The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.08.2020, 20:37
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze ten temat będzie miał więcej niż jedną strone
no i ma więcej
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 15.08.2020, 20:38
Aż mi odeszła ochota na kupno karnetu. Dobrze, że strona nie działa od 2 dni (sic!!!), bo już bym był po zakupie.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 15.08.2020, 20:39
Moze ten niegodny i nieakceptowalny wp....ol wyjdzie nam na zdrowie. Tego sobie i Wam zycze. No i jeszcze nerwow ze stali, bo troche szyderstw zbierzemy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 15.08.2020, 20:40
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
W tym roku nie zdążyłem kupić karnetu. Od dwóch dni próbuje kupić, ale się nie da bo błąd systemu...

Po dzisiejszej kompromitacji, po raz pierwszy w życiu zdecydowałem odpuścić temat.

Sorry, ale dzisiaj było "przegięcie paly" nie będę płacił 700+złotych za drużynę która nie umie ograć IV ligowców...
ja sie zastanawiam czy mozna karnet zwrocic
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 15.08.2020, 20:40
Przecież ....a grał pierwszy skład.
Trzy ligi różnicy....
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 15.08.2020, 20:41
Brawo ku.rwa
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 15.08.2020, 20:41
Ten mecz był przygotowany pod filmik na Twittera i YT (że przegrywamy z drużyną pokoju Kszo), ale z pomocą kibiców uda nam się wyjść z kryzysu. Wszystko wyreżyserowane na Tip Top!
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 15.08.2020, 20:42
Nie będę komentował bo się zdenerwowałem.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Ile by lig różnicy nie było, jak się lekceważy rywala to tak się to kończy

Każdy z Was tu widział 3:0, 4:0, 5:0... zacytuję dziadka "kurva z Wami jak z dziećmi", jakieś utopijne to forum
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 15.08.2020 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Cytat:
Moze ten niegodny i nieakceptowalny wp....ol wyjdzie nam na zdrowie. Tego sobie i Wam zycze. No i jeszcze nerwow ze stali, bo troche szyderstw zbierzemy.
Na zdrowie? My ledwo co się utrzymaliśmy będąc na dnie, a tym meczem pokazaliśmy, że na dnie dalej jesteśmy
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 15.08.2020, 20:43
https://www.youtube.com/watch?v=7RVmnW-paoM krolowie TT , krolowei komedii, to jak balzny z tymi pucharami ? sa juz ? nie mozna pisac prawdy ? mamy legendy ...... ? pozostaje tym wpisem tych asiorow z SB .....gdzie jesyescie dzdzownice ?
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 15.08.2020 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 15.08.2020, 20:45
No coz... kolejny kamyczek do ogrodka "nie jestem zwolennikiem Skowronka".
Wlasnie dlatego nie jestem.
Skowronkow nie wiem czego brakuje. Inteligencji? Roztropnosci?
Wprowadzil na boisko Savicia, ktory trenuje od poniedzialku z zespolem. Juz ta gra Beqiraja mocno naciagnieta byla.
Czemu nie zagral tego meczu bezpiecznym wariantem zawodnikami, ktorzy sa w klubie od dawna i POWINNI znac jakikolwiek schemat gry?

To tylko pokazuje ze ok, utrzymal zespol, ale zmarnowal caly zeszly sezon, bo nawet Ci, ktorzy zostali nie wiedza co maja grac.
I niestety, tak to bedzie wygladac. Przyklad Barcelony pokazuje, ze mozna miec grupe swietnych pilkarzy, ale jak nie ma sie na ich czele wodza to nic z tego nie bedzie.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 15.08.2020, 20:46
Do osób które odpuszczają temat karnetów to mam ochotę napisać ostrzej, jednak rozumiem ich poniekąd zdenerwowanie dlatego napiszę po prostu - ochłońcie.

PS: A posty najlepiej wykasujcie lub wyedytujcie bo potem się będziecie ich wstydzić.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 15.08.2020, 20:47
No to owy temat mozna zamknac
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 15.08.2020, 20:49
szyder-cipy z Sb teraz prosze o glos ....mamy kadre, mocny srodek pola .....gdzie jestescie klauny ? ggddziiee ?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 15.08.2020, 20:49
Tu nie ma o czym dysuktować plaskacz na twar każdemu kopaczowi, który grał w tym meczu to najniższy poziom kary, zawse byłem za takimi akcjami, jak ktoś z top przepierdalał z kelnerami, są granice przyzwoitości, albo honorowy zwrot kasy za miesi≥ąc albo kop w dupe i ostra praca - nie ma innej możliwości,

Odpowiedz cytując
Gorlicki Wiślak
Junior Member

Stary 15.08.2020, 20:50
Uwielbiam to pitolenie że PP nam nie leży To co się robi w gabinetach? Patrzy w statystyki ile PP ma Legia i kolejnym trenerom stawia się to za cel. A po zwycięzcy poprzedniej edycji wiesza się w szatni zdj Probierza i spółki z wzniesionym PP i odpowiada jak Lechia Arce w 2019

Czy będą dostępne szaliki na 20-lecie dubletu?

Ostatnio edytowane przez Gorlicki Wiślak : 15.08.2020 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 15.08.2020, 20:52
gizmo
Barca tez miala silny srodek pola Ale jak trenerem jest parodysta to takie sa efekty
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Stary 15.08.2020, 20:54
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Na zdrowie? My ledwo co się utrzymaliśmy będąc na dnie, a tym meczem pokazaliśmy, że na dnie dalej jesteśmy
Moze na przyklad poszukamy bramkarza (chyba ze w PP po prostu mial bronic Buchal).
Moze tez kilka osob zrewiduje swoje przekonania.

Moim zdaniem Skowronek dzisiaj zapracowal na czerwona kartke. Ale moze dostanie tylko zolta.
Powód: Literowki
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 15.08.2020 o godz. 20:55.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 15.08.2020, 20:57
Kondycyjnie ze skowronkiem mozemy byc przygotowani dobrze ale ju pilkarsko i taktycznie to dno. Trzeba liczyc na warte ze dadza dupy. Najlepiej byloby dac mu ultimatum. Nie bedzie dobrego poczatku sezonu to wypiernicza.
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 15.08.2020, 21:02
Więcej lizania sie po fiutach i mówienia od samej góry do samego dołu że jesteśmy w kryzysie, że mamy dlugi ze jak dostajemy w....... za w.......em to nic sie nie dzieje bo przecież mamy kryzys.
po takiej kolejnej kompromitacji powinna spaść czyjaś głowa bo tu każdy myśli ze huk tam nie trzeba sie starać, przegramy z 20ligowcem wytłumaczymy to tym że dwa lata temu nas mogło już nie być.
Niech góra zacznie wymagać i wyciągać konsekwencje a nie zabawiają się w kolegów bo huj z tego wielki będzie
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 15.08.2020, 21:10
Co trzeba zrobić żeby Sadlok k... w końcu przestał wykonywać stałe fragmenty gry?
Crowdfunding założyć? Zbiórkę na siepomaga? Ankietę na Twitterze?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 15.08.2020, 21:13
Siódmy sezon męczenia buły z rzędu uważam za rozpoczęty.

Pomyłka... Ósmy. Także możemy już zacząć myśleć o nowym sezonie, na pewnie będzie lepiej
Ostatnio edytowane przez Elendil : 15.08.2020 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 15.08.2020, 21:14
Kolejne rozczarowanie w Pucharze Polski. Praktycznie jak co roku

Ja już nawet nie mam siły się na to denerwować, bo właśnie takiego przebiegu meczu się obawiałem.
Dla graczy KSZO praktycznie mecz sezonu, dla naszych gloryfikowany sparing. Wygrali Ci, którym w pierwszej połowie sprzyjało szczęście a w drugiej bardziej zależało.

Niestety elementy wolincjonalne siedzące często w podświadomości grupy ('xx to leszcze - o.......imy ich na luzie' albo 'to tylko KSZO nie ma co się przejmować') mają bardzo często wpływ na wyniki krajowych pucharów. Takie agrowpie rdole w futbolu to norma od UK po Rosję niestety. Ot, specyfika piłki.

I nie- nie zamierzam nikogo rozgrzeszać. Nasi spartaczyli ten mecz konkretnie. Po prostu nie jest to dla mnie jakieś wielkie zaskoczenie.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 15.08.2020, 21:25
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
tak samo na zdrowie wyjdzie jak seria porazek w zeszlym sezonie, nikt nawet nie wyciagnal wnioskow po 7:0 od Legii

to jest dramat
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
krzysiek311311
Junior Member

Od: 04.2019

Stary 15.08.2020, 21:29
Jak nie będzie jakiś kar dla piłkarzy albo nie poleci głowa trenera. To ja dziękuje bardzo za takie coś. Sorry, ale odpowiedzialność ktoś musi ponieść, a nie że sobie odpadają z amatorami kolejny sezon i wyjebane, 0 konsekwencji.

Dla mnie jest to porażka 3 razy gorsza sportowo od Stargardu czy Legii. Przepraszam bardzo, ale KSZO ledwo utrzymało się w 3 lidze, równie dobrze mogliby grać na poziomie Puszczy Niepołomice II druzyny, Dalinu Myślenice czy Orłem Piaski Wielkie.

Po prostu to jest niedopuszczalne przegrać z gośćmi na takim poziomie. Ściągnięcie z boiska najlepszego zawodnika(według wszystkich relacji) w momencie stracenia bramki na 1:1 i wchodzi za niego Plewka, gość który nie łapał się do składu w II lidze. To jest strzał w stopę trenera. Sorry, ale dla mnie ktoś musi ponieść konsekwencje. Rok temu przeszło to bez większego echa, ale Stargard był drużyną 2 razy silniejszą niż KSZO. Nie mam siły się denerwować.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 15.08.2020, 21:41
Co tu dużo mówić, tu nie ma co mówić, trzeba przeklinać. Przejebana sprawa, ale ten mecz pokazał o co będziemy walczyć w przyszłym sezonie. Drużyna nie ma jaj i nie ma w sobie tego ognia, jak się nie ma umiejętności mega, to pozostaje wlasnie na tym charakterze jechać, ale tutaj brakuje tego w....ienia i zwykłej walki, aby zabić, aby wbic bramkę i mieć wywalone czy się gra o 1 miejsce, czy o 13, czy w Wiśle mocnej, czy słabej, czy w Legii czy w Gorniku Zabrze. Oni mają średnie umiejętności, charakter taki oo, a głowy zamulone myśleniem, presją i to im przeszkadza jechac na zwykły mecz, do byle frajera i go ograć bo wiadomo, że się jest lepszym.

I myślę, że ciągnie się za nami trzecią dekade ten błąd Cupiała, czyli brak szkolenia młodziezy. Jestesmy w sytuacji gdzie nie stać nas na nikogo, płacić nie płacimy dużo, więc tylko oddolne zadziałanie i wpuszczenie w tą drużynę młodzieży, która o coś walczy, o transfery, o kasę, o wypromowanie się, mogłoby coś tutaj zmienić. A tak to mamy skład oparty na szrocie, emerytach, zawodnikach z kartą w ręku, nadziejach, że "może ten wypali", najemnikach itd. Gdybyśmy zaczęli na dużą skalę szkolić mlodzież, to mielibyśmy chociaż talenty, uzupelnienia składu, kogoś w rodzaju młodego Małeckiego, Borysiuka, Żyro, więcej Buksów itd i to by jakoś ciągneło tę biedną druzynę.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 15.08.2020, 21:41
Konsekwencje muszą być wyciągnięte. Już jutro.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 15.08.2020, 21:45
@Levis88
Jutro zobaczysz informację, że "Na razie nie podejmujemy nerwowych ruchów, drużyna jest przybita, musimy podnieść morale" i "kupujcie karnety"...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 15.08.2020, 21:46
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Konsekwencje muszą być wyciągnięte. Już jutro.
serio myślisz, że ktoś w klubie się przejmie i kary dojebie? Ja myślę,że dzisiejsza porażka już po piłkarzach spływa w drodze powrotnej,
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów