The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.03.2021, 19:12
[QUOTE=Taki Saief i Paixao nakrywają czapką tych naszych speców. Lechia miała dziś 3 setki, my ani jednej. To jest różnica.[/QUOTE]

a koncertowe spartolenie przez Savicia nie setki a tysiączki? cała bramka do dyspozycji a on wali w bramkarza.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 13.03.2021, 19:20
Savić to taki Zieliński. niby coś w sobie ma a gówno z tego jest...
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 13.03.2021, 19:22
Spalonego przy bramce nr 2 nie bylo. W tej sytuacji bierze sie skad zawodnik startuje. Byl na wlasnej polowie. Chyj z ta bramka. Remis bylby sprawiedliwy. O wyniku przesadzil fart rudzielca, ktory juz ze stala powinien zbierac zeby. Od 2 lat to powtarzam i trzymam sie tego dalej. Lechia personalnie swietna druzyna ekstraklasowa ale jak chca cos osiagnac to zmiana trenera musi byc bo stokowiec gra nudny destrukcyjny rudy farciarski futbol

Od wielu meczow dupe mu ratuje kuciak i paixao
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 13.03.2021, 19:26
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Spalonego przy bramce nr 2 nie bylo. W tej sytuacji bierze sie skad zawodnik startuje. Byl na wlasnej polowie.
Też tak myślałem ale sprawdziłem na stronie PZPNu :

1. Pozycja spalona
Przebywanie na pozycji spalonej nie jest przewinieniem samym
w sobie.
Zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli:
• jakakolwiek część głowy, ciała czy nóg znajduje się na połowie przeciwnika
(wyłączając linię środkową)
i

• jakakolwiek część głowy, ciała lub nóg jest bliżej linii bramkowej drużyny
przeciwnej niż zarówno piłka, jak
i przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 13.03.2021, 19:34
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Też tak myślałem ale sprawdziłem na stronie PZPNu :

1. Pozycja spalona
Przebywanie na pozycji spalonej nie jest przewinieniem samym
w sobie.
Zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli:
 jakakolwiek część głowy, ciała czy nóg znajduje się na połowie przeciwnika
(wyłączając linię środkową)
i

 jakakolwiek część głowy, ciała lub nóg jest bliżej linii bramkowej drużyny
przeciwnej niż zarówno piłka, jak
i przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej.
No i
A wystawała poza linie
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 13.03.2021, 19:43
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Na czym opierasz przekonanie, że to był dobry mecz Savica?
Przecież ten gość to drugi Wojtkowski. Zrobi parę kółeczek na środku boiska, jakąś sztuczkę, poholuje piłę a na koniec poda w krzaki.
On nie ma żadnych podań w pole karne, żadnych dobrych dośrodkowań, dryblingów, strzały to jakieś farfocle wprost w bramkarza. Dla mnie ten facet to dramat.

Plewka, Mawutor, Sadlok, Burliga, Medved - oni pobiegają, powalczą, ale jedyny atak w ich wykonaniu to dzida do przodu. Jeśli się okazuje, że jedyny zawodnik, który umie coś zrobić z piłą to Yeboah, który akurat jest bez formy, to nie ma co myśleć o wygraniu z Lechią.

Taki Saief i Paixao nakrywają czapką tych naszych speców. Lechia miała dziś 3 setki, my ani jednej. To jest różnica.
Był jedyny w przodzie, który potrafił przytrzymać piłkę, razem z Silvą ładnie grali na lewej stronie, podał do Medveda na 5 metr patelnię tylko tamten zamiast dołożyć nogę to urwał się jak ten z górnika tydzien temu. Miał dwie okazje jednej nie trafił drugą walnął w środek. Gdyby zamiast Medveda grał u nas Flavio to Savic miałby pewnie ze 3 asysty. Bo ile razy wychodził skrzydłem w środku nikt nie potrafił się urwać obrońcom i wrzutki tak jego jak Silvy nie stwarzały żadnego zagrożenia. Nie twierdzę ze zagrał wybitnie, ale w porównaniu do Yeboacha to błyszczał.

Możesz powiedzieć o jakich trzech setkach piszesz? Bo ja pamiętam główkę, kontrę po kretyńskiej stracie Yeboacha którą ostatecznie uratował i tyle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.03.2021, 19:46
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Możesz powiedzieć o jakich trzech setkach piszesz? Bo ja pamiętam główkę, kontrę po kretyńskiej stracie Yeboacha którą ostatecznie uratował i tyle.
Po strzale Flavio piłka odbiła się od naszego obrońcy i spadła pod nogi Zwolińskiego, który był sam na sam z Lisem.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 13.03.2021, 19:49
Savic zawodzi ale w takim razie co powiedzieć o Yeboahu? Dzisiaj JCS był od niego lepszy...
Na Stal rozważyłbym skrzydła JCS-Starzyński a YY jako zmiennik, bo to jest kolejny fatalny jego mecz.
Dla Savica jedyną alternatywą jest Chuca ale temu panu już dziękujemy.
Medved to ogór jakich mało a tak się martwiliśmy że klauzuli wykupu nie ma...
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 13.03.2021, 19:57
Byc moze dobrze ze spadl kubel zimnej wody dzisiaj bo czeka nas najtrudniejszy mecz w sezonie ze stala. Co chlopy stwarzaja sytuacji i walcza to musimy byc naprawde 1906% skupieni by dac rade. Mam nadzieje ze idealny czas zeby troche grac odwazniej atakowac wieloma zqwodnikami jak na poczatku rundy. Wrocic do starego systemu.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 13.03.2021, 19:59
Mecz nie był zły chłopaki zasuwali do końca ale brakuje jakości i tyle .
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 13.03.2021, 20:04
Obawiam się, że jeśli w lecie nie będzie wzmocnień i to znacznych, to Hyballa długo tu miejsca nie zagrzeje.
Szybko zapał przejdzie.
Jakości u piłkarzy niewiele, skuteczności żadnej.

Yeboah, Savic, Bury, Medved - beznadziejni.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 13.03.2021, 20:05
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Byc moze dobrze ze spadl kubel zimnej wody dzisiaj bo czeka nas najtrudniejszy mecz w sezonie ze stala. Co chlopy stwarzaja sytuacji i walcza to musimy byc naprawde 1906% skupieni by dac rade. Mam nadzieje ze idealny czas zeby troche grac odwazniej atakowac wieloma zqwodnikami jak na poczatku rundy. Wrocic do starego systemu.
Stal wyjdzie napakowana jak kabanos. Będą gryźć i kopać a zapewne sędzia im na to pozwoli.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 13.03.2021, 20:06
Mecz na remis, który ustawił sędzia karnym. Być może jest taki absurdalny przepis, że piłka lecąca w światło bramki nie może być nawet przypadkowo dotknięta ręką, ale intencji Mawutora było tu 0%. Ja bym tego nie gwizdnął. Skąd za to żółta kartka? Ją się przyznaje z automatu w takiej sytuacji? Dla mnie cała ta akcja i reakcja, która miała kluczowy wpływ na losy meczu jest nielogiczna. Apropos żółtych kartek, to ja nie miałem pretensji o brak drugiej żółtej dla naszego Socio Pietrzaka, ale wobec żółtej kartki chwile później dla Silvy za to samo to mi się przypomina pseudosędzia z meczu z Piastem.
Generalnie urosła liczba niewymuszonych błędów skrajnych pomocników i obrońców. Całą czwórka ma dziś za uszami, a i tak powinni byli strzelić gola nawet z tego co nie zepsuli. Medved ma w sobie jakiś potencjał, ale na ten moment nie da się na nim oprzeć ofensywy grając jednym środkowym napastnikiem. Ja bym spróbował nawet Jean Carlos Silvę na 9 po przerwie. Super mecz Plewki, ale ja wolę środek z Żukowem niż z Mawutorem, bo ten pierwszy więcej daje w akcjach ofensywnych. Generalnie naszą największą bolączką jest arcykrótka ławka rezerwowych, brak kreatywnego środkowego pomocnika i napastnika kilera. Mam nadzieję, że oprócz Felicio będzie wracać Szot i Żukow, ale przede wszystkim potrzebujemy dobrej formy Yeboaha i Savicia. Dziś brakowało nam skuteczności, ale to samo mogłaby powiedzieć Lechia, gdyby nie zonk z karnym. Bramka na 2-0 była podwórkowa. Podobała mi się gra Zwolińskiego w Lechii. Objeżdżał naszych jak chciał. W najbliższych meczach potrzebujemy kompletu punktów żeby zamknąć temat utrzymania.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.03.2021, 20:07
Nasz problem to jest brak jakości piłkarskiej. Nie mamy zawodników, którzy zbudują akcję z kilku podań, dlatego taki Lech, Lechia, Zagłębie czy Raków to są dla nas ekipy poza zasięgiem.

Ze Stalą damy radę, bo to jeszcze większe drewniaki od nas.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.03.2021, 20:30
Widzę, że dla jednych Savic najlepszy na boisku, a dla innych najgorszy szrot Na początku jak grał na skrzydle to mówiłem żeby go do środka dać, ale teraz... chyba jednak bym go wrzucił z powrotem na skrzydło. Środek Muwator, Plewka, Żukov.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 13.03.2021, 20:30
[qutoe="Szneka"]Na podsumowanie, ktoś kto zatrudniał Klemenza Janickiego i Chucę powinien albo odejść z klubu albo biczować się po stokroć. Radaković Frydrych i Mawutor pokazali że za podobne pieniądze można mieć naprawdę fajnych graczy.
Chuca z tego co mówili to pomysł Obidzińskiego, co do pozostałych to żeby się nie okazało, że za jednymi i drugimi stoi ta sama osoba. [/quote]

Co do ręki to tu jest wyjaśnienie:

https://youtu.be/3_4fPmNr_BM?t=26

Niby obrys ciała jest powiększony, ale też jest bardzo bliska odległość (choć zależy co to znaczy ,,bardzo bliska").
Ostatnio edytowane przez R33 : 13.03.2021 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 13.03.2021, 20:36
R33 napisał(a):Wyświetl post
Chuca z tego co mówili to pomysł Obidzińskiego, co do pozostałych to żeby się nie okazało, że za jednymi i drugimi stoi ta sama osoba.
Nie ma reguły z Hiszpanami. Carlitos, Imaz, Llonch biegali po trzecioligowych boiskach a Ivan Perez i Chuca liznęli Primera Division. Chuca CV miał niezłe, był za friko, młody, można było zaryzykować. Ja uważam, że on do tiki-taki pasuje, więc cała ta liga mu nie leży.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 13.03.2021, 20:43
Co do Chuci pamiętam też, że Tomasz Ćwiąkała bardzo zachwalał go na TT po transferze.

PS: Z żadnym piłkarzem nie ma reguły.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.03.2021, 21:05
Przez cały mecz byliśmy wyraźnie lepsi.
Stwarzaliśmy więcej zagrożenia, większe było posiadanie piłki, więcej podań, więcej biegania, więcej strzałów.

Kolejny raz "błąd" sędziowski:
- Pietrzak powinien był dostać drugą żółtą kartkę (za taki sam faul kartkę otrzymał siedem minut później Silva)
- sędzia pewnie się wybroni, ale karnego za taką rękę mógłby sobie odpuścić i nikt nie miałby do niego pretensji.

- gdyby od 26 minuty nie było Pietrzaka, gra mogłaby ułożyć się zupełnie inaczej
- gdyby sędzia zachował się racjonalniej, nie byłoby karnego

Remis był w takich warunkach tym, co Lechia mogła osiągnąć najwyżej.

Nie ma sensu rozpatrywanie drugiego gola - padł, kiedy próbowaliśmy rozpaczliwie wyrównać wypaczony stan meczu.

No i kilka rozczarowań tego meczu:
Od tyłu:
- Burliga - cenię go, harował jak wół, ale nie dawał rady, kilka razy widać było, że głowę zostawił w szatni.
- Sadlok - wrócił stary Maciek - 90% jak nie więcej SFG zmarnowanych. W dodatku przez całą pierwszą połowę Zwoliński robił z niego wiatraka.

-Yeboah - facet zupełnie przygasł, kilka razy fajnie się zabierał z piłką, ale dostał te kilka razy po kościach i mu przeszło.
- Savić - facet ma coś w sobie, umiejętność kreowania sytuacji, fajne prowadzenie piłki. Brak mu jednak błysku dla ostatniego podania, strzału, wykończenia sytuacji.
- Silva - potrafi biegać, potrafi utrzymać się przy piłce, ale to wszystko bez koniecznej dynamiki, przyśpieszenia, lecz na zasadzie: rozpędzę się to trudno mnie zatrzymać, sam też nie potrafię być zwrotny i zaskakujący. Najlepszy dziś w statach, ale bez kropki nad i.
- Medved - hmmm... nie wiem, czemu Hyballa pozwolił mu po 20 minutach na zejście do szatni?

Dużo pracy przed Hyballą.
I przed zarządem w nowym okienku.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 13.03.2021, 23:31
Jak na mój gust uczciwy byłby remis ale skończyło się porażką. Cóż taka jest piłka. Wielka szkoda tej porażki... tym bardziej, że graliśmy całkiem fajnie... ewidentnie brakowało nam bramek, choć Savic miał swoje okazje...

Według mnie nasi piłkarze pewnego poziomu nie przeskoczą i nie przypadkowo co roku jesteśmy zamieszani walkę o utrzymanie.

Przy czym mecze za Hyballi ogląda się z przyjemnością a statystyki pomeczowe wyglądają jak na profesjonalistów.

Przy Yeboahu należy docenić fenomenalną interwencje w obronie.
A przy Saviciu... cóż nie mamy nikogo lepszego. Widać, że ma umiejętności, ma to coś ale nie ma liczb...
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member

Stary 14.03.2021, 07:15
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie dwa mecze nienajlepsze. Więc zgodnie z logiką - "kiedy wydaje się, że nie może być już gorzej..." - porażka 0:2 :(
Niby człowiek przeczuwał, ale tak dobrej gry z naszej strony się nie spodziewałem. Dużo lepij niż z Płockiem czy Zabrzem, ale brakło szczęścia i umiejętności.

Yaw ewidentny zjazd na wiosnę, Carlos z meczu na mecz coraz lepiej. Mawutor więcej piłek w poprzek niż do przodu, ale co miał czyścić to czyścił. Są powody do optymizmu przed kolejnymi meczami.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 14.03.2021, 07:17
Ja bym się skupił na grze naszych "ofensywnych" zawodników to jakie mają statystyki w tym sezonie w żadnym razie nie uprawnia nas do myślenia o czymś więcej niż o walce o utrzymanie. Niestety żaden trener jakby się nie nazywał że szrotu nie zrobi maszyny do wygrywania. Sprowadzamy zawodników do niczego co jeden to lepszy leszcz co np robi Medved w Wiśle i na jakiej podstawie tu trafił on ma problem nawet z prawidłowym bieganiem po boisku.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.03.2021, 07:35
Sędzia wypaczył wynik meczu swoimi stronniczymi decyzjami i brakiem konsekwencji.

Pietrzak powinien wylecieć z drugą żółtą. Sędzia zdecydował się być pobłażliwy.
Ręka Muwatora ewidentnie nabita. Mógł też zachować się pobłażliwie, bo sytuacja była naciągana. Pewnie większość sędziów by tego nie gwizdnęła.
Ostatni gol ze spalonego, czemu tego VAR nie wychwycił?

Mecz na remis ze wskazaniem na nas, co odzwierciedlają statystyki expected goals (Lechii trzeba by uciąć te 0,7 za karnego z czapy).

Indywidualnie :
Yeboah - koszmarna pierwsza połowa. Druga minimalnie lepiej ale dalej słabiutko.
Jean Carlos - świetna pierwsza połowa, a w zasadzie 30 minut. Później niestety już zgasł. Nie jestem jakimś jego wielkim fanem, ale dziwnie się składa, że mecze, które wyglądają lepiej optycznie nam się zdarzają, gdy wychodzi w pierwszym składzie.
Obrona - w obronie bez zarzutu, więc wyróżnię tylko Sadloka za jego nieefektywne SFG. No ile można. Kolejny trener nabiera się na jego świetnie ułożoną nogę na treningu. Co z tego skoro w meczach z reguły jest chała. Powinien je sobie odpuścić.
Mawutor - dobrze się ustawia i czyści, pechowa ręka. Niestety widać, że przyszedł z ligi, która gra wolniej piłką. Miał parę groźnych strat ala Basha. Mogą być z niego ludzie jak się przyzwyczai do dynamiki gry w ESA.
Plewka - bardzo dobry mecz w przeciwieństwie do poprzedniego dawał też coś z przodu.
Savic - powinien kończyć minimum z golem. Bardzo aktywny ale w kluczowych momentach albo pudłował albo dawał się wyprzedzić.

Medved - taka gorsza wersja FBF, podobne zalety, podobne wady. Bardziej of FBF kołkowaty, widać ewidentny brak pewności siebie i ogrania. Jak na młodzieżowca jest OK. Jak na podstawowego napastnika jest zdecydowanie za słaby.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.03.2021 o godz. 07:37.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 14.03.2021, 10:41
Druga bramka jednak ze spalonego (co niczego by nie zmienilo). Ale i tak dziwne ze w dobie VARu taki blad

https://sport.interia.pl/raporty/rap...10,nId,5106371
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 14.03.2021, 10:44
porazka wliczona, trudno, teraz dwa mecze z outsiderami i musi byc 6 punktow, nie bedzie zadnego wytlumaczenia
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 14.03.2021, 10:53
Kac napisał(a):Wyświetl post
porazka wliczona, trudno, teraz dwa mecze z outsiderami i musi byc 6 punktow, nie bedzie zadnego wytlumaczenia
Grając Medvedem i Burligą ze Stalą i Podbeskidziem będzie mega ciężko. Obie drużyny mega zmotywowane będą. Sadloka trzeba odsunąć od SFG
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.03.2021, 12:13
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Kuvelijcie, Savicie i inne Szroticie należy pożegnać po sezonie.

Jeśli środek tabeli to nasz sufit (a tak jest) to chociaż niech grają Polacy.

Nie ma tu zbyt wiele do pisania. Lechia nas wyjaśniła, kadrowo nie mamy do nich podejścia, nie te umiejętności, technika, skuteczność. Trzeba się skupić na dograniu sezonu, wygraniu ze Podbeskidziem, Stalą.

Chciałbym żeby więcej grał Starzyński - na maksa wykorzystać ten czas kiedy nie grozi nam już spadek a o nic nie gramy.
Ten Kuveljic to tak do rymu czy coś wczoraj zawalił?

My nie grany o nic? Poprawcie mnie, ale my gramy o przeżycie. O przeżycie finansowe a co za tym idzie aby kogokolwiek sensownego kupić latem. Jak będziemy mieć 14 czy 15 miejsce to wybijcie sobie z głowy transfery lepsze niż te które dokonaliśmy zima.

Mecz z Lechią mi się sportowo podobał, inna sprawa że Hyballa się naprawdę zwinie jak mu nie dostarczymy piłkarzy którzy potrafią prosto kopnąć piłkę.

Silva wczoraj okradziony z 2-3 asyst przez Savicia. Chłop to Wojtkowski II, a wg mnie nawet gorszy, bo ten pierwszy chociaż notował jeszcze liczby.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 14.03.2021, 12:18
Widzę, że co do Savica zdania ekspertów są podzielone.

Ja raczej jestem zdania, że Ci co piszą o pozbyciu się z klubu jedynego gracza tworzącego grę muszą być po prostu upośledzeni. A Silva dobrze wyglądał dzięki Savicowi, który go napędzał podaniami a nie odwrotnie.

Mecz przegrany przez brak napastnika, teraz widać co znaczy Forbes w tej chwili z przodu, który cały czas jest pod grą. Medved pałętał się po boisku bez ładu i składu, chłop raczej jest na obecny moment totalnym beztalenciem, to już Bequiraj do ilu sytuacji dochodził...
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 14.03.2021, 12:27
Panowie, ma ktoś może dostęp do nagrania tego meczu?
Interesuje mnie kilka fragmentów.
Drugi faul Pietrzaka nie ukarany kartką.
Faul Silvy kartką ukarany.
Faul przy lini bocznej na Mawutorze w drugiej połowie kartką nie ukarany.
"Ręka" Frydrycha kartką ukarana.
Puszczony faul na Saviciu przy lewej lini bocznej wraz z uderzeniem Medveda w głowę parę sekund później po czym sędzia przerwał grę i dał piłkę Lechii!
Przywilej korzyści po faulu na Plewce z lewej strony (przy czym piłkę po podaniu przejęła Lechia)
"Spalony" przy drugiej bramce.

Są to błędy które tak na szybko pamiętam. Jednak jest ich tak dużo i jednostronne, że moim zdaniem mecz został przekręcony przez sędziego.
Nie ma szans wygrać meczu dwóch drużyn na podobnym poziomie gdy sędzie w środku pola nie pozwala jednej drużynie grać w piłkę
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 14.03.2021, 14:07
Hermond

https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=885
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź