The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.01.2019, 16:57
Narracja, że trzeba było ogłosić upadłość pół roku po przejęciu S.A. przez TS jest bardzo zabawna. Takie słodkie usprawiedliwianie.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 03.01.2019, 16:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czemu jeszcze nie zgłosiłeś tego na prokuraturę? Uprzedzając argument o żonie i dzieciach - anonimowo.
Bo to zgodne było z umową.
Natomiast moje rozterki odnoszą się do jakże wysoce "gigantycznego" poziomu moralności a w zasadzie zwykłego kurewstwa tych ludzi, hipokryzji i braku elemntarnego poczucia przyzwoitości. Klub niby kona, kibice robią zbiórki, piłkarze nie dostają wypłat, długi rosną, niektóre FC deklarują że nie będą korzystać z tańszych wejściówek, a ci ciągną kasę do końca na dodatek organizują im jakieś powitania wsparcia po porażkach...
To jest szczyt kurewstwa. Czy ci ludzie, tam kręcący się koło tej zgrai, mają poczucie jakiejkolwiek godności, czy hajs im już tak przesłonił oczy, że opowieści "godności w podawaniu ręki" cytowanie Legend Wisły służy im tylko do śmiania się wszystkim kibicom w twarz?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 03.01.2019, 16:59
regan napisał(a):Wyświetl post
To jest szczyt kurewstwa. Czy ci ludzie, tam kręcący się koło tej zgrai, mają poczucie jakiejkolwiek godności, czy hajs im już tak przesłonił oczy, że opowieści "godności w podawaniu ręki" służy im tylko do śmiania się wszystkim kibicom w twarz?
Nie, nie mają.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.01.2019, 16:59
nero napisał(a):Wyświetl post
Może TS nie jest święty... ale jeżeli oni nie założą nowej spółki pod grę w IV lidze to kto to ma zrobić?
...
Kwiecień i pozostali?
Ktoś z poza Krakowa?
Ktokolwiek, kto odkupi od syndyka "markę" klubu.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 03.01.2019, 17:03
Wyjście jest proste:
TS dysponuje terenami wartymi ponoć około 100 mlionów.
Jeśli w sercu Wisła ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 03.01.2019, 17:04
dzidek1983 napisał(a):Wyświetl post
Jak kazali maczetą kogoś walnąć to też szedłeś?

Serio nie chodziłeś na mecz bo ci kazali?
Jak to się ma do wypowiedzi z tego tematu, że każdy mógł chodzić za Bednarza, przymusu bojkotu nie było, jak wystarczył rozkaz, że nie chodzimy.

Wy tu kibicujecie czy jesteście członkami bojówki jakiejś?

Silny przywódca? Ale kogo, klubu, czy tego pseudo stowarzyszenia?
Nie ważne jest co ja robiłem. Fakty są takie, że większość kubiców nie chodziła na mecze za czasów Bednarza.
Byli zjednoczeni, w tym była/jest siła SKWK i innych.
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁA KRAKÓW 00-04

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 03.01.2019, 17:05
Nikt nic nie wie co z ta konferencja? Kiedy i gdzie? A Socios wybrali juz mniej wiecej pytania?
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 03.01.2019, 17:09
Jakby ktos teraz wjechal na bialym koniu to moglby zrobic wszystko.
Doslownie wszystko.

Zaczynajac na "cenzurze" flag.

Konczac na Bednarzu jako prezesie.

Nikt by tego nie byl w stanie w zaden sposob oprotestowac.

Nie zrozumcie mnie zle, ja nie oceniam tego - tylko mowie jakie sa nastroje.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 03.01.2019, 17:11
Kto się w tej chwili posłucha SKWK? Jakby chcieli kogokolwiek oprotestować, to zostaną za to zjechani jeszcze 10x bardziej i staną się malutką organizacją z która nikt sie nie będzie liczył. O ile już nie są, bo są umoczeni w tym bagnie razem z TS...
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2019, 17:11
Snow napisał(a):Wyświetl post
Doslownie wszystko.

Oprotestowac? 1906% poparcia! Nawet dla zakazów za przeklinanie.
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 03.01.2019, 17:12
Guzik napisał(a):Wyświetl post
Teraz jak piłkarze rozwiążą kontrakty to będzie gwoźdź do trumny. Będzie trzeba spłacić całe ich kontrakty, dług urośnie do niebotycznych granic. Nikt w takiej sytuacji nie przyjnmdzie żeby płacić czyjeś długi. Póki mieliśmy zawodników to klub mógł się zbilansować z transferów. Teraz pozostaną tylko długi. Dobrze, że nie mamy stadionu bo by nam go zlicytowano.
Nie do końca tak to wygląda.
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.01.2019, 17:18
Doslownie wszystko.

I Jadczaku jako rzecznik prasowy
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 03.01.2019, 17:18
Jak Arsenic rozwiązał kontrakt z winy klubu to odchodzi za darmo i trzeba mu jeszcze zapłacić zaległości ? Czy można się dogadać jakoś
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 03.01.2019, 17:19
Wedle weszło 17:38 Z.A już rozwiązał kontrakt. Zaczęło się ...
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 03.01.2019, 17:20
Nikt nic nie oprotestuje z prostego powodu .Zeby zrobić jakaś akcje to trzeba byc jakkolwiek zorganizowanym . A wszystkie nasze organizacje kibicowskie braly w tym udzial a SKWK wrecz czerpalo potężne korzyści . Nie ma nas i to jest fakt .
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 03.01.2019, 17:20
Doslownie wszystko.

Może ktoś sobie dobrze przedpole czyści. Oby na ekstraklasę.
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 03.01.2019, 17:22
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Jak Arsenic rozwiązał kontrakt z winy klubu to odchodzi za darmo i trzeba mu jeszcze zapłacić zaległości ? Czy można się dogadać jakoś
https://twitter.com/przemszar/status...47954817232896
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2019, 17:22
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Nikt nic nie wie co z ta konferencja? Kiedy i gdzie? A Socios wybrali juz mniej wiecej pytania?
Nie ma jeszcze info o konferencji.

Zaczelismy pracę nad porządkowaniem pytań.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2019, 17:23
cos mi sie widzi, ze zobaczymy ta konferencje jak swinie niebo.
Odpowiedz cytując
InQ
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 03.01.2019, 17:24
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Płacimy zaległości + straty poniesione przez piłkarza (tj. pełna pensja za czas dopóki nie podpisze nowego kontraktu, oraz w przypadku niższej nowej pensji płacimy różnicę -> tylko nie wiem jak wygląda to w kwestii tak długich kontraktów)
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 03.01.2019, 17:29
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Nikt nic nie oprotestuje z prostego powodu .Zeby zrobić jakaś akcje to trzeba byc jakkolwiek zorganizowanym . A wszystkie nasze organizacje kibicowskie braly w tym udzial a SKWK wrecz czerpalo potężne korzyści . Nie ma nas i to jest fakt .
Oooo właśnie! O tym pisze.
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁA KRAKÓW 00-04

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 03.01.2019, 17:30
rav napisał(a):Wyświetl post

W mojej ocenie nie powinno paść ani jedno pytanie na tej konferencji...
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
dzidek1983
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 03.01.2019, 17:32
nero napisał(a):Wyświetl post
Nie ważne jest co ja robiłem. Fakty są takie, że większość kubiców nie chodziła na mecze za czasów Bednarza.
Byli zjednoczeni, w tym była/jest siła SKWK i innych.
Mi o to właśnie chodzi, większość nie chodziła bo przywódca rzucił hasło, nikt nie miał własnego rozumu, tylko ślepo robił co mu kazali, co jest jedną z przyczyn obecnej sytuacji. To nie było zjednoczenie tylko ślepe posłuszeństwo, patrząc na to z perspektywy czasu.
Odpowiedz cytując
bevierek
Member

Od: 09.2010

Stary 03.01.2019, 17:34
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
W mojej ocenie nie powinno paść ani jedno pytanie na tej konferencji...
Pytania tak, ale na konkretne odpowiedzi raczej bym nie liczył.
Odpowiedz cytując
preseant
Junior Member

Od: 04.2006

Stary 03.01.2019, 17:36
Cenny Arsenić (warty ok. 0.5 mln EUR) jeszcze z 3.5 letnim kontraktem, prawdopodobnie przejdzie do Legii. Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę.
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 03.01.2019, 17:40
Gdzie ten komunikat Szweda? Pietrowski jest jeszcze czy już jest poza granicami PL?
Odpowiedz cytując
Smuga85
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 03.01.2019, 17:40
Czasami zło podkrada się niczym niepozorny złodziej, by ukraść to, co człowiek cenił najbardziej, pozostawiając jedynie echo rozbrzmiewające w pustce.

Wszystko to czym człowiek żył 20 lat swojego życia znika na moich oczach.

Czuję się jakby mi odebrano coś najcenniejszego w życiu. Człowiek zawsze czekał na następny mecz...

I co gorsze, odbywa się to w totalnej ciszy. Poza stukotem klawiatur i pisaniem kolejnych postów nie słychać protestów.Mimo że powinniśmy się zebrać i walczyć, to chyba każdy z nas z tyłu głowy już wie że nic nie można zrobić.

Co ja bym dał żebyśmy tak jak świętowaliśmy mistrzostwa na Rynku, przy Sukiennicach, znów się zebrać i z klasą w sile kilkunastu tysięcy ludzi pożegnać naszą Wisłę.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 03.01.2019, 17:41
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Zle sie wyraziłem TS po przejęciu miał multum czasu na szukanie wyjścia / nowego właściciela jak najbardziej było to do uratowania tylko tego nie chcieli zrobić bo im sie władza i hajs spodobał.
A wystarczyło nie krasć, nie? ...czy nie?

Pamietam jak w momencie przejmowania SA przez TS mówiłem że jest to słaby krok bo SA pociągnie ze sobą na dno TS. Przekonywano mnie wtedy (tu na forum) jakich to świetnych nowych managerów ma TS w postaci kibiców - z iluś tam milionów długu, potrafili błyskawicznie wyjść na prostą.

BDW Ktoś wie jaka jest kondycja finansowa w obecnej chwili TS'u ?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.01.2019, 17:41
Chodzą słuchy, że Maciek Stolarczyk ma ofertę z Zagłębia Lubin. Wiem, że łatwo mówić patrząc na to z innej perspektywy, ale na jego miejscu ja bym został i dograł sezon do końca za wszelką cenę, może tylko zyskać na tej sytuacji, a jak wszystko rypnie w lecie wziąć ofertę, których na pewno nie zabraknie.

Tutaj pojadę teraz trochę science-fiction:
Pomijając sprawę nie wiadomej kwestii właścicielskiej, wyglądu zarządu i spłaty długów, to na miejscu Macieja Stolarczyka, Radka Sobolewskiego, Arka Głowackiego, Brożka i Wasyla, może Bogusia (chyba, że ma inne plany i planuje jeszcze gdzieś odejść pograć) zorganizowałbym konferencję prasową i ogłosił, że my zostajemy choćby się waliło i paliło do końca sezonu i będziemy walczyć nawet bez pensji. Taka akcja ma mega potencjał na szerokie i głośne odbicie się w mediach i wśród kibiców. Panowie, mimo długów i potencjalnej straty drużyny tak na prawdę mamy czas do końca marca, żeby to uratować.

Trzeba poskładać jakikolwiek skład, żeby powalczyć o utrzymanie. Prawdopodobnie zostanie Imaz, Kort, Wojtkowski. Mateusz Lis przebąkiwał, że tak czy inaczej chciałby dograć sezon u nas, jak nie to jest Buchalik, jest kilku młodych chłopaków, być może zgłosi się ktoś jeszcze, żeby zagrać tą rundę w wiadomych okolicznościach.
Marzeniem byłoby, żeby Kuba nas wspomógł,ale oczywistym jest, że jego priorytet to repra i gra na poziomie, więc niestety na powrót Kuby na R22 szans nie widzę.
Trzeba się odciąć od TSu i wybrać ludzi, którzy przez te kilka miesięcy zrobią co w ich mocy, żeby kogoś znaleźć i spłacić te 12mln + to co dojdzie do końca marca, czyli spora kwota, ale jeśli zarząd zacznie w końcu działać transparentnie to jest to możliwe, być może pomoże miasto? Na już trzeba wyjaśnić sytuację z tymi pajacami z Noble i powołać zarząd SA.

To dzisiejsze zawieszenie licencji przez PZPN tak na prawdę nie zmienia nic(bo powinna być już zawieszona 22 grudnia po zmianie właściciela), ale uświadamia już dosłownie wszystkim, że jesteśmy głęboko w dupie. Myślę, że znajdzie się masa ludzi, którzy pomogą, w PZPN, w Ekstraklasie, nawet Leśny chce pomóc. Sytuacja jest do dupy, ale trzeba walczyć i wg mnie jest to do uratowania.

Nie mam wątpliwości, że gdyby odciąć się od obecnego TSu, powołać normalny zarząd i walczyć do końca ze Stolarem albo Sobolem za sterem, ludzie przyjdą tłumami na wiosnę na stadion, żeby pomóc jeśli tak będzie wyglądać sytuacja. WALCZYMY!!!
Odpowiedz cytując
tomaso
Senior Member

Stary 03.01.2019, 17:44
rav napisał(a):Wyświetl post

wiem ze nie temat ale zapytam : ilu członków Socios to byli/obecni członkowie SKWK które również tak wspaniale się przysłużyło do obecnej sytuacji klubu ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów