The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ypeeh
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.09.2020, 11:31
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Obidzinski i jego ego:
Według Pana Obidzinskiego, nie było w Polsce trenera na rynku, który dawałby większe szanse na utrzymanie niż Stolarczyk...

Oczywiście nie dowiemy się czy miał rację (wiem, że miało trio zatrudniając Skowronka), ale mnie rozwala sam fakt że Obi sobie coś takiego obliczył. Chciałbym zobaczyć te zapiski, bo to chyba ewenement na skalę światową...
Wiadomo było, że Obidziński do samego końca będzie trzymał stronę Stolara (a nawet i teraz). A powód ku temu jest prosty: przed startem sezonu przeforsował opcję "oszczędnościową", byle tylko finansowo odbić się mocniej od dna. Zagrał "va banque" licząc, że połapiemy punkty i będziemy nad kreską. Obiecał Stolarowi, że jak będzie bardzo słabo, to dostanie zawodników w zimie. A dalszą historię już znamy, Stolar nie doczekał. Gdzieś to pewnie w Obidzińskim nadal siedzi, zwyczajnie, po ludzku.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 28.09.2020, 11:35
Jagul.

4) Obi chce zniechecic potencjalnych zawodnikow do przyjscia do Krakowa
5) Obi chce zniechecic potencjalnych trenerow do przyjscia do Krakowa

Pomoglem?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 28.09.2020, 13:02
czaro napisał(a):Wyświetl post
Albo odwrotnie poprosił o życzliwy wywiad znajomych, bo chciał odpowiedzieć na zarzuty Błaszczykowskiego i Królewskiego, przedstawiając sytuację na swoją korzyść.
Nie no, bądźmy poważni - "życzliwy" w odniesieniu do tego wywiadu to eufemizm, bo przeprowadzający wywiad jedyne co robi, to potakuje równoważnikami zdań Obidzińskiemu i wyczytuje pytania z ustalonej listy.

Daleki jestem od spiskowych teorii dziejów, bo z tego quasi-wywiadu wynika nie jakiś mityczny spisek, tylko klasyczne dla Weszło wchodzenie do tyłka Leśnemu i jego przyjaciołom.

W sumie nawet w tym tekście Obidziński wyraźnie potwierdził, że odbywała się tam rozgrywka pomiędzy frakcją warszawską (której zasługi przy ratowaniu klubu są nie do przecenienia, żeby nie było wątpliwości) a frakcją Kuby. Pomijając już fakt, że moje zdanie na temat całokształtu działalności i umiejętności Obidzińskiego pozostaje niezmienne, to jest rzeczą oczywistą, że jako jedyny pozostały przedstawiciel frakcji warszawskiej prędzej czy później musiał wylecieć, bo niezgodność prezentowanych filozofii podejścia do klubu aż kłuje po oczach.

Generalnie, dopóki było pospolite ruszenie i praca "społeczna", różnica ta nie była aż tak widoczna. W ogóle błędem było pozostawienie Obidzińskiego po tym etapie, powinien odejść w glorii i chwały jednego ze zbawców klubu, jak reszta kolegów z Warszawy. Problem polega na tym, że nie mogę się oprzeć wrażeniu, że pozostając próbował sobie głównie "odrobić" to, co poświęcił za darmo. No ale wtedy już z automatu wylatuje z grona "społeczniaków" i poddaje się pełnej ocenie za profesjonalizm swoich działań. Zwłaszcza w kontrze do trio, które dalej "dokładało" do tego interesu.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 28.09.2020, 14:59
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie no, bądźmy poważni - "życzliwy" w odniesieniu do tego wywiadu to eufemizm, bo przeprowadzający wywiad jedyne co robi, to potakuje równoważnikami zdań Obidzińskiemu i wyczytuje pytania z ustalonej listy.

Daleki jestem od spiskowych teorii dziejów, bo z tego quasi-wywiadu wynika nie jakiś mityczny spisek, tylko klasyczne dla Weszło wchodzenie do tyłka Leśnemu i jego przyjaciołom.

W sumie nawet w tym tekście Obidziński wyraźnie potwierdził, że odbywała się tam rozgrywka pomiędzy frakcją warszawską (której zasługi przy ratowaniu klubu są nie do przecenienia, żeby nie było wątpliwości) a frakcją Kuby. Pomijając już fakt, że moje zdanie na temat całokształtu działalności i umiejętności Obidzińskiego pozostaje niezmienne, to jest rzeczą oczywistą, że jako jedyny pozostały przedstawiciel frakcji warszawskiej prędzej czy później musiał wylecieć, bo niezgodność prezentowanych filozofii podejścia do klubu aż kłuje po oczach.

Generalnie, dopóki było pospolite ruszenie i praca "społeczna", różnica ta nie była aż tak widoczna. W ogóle błędem było pozostawienie Obidzińskiego po tym etapie, powinien odejść w glorii i chwały jednego ze zbawców klubu, jak reszta kolegów z Warszawy. Problem polega na tym, że nie mogę się oprzeć wrażeniu, że pozostając próbował sobie głównie "odrobić" to, co poświęcił za darmo. No ale wtedy już z automatu wylatuje z grona "społeczniaków" i poddaje się pełnej ocenie za profesjonalizm swoich działań. Zwłaszcza w kontrze do trio, które dalej "dokładało" do tego interesu.

autoryzowany na 10tą stronę łącznie z pytaniami to widać na kilometr

biorąc pod uwagę że Weszło przecież było jednym z autorów ściągnięcia Obiego (via Leśny?) do Wisły , wiadomo że bedą bronić swojego
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 28.09.2020, 15:15
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież piszesz, że moment publikacji świadczy o wielkim spisku przeciw Wiśle.
Nie. Piszę, że moment publikacji jest precyzyjnie wybrany i szkodliwy dla klubu.

Dwa razy już napisałem (w tym raz w odpowiedzi do Ciebie), że nie chodzi o żaden wielki spisek tylko przemyślaną prowokację w walce o zasługi i chwałę. I już drugi raz sprowadzasz to co piszę do absurdu usiłując sugerować, że wierzę w spiski.
W związku z piwyższym oznaczam sobie Ciebie jako osobę niewartą czasu poświęcanego na pisanie posta.

Bez odbioru.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 28.09.2020, 15:19
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Kiedy by Obidziński nie udzielił tego wywiadu to i tak byłoby źle:
Nieprawda. Wystarczy aby go udzielił w rozsądnym czasie po pojawieniu się zarzutów.

Wtedy byłoby to zrozumiałe, oczywiste i trudne do skrytykowania.

A on nie tylko wtedy tego nie zrobił ale wręcz na Twitterze sugerował, że dla dobra sprawy pozostanie przy wstrzemięźliwych komentarzach. Mimo to po 7 tygodniach wyskoczył bez żadnych akcji drugiej strony.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 30.09.2020, 09:16
Co słychać u Kamila Wojtkowskiego?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 30.09.2020, 09:39
Wedle wskazań transfermarkt bez klubu, pewnie przebiera w ofertach klubów znajdujących się w pobliżu salonów piękności.

[24/42]
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 30.09.2020, 09:46
A nie ma go czasem w jakichś reality show? Love island albo coś?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.09.2020, 19:04
Zaraz pandemia zacznie torpedować rozrywki w kolejnych krajach i tacy piłkarze jak Wojtkowski nie znajdą zatrudnienia nigdzie.

Być może rezygnuje z profesjonalnego uprawiania tego sportu na rzecz mody i show biznesu. Tam widzę dla niego nisze.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 01.10.2020, 00:43
widac wlasnie jaki szrot mielismy i dalej mamy na skladzie w postaci takich pilkarzy...
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 01.10.2020, 13:34
Wojtkowski trenował z Wisłą Płock, ale ich chyba nie oczarował swoimi emiejetnosciami, bo kontraktu mu na razie nie zaoferowali...
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.10.2020, 20:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zaraz pandemia zacznie torpedować rozrywki w kolejnych krajach i tacy piłkarze jak Wojtkowski nie znajdą zatrudnienia nigdzie.

Być może rezygnuje z profesjonalnego uprawiania tego sportu na rzecz mody i show biznesu. Tam widzę dla niego nisze.
Pandemia to nie jest dobry czas na start biznesu w modzie i show biznesie. Ale myślę, że mimo młodego wieku swoje zarobił, przeczeka i wróci do piłki. Na pierwszą ligę playmaker co się zowie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 04.10.2020, 16:54
Kolejny gol Ondraska dla Pilzna
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 05.10.2020, 19:05
Nie wiem czy wiecie, ale nasz były bramkarz Julián Cuesta, którego wielu z tutaj piszących niedoceniało i wręcz porównywało negatywnie do Lisa czy Załuski poczyna sobie wymienicie w Salonikach....

Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 06.10.2020, 03:57
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy wiecie, ale nasz były bramkarz Julián Cuesta, którego wielu z tutaj piszących niedoceniało i wręcz porównywało negatywnie do Lisa czy Załuski poczyna sobie wymienicie w Salonikach....
Powiem, że wcale mnie to nie dziwi, bo gość ma warunki fizyczne i zagrał u nas kilka dobrych meczów, bardzo fajnie grał na przedpolu i generalnie miał potencjał, dobrze łapał piłkę. Był bardzo solidny. Szkoda, że u nas to nie wypaliło. On chyba miał problem z plecami przez pewien czas a później były cyrki z delfinami i odpływ Hiszpanów i zmiana naszej polityki transferowej. Miejmy nadzieję, że Lis się jeszcze wyrobi. On też ma całkiem dobre warunki fizyczne i powinien z tego częściej korzystać, odciążać trochę obrońców przy SFG i wychodzić na przedpole do głębszych dośrodkowań. Noi miejmy nadzieję, że z wiekiem będzie robił tylko mniej baboli, nie będzie wypluwał tylu piłek w polu karnym a częściej je łapał.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 06.10.2020, 12:14
Przecież na Cueste nikt nie narzekał. A na pewno nie tak jak na w/w bramkarzy. Nie było nas na niego stać tak jak i na Veleza czy Lloncha i tyle.
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 15.10.2020, 14:45
http://www.90minut.pl/news/307/news3...dziezowej.html
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 18.10.2020, 18:53
ja mam pytanie do starej wiary. Piotr Skrobowski. Skrobnie ktoś parę słów o Nim? wyczytałem że zapowiadał się dobrze, pojechał na Mundial 82 i raptem znikł.co się stało?
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 18.10.2020 o godz. 18:54.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Stary 18.10.2020, 19:19
Szneka napisał(a):Wyświetl post
ja mam pytanie do starej wiary. Piotr Skrobowski. Skrobnie ktoś parę słów o Nim? wyczytałem że zapowiadał się dobrze, pojechał na Mundial 82 i raptem znikł.co się stało?
http://www.sportowahistoria.pl/wiado...wiad,1464.html
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 18.10.2020, 19:37
dziękuję @Vinci
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
pietruch