The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.08.2020, 19:12
no i wuj, niech se grają, a my patrzmy na siebie
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 16.08.2020, 21:19
Wczoraj nic nie napisałem bo dostałbym pewnie bana, ale naprawdę uwłaczające jest odpadnięcie z IV ligowcem...
Może to i dobrze, że nie było tej transmisji, bo tylko wstyd poszedłby w Polskę.

Znowu szykuje się sezon walki o utrzymanie
Może zakończę cytatem:
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki"
Henryk Reyman
Ostatnio edytowane przez Cycu : 16.08.2020 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 16.08.2020, 22:22
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Znowu szykuje się sezon walki o utrzymanie
Przypomnę, że jedna drużyna spada, z dwójką kandydatów do spadku wygrywaliśmy sparingi.

Żadnej walki o Puchary, żadnej walki o utrzymanie, środek tabeli, coś wygramy, coś przegramy, tu zaskoczymy, tam się zbłaźnimy.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.08.2020, 23:09
No i dlatego dla mnie ten sezon już jest zakończony.
W lidze nie walczymy o nic więc jest mi zupełnie obojętne czy będzie to 5 czy 15 miejsce.Nie jestem księgowym żeby jarać się ile kasy dostaniemy za jakie miejsce.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Gubernator
Junior Member

Od: 08.2015

Stary 17.08.2020, 02:00
Spokojnie. Jutro pewnie znów na profilu fb jakaś akcja marketingowa wleci żeby uspokoić kibica i tak będzie za każdym razem kiedy Wisła będzie dostawać wpierd** od spawaczy i hydraulików. Socios w trybie pilnym powinno zwołać zebranie zarządu i wydać komunikat że kibic nie ma zamiaru opłacać z własnej kieszeni tego cyrku.To już lepiej przeznaczyć tą kase na nasze koszykarki...
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 17.08.2020, 07:42
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
No i dlatego dla mnie ten sezon już jest zakończony.
W lidze nie walczymy o nic więc jest mi zupełnie obojętne czy będzie to 5 czy 15 miejsce.Nie jestem księgowym żeby jarać się ile kasy dostaniemy za jakie miejsce.
Generalnie sie zgadzam ale sa jeszcze dwa wazne mecze w tym sezonie
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.08.2020, 12:07
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie. Jutro pewnie znów na profilu fb jakaś akcja marketingowa wleci żeby uspokoić kibica i tak będzie za każdym razem kiedy Wisła będzie dostawać wpierd** od spawaczy i hydraulików. Socios w trybie pilnym powinno zwołać zebranie zarządu i wydać komunikat że kibic nie ma zamiaru opłacać z własnej kieszeni tego cyrku.To już lepiej przeznaczyć tą kase na nasze koszykarki...
Może pozwól Socios, żeby sami decydowali na co chcą przeznaczać swoje składki?
Jeśli jesteś w Socios to chyba wiesz jaki jest ich cel?
Nie umawialiśmy się z klubem, że w zamian za nasze składki Wisła ma być niezwyciężona, lub że cokolwiek żądamy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 17.08.2020, 12:17
Cytat:
Absurd

Gdy usłyszałem wynik meczu w PP ręce mi opadły. Myślałem, że już nic mnie nie dobije. Ale trener Skowronek potrafił przebić nieporadność swoich piłkarzy. Cytuję: "Najlepszą odpowiedzią będzie oczywiście zwycięstwo w Ekstraklasie. Chcemy dobrze wejść w ligę i to jest kluczowe."
Pan trener tak na poważnie? Właśnie skopał pan szansę Wisły na trofeum, na zysk dla klubu i na radość dla kibiców. Właśnie przegrał pan najkrótszą drogę do europejskich pucharów i myśli pan, że jednym czy drugim zwycięstwem w lidze odkupi pan swoje grzechy?
Tylko zdobycie tytułu Mistrza Polski 2021 może zmazać tę plamę z pana i piłkarzy, którzy brali udział w tym meczu!

Pozdrowienia z wiślackich Bronowic, woytek1974
Może z tym Mistrzem przesadził, ale trudno się z nim nie zgodzić jeżeli chodzi o całą wypowiedź.
Trzeba się w końcu obudzić.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 17.08.2020 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 17.08.2020, 12:35
Wypowiedź Skowronka zalatuje takim późnym Stolarczykiem, który w pewnym momencie nie wiedział już z której strony biją.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.08.2020, 13:03
odpadliśmy kiedyś z kimś z tak niskiej klasy ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.08.2020, 13:17
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
odpadliśmy kiedyś z kimś z tak niskiej klasy ?
Co najmniej 2 razy w PP z drużynami z klasy okręgowej, jakieś 35 lat (Rozbark Bytom) i 50 lat temu (67 rok z Kawula i Musiałem w składzie z A klasowym Baildonem Katowice).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.08.2020 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując
viktor56
Member

Od: 12.2017

Stary 17.08.2020, 13:39
Może to jest właśnie dno od którego odbijemy się i później pamiętać będziemy, że to był właśnie ten moment?
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 17.08.2020, 13:56
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Może to jest właśnie dno od którego odbijemy się i później pamiętać będziemy, że to był właśnie ten moment?
Niestety, ale nasze "gwiazdy" zeszłego sezonu dno już osiągnęły a teraz zaczynają w tym dnie robić odwiert...
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 17.08.2020, 14:54
Bardziej się obawiam, że znowu wpadniemy w spiralę porażek.
Przypominam, że ubiegłoroczna przegrana z Błękitnymi w PP była po meczu z Płockiem - pierwszym z serii dziesięciu porażek. Kibice zjechali wtedy drużynę, zwłaszcza RB9, a potem było z meczu na mecz gorzej.

Oby nie było powtórki.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.08.2020, 15:12
Będzie, ale tylko jesli postawimy na nowe rozdanie. Jeśli mecz z KSZO miał pokazać na kogo można liczyć to myślę że rozwial watpliwosci. Powtorki z ubiegłorocznej serii się nmoze nie spodziewam (nie mamy aż takich problemów kadrowych), ale nie zdziwię się jeśli pierwsze zwycięstwo zaliczymy dopiero w 4 kolejce. Jaga (w), Śląsk (D) Pogoń (w) to max 2 punkty, chyba że rywale nie dojadą z forma.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 17.08.2020, 18:53
Wywiad z trenerem KSZO
https://weszlo.com/2020/08/17/kszo-w...i-marcin-sasal
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Gorlicki Wiślak
Junior Member

Od: 01.2009

Stary 18.08.2020, 14:03
Wisła Kraków i Puchar Polski. Z tego związku dzieci nie ma

Jak wiadomo, Wisła Kraków wyleciała z Pucharu Polski z hukiem. Jeszcze na dobre tak naprawdę nie zaczęliśmy grać tych zawodów, a Białej Gwiazdy nie ma już w rozgrywkach. I jest to takie zaskoczenie jak fakt, że po sierpniu mamy wrzesień, a zima w Polsce nie należy do tych z gatunku najostrzejszych. Zdecydowanie Wisła i Puchar to para niedobrana, dzieci z tego od dłuższego czasu nie ma.

Dość powiedzieć, że wiślacy w ostatnich trzech sezonach nie potrafią wyściubić nosa poza 1/32 finału. Rundę później zostaje jeszcze ponad 30 drużyn w grze, a Wisły – w końcu reprezentantów umownej elity – w tym składzie nie ma. Jeszcze odpadnięcie z Lechią po karnych można było zrozumieć, wówczas ekipa Stokowca wygrała całą edycję, ale to, co się stało z Wisłą później, już wytłumaczalnie nie jest.

WPADKI Z NIŻSZYMI LIGAMI
Najpierw wypad do blamażu z Błękitnymi. Porażka 1:2. Błękitni byli i są drugoligowcem, co więcej nie takim z górnej półki. Sezon 19/20 skończyli na 12. miejscu z ledwie oczkiem zapasu nad spadającą Stalą. W Pucharze Polski – jak się łatwo domyślić – też szału jak niegdyś nie zrobili. Ograli Wisłę, potem jeszcze Sandecję 3:0, ale od Stali dostali już w trąbę. Można było ich ograć? Trzeba było.

Teraz przyszła porażka w takich samych rozmiarach z KSZO, które gra piętro niżej niż Błękitni. I gdy ekipa Sasala w swojej lidze mierzyła się z Sokołem Sieniawa, to wyłapała 1:3, ale cóż – od Wisły okazała się mocniejsza. Ciekawie mówił dzisiaj na naszych łamach Marcin Sasal: – Chcieliśmy wygrać ten mecz. Fakt, że to dobrze pokazuje mental tej szatni. Nie było podejścia: OK, 0:0 to dobry wynik. Były pretensje o niewykorzystane sytuacje i to, że pewne rzeczy można było zrobić lepiej. Sportowa złość, zespół żył. W tym momencie musiałem aż trochę uspokoić drużynę.

Trzecioligowiec ma 0:0 z Wisłą i nie kalkuluje, że trzeba dowieźć to do dogrywki czy karnych, tylko chce wygrać w podstawowym czasie gry. Jasne, to dużo dobrego mówi o ekipa Sasala, ale też wiele złego o postawie Wisły. KSZO widziało, że przeciwnik jest absolutnie w zasięgu ręki i nie ma się czego bać. To fatalna recenzja dla ekstraklasowicza.

SUKCESY? PREHISTORIA
Mówiliśmy o trzech ostatnich sezonach Wisły w Pucharze Polski, ale dalej wcale nie jest lepiej.

Sezon 17/18 – koniec na 1/8.
Sezon 16/17 – finisz w ćwierćfinale.
Sezon 15/16 – 1/16 i cześć.
Sezon 14/15 – to już 1/16? Spadamy, hej.
Sezon 13/14 – 1/8 to już za daleko, zmykamy.

Żeby znaleźć półfinał, trzeba się cofnąć do rozgrywek 12/13 i porażki w dwumeczu ze Śląskiem Wrocław. By odnaleźć finał zmieniamy dekadę i jesteśmy w sezonie 07/08, kiedy lepsza okazała się Legia. A żeby dojechać do zwycięstwa Wisły, musimy cofać się do piłkarskiej prehistorii, kampania 02/03 i dwumecz z Wisłą Płock. Bramki w rewanżu strzelali Żurawski i Kuźba, odrabiając straty po porażce w pierwszym spotkaniu spowodowanej golem Jelenia.

A przecież od tamtego czasu Wisła sporo wygrała, kolekcjonując sześć mistrzostw Polski. Tylko w tym Pucharze nie szło.

Natomiast o ile w lepszych czasach rozgrywki pucharowe były co najwyżej uwierającym kamyczkiem w bucie, o tyle teraz jest to głaz, który trzeba targać na plecach. Naprawdę można wiele mówić o problemach Wisły, ale przecież Puchar Polski jest szansą właśnie dla drużyn, które mają różne kłopoty. Wygrywały go ostatnio między innymi Zawisza, Arka, Lechia, rywal zza Błoń, tylko Wisła jakoś przemóc się nie może.

Po pierwsze wstyd. Po drugie brak wyciąganych wniosków. Raz można się skompromitować, bywa, ale rok po roku? Naprawdę, Wisło, mimo kłopotów zbyt mocna jesteś, by robić taką siarę.

Źródło: https://weszlo.com/2020/08/17/wisla-...vcz_RJta1-eW24
Odpowiedz cytując
Gorlicki Wiślak
Junior Member

Od: 01.2009

Stary 18.08.2020, 17:48
od minuty 13:25 bramki z sobotniej kompromitacji w najlepszej jak dotąd jakości (kanał PZPNu)

https://youtu.be/fwbSuk_SN_0?t=805

Wieczysta by nie chciała Buchalika?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 18.08.2020, 18:03
Buchalik, bywa - ale ta druga bramka...
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 18.08.2020, 18:07
Z innych kamer nie wyglądała tak tragicznie, ale z bocznej - całkowita kompromitacja
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Stary 18.08.2020, 18:11
Gorlicki Wiślak napisał(a):Wyświetl post
od minuty 13:25 bramki z sobotniej kompromitacji w najlepszej jak dotąd jakości (kanał PZPNu)

https://youtu.be/fwbSuk_SN_0?t=805

Wieczysta by nie chciała Buchalika?
Prawda jest taka, że przy tej bramce największą winę ponosi Żukow, nie przeciął zagrania czym zaskoczył i Hoyo i samego Buchalika.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.08.2020, 19:15
X-Ray: bzdura, że największa wina jest Żukowa. Kiedy ostatni raz widziałeś w E-klasie podanie po ziemi ze stojącej piłki wykonane z tej strefy, które przechodzi środkiem boiska przez dwie linie? Ja sobie nie przypominam. A czemu? Bo takie zagranie blokuje się już w pierwszej linii, dając reszcie zespołu czas na ustawienie się. A tutaj, sądząc po rozstawieniu zawodników na boisku, tego zabrakło.
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.08.2020, 19:20
żydy nie podołały to może Legia osłodzi nam nastroje ? póki co 0:0 z pastuchami

edit: niestety :(
Ostatnio edytowane przez Arkadiusz.Czerepach : 18.08.2020 o godz. 19:53.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Stary 18.08.2020, 20:37
Adasss napisał(a):Wyświetl post
X-Ray: bzdura, że największa wina jest Żukowa. Kiedy ostatni raz widziałeś w E-klasie podanie po ziemi ze stojącej piłki wykonane z tej strefy, które przechodzi środkiem boiska przez dwie linie? Ja sobie nie przypominam. A czemu? Bo takie zagranie blokuje się już w pierwszej linii, dając reszcie zespołu czas na ustawienie się. A tutaj, sądząc po rozstawieniu zawodników na boisku, tego zabrakło.
Bramkę zawaliła cała drużyna. Żukow natomiast był najbliżej zawodnika, który oddał strzał, nie przeciął podania, piłka która nie miała prawo dojść - dotarła, przez to, że Żukow nie przeciął podania zaskoczył Hoyo, który był za daleko od rywala bo w takiej sytuacji nie kryje się ciało w ciało, zwłaszcza kiedy widzisz, że przed zawodnikiem atakującym jest Twój kolega który kontroluje sytuacje, zaskoczył Buchalika który przy piłce na połowie rywala nie musi stać na linii i kiedy zauważył co się dzieje zaczął się cofać, brakło czasu już na odpowiednie zebranie się. Trzeba też przyznać, że rywal wszystko zrobił sprawnie.

Za drugą bramkę nie podpisałbym się pod ukrzyżowaniem Buchalika, pierwsza kryminał ale to jest znana wada Buchalika, o ile na linii coś umie to na przedpolu i nogami jest tragiczny.

Takie jest moje zdanie, możesz mieć inne.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 18.08.2020 o godz. 20:40.

Cytat:
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 18.08.2020, 20:40
A ktoś tu Buchalika za drugą bramkę obwinia?
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Stary 18.08.2020, 20:42
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A ktoś tu Buchalika za drugą bramkę obwinia?
Trochę tak to zrozumiałem:

Cytat:
Buchalik, bywa - ale ta druga bramka...
Ale rozumiem, że to chodziło o politowanie nad całą drużyną, calma.

Cytat:
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 18.08.2020, 20:55
Dokładnie tak
Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 18.08.2020, 21:41
Zabrakło nam doświadczenia w grze przeciwko III ligowemu zespołowi gdzie gra się całkiem inaczej niż z zespołami z e-klasy czy I ligi, pechowe losowanie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 18.08.2020, 22:15
Żukow się urwał jak trampkarz, ale drugi powinien mieć napastnika pod kontrolą a stał jak kołek. Oboje zagrali kompromitująco. A to, że jak ktoś napisał Buchal zamiast skracać kąt zaczął się cofać to już szczyt ...
Dlaczego nie wpuszczają jakiegoś młodego do bramki większych baboli nie da się wpuścić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 18.08.2020, 23:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nie wpuszczają jakiegoś młodego do bramki większych baboli nie da się wpuścić.
W lidze będzie bronił Lis. Ostatnią rundę miał przyzwoitą i liczę, że nadchodząca bedzie jeszcze lepsza.

Podobno plan był taki, żeby Buchalik bronił w Pucharze. To się nabronił...
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów