The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.01.2019, 23:38
Ludzie zejdźcie z Socios. Żeby już od dawna nie wierzyć SKWK i TS były jednak podstawy. Socios na razie nie zrobili nic złego a wręcz przeciwnie. Ludzie chyba zapominają, że Socios nie ma żadnego realnego ani pośredniego wpływu na to co się dzieję. Szybko ogarnęli głosowanie i próbowali ratować Arsenica, chwała im za to sprawa się rypła a warunki, które miały być spełnione były znane od samego początku.

Nie opłacenie Arsenica w takiej sytuacji to przejaw rozsądku.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 03.01.2019, 23:43
fialo napisał(a):Wyświetl post

Cupiał został przegoniony, Mereś podstawiony i teraz historia się powtórzyła z Wanną i jego ekipą. Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć że ludzie de facto rządzący Wisłą dążą do tego by ona upadła. Bo na 'odrodzeniu' to oni dopiero zarobią.
W większości się zgadzam.

Tylko tak:
1) W głowie mi się nie mieści, aby taka osobowość, milioner jak Cupiał bał się paru chłystków w krótkich spodenkach. Przecież Cupiał nie jest w ciemie bity i zapewne jak takiej fortuny dorobił się to ma znajomości wszędzie...

2) Jak mają lepiej zarobić na odrodzeniu, skoro tylko w e-klasie był taki hajs i takie wpływy ? Skoro dalej będzie takie bagno to kto pójdzie na mecz i z czego będą czerpać korzyści? Tylko e-klasa i ewentualna gra w Europie gwarantowała grubą kasę...

Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 03.01.2019, 23:43
Spójrzcie prawdzie w oczy, cała ta inicjatywa Socios jest z góry skazana na niepowodzenie. Tak jak napisał poprzednik parę stron wcześniej "decyzyjni" albo to prędzej czy później zablokują, albo przenikną w Wasze szeregi tak, że nawet się nikt nie spostrzeże. Skoro zrobili jak chcieli Pana Cupiała i innych by przejąć władzę, czym jest dla nich takie stowarzyszenie?

Inicjatywa cenna, ale z góry skazana na niepowodzenie. W tym momencie nic nie możecie, no... możecie tylko patrzeć jak Wisła tonie, nie mając na to żadnego wpływu. Jak reszta kibiców.
Odpowiedz cytując
was
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2006

Stary 03.01.2019, 23:44
Delgado napisał(a):Wyświetl post
@pepe72

Po punkcie pierwszym twój genialny plan się zesrał. Zanim sąd rozpatrzy wniosek i powoła syndyka minie półtaora miesiąca i po trzecim walkowerze wyaltujemy z ligi.

A wg mnie działania PZPN i Ekstraklasy maja na celu tylko i wyłącznie sprowokowanie wprowadzenia u nas transparentności i widocznej chęci i planu wyjścia z konfliktu.
Przedstawiony przez pepe72 plan jest całkiem sensowny.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 03.01.2019, 23:51
Jery napisał(a):Wyświetl post
A ja Wam dziś mowie, że jest tak jak pisał Filipski... Nie ma przelewu bo TS nie wywiązał się ze swoich zobowiązań, syf w SA był większy niż myślano. TS jest w dupie bo w umowie jest zapisane, że TS ma spełnić wymagania z załącznika i dopiero wtedy przelać kasę. Nikt SA nie kupi w takiej sytuacji. Wystarczy, że jeden punkt nie został wykonany to SA jest dalej Ly i Hartlinga. Co dalej nie wiem... Jesteśmy w dupie.
To jest Twoja wiedza czy pomysly?
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.01.2019, 23:51
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Spójrzcie prawdzie w oczy, cała ta inicjatywa Socios jest z góry skazana na niepowodzenie. Tak jak napisał poprzednik parę stron wcześniej "decyzyjni" albo to prędzej czy później zablokują, albo przenikną w Wasze szeregi tak, że nawet się nikt nie spostrzeże. Skoro zrobili jak chcieli Pana Cupiała i innych by przejąć władzę, czym jest dla nich takie stowarzyszenie?

Inicjatywa cenna, ale z góry skazana na niepowodzenie. W tym momencie nic nie możecie, no... możecie tylko patrzeć jak Wisła tonie, nie mając na to żadnego wpływu. Jak reszta kibiców.
Kolega chyba w depresji.. Ja radzę odstawić w najbliższych dniach internet bo się może pogorszyć.

PS. Za wypisywanie takich bredni na forum też powinieneś dostać jakiś przymusowy urlop. Nie masz pojęcia co się stało z Cupiałem, a głosisz jakieś teorie poparte swoimi depresyjnymi przemyśleniami.

Pewnie jesteś jednym z tych kibiców, którzy na mecz przychodzą tylko jak nam żre, bo po co oglądać nieudaczników co nie wygrywają każdego meczu, nie?
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 03.01.2019, 23:55
No pewnie, chodziłem na II ligę jak się nie wiodło, chodzę i teraz. Ale co Ty tam możesz wiedziec
Odpowiedz cytując
Martineq
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 03.01.2019, 23:56
Abstrahując od tego co się dzieje obecnie, mnie osobiście coraz bardziej zastanawia czy te "niekorzystne umowy" , to nie jest sposób na wyciągnięcie pieniędzy z Wisły, tylko sposób prania brudnych pieniędzy z narkotyków.
Wisła musiała by w jakiś sposób zawyżać przychody (np. z dnia meczowego) i potem te pieniądze byłyby już wytransferowane na podstawie wspominanych umów do innych spółek, których właścicielami byłyby wiadome osoby.

Możliwe, że Wiśle przy okazji by coś skapywało , co pozwoliłoby na przyzwoite funkcjonowanie. Po akcji CBŚ pralka się zepsuła i do kasy Wisły przestał płynąć strumień pieniędzy...a niekorzystne umowy zostały. W rezultacie mamy gwałtowne narastanie długu...

Nie mówię, że tak jest, ale to by miało jakiś sens.
Odpowiedz cytując
szymas333
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2009

Stary 03.01.2019, 23:58
Postanowiłem dorzucić swój głos w dyskusji. Nie wiem dlaczego, ale myślę, że będzie dobrze. Poczekajmy. Nie wierzę, aby Wiśle pozwolono tak po prostu upaść. Rozumiem, że teraz jest SZAMBO LEVEL EXTRA HARD I GAME OVER, ale jednak nie wierzę. Po prostu w głowie mi się to nie mieści. Faza I: wyparcie?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 03.01.2019, 23:59
Martineq napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując od tego co się dzieje obecnie, mnie osobiście coraz bardziej zastanawia czy te "niekorzystne umowy" , to nie jest sposób na wyciągnięcie pieniędzy z Wisły, tylko sposób prania brudnych pieniędzy z narkotyków.
Wisła musiała by w jakiś sposób zawyżać przychody (np. z dnia meczowego) i potem te pieniądze byłyby już wytransferowane na podstawie wspominanych umów do innych spółek, których właścicielami byłyby wiadome osoby.

Możliwe, że Wiśle przy okazji by coś skapywało , co pozwoliłoby na przyzwoite funkcjonowanie. Po akcji CBŚ pralka się zepsuła i do kasy Wisły przestał płynąć strumień pieniędzy...a niekorzystne umowy zostały. W rezultacie mamy gwałtowne narastanie długu...

Nie mówię, że tak jest, ale to by miało jakiś sens.
Jeśli założyć, że istnieją jakieś teorie spiskowe to jak najbardziej taki scenariusz ma sens, tym bardziej, że wszystko zaczęło się sypać jak domek z kart po aresztowaniu wiadomo kogo.... Było już pisane tutaj to kilka razy, w sumie nie widzę sensu, aby dywagować w ten sposób bo co to da? To nie dla nas łamigłówka, a dla odpowiednich organów.

PS: Tragiczne jest to, że w obecnym momencie "walczymy", aby wyjść do tego co było 18 grudnia przed wizytą w Zurychu ... Marzenka podpisała niewiadomo co i zapadła się pod ziemię, nie mam jej, nawet BL coś chce działać.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.01.2019 o godz. 00:02.

Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 04.01.2019, 00:03
Hop hop! Panie @filipski od godziny mamy piątek
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 04.01.2019, 00:04
Spójrzcie prawdzie w oczy, cała ta inicjatywa Socios jest z góry skazana na niepowodzenie (...)
Jeśli tak się stanie, to w największej mierze przez podejście takie jak twoje.

Nie da się, nie uda się.

Co ty myślisz, że bujamy w obłokach, oczami wyobraźni widzimy 20 tys. Socios budujących nowy klub?

Ale powiedzieliśmy sobie: Spróbujmy. Przynajmniej, jeśli klub upadnie, to będziemy mogli spojrzeć w lustro, że spróbowaliśmy. Ciężko było przewidywać ile osób wstąpi, ale wydawało nam się, że może się zatrzymać na jakichś 300 osobach.

JUŻ jest ponad 600.

O zagrożeniach wiele razy dyskutowaliśmy, przewidywaliśmy co można zrobić. I jest tak, że jak ktoś zacznie przy tym majstrować, to wersje są dwie:
- obronimy się
- padniemy

Ale wszystko wydarzy się dość szybko, bo dzięki transparentności szybko wyjdzie na jaw. To duży plus. Szybko będzie widać jeśli ktoś kombinuje, a kurek z kasą ze składek zostanie zakręcony.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

szymas333 napisał(a):Wyświetl post
Postanowiłem dorzucić swój głos w dyskusji. Nie wiem dlaczego, ale myślę, że będzie dobrze. Poczekajmy. Nie wierzę, aby Wiśle pozwolono tak po prostu upaść. Rozumiem, że teraz jest SZAMBO LEVEL EXTRA HARD I GAME OVER, ale jednak nie wierzę. Po prostu w głowie mi się to nie mieści. Faza I: wyparcie?
Nie tak łatwo jest zatopić taki klub, w takim mieście, z taką rzeszą kibiców, stadionem itp. ale jednak jesteśmy blisko Też wierzę, ale przed Wisłockim sporo roboty.

Myślę, że będzie pomoc z PZPNu i kilku innych miejsc, więc nadzieja się tli.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Decyzyjni to mnie w dupę mogą pocałować, te ....y klub doprowadziły na skraj przepaści. Ile was jest?nas już kilkaset a będzie więcej.Ten Klub powstanie bez was ku..wy jebane. tak jestem w Socios
,
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.01.2019, 00:09
Cytat:
"decyzyjni"
Puk puk kto tam CBŚ tak będzie,Każdej .....E która przyczyniła się do tego stanu życzę dużego czarnego kutas. W dupę
,
Odpowiedz cytując
marek2a
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 04.01.2019, 00:15
https://www.youtube.com/watch?v=kK9qiGLeTqE
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 04.01.2019, 00:24
fialo napisał(a):Wyświetl post
Witam.

Część z was, szczególnie długoletni użytkownicy forum zapewne mnie kojarzy. Jeszcze kilka lat temu byłem aktywnym użytkownikiem forum, poza tym gościem kompletnie zajawionym na Wisłę, któremu dużą część czasu w tygodniu zajmowały wszelakie rzeczy związane z Wisłą, chodzenie na mecze, jeżdżenie na wyjazdy, aktywność na forum itd. Cierpiało na tym moje życie prywatne, ale nie było to ważne. Wisła Kraków była wręcz sensem mojego życia. I tak, kilka lat temu byłem w opcji pro-SKWK, co często wyrażałem na łamach tego forum. Aktywnie uczestniczyłem w 'bednarzowym' bojkocie, wyśmiewając tę nieliczną część ludzi, którzy wtedy jak czas pokazał, mieli rację i chodzili na mecze. Byłem kretynem.

Później byłem świadkiem jak słabe akcje miały miejsce na Wiśle wobec ludzi, których znałem i szanowałem. Jak ludzie oddani Wiśle, ludzie faktycznie z Wisłą w sercu zmuszani byli do odejścia przez WSH. I jako, że uważam się za człowieka inteligentnego na tym etapie moja wiara w dobre intencje środowiska WSH/SKWK spadła do zera. Kiedy klub został przejęty w całości, zarówno TS i SA, przez ludzi z tego środowiska, a na forum proporcje zwolenników do przeciwników tej zainteresowanej tylko pieniędzmi i szemranymi interesami opcji było 90/10 wiedziałem, że należy odpuścić obecność tutaj. Tyle tytułem wstępu. A jak jest teraz?

WISŁY KRAKÓW JUŻ NIE MA

Z tej sytuacji nie ma już wyjścia, bo chyba nikt nie myśli, że WSH odda sobie klub ot tak. Mają popodpisywane wieloletnie umowy na catering, na ochronę, na sprzątanie i na Bóg wie co jeszcze. Teraz mamy cyrk ze sprzedaniem klubu jakiejś Vannie, cyrk który doprowadził spółkę do kompletnego galimatiasu prawnego. Oni mają swoich ludzi w zarządzie TSu w osobach Kwaśniewskiego, Michlowicza, mają fasadową RN złożoną z leciwych Czerwińskiego i LMM, klub jest od A do Z obsadzony ich pionkami. Nikt z w/w nie naruszy ich interesów, bo interesom takich ludzi się nie szkodzi. Ciekawe jak to jest patrzyć sobie w lustro gdy okrada się swój 'własny' klub i rzeszę normalnych kibiców. Ale chyba nienajgorzej bo Pan Michlowicz doskonale bawił się na nartach jeszcze kilka dni temu.

Cupiał został przegoniony, Mereś podstawiony i teraz historia się powtórzyła z Wanną i jego ekipą. Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć że ludzie de facto rządzący Wisłą dążą do tego by ona upadła. Bo na 'odrodzeniu' to oni dopiero zarobią.

Żeby była jasność. Z IV ligii, jeżeli w ogóle do niej przystąpimy, to my się nie wygrzebiemy. My nie jesteśmy jednością jak Widzew Łódź czy ŁKS. My nie polecieliśmy w otchłań bo znalazł się jeden opętany właściciel jak Król czy Cacek. My polecieliśmy bo 'kibice' okradali swój klub. A takiej dziury się nie będzie dało zasypać. Doceniam inicjatywę socios, pomimo tego, że duża część ludzi je tworząca do całkiem niedawna stała murem za Dukatem, Sarapatą i TSem. Być może ich refleksja naszła później niż mnie, ale to nie jest wielkie osiągnięcie mówiąc szczerze bo teraz obecnego układu bronią tylko ludzie psychicznie dysfunkcyjni, niestety dalej tu obecni. Tym niemniej jednak inicjatywa jest szczytna, ale bez żadnych szans na zdobycie realnej władzy w klubie po odrodzeniu. Oni do tego nie dopuszczą. Albo przenikną szeregi Socios, albo po prostu w pewnym momencie zatamują tę inicjatywę, wiadomymi metodami. Nie dziwi mnie, że zarząd socios nie zajął ostrego stanowiska w kwestii obecnych wydarzeń. Każdy z nas ma rodziny.

I tak samo w będzie w IV lidze. Będą obstawione kasy, catering, pamiątki itd. Dla nas nie ma już ratunku. Oni unikną odpowiedzialności za upadek Wisły SA, bo nie pełnią żadnej roli w klubie. Może dobiorą się do dupy Sarapacie, może Radzie Nadzorczej. Main playerzy będą 'odbudowywać', znajdą sobie kolejnych słupów.

O aktywności skwk w ostatnim czasie nawet szkoda pisać, bo język polski jest zbyt ubogi by wyrazić obrzydzenie na tę hipokryzję. W kwestii Surmy, w kwestii Bednarza ruchali 5 tekstów dziennie, teraz to jak mówię szkoda nawet słów. Polecam każdemu mieć czyste sumienie. Ja od 3 lat nie postawiłem nogi na C i nie postawie już jej nigdy, bo flaga WS będzie tam wisieć zawsze, nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że ona nagle zniknie. A stać za tą flagą to największy wstyd, ponieważ stoisz ramię w ramię z ludźmi którzy uprawiali z Wisłą nekrofilię, po to by kupić sobie kolejną Panamerę. Pamiętajcie, że te Panamery były także finansowane przez sklepy, które funkcjonują na Wiśle, a pamiątki zasilają wiadome konto. Kupując tam nie wspierasz Wisły, tylko..

Niestety, nie widzę dla nas ratunku. Ratunku nie ma. Nikt poważny nie wejdzie w ten zgniły układ, bo zostanie przepędzony jak Cupiał. Na prokuraturę, a już na pewno tę krakowską, nie ma co liczyć. Wisła Kraków została zniszczona.

Nasze dzieci niestety będą chodzić na cracovię. Bo Wisła na naszych oczach, i przy naszej bierności, właśnie przeżywa ostatnie tchnienia.

Boli jak cholera.

no i juz wiemy o czym beda jutro - najpozniej pojutrze felietony jadaczkow i innych takich ci..k , ...swoja droga , nasze forum i sb to niezla pozywka dla karier dziennikarzyn ..... przy okazji jeszcze raz spytam, bo oczywiscie nie jestem kumaty i nie siedze w Wisle 20 godz na dobe ale jak to jest z tymi gruntami od zawsze slysze ze TS na grunty , zgoda , ze to jakis skarb i ble ble ble - ze centrum miasta iitp ....tylko od dawna mnie zastanawia jedno : po co Wisle lub jak zwal TSowi ten "skarb" ? nic na nich nie robia , nikomu nie dzierzawia , nie zarabiaja - to lezy odlogiem i .... i co ? pytam tak z ciekawosci : po co im te "klejnoty rodowe" skoro one maja wartosc tylko na papierze, skoro nie generuja zadnych zyskow , skoro fizycznie nic z nich nie ma ? sekcja pilkarska upadla , TS nie ma zadnej innej sensownej sekcji sportowej - no moze pojedyncze przypadki ale tez nie oszukujmy sie jakis medalistow olimpijskich i pieniedzy z tego nie ma , pilka polegla- ani siatkow - meskiej ani zenskiej - ani koszykowki 9 no fakt Koszykarki mialy swoje chwile ale nie oszukujmy sie- tylko dzieki Can Pakowi , nawet ku...a zuzla ani rugby - no nic nie ma to towarzystwo sportowe na mocnym poziomie ....nie chce byc zle zrozumiany ale po co ten TS ? zeby zaskarbnic dzieciom i mlodziezy troche ruchu i sportu ( fakt szczytny cel) , ....czyli teraz Towarzystwo Sportowe WISLA nie bedzie mialo nic - praktycznie zadnego sportu na wysokim poziomie ...ale bedzie mialo grunty, dzialki i tzw majatek - ktory nikomu sie nie przyda ...no chyba ze IM
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 04.01.2019 o godz. 00:34.
Odpowiedz cytując
horhetotal
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 04.01.2019, 05:49
Won od gruntów.

PS. Chciałem rozwinąć moją głęboką wypowiedź, ale chyba jest to oczywiste na dzień dzisiejszy.
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 04.01.2019, 06:12
Ja myślę , że nie ma co popadać w paranoje . To że gangusy obsiadły ten klub to fakt i to że doprowadzili do jego upadku to też fakt .Ale nie przesadzajmy , udało im się to tylko dlatego , że nikt nie dopuszczał takiej myśli , że to w ogóle możliwe . To nie są mistrzowie intelektu i wystarczy wprowadzić normalne procedury i zabezpieczenia aby nie byli w stanie przenikać struktury decyzyjne w klubie . I wcale nie musi być tak jak tu piszecie , że już nigdy się nie da ich pozbyć bo jak widać przez swoją głupotę i pazerność właśnie sami wykończyli swoją kurę znoszącą złote jajka .
Odpowiedz cytując
GenerałTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2009

Stary 04.01.2019, 06:35
Co do siłki jeśli to ten SuperGym to bedzie śmiesznie... https://www.facebook.com/SuperGymDG/[/QUOTE]

To siłownia założona przez kibiców Zagłębia Sosnowiec w której pierwsze szlify zdobywa młoda bojówka.
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Od: 08.2015

Stary 04.01.2019, 07:03
Kolega fialo ma rację. Dzieci będą chodziły na cracovię, albo nigdzie. Nie wytłumaczysz, że klub z którejś tam okręgówki jest lepszy niż klub ekstraklasowy. Poza tym Wisła jest umoczona. Na wiele wiele lat będzie się kojarzyła z bandytyzmem, oszustwami i krętactwem. Nikt nie chce kibicować bandytom. Tak się zastanawiam jak mam przekonać małego do Wisły? może ktoś podpowie?
A tak w ogóle, to nie wiadomo czy Wisła będzie istnieć i gdzie będzie, za 2-3 lata na R22 będą zaczynali budować bloki mieszkalne - no bo przecież o to chodziło. Interes wart miliardy.

Narracja jak to nasz stadion jest brzydki i drogi w utrzymaniu nie bierze się znikąd. Działania Majchrowskiego zmierzające w prostej linii do likwidacji TS też nie biorą się znikąd. Wszystko jest już pewnie ustalone.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 04.01.2019, 07:17
Spokojnie panowie, zaczynam wierzyć, że może być dobrze, jeśli Kuba włączył się w rozmowy, to może być gwarantem dla inwestorów. Kuby przecież nikt straszył nie będzie.

Ja cały czas pytam gdzie jest Pan filipski?
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 04.01.2019, 07:30
filipskiego już nie zobaczysz, siał tu nie wiadomo jakie prognozy o wielkiej Wiśle a teraz jak sprawa się rypła to zniknął z tego forum.. pewnie teraz siedzi w fotelu czyta wszystkie te wpisy i śmieje się glośno z naiwności na tym forum..
Odpowiedz cytując
No_look_Pass
Member

Od: 10.2009

Stary 04.01.2019, 07:50
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Kuby przecież nikt straszył nie będzie.
Na jakim Ty świecie żyjesz? Kumaci Ci właśnie pokazali, jak wygląda ich miłość do klubu i szacunek wobec uniwersalnych wartości oraz wobec zasłużonych ludzi, a Ty dalej wierzysz, że czegoś nie będą robić?
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 04.01.2019, 07:53
GenerałTSW napisał(a):Wyświetl post
Co do siłki jeśli to ten SuperGym to bedzie śmiesznie... https://www.facebook.com/SuperGymDG/
To siłownia założona przez kibiców Zagłębia Sosnowiec w której pierwsze szlify zdobywa młoda bojówka.[/QUOTE]

No to cóż, bramki i tak Zagłębie trzyma z Ruchem to teraz czas na nas i Sportowe Zagłębie. Byle do przodu.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 04.01.2019, 08:05
Post kolegi Fialo uświadomił mnie o dwóch rzeczach.
1. Że jego dzieci będą miały smutne dzieciństwo.
2. Że Wisła ma wspaniałych kibiców, lecz wielu jest takich, którzy szybko się poddają i gotowi są biernie się przyglądać.

Smutne.

Nadzieja w tych, którzy będą walczyć o swój klub do końca. Na przekór wszystkim, na przekór złym doniesieniom, na przekor tym którzy postawili na Wiśle krzyżyk.
Zjednoczeni zrobią wszystko by ratować swój klub. Swoją aktywnością zrobią wszystko by nie dołożyć cegiełki do muru jaki zbudowało wsh, źle zarządzanie idiotów z TS czy nagonka nieprzychylnych klubowi ludzi.

Bo Wisła nigdy nie zginie, póki my żyjemy !
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 04.01.2019, 08:31
https://twitter.com/MichalTrelaBlog/...95611653505024

Firma działa od 1 stycznia 2019, działalność założona 29 listopada 2018.

Czyli wygląda na kolejny słup. Wybór najemcy siłowni powinien być przeprowadzony w otwartym przetargu.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 04.01.2019, 08:53
Widzę że coś się dzieje ! Panowie Wisłocki i Leśny (sic!) zapowiadają współpracę . Liczę że Majchrowski da temu błogosławieństwo i sprawa pójdzie do przodu . Potrzebny jest jeszcze rzutki menadżer . Potem trzeba pół roku na wyprostowanie spraw i sprzedaż/przekazanie faktycznemu inwestorowi .Ale przez te pół roku musi być inwestor przejściowy (realnie tylko może być nim miasto ) I teraz mój apel . Tak jak napisałem potrzeba 6 miesięcy na działanie .Potrzebne są umiejętności , doświadczenie i zaangażowanie . Ale przez te pół roku ciężko oczekiwać że będą pracować społecznie .
Jeśliby spełnił się powyższy scenariusz może Socios rozważyłoby przeznaczenie jakichś środków na ten cel . Przy okazji byłby to świetny strzał marketingowy
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 04.01.2019, 08:56
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Widzę że coś się dzieje ! Panowie Wisłocki i Leśny (sic!) zapowiadają współpracę .
Nie tylko zapowiadają, ale już zaczęli. Obaj w Zakopanem z potencjalnymi inwestorami. Ponoć jedzą kremówki
Powód: za mało cukru
Ostatnio edytowane przez kowalkowskij : 04.01.2019 o godz. 08:58.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 04.01.2019, 08:56
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Widzę że coś się dzieje ! Panowie Wisłocki i Leśny (sic!) zapowiadają współpracę . Liczę że Majchrowski da temu błogosławieństwo i sprawa pójdzie do przodu . Potrzebny jest jeszcze rzutki menadżer . Potem trzeba pół roku na wyprostowanie spraw i sprzedaż/przekazanie faktycznemu inwestorowi .Ale przez te pół roku musi być inwestor przejściowy (realnie tylko może być nim miasto ) I teraz mój apel . Tak jak napisałem potrzeba 6 miesięcy na działanie .Potrzebne są umiejętności , doświadczenie i zaangażowanie . Ale przez te pół roku ciężko oczekiwać że będą pracować społecznie .
Jeśliby spełnił się powyższy scenariusz może Socios rozważyłoby przeznaczenie jakichś środków na ten cel . Przy okazji byłby to świetny strzał marketingowy
Tak tak, a świstak siedzi i zawija w sreberka.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów