The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.04.2021, 15:59
Zgoda-powinniśmy, ale chwilowo ważniejsza była dla kopaczy pomoc pbb... to co ja twierdzę nie ma znaczenia, wyłącznie to co się dzieje (mają wyjebane) ma znaczenie.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 05.04.2021, 15:59
Należy sobie zadać pytanie: czy Hyballa nie przesadził z dokręcaniem śruby? Czwarte spotkanie z rzędu gramy padakę, nie potrafimy nic sensownego sklecić w ataku, do tego obrona popełnia katastrofalne błędy. Jeżeli sytuację na boisku ma ratować wprowadzenie drewnianego Burligi z ławki to wiedz, że coś się dzieje...

[24/42]
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.04.2021, 16:05
Co się stało z gegenpressingiem , bo w 1 połowie nasi stali jak ch*je na weselu ewentualnie snuli sie po boisku.Zmiana Burligi i od razu idzie akcja na gol na 2-0 z jego strony - kryminał. Jedynie iskierka nadziei przed następnym meczem jest taka ,że w 2 połowie stworzyli jakieś okazje.Nie wiem czy Kuba ma siły na dłuższy występ ,ale chce go zobaczyć z Savicem razem na boisku , to nasza cała ofensywa , bo dawanie Yeboaha na lewą flankę to pomyłka.
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 05.04.2021, 16:06
Podbeskidzie zlało nas naszą własną bronią. W kilku momentach było świetnie widać, jak zagęszczali, a nasi dostawali wtedy małpiego rozumu.

Do każdego można się w sumie przyczepić, ale mnie najbardziej irytował Savic. Za dużo kombinuje z piłką przy nodze i w efekcie jego zagrania są bezwartościowe. Choć może to Yeboah zasłużył na to wyróżnienie... Albo Sadlok...

Istnieje jeszcze szansa, że ktoś "przedobrzył" z treningami, bo czasem wyglądało to tak, jakby chcieli i nogi odmawiały im posłuszeństwa.

Oby Hyballa wyciągnął wnioski.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 05.04.2021, 16:08
Jestem zwolennikiem Hyballi, ale po tym meczu powinien się gęsto tłumaczyć przed Zarządem. Dzisiaj w drużynie naprawdę nic nie działało. W obronie padaka, w ofensywie dramat i absolutna bezradność.

Odległości między zawodnikami od samego początku takie, że o zespołowym budowaniu akcji nie mogło być mowy. A co gorsza, kolejni zawodnicy indywidualnie wypadają z tygodnia na tydzień coraz gorzej.

Mieliśmy dwa tygodnie, aby przygotować się do meczu z najgorszym zespołem w lidze. Meczu, po którym powinniśmy spokojnie wspinać się w tabeli. I nie wiem, co robiliśmy przez ten czas na treningach, ale dynamiki dzisiaj nie było, schematów w rozegraniu też co kot naplakal.

Ironia losu to fakt, że gegenpressing od momentu wypuszczenia tematycznych koszulek, to też już historia.

Trener miał do dyspozycji wracających po kontuzjach zawodników i nic to nie dało. Żeby dopełnić czary goryczy, mimo pięciu zmian, żaden z wchodzących na boisko zawodników nie wniósł też wyraźnego polotu i nie wpłynął na zmianę oblicza meczu.

Z mojej strony ogromny minus po stronie trenera. Ten mecz to policzek dla kibica, bo Podbeskidzie robiło z nami dosłownie, co chciało. Dno i metr mułu.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 05.04.2021, 16:12
Spokojnie, z Rakowem zagramy na serio i na pewno coś ugramy.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 05.04.2021, 16:12
Pierwsza polowa to bylo jakies glebokie nieporozumienie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 05.04.2021, 16:33
Jest jedno proste wytłumaczenie tego co się stało. Wszyscy wiedza jakie...

Pierwsza bramka prezent to mało powiedziane... Druga bramka zanim zaczęła się druga połowa. Potem "walczyli" "starali się" ale się nie udało... Jakiż to znany scenariusz...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.04.2021, 16:40
Fatalny mecz Wisly. najgorszy pod wodza Hyballi.
Nie wiedzialem, ze brak Plewki bedzie tak widoczny
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 05.04.2021, 16:45
Frydrych od kiedy gra pollewego z Radakovicem w parze wyglada jak dziecko we mgle, co mecz to wielbłąd, masa niedokładności
Ewidentnie mu nie leży, jak grał z Adim czy Sadlokiem to był inny zawodnik
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 05.04.2021, 17:07
Z każdym można przegrać czy z liderem czy outsiderem, ale nie w takim stylu. Goście nie mają siły. I to po przerwie na reprezentację. Dramat.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 05.04.2021, 17:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Dość łatwe zwycięstwo Podbeskidzia. Będzie to najsłabszy mecz Wisły od czasu przyjścia Hyballi. Jedna z bramek to będzie Janicki po stałym fragmencie.
Pan Ekspert. Tylko Niepsuj zamiast Janickiego.

Jak dla mnie wyglądało to na grę przeciwko trenerowi. Niestety, wracamy do ligowego piekiełka...
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 05.04.2021, 18:07
Pan Ekspert. Tylko Niepsuj zamiast Janickiego.

Jak dla mnie wyglądało to na grę przeciwko trenerowi. Niestety, wracamy do ligowego piekiełka...
Nie wierze w to, ze Błaszczykowski siedząc w szatni - widząc, jak to wyglada od środa nie wiedzialby o tym. Z reszta nie rozumiem tego po co by mieli tak robić ? Bardziej aby sąsiadka spadła.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 05.04.2021, 18:20
Błędy w obronie to był kryminał. Wedle mnie to :
1)myśleli ze wygrają stojąc jak widły w gnoju
2)Nie są stworzeni do ciężkiej pracy za marne grosze
3)Albo grają u buka
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 05.04.2021, 18:25

O dziwo u mnie też zapaliła się taka lampka. Gdyby tylko komuś przyszło do głowy sabotowanie, to mam nadzieję, że ktoś w klubie szybko się z tym rozprawi.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
alexx6
Member

Od: 02.2012

Stary 05.04.2021, 18:27
Z taką grą to sąsiadkach nam w.......i
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 05.04.2021, 18:57
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Z taką grą to sąsiadkach nam w.......i
Somsiatka” gra jeszcze większa pyte niż My
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 05.04.2021, 18:57
Jestem ciekaw, kto weźmie odpowiedzialność za transfery tych przebierańców? Figurant Dawid, może Kuba? A może brylujący na Twitterze duet? A może nasz Jurgen Klopp?
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 05.04.2021, 19:13
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jest jedno proste wytłumaczenie tego co się stało. Wszyscy wiedza jakie...

Pierwsza bramka prezent to mało powiedziane... Druga bramka zanim zaczęła się druga połowa. Potem "walczyli" "starali się" ale się nie udało... Jakiż to znany scenariusz...

Jak wszyscy wiedzą to pochwal się proszę - jakie ?

Bo wytłumaczenia standardowego przez X lat, że im nie płacą i dlatego taka gra to już nie mamy niestety
Drugiego, czyli grania przeciwko trenerowi też raczej nie biorę pod uwagę. Poszedł już jasny komunikat od klubu - że kto nie pasuje to out, nie trener.

Podkładania się PBB też.

Tak zajebani po treningach są ?

Zmianiając temat- co do ch.uja pana się dzieje z Yeboah ? Rozumiem, gdyby go Coco wciągnęło, ale kluby zamknięte
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 05.04.2021 o godz. 19:26.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 05.04.2021, 19:21
To co grają u buka ?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 05.04.2021, 19:22
Jak dla mnie wyglądało to na grę przeciwko trenerowi.
Jak dla mnie raczej na grę "nie chce mi się za bardzo męczyć w tym meczu, gramy z ostatnią drużyną i to z Janickim na obronie, samo się wygra, w sumie to remis też wystarczy", gdyby grali przeciwko trenerowi, pewnie odpuściliby i ostatnie 30 minut, a wtedy jednak zaczęli się starać.

Jakby dotarło do nich, że właśnie skomplikowali sobie życie na ostatnie kolejki, a za chwilę mogą stracić i przewagę bezpośrednich meczów. Dobrze że chociaż to obronili...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 05.04.2021, 19:26
Jakie granie przeciwko trenerowi ,na glowe ktos upadl czy cos.
to niepojete zeby cos takiego byc moglo.

ja celuje bardziej w rozprezenie,ot jedziemy do ostatniego zespolu ,aa to bedzie spacerek,w najgorszym razie bedzie remis.
a ze spacerek okazal sie laniem to maja nauczke.bielsko za szybko strzelilo gola ....
my jak jedziemy gdzies jako faworyt to zwykle z tego nic nie ma.
osobna kwestia to to ze po takim meczu-ostra zjebka dla kazdego,trenera tez.a to co odpierdala Yeboah od dluzszego juz czasu to komedia pomylek.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 05.04.2021 o godz. 19:34.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 05.04.2021, 19:38
Wiadomo, mieli myslenie, że to tylko ostatni zespół, który ma 18 pkt w tabeli, a przecież kolejkę wczesniej na spokojnie ojebali u siebie przedostatni zespoł, który miał 19 pkt haha

Nauczcie się żeby przestać szukac usprawiedliwień dla tych ciamajd, jedyne czego musza sie nauczyć i robić, to zapierdalać. Nie żadne pressingi, ticitaci, po prostu mają zapierdalać skoro im brakuje umiejetności. A jak będa zapierdalać to na pewno nigdy się nie powtórzy taki mecz jak dzisiaj pierwsza połowa z PBB.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 05.04.2021, 19:49
Ale macie rozkiminy hahah, że siadają kondycyjnie, że graja przeciwko trenerowi hahaha. Śmiechu warte.

Zwyczajnie wyszliśmy na stojąco myśląc, że bielsko się przed nimi położy. Nasi są już na wakacjach. Druga połowa poszedł szybki gong, ale potem mocno się starali. Starali się bić głową w mur. Słabe wrzutki, mało strzałów, zwyczajnie nas zjedli w tym meczu bo im bardziej zależało (mają nóż na gardle).
Naciskaliśmy w drugiej połowie bo było zaangażowanie. Pomijam, że bielsko się broniło bo miało 2:0, ale tak to powinno wyglądać od początku.
W meczu z czołówką będzie lepiej bo i piłkarzy nie trzeba bedzię specjalnie motywować.
Trzeba dograć sezon i wymienić paru grajków bo skrzydła słabiutkie.

Przez to, że przeszli obok pierwszej połowy znowu musimy się martwić o utrzymanie. Mogli zamknąć sezon a teraz niech zapierdzielają.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.04.2021, 20:17
na weszlo.com tytul, ze Wisla zeskronkowiala. Cos w tym jest. Rownamy powoli w dol

https://weszlo.com/2021/04/05/podbes...krakow-relacja
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 05.04.2021, 20:37
Ehhhh aż strach czytać, bo mecz w tv był, ale niebardzo oglądałem (dwa razy jak wyszedłem na szluga to straciliśmy bramke ), coś tam okiem popatrzyłem, ale nic konkretnego z meczu nie wyniosłem. Pare razy jak patrzyłem to widziałem, że coś tam walimy głową w mór... Widziałem KARNEGO na Frydrychu, wiadomo, że to by nic nie dało no ale cóż... warto zwrócić uwagę na to, że znów wyrolowali nas z prawie pewnej bramki, tak ewidentnego karnego dawno nie widziałem :/

Jak grał Kuba ? Za co zszedł Mawutor ? Znów bramki stracone jak za późnego Stolarczyka i Skowronka, czyli bilard i parodia.

Jak wyglądałby gra obronna z Adim na środku ?

Generalnie żal w uj, że tak Święta kończymy :/ Pejsy wygląda na to, że sie odbudują po ostatniej wygranej, a my popadniemy w marazm ... oby nie. Niepsuj kręcił nami, straszne i absurdalne zarazem.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 05.04.2021 o godz. 21:05.

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 05.04.2021, 21:02
mnie ta porazka bardziej boli niż 07 na Legii. Niepsuj i Janicki zagrali dziś jak wirtuozi
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.04.2021, 21:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jakie granie przeciwko trenerowi ,na glowe ktos upadl czy cos.
to niepojete zeby cos takiego byc moglo.

ja celuje bardziej w rozprezenie,ot jedziemy do ostatniego zespolu ,aa to bedzie spacerek,w najgorszym razie bedzie remis.
a ze spacerek okazal sie laniem to maja nauczke.bielsko za szybko strzelilo gola ....
my jak jedziemy gdzies jako faworyt to zwykle z tego nic nie ma.
osobna kwestia to to ze po takim meczu-ostra zjebka dla kazdego,trenera tez.a to co odpierdala Yeboah od dluzszego juz czasu to komedia pomylek.
Rozprężona do ostatniego zespołu w tabeli to ma powód jechać Legia, Pogoń a nie 11 drużyna w tabeli. Zresztą my w ostatnich sezonach nie mamy prawa jechać odprężeni gdziekolwiek, ponieważ sami jesteśmy regularnym bywalcem dolnej części tabeli.
Wychodzi 8 obcokrajowców w składzie i ogrywa nas 16 Podbeskidzie z Janickim i Niepsujem, smutny obraz.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.04.2021, 22:34
Dziwię się że ktoś się dziwi że tak to wyglądało. Przecież my zagraliśmy na wiosnę 2 dobre mecze z Piastem i Jaga, gegenpressing się skończył zanim się zaczął, a potem równia pochyla. Coś tam wygraliśmy po drodze fartem i pół forum próbowało sobie wmawiać że wszystko jest pod kontrolą.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 05.04.2021, 22:45
Mecz ewidentnie sprzedany lub odpuszczony (jak kto woli). Załatwiać po tamtej stronie miał kto.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 06.04.2021 o godz. 08:37.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów