The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.10.2020, 21:54
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Pojmij jedna rzecz. Fakt, ze skowronka uwazam za zero trenerskie nie oznacza, ze chce zeby Wisla przegrywala. Po prostu widze to, czego ty dostrzegac nie potrafisz. I nie jestem nadmiernym optymista wiedzac kto ustawia druzyne. Paradoksalnie najlepsze wybory byly wtedy kiedy nie mial zadnego wyboru

Ale to trzeb chciec takie proste rzeczy zrozumiec. Lubi potrafic zrozumiec...
Nie tłumacz się, już ci sie micha cieszy że Wisła może przegrać...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 26.10.2020, 22:21
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Pojmij jedna rzecz. Fakt, ze skowronka uwazam za zero trenerskie nie oznacza, ze chce zeby Wisla przegrywala. Po prostu widze to, czego ty dostrzegac nie potrafisz. I nie jestem nadmiernym optymista wiedzac kto ustawia druzyne. Paradoksalnie najlepsze wybory byly wtedy kiedy nie mial zadnego wyboru

Ale to trzeb chciec takie proste rzeczy zrozumiec. Lubi potrafic zrozumiec...
Nazwisko byś chociaż napisał poprawnie gałganie bo to że go nie szanujesz jako trenera nie znaczy,że możesz zachowywać się jak buc..
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 26.10.2020, 23:19
Głęboko łudziłem się, że remis w Zabrzu to jakiś tam zalążek pracy Skowronka, który być może miał przyjść z lekkim opóźnieniem. Po kolejnych dwóch meczach dalej łudzę się, że będzie dobrze i mam nadzieję, że w środę nie bedę musiał zmieszać z błotem Ogryzka :], choć wydaje mi się, że to kwestia niedalekiej przyszłości, coś wręcz nieuniknionego. Mam również nadzieję, że moje przypuszczenia nie spełnią się i przestaniemy kopać się po czole.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.10.2020, 12:19
Scenariusz na najbliższe tygodnie:
Wisła - Lechia 2-1 - bramka w doliczonym czasie gry po wyrównanym meczu decyduje o wygranej Wisły, Wisła nie zasłużyła na zwycięstwo
Raków - Wisła 0-1 Wisła wygrywa po golu samobójczym, lider dzisiaj marnował sytuację, Wisła nie zasłużyła na wygrana

I ciągle będzie tu kilku "kibiców" którzy będą tylko narzekać na grę, trenera i tak w ogóle piłkarze i kibice też są do wymiany.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 27.10.2020, 12:55
Widzisz uważasz że wynik jest kluczowy, zdaniem niektórych nie jest. Kluczowe jest żeby budować zespół chcący i potrafiący grać w piłkę. To jest zadanie trenera, który jest już u nas prawie rok. Więc nie ma się co dziwić że efekty jego pracy powinny być widoczne. W grze, której wyniki są pochodną ale nie wyznacznikiem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 27.10.2020, 13:29
ale serio uwazasz ze jak zespol zwalnia przy 6:0 to jest zespołem "nie chcacym i nie potrafiacym" grac qw pilke ?
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 27.10.2020, 14:09
Jakis problem jest Arku. W koncu mamy 5 zmian, prawie polowe skladu mozna wymienic. Czyli Ci ktorzy wchodza nie chca sie pokazac? Wola przeczlapac byle do konca?

W Ajaxie maja inne podejscie. Jest okazja to cisniemy do ostatniej minuty. Strzelaja 7 czy 8 bramke i sami biora pilke na srodek boiska zeby szybciej zaczac.
Czaisz roznice?
Potem mamy mecz z Podbeskidziem i pierwsze 30 minut nie istniejemy. Bo rywal biega, rywal presuje, atakuje. Jasne, taka taktyka z druzyna ktora miala 18 straconych bramek.

Nikt nie spada w zasadzie, bo spadnie ktos z trojki beniaminkow. Jest okazja budowac zespol, a my z podbeskidziem kopiemy sie po czole i strzelamy szczesliwe bramki. I podnieta. Mnie to nie podnieca.

Najblizsze dwa meczee dadza odpowiedz gdzie jest Wisla parodysty. Wygramy oba spotkania i pokazemy styl (jakikolwiek, ale niech bedzie!) - chetnie odszczekam. Ale jak patrze na to wszystko to beda dwa razy becki i placz ze skowronek out.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.10.2020, 19:28
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ale serio uwazasz ze jak zespol zwalnia przy 6:0 to jest zespołem "nie chcacym i nie potrafiacym" grac qw pilke ?
Wszystko zależy od tego co rozumiesz przez "zwalnia". Bo ja ostatnich 30 minut w Mielcu za nic zwolnieniem bym nie nazwał. To było czekanie na końcowy gwizdek. W wielu meczach takie coś się zdarza, ale pierwszy raz widziałem żeby trwało 1/3 meczu. Drużyna która potrafi coś takiego odstawić, ma poważny problem zasadniczej natury, a za to odpowiada trener.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.10.2020, 19:54
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wszystko zależy od tego co rozumiesz przez "zwalnia". Bo ja ostatnich 30 minut w Mielcu za nic zwolnieniem bym nie nazwał. To było czekanie na końcowy gwizdek. W wielu meczach takie coś się zdarza, ale pierwszy raz widziałem żeby trwało 1/3 meczu. Drużyna która potrafi coś takiego odstawić, ma poważny problem zasadniczej natury, a za to odpowiada trener.
A ile spotkań chociażby w naszej lidze widziałeś zeby po 60 minutach było 6:0?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.10.2020, 20:06
I co to zmienia, sugerujesz ze jakby było 6:0 po 20 minutach to należy przez pozostałe 70 minut czekać na gwizdek?
A dlaczego przy 6:0? Może już 2:0 wystarczy żeby się nie wysilać. A może 0:0 na trudnym terenie...

Tu nie ma znaczenia wynik tylko podejście do meczu. Albo się drużynie chce grać, jak to dawniej mówiono, dopóki piłka w grze, albo w którymś momencie sobie stwierdza, a... na dzisiaj wystarczy i zaczyna się plaża. Najgorsze jak taka drużyna ma za cel 12 miejsce "bo na więcej nas nie stać", a w lidze jakimś zbiegiem okoliczności zajmuje dajmy na to 8. Czy czasem wtedy nie poplażuje od początku meczu? Niestety takie nawyki ciężko potem zwalczyć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.10.2020, 22:37
Rozumiem że Wy swoich zakładach pracy, tudzież szkołach do ostatniej minuty nap******** robotę/wkuwacie wiedzę? Już to widzę. Szczególnie po ilości postów na forum przez cały dzień.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 28.10.2020, 06:30
Mecz to jest sprawdzian, test praca to jest na treningu. Skoro na teście można symulować to szkoda myśleć co się dzieje w pracy. Nie dziwota że siły nie ma.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 28.10.2020, 09:37
A na sprawdzianie liczy się wynik...Nikt nie da ci oceny za ładne pismo
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu