The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kryst
Junior Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.01.2019, 22:46
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
też myślałem, żeby BL przejał Wisłę np z Włodarskim, ale ktoś na chacie pisał, że BL nie ma pieniędzy, bo cał hajs od Mioduskiego utopił w nieudany biznes
W jaki? Ma kancelarię, a drugi biznes to Weszlo Stanowskiego jak otworzyli radio i razem z Wandzlem zrobili drużynę e-sportu. W czym utopił?
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 03.01.2019, 22:48
fialo napisał(a):Wyświetl post
Witam.

Część z was, szczególnie długoletni użytkownicy forum zapewne mnie kojarzy. Jeszcze kilka lat temu byłem aktywnym użytkownikiem forum, poza tym gościem kompletnie zajawionym na Wisłę, któremu dużą część czasu w tygodniu zajmowały wszelakie rzeczy związane z Wisłą, chodzenie na mecze, jeżdżenie na wyjazdy, aktywność na forum itd. Cierpiało na tym moje życie prywatne, ale nie było to ważne. Wisła Kraków była wręcz sensem mojego życia. I tak, kilka lat temu byłem w opcji pro-SKWK, co często wyrażałem na łamach tego forum. Aktywnie uczestniczyłem w 'bednarzowym' bojkocie, wyśmiewając tę nieliczną część ludzi, którzy wtedy jak czas pokazał, mieli rację i chodzili na mecze. Byłem kretynem.

Później byłem świadkiem jak słabe akcje miały miejsce na Wiśle wobec ludzi, których znałem i szanowałem. Jak ludzie oddani Wiśle, ludzie faktycznie z Wisłą w sercu zmuszani byli do odejścia przez WSH. I jako, że uważam się za człowieka inteligentnego na tym etapie moja wiara w dobre intencje środowiska WSH/SKWK spadła do zera. Kiedy klub został przejęty w całości, zarówno TS i SA, przez ludzi z tego środowiska, a na forum proporcje zwolenników do przeciwników tej zainteresowanej tylko pieniędzmi i szemranymi interesami opcji było 90/10 wiedziałem, że należy odpuścić obecność tutaj. Tyle tytułem wstępu. A jak jest teraz?

WISŁY KRAKÓW JUŻ NIE MA

Z tej sytuacji nie ma już wyjścia, bo chyba nikt nie myśli, że WSH odda sobie klub ot tak. Mają popodpisywane wieloletnie umowy na catering, na ochronę, na sprzątanie i na Bóg wie co jeszcze. Teraz mamy cyrk ze sprzedaniem klubu jakiejś Vannie, cyrk który doprowadził spółkę do kompletnego galimatiasu prawnego. Oni mają swoich ludzi w zarządzie TSu w osobach Kwaśniewskiego, Michlowicza, mają fasadową RN złożoną z leciwych Czerwińskiego i LMM, klub jest od A do Z obsadzony ich pionkami. Nikt z w/w nie naruszy ich interesów, bo interesom takich ludzi się nie szkodzi. Ciekawe jak to jest patrzyć sobie w lustro gdy okrada się swój 'własny' klub i rzeszę normalnych kibiców. Ale chyba nienajgorzej bo Pan Michlowicz doskonale bawił się na nartach jeszcze kilka dni temu.

Cupiał został przegoniony, Mereś podstawiony i teraz historia się powtórzyła z Wanną i jego ekipą. Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć że ludzie de facto rządzący Wisłą dążą do tego by ona upadła. Bo na 'odrodzeniu' to oni dopiero zarobią.

Żeby była jasność. Z IV ligii, jeżeli w ogóle do niej przystąpimy, to my się nie wygrzebiemy. My nie jesteśmy jednością jak Widzew Łódź czy ŁKS. My nie polecieliśmy w otchłań bo znalazł się jeden opętany właściciel jak Król czy Cacek. My polecieliśmy bo 'kibice' okradali swój klub. A takiej dziury się nie będzie dało zasypać. Doceniam inicjatywę socios, pomimo tego, że duża część ludzi je tworząca do całkiem niedawna stała murem za Dukatem, Sarapatą i TSem. Być może ich refleksja naszła później niż mnie, ale to nie jest wielkie osiągnięcie mówiąc szczerze bo teraz obecnego układu bronią tylko ludzie psychicznie dysfunkcyjni, niestety dalej tu obecni. Tym niemniej jednak inicjatywa jest szczytna, ale bez żadnych szans na zdobycie realnej władzy w klubie po odrodzeniu. Oni do tego nie dopuszczą. Albo przenikną szeregi Socios, albo po prostu w pewnym momencie zatamują tę inicjatywę, wiadomymi metodami. Nie dziwi mnie, że zarząd socios nie zajął ostrego stanowiska w kwestii obecnych wydarzeń. Każdy z nas ma rodziny.

I tak samo w będzie w IV lidze. Będą obstawione kasy, catering, pamiątki itd. Dla nas nie ma już ratunku. Oni unikną odpowiedzialności za upadek Wisły SA, bo nie pełnią żadnej roli w klubie. Może dobiorą się do dupy Sarapacie, może Radzie Nadzorczej. Main playerzy będą 'odbudowywać', znajdą sobie kolejnych słupów.

O aktywności skwk w ostatnim czasie nawet szkoda pisać, bo język polski jest zbyt ubogi by wyrazić obrzydzenie na tę hipokryzję. W kwestii Surmy, w kwestii Bednarza ruchali 5 tekstów dziennie, teraz to jak mówię szkoda nawet słów. Polecam każdemu mieć czyste sumienie. Ja od 3 lat nie postawiłem nogi na C i nie postawie już jej nigdy, bo flaga WS będzie tam wisieć zawsze, nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że ona nagle zniknie. A stać za tą flagą to największy wstyd, ponieważ stoisz ramię w ramię z ludźmi którzy uprawiali z Wisłą nekrofilię, po to by kupić sobie kolejną Panamerę. Pamiętajcie, że te Panamery były także finansowane przez sklepy, które funkcjonują na Wiśle, a pamiątki zasilają wiadome konto. Kupując tam nie wspierasz Wisły, tylko..

Niestety, nie widzę dla nas ratunku. Ratunku nie ma. Nikt poważny nie wejdzie w ten zgniły układ, bo zostanie przepędzony jak Cupiał. Na prokuraturę, a już na pewno tę krakowską, nie ma co liczyć. Wisła Kraków została zniszczona.

Nasze dzieci niestety będą chodzić na cracovię. Bo Wisła na naszych oczach, i przy naszej bierności, właśnie przeżywa ostatnie tchnienia.

Boli jak cholera.
Może Twoje dzieci... Już współczuje. Moje jak nie na Wisłę to nigdzie nie pójdą.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.01.2019, 22:52
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Jedyny głos rozsądku ostatnimi czasy tutaj.
Niestety spójrzmy prawdzie w oczy. Wisły Kraków już nie ma. Boli jak cholera bo kibicuję Wiśle jeszcze od czasów II ligi, pamiętam przezywane mecze gdy jeszcze nie było krzesełek, siedziało się na betonowych klocach i podziwiało bramki Kaliciaka, Świerada, parady Sarnata, obrony Matyji itd... Łezka się w oku kręci...

Autor ma rację, inicjatywa Socios jakkolwiek szlachetna z góry skazana jest na niepowodzenie. Prędzej czy później Miśki itp... przenikną w ich szeregi. Sam zastanawiałem się nad przynależnością do Socios ale stwierdziłem, że nie dam złamanego grosza by ten czy drugi miał potem na nową brykę....

Nikt tego już nie uratuje. Trzeba sobie spojrzeć prawdzie w oczy. W życiu nie sądziłem, że doczekam takich czasów. Ale Cracovii nie będę kibicował nigdy. Mam nadzieję, że "przerzutów" będzie jak najmniej.
Co to za brednie? Głupoty jakie czytam w tym temacie odnośnie Socios załamują. Daruj sobie takie posty jak masz wypisywać takie rzeczy bo ośmieszasz się.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 03.01.2019, 22:53
Mnie ciekawi to info o Maspexie...
B. Leśnodorski też nie pakowałby się w to, jakby nie widział szansy na wyjście z tej patowej sytuacji.
Pytanie co z Panami "Skośnookim" i "tym Szwedem"? Przecież dziś nie wiemy do kogo należy Wisła.
No i jeszcze zostaje Kuba Błaszczykowski. Ale jeśli on naprawdę myśli o pomocy Wiśle, to powinien szybko spotkać się z obecnymi piłkarzami, bo za chwilę może nie mieć z kim grać...
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 03.01.2019, 22:55
Fialo stopro racji, nie czepialbym sie slow o dzieciach,mysle ze mial na mysli kolejne pokolenia na ktore nie bedziemy miec wplywu.

Jutrzejsza konferencja sprowadzi sie do tego ze powiedza ze szukaja i moze znajda i na pytania nie odpowiedza bo leca na spotkanie z kolejnym inwestorem. Zawincie juz ten burdel bo to znecanie sie nad trupem.

Wstyd. A jak przypomne sobie kpiny z sasiadki,ze z puszek kradla..
Odpowiedz cytując
armani199
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.01.2019, 22:57
Może skoro w młodym wieku dzieci się dorobiłes to uda Ci się rzeczywiście uchronić je przed chodzeniem na Cracovię. Ale wnuków już może Ci się już nie udac przed tym zatrzymać...
Odpowiedz cytując
rmar
Junior Member

Stary 03.01.2019, 22:57
@JacekFan

A co? Zabronisz im?
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 03.01.2019, 22:58
lucker napisał(a):Wyświetl post
B. Leśnodorski też nie pakowałby się w to, jakby nie widział szansy na wyjście z tej patowej sytuacji.
Pytanie co z Panami "Skośnookim" i "tym Szwedem"? Przecież dziś nie wiemy do kogo należy Wisła.
No i jeszcze zostaje Kuba Błaszczykowski. Ale jeśli on naprawdę myśli o pomocy Wiśle, to powinien szybko spotkać się z obecnymi piłkarzami, bo za chwilę może nie mieć z kim grać...
Jaka informacja o Maspexie? Ludzie wy bierzecie te plotki z twittera jakby one miały jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości. Najlepiej pokazuje to fejkowe konto Vanna Ly, które wrzuca absurdalne rzeczy, a i tak zdarzają się ludzie którzy potrafią w to uwierzyć.

Czemu niby Leśnodorski nie pakowałby się to jakby nie widział szansy? Człowieku przecież on nawet nie wiedział z kim się skontaktować w klubie to skąd ma wiedzieć jak wygląda sytuacja w środku? Bazuje na informacjach medialnych i chce udzielić pomocy, co nie oznacza, że ma pewność, że wszystko pójdzie OK..

edit: Oczywiście względem Leśnego mam na myśli pomoc prawną, bo bajki o jego inwestowaniu/przejęciu Wisły to wymysł.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez cinekw : 03.01.2019 o godz. 23:11.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 03.01.2019, 22:59
lucker napisał(a):Wyświetl post
Tak i jak każdy poważny biznesmen chcący kupić klub kontaktuje się z nim przez oznaczenie na twitterze
Odpowiedz cytując
gooralos
Junior Member

Stary 03.01.2019, 22:59
Jutro nic się nie okaże, do 12 będzie akredytacja oraz lista pytań jakie mogą dziennikarze zadać.

Na główne pytania o siłownie i bandyterkę, odpowiedź będzie jedna : nie możemy udzielić odpowiedzi na to pytanie. Dziękuję.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 03.01.2019, 23:00
Żeby nie zgineło.

Pytanie czy ktoś to potwierdzi:

Super Gym

Agata Zebranowicz

Reymonta 22,

Data założenia: od 01 Stycznia 2019
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 03.01.2019, 23:03
fialo napisał(a):Wyświetl post
Witam.

Część z was, szczególnie długoletni użytkownicy forum zapewne mnie kojarzy. Jeszcze kilka lat temu byłem aktywnym użytkownikiem forum, poza tym gościem kompletnie zajawionym na Wisłę, któremu dużą część czasu w tygodniu zajmowały wszelakie rzeczy związane z Wisłą, chodzenie na mecze, jeżdżenie na wyjazdy, aktywność na forum itd. Cierpiało na tym moje życie prywatne, ale nie było to ważne. Wisła Kraków była wręcz sensem mojego życia. I tak, kilka lat temu byłem w opcji pro-SKWK, co często wyrażałem na łamach tego forum. Aktywnie uczestniczyłem w 'bednarzowym' bojkocie, wyśmiewając tę nieliczną część ludzi, którzy wtedy jak czas pokazał, mieli rację i chodzili na mecze. Byłem kretynem.

Później byłem świadkiem jak słabe akcje miały miejsce na Wiśle wobec ludzi, których znałem i szanowałem. Jak ludzie oddani Wiśle, ludzie faktycznie z Wisłą w sercu zmuszani byli do odejścia przez WSH. I jako, że uważam się za człowieka inteligentnego na tym etapie moja wiara w dobre intencje środowiska WSH/SKWK spadła do zera. Kiedy klub został przejęty w całości, zarówno TS i SA, przez ludzi z tego środowiska, a na forum proporcje zwolenników do przeciwników tej zainteresowanej tylko pieniędzmi i szemranymi interesami opcji było 90/10 wiedziałem, że należy odpuścić obecność tutaj. Tyle tytułem wstępu. A jak jest teraz?

WISŁY KRAKÓW JUŻ NIE MA

Z tej sytuacji nie ma już wyjścia, bo chyba nikt nie myśli, że WSH odda sobie klub ot tak. Mają popodpisywane wieloletnie umowy na catering, na ochronę, na sprzątanie i na Bóg wie co jeszcze. Teraz mamy cyrk ze sprzedaniem klubu jakiejś Vannie, cyrk który doprowadził spółkę do kompletnego galimatiasu prawnego. Oni mają swoich ludzi w zarządzie TSu w osobach Kwaśniewskiego, Michlowicza, mają fasadową RN złożoną z leciwych Czerwińskiego i LMM, klub jest od A do Z obsadzony ich pionkami. Nikt z w/w nie naruszy ich interesów, bo interesom takich ludzi się nie szkodzi. Ciekawe jak to jest patrzyć sobie w lustro gdy okrada się swój 'własny' klub i rzeszę normalnych kibiców. Ale chyba nienajgorzej bo Pan Michlowicz doskonale bawił się na nartach jeszcze kilka dni temu.

Cupiał został przegoniony, Mereś podstawiony i teraz historia się powtórzyła z Wanną i jego ekipą. Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć że ludzie de facto rządzący Wisłą dążą do tego by ona upadła. Bo na 'odrodzeniu' to oni dopiero zarobią.

Żeby była jasność. Z IV ligii, jeżeli w ogóle do niej przystąpimy, to my się nie wygrzebiemy. My nie jesteśmy jednością jak Widzew Łódź czy ŁKS. My nie polecieliśmy w otchłań bo znalazł się jeden opętany właściciel jak Król czy Cacek. My polecieliśmy bo 'kibice' okradali swój klub. A takiej dziury się nie będzie dało zasypać. Doceniam inicjatywę socios, pomimo tego, że duża część ludzi je tworząca do całkiem niedawna stała murem za Dukatem, Sarapatą i TSem. Być może ich refleksja naszła później niż mnie, ale to nie jest wielkie osiągnięcie mówiąc szczerze bo teraz obecnego układu bronią tylko ludzie psychicznie dysfunkcyjni, niestety dalej tu obecni. Tym niemniej jednak inicjatywa jest szczytna, ale bez żadnych szans na zdobycie realnej władzy w klubie po odrodzeniu. Oni do tego nie dopuszczą. Albo przenikną szeregi Socios, albo po prostu w pewnym momencie zatamują tę inicjatywę, wiadomymi metodami. Nie dziwi mnie, że zarząd socios nie zajął ostrego stanowiska w kwestii obecnych wydarzeń. Każdy z nas ma rodziny.

I tak samo w będzie w IV lidze. Będą obstawione kasy, catering, pamiątki itd. Dla nas nie ma już ratunku. Oni unikną odpowiedzialności za upadek Wisły SA, bo nie pełnią żadnej roli w klubie. Może dobiorą się do dupy Sarapacie, może Radzie Nadzorczej. Main playerzy będą 'odbudowywać', znajdą sobie kolejnych słupów.

O aktywności skwk w ostatnim czasie nawet szkoda pisać, bo język polski jest zbyt ubogi by wyrazić obrzydzenie na tę hipokryzję. W kwestii Surmy, w kwestii Bednarza ruchali 5 tekstów dziennie, teraz to jak mówię szkoda nawet słów. Polecam każdemu mieć czyste sumienie. Ja od 3 lat nie postawiłem nogi na C i nie postawie już jej nigdy, bo flaga WS będzie tam wisieć zawsze, nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że ona nagle zniknie. A stać za tą flagą to największy wstyd, ponieważ stoisz ramię w ramię z ludźmi którzy uprawiali z Wisłą nekrofilię, po to by kupić sobie kolejną Panamerę. Pamiętajcie, że te Panamery były także finansowane przez sklepy, które funkcjonują na Wiśle, a pamiątki zasilają wiadome konto. Kupując tam nie wspierasz Wisły, tylko..

Niestety, nie widzę dla nas ratunku. Ratunku nie ma. Nikt poważny nie wejdzie w ten zgniły układ, bo zostanie przepędzony jak Cupiał. Na prokuraturę, a już na pewno tę krakowską, nie ma co liczyć. Wisła Kraków została zniszczona.

Nasze dzieci niestety będą chodzić na cracovię. Bo Wisła na naszych oczach, i przy naszej bierności, właśnie przeżywa ostatnie tchnienia.

Boli jak cholera.
Rozumiem rozgoryczenie... ale kompletnie nie zgadzam się z diagnozą. Ratunkiem jesteśmy my, a szczęściem w nieszczęściu jest to, że jest nas nawet nie setki, ale i tysiące. I oczywiście to nie będzie łatwe, ale jestem przekonany, że dla Wisły ratunek jest, nawet w 4 lidze.

Jasne, że wiadomo kto będzie bronił swojego imperium, ale nie takie imperia upadały...
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.01.2019, 23:04
Jeśli dalej nowa Wisla bedzie pod rzadami patologii (formalnymi czy nie) moja noga tam nie postanie. Nie bede dawal pieniedzy majac swiadomosc, ze ktos je ukradnie wyprowadzi.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
rafalp_r22
Senior Member

Stary 03.01.2019, 23:07
Revenge_vo2 napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie zgineło.

Pytanie czy ktoś to potwierdzi:

Super Gym

Agata Zebranowicz

Reymonta 22,

Data założenia: od 01 Stycznia 2019
https://ufile.io/vdzzk

Tak.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 03.01.2019, 23:11
rmar napisał(a):Wyświetl post
@JacekFan

A co? Zabronisz im?
Nogi z dupy powyrywam.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 03.01.2019, 23:15
Jakby się cofnąć i pobawic w taki efekt motyla to poczatek końca Wisły był już kilkadziesiąt lat i paradoksalnie kazda siła ruchu kibicowskiego na Wiśle oraz sportowe sukcesy i słabość sportowa sracovii oraz ich zniżka w ruchu chuligańskim dała efekt jaki mamy... O co mi chodzi? Ano o to, ze chuliganka zaczęła się bawić w interesy = chęć czerpania kasy skąd się da. Chuliganka nasza stała się mocniejsza, lepiej zorganizowana i bardziej bezwzględna niż ta żydowska = może czerpać większe wpływy i skoro zjadła kawałek żydowskiego tortu to i będzie chciała swoją silną morda najeść się też tortu z naszego klubu. Mocna sportowo - czyli tez i finansowo - Wisła to łakomy kasek dla tych ludzi. I na odwrót, słaba sracovia sportowo to ciotki biedne, z których się nie da czerpać takiej kasy jak z Wisły gdzie na jeden mecz przychodzi więcej ludzi niż tam w całym miesiącu czy w ciągu 2 miesięcy się pojawi. Słaba chuligańsko sracovia to sracovia, która nie zagraża WSH więc ci moga panoszyć się wsżedzie, nawet w swoim klubie.

Smutne jest to, że pewne rzeczy widać dopiero z perspektywy i przez te x lat, człowiek chcac nie chcąc jakoś wspierał, pomagał czy cieszył się jak największe zło (WSH) które dotknęło Wisłę się rozwija.

A co do obecnej sytuacji to czekam na jutro ale Stanowski w sumie ma rację i jutro dowiemy się dosłownie nic z tej konferencji. ponieważ tu będzie jakiś dłuższy spór na linii S.A, TS, Vanna i/lub Hartling, także raczej jutro karty żadne nie zostana na stół wyłożone.
Chciałoby się żeby to już był koniec a zarazem początek po tym końcu. Ale my jesteśmy teraz zawieszeni w próżni. Dzięki TS, tej szmacie Sarapacie, WSH i reszcie nie wiemy teraz nic, nie możemy szukać dalej inwestora (zalóżmy, że mógł się mimo wszystko takowy znaleźć), jesteśmy zapauzowani ale czas płynie. Mamy już nawet licencję zawieszoną. Teraz będziemy tracić piłkarzy, nie wyjaśni się nic, ani gdzie możemy grać, ani sprawa spłaty (a może jakieś umożenie długów) stadionu, będziemy sie teraz babrać z Vannami i Hartlingami.

Doslownie nic już nie wiemy, nawet czy ta IV liga będzie. A tak to by można chociaż pomarzyć, że coś się zmieni, coś się wyklaruje, coś ruszy. Już nawet marzyć o czym nie mamy. Dzięki TS i WSH, piona! I dzięki SKWK za dobrą robotę.

I niestety prawda jest taka, że wszędzie w takich sytuacjach kibice pomagali klubowi. U nas z z kasy z pomocy nachapali się jeszcze WSH. Kasy nie ma. A teraz nawet nikt się słowem nie odezwie z kibiców bo przecież kto chce dostać strzała albo maczeta w szyję, albo żeby jego dziecko albo kobieta dostały? Sytuacja jest dramatyczna po prostu. A wytępienie WSH przez jakąś prokuraturę czy coś to też lipa bo wtedy żydy zrobią na mieście swoje. I to też jest złe jełsi chodzi o klimaty Krakowa.

Gorzej być już nie może? Pewnie, że może
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Stary 03.01.2019, 23:20
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Jaka informacja o Maspexie? Ludzie wy bierzecie te plotki z twittera jakby one miały jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości.
.
Ale nie oszukujmy się, Większość informacji, którymi żyje forum Wisły, forum Cracovii, czy cała piłkarska Polska to pochodzi z Tweetera. A info o Maspexie już było podawane wcześniej. Oczywiście wielka szkoda, że ww podmiot nie poda oficjalnego info (jak np. Telefonika)

[/QUOTE]Czemu niby Leśnodorski nie pakowałby się to jakby nie widział szansy? Człowieku przecież on nawet nie wiedział z kim się skontaktować w klubie to skąd ma wiedzieć jak wygląda sytuacja w środku? [/QUOTE]

Ok, tego raczej dziś nie wie nikt. Ale zakładam, że Leśnodorski ma na tyle leb na karku, że wie co robi. Gdyby uznał, że jest pozamiatane, to nie pakowałby swojego nazwiska/firmy w to szambo.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 03.01.2019, 23:21
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Co to za brednie? Głupoty jakie czytam w tym temacie odnośnie Socios załamują. Daruj sobie takie posty jak masz wypisywać takie rzeczy bo ośmieszasz się.
Takie same głupoty jakie zarzucano w owym czasie piszącym negatywnie na temat przejęcia Wisły przez Towarzystwo z Panią Sarapatą na czele, Dukatem itd... Jak to wielu ich broniło, że zbawią Wisłę itd...

Ci co nie wierzą w to, żę WSH przejmie władzę w Socios zachowują się jak dzieci we mgle. Mało jeszcze widzieliście na świecie. EOT.

Tak miały iść Wasze środki na spłatę Arsenica by pozostał i co...Arsenic sp....ł.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 03.01.2019, 23:21
@Jaroo1

Nie zgadzam się. Oczywiście ostatnie kilka (nie kilkanaście) lat to dominacja WSH w mieście i regionie, ale gdyby takie coś miało z automatu prowadzić do zniszczenia klubu, to taka Legia już dawno przestałaby istnieć, przecież oni zdominowali KSP 10 razy bardziej niż WSH JG.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 03.01.2019, 23:23
Tak miały iść Wasze środki na spłatę Arsenica by pozostał i co...Arsenic sp....ł.
I z tego zrobisz zarzut w stronę Socios?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.01.2019, 23:25
Akcja powinna być taka:
1. Miasto składa wniosek o upadłość SA
2. Nowy inwestor odkupuje od syndyka "markę" i co się da - umowy zostają z bankrutem
3. PZPN uznaje nowego jako kontynuatora
4. Miasto wprowadza kontrolę w TS i zajmuje się tym prokuratura.

Teoretycznie daje to szansę na pozbycie się gangsterki z Wisły.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Stary 03.01.2019, 23:26
Tak,naiwnosc.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 03.01.2019, 23:26
@pepe72

Po punkcie pierwszym twój genialny plan się zesrał. Zanim sąd rozpatrzy wniosek i powoła syndyka minie półtaora miesiąca i po trzecim walkowerze wyaltujemy z ligi.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 03.01.2019, 23:27
Tak,naiwnosc.
To ja Ci odpiszę tak - masz braki w wiedzy na temat, o którym piszesz.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Stary 03.01.2019, 23:28
Tak czy inaczej prędzej czy poźniej Wasze środki pójdą na WSH.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 03.01.2019, 23:30
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
https://ufile.io/vdzzk

Tak.
https://enduhub.com/pl/zebranowicz-a...,2330,2023960/

Ciekawe czy to sama czy zbieżność nazwisk.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.01.2019, 23:30
A ja Wam dziś mowie, że jest tak jak pisał Filipski... Nie ma przelewu bo TS nie wywiązał się ze swoich zobowiązań, syf w SA był większy niż myślano. TS jest w dupie bo w umowie jest zapisane, że TS ma spełnić wymagania z załącznika i dopiero wtedy przelać kasę. Nikt SA nie kupi w takiej sytuacji. Wystarczy, że jeden punkt nie został wykonany to SA jest dalej Ly i Hartlinga. Co dalej nie wiem... Jesteśmy w dupie.

Co do siłki jeśli to ten SuperGym to bedzie śmiesznie... https://www.facebook.com/SuperGymDG/
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 03.01.2019, 23:31
Tak czy inaczej prędzej czy poźniej Wasze środki pójdą na WSH.
Dobrze jasnowidzu, idź głoś swoje teorie w innym miejscu.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.01.2019, 23:31
Tak,naiwnosc.
To są teksty totalnie nie fair.

Od samego początku było podane: pożyczka zostanie udzielona jeśli zostaną spełnione określone warunki. Jednym z nich było, że zdążymy przed złożeniem wniosku przez zawodnika. Kolejnym - że mamy z kim podpisać umowę oraz że będzie ta umowa odpowiednio tę pożyczkę zabezpieczać.

Spędziliśmy nad tym tematem sporo czasu, mobilizując wszystkich Socios do szybkiego podjęcia decyzji. Ostatecznie okazało się, że to się nie uda. Za co nas wyśmiewasz - że próbowaliśmy zamiast śmieszkować w necie?

Powtórzę: to jest po prostu nie fair.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 03.01.2019, 23:33
Cytat:
Nie zgadzam się. Oczywiście ostatnie kilka (nie kilkanaście) lat to dominacja WSH w mieście i regionie, ale gdyby takie coś miało z automatu prowadzić do zniszczenia klubu, to taka Legia już dawno przestałaby istnieć, przecież oni zdominowali KSP 10 razy bardziej niż WSH JG.
Nie chodzi mi o to, ze to reguła. Mówię tylko o tym co spotkało nasza Wisłę. Paradokslanie nim mocniejsze WSh i Wisła i słabsza cracovia i JG tym wyszło to gorzej dla nas. Własny ogon zjedliśmy
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów