzie opowiada jakie to ciężkie treningi są na zachodzie. U nas to baleriny chciałby wpadać do bazy treningowej na 3 h , pobiegać , pokopać i poplotkować z kolegami. W kubach profesjonalnych to piłkarze do klubu przyjeżdżają rano i spędzają tam cały dzień - jak to w robocie. Nic dziwnego , że część piłkarzy teraz gra na zwolnienie trenera skoro ten wprowadza zasady obowiązujące w normalnej piłce klubowej i kończy z półkolonią piłkarską.
Pisząc "u nas" masz na myśli Ekstraklasę, czy Wisłę? Bo w ekstraklasie potrafię znaleźć uporządkowane organizacyjnie kluby z dobrymi trenerami, jak np. Raków. Nie mam wrażenia, że we wszystkich klubach w naszej lidze występuje problem "primabalerin". Nie wiem też czy właściwie zdiagnozowałem problem wpisem powyżej. Wydaje mi się jednak, że Hyballa ma podobne podejście. Ja jestem zajeb.isty a primabaleriny mają problem.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 18.04.2021, 13:10
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się jednak, że Hyballa ma podobne podejście. Ja jestem zajeb.isty a primabaleriny mają problem.
To co zwalniamy zachodniego Hyballę i zatrudniamy kolegę Sobolewskiego czy wujka Brzęczka- piłkarze będą im wchodzić na głowę, wrócą przyjemniejsze treningi i polska kopanina?

Nie tym razem, już raz dałem się nabrać jak zwalniali Petrescu.

Hyballa powinien teraz otrzymać pełne poparcie na budowanie nowej drużyny na przyszły sezon.

A jak komuś się to nie podoba to droga wolna! Jeszcze się okaże, że nikt im nie da tyle pieniądze ile zarabiają w Wiśle.

Potem nie dziwmy się, że żadna polska drużyna w Europie nic nie znaczy.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 18.04.2021 o godz. 15:15.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 18.04.2021, 14:19
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam takie "mądrości" - młodzież zostawić w resztę wywalić, albo bunt na pokładzie - to ja się pytam - jaśnie oświecony pan Hyballa został trenerem Realu, Juventusu czy Wisły? Nie będzie dostawy dla niego 20 nowych piłkarzy, musi pracować z tym co ma. Zna się na psychologi (jak się reklamował) to jeśli są konflikty w szatni niech je rozwiązuje. Problemy z przygotowaniem fizycznym? Te miał miec tylko Skowronek, Hyballa miał być od tego specem. Niech więc naprawia co zepsół.

Tak, przegrana z Podbeskidziem a teraz z Warta to 2 mocne plaskacze dla trenera i piłkarzy. Albo Hyballa zapanuje nad tym, albo będziemy walczyć do ostatniej kolejki o utrzymanie.

btw
Jaki my mamy pomysł na grę do przodu jak nie jesteśmy w stanie naszego przeciwnika zabiegać, zabrać piłkę po pressingu?
No brawo! Czyli jak naszym wirtuozem boiskowym nie chce się przykładać do pracy jaka wykonują i ogólnie grają na wyjebce to trener ma się dogadać tak? Zabrać ich na browca? Czyli ogon merda psem?

Mam dla ciebie propozycje. Idź do szefa i mu powiedz ze od jutra pracujesz na pół gwizdka i ogólnie masz wyjebane. A potem się pochwal tu na forum jaki był tego efekt Ok ?
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.04.2021, 14:22
Z artykułu w GK warto zwrócić uwagę na to zdanie:
" czapki z głów przez trenerem Piotrem Tworkiem, który sposób gry dostosował do drużyny, jaką ma"
Trener ma osiągnąć zadowalające wyniki z tym ludźmi, których ma. Tym bardziej że wielu z nich sam sprowadził, a innych wyrzucił z drużyny.
Dużo jest głosów jak to piłkarze nic osiągnęli, grają w słabej lidze itp. A co osiągnął Hyballa? Nie jako teoretyk, ale praktyk?
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 18.04.2021, 14:29
orm napisał(a):Wyświetl post
A co osiągnął Hyballa? Nie jako teoretyk, ale praktyk?
A co osiągnął Petrescu jak do nas przychodził? A co osiągnął potem?

Chcesz trenera z nazwiskiem i sukcesami to musisz zapłacić za niego miliony, nas stać na trenera na dorobku.

Powtórzę jeszcze raz: Hyballa powinien teraz otrzymać pełne poparcie na budowanie nowej drużyny na przyszły sezon.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 18.04.2021 o godz. 15:14.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.04.2021, 14:29
" czapki z głów przez trenerem Piotrem Tworkiem, który sposób gry dostosował do drużyny, jaką ma"
Trener ma osiągnąć zadowalające wyniki z tym ludźmi, których ma. Tym bardziej że wielu z nich sam sprowadził, a innych wyrzucił z drużyny.
Dużo jest głosów jak to piłkarze nic osiągnęli, grają w słabej lidze itp. A co osiągnął Hyballa? Nie jako teoretyk, ale praktyk?
Nie no...
Pewnie gdyby Hyballa we wszystkich meczach kazał piłkarzom męczyć bułe przed własnym polem karnym, nastawić się na obronę Częstochowy i dzidę na Yeboaha, albo Forbesa, wyniki mogłyby być ogólnie trochę lepsze.
Ale chyba nie po to został sprowadzony?
Raczej po to, by oddzielić chłopców od mężczyzn. Przy czym chłopcami są dla mnie przykładowo Sadlok i Bury, a mężczyzną Starzyński.

Wszystko w rękach zarządu: albo zostawiamy syte koty i budujemy dalej Wartę, Stal, Podbeskidzie czy sąsiadkę, albo po utrzymaniu robimy, po wydarciu Wisły z rąk złodziei, rewolucję polegająca na wydarciu sportowej Wisły z rąk układzików w szatni.

Teraz to w szatni decyduje się przyszłość, jaką chcą mieć lub nie mieć członkowie Trio.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 18.04.2021, 14:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie no...
Pewnie gdyby Hyballa we wszystkich meczach kazał piłkarzom męczyć bułe przed własnym polem karnym, nastawić się na obronę Częstochowy i dzidę na Yeboaha, albo Forbesa, wyniki mogłyby być ogólnie trochę lepsze.
Raczej po to, by oddzielić chłopców od mężczyzn. Przy czym chłopcami są dla mnie przykładowo Sadlok i Bury, a mężczyzną Starzyński.

Wszystko w rękach zarządu: albo zostawiamy syte koty i budujemy dalej Wartę, Stal, Podbeskidzie czy sąsiadkę, albo po utrzymaniu robimy, po wydarciu Wisły z rąk złodziei, rewolucję polegająca na wydarciu sportowej Wisły z rąk układzików w szatni.

Teraz to w szatni decyduje się przyszłość, jaką chcą mieć lub nie mieć członkowie Trio.
Nic dodać nic ująć. To teraz toczy się gra, gdzie będziemy za kilka lat !
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 18.04.2021, 15:16
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
No brawo! Czyli jak naszym wirtuozem boiskowym nie chce się przykładać do pracy jaka wykonują i ogólnie grają na wyjebce to trener ma się dogadać tak? Zabrać ich na browca? Czyli ogon merda psem?

Mam dla ciebie propozycje. Idź do szefa i mu powiedz ze od jutra pracujesz na pół gwizdka i ogólnie masz wyjebane. A potem się pochwal tu na forum jaki był tego efekt Ok ?
A ja mam dla ciebie. Poproś szefa o pożyczkę bo musisz iść na kurs czytania ze zrozumieniem. Bez tego ani rusz. Oczywiście pochwal się na forum jaki był tego efekt. OK?
(swoje frustracje po wczorajszym meczu kieruj do piłkarzy i trenera a nie do mnie).

Skąd wiesz czy naszym piłkarzom się chce czy nie. Ja widziałem wczoraj ludzi którzy wyglądali na zdrowo zajechanych treningami. Jesli Hyballa buduje JUŻ baze na przyszły sezon, OK. Ten już zlewamy.

Ale jeśli w tym mamy kilka meczy do wygrania jak derby to wygląda to średnio słabo. Nikt tutaj nie broni piłkarzy, na pewno nie ja. Ale też dobieranie obciążeń pod piłkarzy to nie tylko kwestia że Mawutor chce, albo nie chce cięzko trenować, ale też kwestia wydolności i ich granic u każdego piłkarza. I tu jest pytanie, czy wszyscy nawet jak by chcieli dadzą rade wspiąć się na wyższy poziom. W końcu nie przypadkiem wylądowali w naszej lidze.

Na razie wygląda to mega słabo, 2 przegrane z lamusowatymi drużynami. No ale skoro ma być postęp to muszą być "ofiary".
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 18.04.2021, 15:18
Zatrudnijmy w takim razie Tworka i trzymajmy kciuki żeby spodobał się naszym gwiazdorom . Jak im coś nie spasuje bo np. każe im przebiec 1 km więcej w trakcie treningu to zaczniemy rozglądać się za innym trenerem .

Każdy to widzi , że od kilku lat problemem nie są piłkarze tylko kolejny marni trenerzy. Piłkarze na czele z Sadlokiem tylko czekają żeby uwolnić pokłady swojej zajebi... ości piłkarskiej , gdyby nie kolejny wuefiści . Teraz w dodatku mamy wuefistę psychopatę.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 18.04.2021 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 18.04.2021, 15:25
Cycu napisał(a):Wyświetl post
A co osiągnął Petrescu jak do nas przychodził? A co osiągnął potem?
Jego późniejsze osiągnięcia były możliwe m.in. dlatego, że uczył się i popełniał błędy w Wiśle. Tamtej Wiśle nie brakowało zaangażowania podczas meczów.

Ale kto tworzy ten układzik w szatni? Jaki jest jego cel?
Ostatnio edytowane przez czaro : 18.04.2021 o godz. 15:27.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 18.04.2021, 15:34
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tego nie wiem, nie jestem w szatni.

Wiem jednak, kto skorzysta na tym jeśli Wisła będzie nadal sportowo, a w konsekwencji i finansowo, wegetowała na dnie tabeli - bez zainteresowania sponsorów, bez możliwość pokazania się w Europie, bez możliwości stałych przychodów ze sprzedaży wychowanków.

Nie podejrzewam celowego działania, ale dla mnie ciągnięcie Wisły na dno w wymiarze sportowym jest działaniem na jej szkodę, kto wie czy nie większym od działań Marzenki i tych, którzy za nią stali.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 18.04.2021, 15:36
Każdy to widzi , że od kilku lat problemem nie są piłkarze tylko kolejny marni trenerzy. Piłkarze na czele z Sadlokiem tylko czekają żeby uwolnić pokłady swojej zajebi... ości piłkarskiej , gdyby nie kolejny wuefiści . Teraz w dodatku mamy wuefistę psychopatę.
To był sarkazm czy tak myślisz?

Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 18.04.2021, 15:38
To był sarkazm czy tak myślisz?

Sarkazm ale obawiam się , że tak myślą nasi piłkarze
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 18.04.2021, 15:38

Wiem jednak, kto skorzysta na tym jeśli Wisła będzie nadal sportowo, a w konsekwencji i finansowo, wegetowała na dnie tabeli - bez zainteresowania sponsorów, bez możliwość pokazania się w Europie, bez możliwości stałych przychodów ze sprzedaży wychowanków.

Nie podejrzewam celowego działania, ale dla mnie ciągnięcie Wisły na dno w wymiarze sportowym jest działaniem na jej szkodę, kto wie czy nie większym od działań Marzenki i tych, którzy za nią stali.
Czyli wiesz ze nic nie wiesz, ale rzucasz podejrzenia.

A może w szatni sa kłótnie na innym tle, nie na to żeby "zwolnić" trenera ale "starzy" "nowi" piłkarze i ich pozycja w grupie?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 18.04.2021, 15:43
Sadlok z Burligą, którzy dostali informację, że nie będzie dla nich nowej umowy. Tym samym będą musieli się przeprowadzić, a jak przyjdzie taki Brzęczek czy Sobolewski to przedłuży z nimi i po problemie.

Gdzie będą mieli lepiej niż w Wiśle i kto im tyle da?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 18.04.2021 o godz. 15:53.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 18.04.2021, 15:45
Sadlok z Burligą, którzy dostali informację, że nie będzie dla nich nowej umowy. Tym samym będą musieli się przeprowadzić, a jak przyjdzie taki Brzęczek czy Sobolewski to przedłuży z nimi i po problemie. Gdzie będą mieli lepiej i kto im tyle da niż w Wiśle?
I wiedząc to Hyballa stawia na nich w każdym meczu i nie widzi przy tym ze kopia pod nim dołki, skoro Ty to nawet widzisz?

No niezłego "ślepca" mamy za trenera

btw

A nie przyszło ci do głowy że ferment mogą siać ci co już nie grają? Albo Stranierosy co przyszli na pół roku poopiedalać sie do Wisły a muszą zasuwać? Jest WIELU zainteresowanych żeby Hyballe zwolnic. Niby czemu Sadlok miałby być najbardziej?
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.04.2021 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 18.04.2021, 15:46
I wiedząc to Hyballa stawia na nich w każdym meczu i nie widzi przy tym ze kopia pod nim dołki, skoro Ty to nawet widzisz?

No niezłego "ślepca" mamy za trenera
A kogo ma za nich wystawić? Zejdą z kontraktów to się znajdzie następcę.

Szykuje się duża przebudowa drużyny.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 18.04.2021 o godz. 15:49.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 18.04.2021, 15:49
A kogo ma za nich wystawić? Zejdą z kontraktów to się znajdzie następcę.
Ja nie widziałem wczoraj żeby Sadlok i Burliga grali gorzej od innych. Grali tak samo wolno i ociezale jak RESZTA zespołu zajechanego ciezkimi treningami.

Poszukaj innych intrygantów. Pisałem juz wczesniej Skądd wiadomo że AKURAT sadlok? A może Savić albo Yeboah? Też wczoraj hooja grali
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.04.2021, 15:54
Może trochę rozwinę swoją wcześniejszą wypowiedź.

Razi mnie bardzo jednostronne podejście przeważające na forum. Przyjęcie że Hyballa na pewno jest bez winy i cała odpowiedzialność spada na piłkarzy. Wg mnie nie ma podstaw do takiej oceny. Dotychczasowa kariera Hyballi nie uprawnia do tego, żeby dziś powiedzieć, że to jest wybitny trener. Może jest, może będzie, ale na razie się nie wykazał.

Czy obciążenia treningowe mogą być za duże. Pewnie że mogą! Czy trener, i w ogóle jakiś przełożony może traktować swoich podopiecznych tak, że odbierze im wszelką chęć do pracy, skłóci zespół itp. - pewnie że tak.

Tak atakowany Sadlok początkowe chwalił Hyballę i grał dobrze. Śmiało można powiedzieć, że wszyscy piłkarze obniżyli poziom. Coś na pewno poszło nie tak

Nie wiemy jak to naprawdę teraz w Wiśłe wygląda. Powinien to wiedzieć Błaszczykowski i on ma podstawy do podjęcia decyzji. Ale nie jechałbym po piłkarzach bez umiaru, jednocześnie robiąc z Hyballi nie wiadomo kogo.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 18.04.2021, 15:57
bridgeburner napisał(a):
Jak ktoś już fantazjuje (kiedy drużyna Sobola jako trenera zdobyła 5 bramek?

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...rka_Gdynia_5:1
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 18.04.2021, 16:00
Czyli wiesz ze nic nie wiesz, ale rzucasz podejrzenia.
Napisałem przecież:
"Nie podejrzewam celowego działania, ale dla mnie ciągnięcie Wisły na dno w wymiarze sportowym jest działaniem na jej szkodę, kto wie czy nie większym od działań Marzenki i tych, którzy za nią stali"

Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 18.04.2021, 16:06
Może trochę rozwinę swoją wcześniejszą wypowiedź.

Razi mnie bardzo jednostronne podejście przeważające na forum. Przyjęcie że Hyballa na pewno jest bez winy i cała odpowiedzialność spada na piłkarzy. Wg mnie nie ma podstaw do takiej oceny. Dotychczasowa kariera Hyballi nie uprawnia do tego, żeby dziś powiedzieć, że to jest wybitny trener. Może jest, może będzie, ale na razie się nie wykazał.

Oczywiście , że Hyballa popełnił błędy. Według mnie za szybko skreśla zawodników , nie zbuduje tym atmosfery. Ale w tej chwili to już nie jest gra o to czy trener zostaje czy go zwalniamy , gra idzie o coś więcej. Jeżeli Hyballa zostanie zwolniony po sezonie ( nie wykluczam , że sam odejdzie ) , zostaną podpisane nowe kontrakty z Sadlokami, Burligami to nie ma żadnej nadziei , że sportowo dźwigniemy się pod rządami Trio.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.04.2021, 16:17

Nie, chwila.

Albo jest układ, albo go nie ma. Układ zakłada działanie w porozumieniu na rzecz realizacji określonego celu. Jaki jest ten cel i kto miałby go realizować?

Skoro dostrzegasz istnienie układu to musisz mniej więcej dostrzegać, kto w nim bierze udział. Trudno, żeby było inaczej, skoro swoje teorie opierasz na obserwacji gry piłkarzy, a nie na anonimowej, ale wiarygodnej informacji o treści: "jest układ".

Kto skorzysta na wegetacji? Sadlok i Uryga? Boguski?

Naprawdę uważasz, że piłkarz, który nie gra na miarę oczekiwań kibiców dopuszcza się czynu takiego samego, jak osoby, które świadomie dopuszczały się działań, które niemal doprowadziły klub do upadku i które dziś są przedmiotem postępowania w prokuraturze?

Sadlok z Burligą, którzy dostali informację, że nie będzie dla nich nowej umowy. Tym samym będą musieli się przeprowadzić, a jak przyjdzie taki Brzęczek czy Sobolewski to przedłuży z nimi i po problemie.

Gdzie będą mieli lepiej niż w Wiśle i kto im tyle da?
Skąd wiesz, że ktokolwiek dostał już informację, że nie dostanie nowej umowy? Sygnały z klubu są zupełnie inne: większość nie dostanie, ale część tak, piłka w grze. Raczej ci, na których trener stawia mają prawo myśleć, że są w grze. A trener na Sadloka i Burligę konsekwentnie stawia.

Sadlok na zmianie trenera skorzystał. Jego forma urosła (na krótko), a notowania w klubie się poprawiły. Wg dziennikarzy na tyle, że mógł liczyć na pozostanie w klubie, czego wcześniej robić nie mógł. Teraz zgasł jak reszta drużyny.

Burliga kopie się po czole tak, jak robił to zawsze. Nie widzę tu zmiany.

I Burliga z Sadlokiem we dwóch położyliby grę Wisły? Do tego mając w szatni właściciela klubu i kolegę? Trenera, który by to widział?

*
Bez żartów to jest jakiś mit, którym tłumaczycie sobie rzeczywistość. Spisek, układ, sabotaż. Zły Burliga i zły Sadlok, dobry trener. Za rok będzie zły trener, dobrzy zawodnicy. A nie możecie przyjąć do wiadomości, że rzeczywistość jest bardziej złożona? Mamy klub, który ma problemy, bo ograniczenia mają zarządzający, trenujący i grający w nim ludzie. Można małymi krokami budować coś więcej, ale nie na zasadzie wszystko albo nic.
Ostatnio edytowane przez czaro : 18.04.2021 o godz. 16:26.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 18.04.2021, 16:33
Ale nie pisz tak o nikim, a już na pewno nie o zawodnikach klubu, któremu kibicujesz.

Mamy przebudowywać drużynę, pytanie kto zastąpi obecnych zawodników. Nie mamy wielkich możliwości finansowych, a skromne drużyny do ewentualnych skromnych sukcesów dochodzą pracą i zgraniem.

Nie podobają mi się te głosy agresywne: będziemy motywować, nie obchodzi mnie, że nie mają siły. Jest jakiś problem z przygotowaniem fizycznym (obok innych) i odpowiada za to trener. A motywować to możecie co najwyżej siebie do lekcji.
Jakos 17-latek ma sile na zapieprzanie a reszta nie?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.04.2021, 16:41
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Jakos 17-latek ma sile na zapieprzanie a reszta nie?
Ale który ma? Starzyński? Naprawdę tak odstaje na plus od reszty drużyny?

Nie umiem odpowiedzieć na te wszystkie pytania. W ostatnich meczach wszyscy grali słabo. Albo cała drużyna od meczu z Podbeskidziem gra przeciw trenerowi, albo problemy są bardziej złożone.

Tutaj jest bramka z wczoraj:
https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT/...16524799946754

Zerknij na zachowanie Sadloka, Szota, nawet Zukowa.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 18.04.2021, 16:46

Tutaj jest bramka z wczoraj:
https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT/...16524799946754

Zerknij na zachowanie Sadloka, Szota, nawet Zukowa.
Zukov drugi mecz z rzedu nie kasuje akcji nawet faulem . Bardzo podobne zachowanie jak z Rakowem.
Szota biegnie i się przygląda a Sadlok robi to samo co od kilku lat .

Nie jest to dowód na to , że są zajechani przez trenera , bardziej na to , że są słabi lub/i mają wyj...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.04.2021, 16:57
Zukov drugi mecz z rzedu nie kasuje akcji nawet faulem . Bardzo podobne zachowanie jak z Rakowem.
Szota biegnie i się przygląda a Sadlok robi to samo co od kilku lat .

Nie jest to dowód na to , że są zajechani przez trenera , bardziej na to , że są słabi lub/i mają wyj...
Zwracam uwagę, że mamy słabych piłkarzy, którzy nie potrafią albo nie chcą odebrać piłki mamy więcej niż Sadlok i Burliga. Zukov był tu chwalony przez Framata, który pisał coś o układzie.

Może i nie są zajechani. Albo nie tak, aby nie poradzić sobie z Podbeskidziem czy Wartą. Ale też Warta jest od nas w tabeli dużo wyżej. Być może dlatego, że ich trener dostosował obciążenia, taktykę, a nawet retorykę do materiału, którym dysponuje i umiejętności, które sam posiada.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 18.04.2021, 17:10
Tak jak mówiłem już dawno. Hyballa wprowadził zamieszanie w naszej buraczanej nie mającej nic wspólnego ze sportem lidze. Swoją bezkompromisowością i wymaganiami. Taki błąd w matrixie. Jest wiele sił którym zależy na wyeliminowaniu tego błędu, żeby było tak jak było.

Na początku delegację dostali sędziowie, jak to nie do końca wyszło to jest próba sabotażu od środka. Na tej powtórce bramki jedynym po którym widać że chce przerwać tą akcję jest Mawutor. Żukow jest w miare usprawiedliwiony bo za faul dostałby żółtko a może czerwień. Natomiast to co robi Szot i Sadlok który nawet nie próbuje zablokować strzału wślizgiem jest symulowaniem gry. Takim jak przy pierwszej bramce w Bielsku.

DOGRAĆ TĄ RUNDĘ I WYP>>> STARYCH DZIADÓW
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Stary 18.04.2021, 17:12
Nie no...

Decyduje się tak samo jak w każdej przerwie... zostawią trenera, odejdzie 8 czy 10 kopaczy (tzw. dziadów i leniwców), za to sprowadzą np. 6 takich samych albo gorszych, z których część będzie w dodatku kulawych i po dwóch tygodniach się o dziwo rozsypią. No to się ściągnie dwóch kolejnych bezrobotnych dziadów lat 28+, którzy w hierarchii wcisną się przed Hoyo czy innego Wachowiaka (a my ponoć mamy budować młodych i ich sprzedawać żeby kiedyś wyjść na prostą).
Albo trener odejdzie albo go wywalą więc może przyjdzie Brzęczek, a wtedy może nie wywalą jakiegoś polskiego kopacza czy dwóch (np. Sadlok czy Szota) za to odejdzie jeden czy dwóch więcej stranieri.
Tutaj światła trzeba skierować właśnie na trio, które robi klopsa za klopsem i raz po raz udowadnia, że jest zielone w tej zabawie.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 18.04.2021 o godz. 17:15.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 18.04.2021, 17:16
Zwracam uwagę, że mamy słabych piłkarzy, którzy nie potrafią albo nie chcą odebrać piłki mamy więcej niż Sadlok i Burliga. Zukov był tu chwalony przez Framata, który pisał coś o układzie.

Może i nie są zajechani. Albo nie tak, aby nie poradzić sobie z Podbeskidziem czy Wartą. Ale też Warta jest od nas w tabeli dużo wyżej. Być może dlatego, że ich trener dostosował obciążenia, taktykę, a nawet retorykę do materiału, którym dysponuje i umiejętności, które sam posiada.
Albo sa ambitniejsi bardziej głodni wyników i dla nich taka wygrana w Krakowie to super sprawa.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów