The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.08.2018, 22:52
Grzechem byłoby nie pisać o pewności siebie i rozmachu, nawet w wyprowadzaniu piłki spod własnej bramki. Ani o determinacji, chęci zdobywania kolejnych bramek. Wielkie brawa i mam nadzieję, że już zawsze tak będzie.

Ode mnie:
- nie ma co krytykować Boguskiego, bo gra, jak potrafi - a i tak robi to lepiej niż Wojtkowski czy Małecki; dziś jeden z najszybszych na boisku i z największą liczbą przebiegniętych kilometrów;
- Lis się powoli wyrabia;
- nie ma co krytykować Małeckiego; potrzebujemy go w szerokim składzie, trzymajmy kciuki, aby złapał formę;
- Halilovic wszedł po przerwie spowodowanej kontuzją na końcówkę, jakby był starym wyjadaczem i liderem składu, który wypadł na kilka kolejek - był bardzo pewny siebie, tego mu brakowało; widać, że trener do niego dotarł.

Brawa.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 25.08.2018, 22:55
Ciekawe kiedy gola strzeli Imaz , mam nadzieje że przełamie sie w meczu z Maccabi albo Ległą.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 25.08.2018, 22:55
Serce rośnie, jak się to ogląda. Stolarczyk pokazuje, że można grać w tej lidze efektownie i efektywnie.

[24/42]
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 25.08.2018, 23:01
Cieszmy się tymi miłymi chwilami bo nasza liga jest nieprzewidywalna i jak obecnie gramy lepiej niz przedsezonowi optymisci mogliby się spodziewać to równie dobrze możemy w każdej następnej kolejce rozpocząć czarną serię i nastroje szybko zrobią się diametralnie inne...
DysoN
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 25.08.2018, 23:11
Taką Wisłę chcę oglądać!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 25.08.2018, 23:21
Cudowny wieczór i oby takich więcej i OBY przy pełniejszych trybunach!

Z minusów to mam wrażenie, że Patryk nie ogarnia coraz bardziej. Była taka akcja wkrótce po jego wejściu, że miał dobiegnąć do piłki i rozpędzał się jakby miał w nogach już 70 minut meczu. Chyba, że mi się wydawało z perspektywy sektora C.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 25.08.2018, 23:29
Jak na razie to jest swoisty chichot losu. Ondraszek ma więcej bramek w lidze niż Car7itos. Oby zostało tak do końca.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 25.08.2018, 23:38
Porażki pewnie przyjdą, zdarzą się słabsze mecze, ale mam wrażenie, że nie zabraknie wtedy walki, zapieprzania jeden za drugiego. To właśnie, oprócz polotu, wyróżnia Wisłę. Dobra atmosfera, super się to ogląda, że 11 facetów nie dość, że ma jeden cel, to jeszcze robią to z przyjemnością. Sukces trenera, który przecież doskonale zna czasy, kiedy Wisła miała najlepszą szatnię w całej lidze. Oby jak najdłużej, oby udało się stworzyć ponownie twierdzę przy R22.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 25.08.2018, 23:51
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Cieszmy się tymi miłymi chwilami bo nasza liga jest nieprzewidywalna i jak obecnie gramy lepiej niz przedsezonowi optymisci mogliby się spodziewać to równie dobrze możemy w każdej następnej kolejce rozpocząć czarną serię i nastroje szybko zrobią się diametralnie inne...

gdyby te dotychczasowe zwyciestwa byly wymęczone w stylu Wisly Carillo , to moznaby brac taki punkt widzenia pod uwage
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.08.2018, 00:06
Co tu dużo mówić... ukłony nad zespołem, całym sztabem i oczywiście trenerem. Możecie się śmiać, ale uważam że kiedyś (nie wiem kiedy, za 3,5, 10 lat), ale Stolarczyk będzie trenerem kadry. Zresztą po tym, jak został nim Brzęczek "każdy" może nim zostać.

W 60 minucie sobie pomyślałem "fajnie jakby w takim meczu wszedł Grabowski" i oczywiście kogo wpuścił Stolar? Grabowskiego. Halilović wszedł też niejako na przetarcie. I trzeba powiedzieć, że prędzej czy później na pewno wskoczy do podstawowego składu. Żal go marnować na ławce.

A przecież na ławce byli jeszcze Kolar, Wojtkowski, Arsenić. Mamy to czego nie oczekiwaliśmy czyli... rywalizację i naprawdę solidną ławkę. Nie wyobrażam sobie, aby tak grająca drużyna nie awansowała do 8. O więcej na dziś nie proszę.

Pokonaliśmy 3 i 4 drużynę zeszłego sezonu. Dawać no tu Legie!
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 26.08.2018, 00:06
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
gdyby te dotychczasowe zwyciestwa byly wymęczone w stylu Wisly Carillo , to moznaby brac taki punkt widzenia pod uwage
Zgadzam sie z Toba. Widac powtarzalnosc, ktora daje nadzieje, ze to nie przypadek.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 26.08.2018, 00:07
Jeżeli będą grali z takim zaangażowaniem, jak widzimy od początku sezonu, to nawet jak skuteczność zaszwankuje albo pojawi się pech, to nastroje tak szybko się moim zdaniem nie zmienią. Ludzie są spragnieni efektownej piłki, a w Ekstraklapie bardzo mało jest drużyn, które potrafią zrobić show (no chyba, że ktoś lubi oglądać komedie pt kopiemy się w czoła)... Obecna Wisła takie show zapewnia. Mam pewne podejrzenia, że Trener Stolarczyk zrzynał po godzinach z kajeciku Kasperczaka i teraz na tym korzysta
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 26.08.2018, 00:11
Dziękuję za ten mecz DRUŻYNO i TRENERZE. Każdy tak myśli byliście dziś zajebisci!
Dawać następnych do golenia!

Wisła za najlepszych czasów nie grała nigdy na 1:0, ostatnie lata tak wyglądały. Dziś jest inaczej.
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 26.08.2018, 00:19
WIEDZMIN i wszystko jasne
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 26.08.2018, 00:52
wymagam od tej druzny tylko 3 rzeczy ( zreszta jak co rok ) 2 x derby z parchami i utrzymanie ......reszta to tylko mily desrek ...widzac ze chlopaki sie straja - nie ma podziałow ( narazie) nikomu ( narazie) nie odbija glupawka .....i nie widac starty Carlitosa , bo gra drzuyna - a nie nie tylkoON , a co ON potrafi wlasnie pokazuje na leggii
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 26.08.2018, 01:00
To jeszcze 29 pkt i mamy utrzymanie
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 26.08.2018, 01:04
No tak ,nasza gra naprawde wyglada dobrze.
Jakby tu sie ktoś nie chcial przy.......ic to i tak mu wyjdzie ze na dzis jak tu juz mowil trener Arki,Wisła to zespoł jedyny w tej lidze ktory chce grać w piłkę,a na dzis to ta gra to małe show.Niewiem co ter Stolar potrafi ,ale jesli utrzyma to co jest ,to bedzie swietnie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 26.08.2018 o godz. 01:11.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 26.08.2018, 01:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Co tu dużo mówić... ukłony nad zespołem, całym sztabem i oczywiście trenerem. Możecie się śmiać, ale uważam że kiedyś (nie wiem kiedy, za 3,5, 10 lat), ale Stolarczyk będzie trenerem kadry. Zresztą po tym, jak został nim Brzęczek "każdy" może nim zostać.
Nawet nie o Brzęczka chodzi, ale wystarczy sobie przypomnieć jak u nas szło Nawałce 6 lat przed objęciem kadry.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 26.08.2018, 07:48
Bardzo mi się spodobało to, że Stolarczyk dał zadebiutować Grabowskiemu, pokazał tym ruchem, że on też jest częścią tej drużyny.
Najlepszy mecz Lisa jak dotychczas, raz się zawiesił i dał Górnikowi różnego, ale też ważna interwencja przy 0:0 po strzale Angulo.
Wasyl co to jest za gość!
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 26.08.2018, 08:46
Chyba pierwszy raz od wielu lat po świetnym meczu udało się nam pójść za ciosem i zagrać kolejny dobry mecz. Przekonywująca wygrana z Górnikiem bardzo cieszy po ostatnich klęskach jakie ponosiliśmy przeciwko nim.

Fakt, że w zespole mamy wielu zawodników, którzy grali w zeszłym sezonie mało albo wcale paradoksalnie chyba wpłynął na naszą korzyść. Zawodnicy pokazują świeżość, głód gry i dobre przygotowanie fizyczne (tutaj również duży ukłon w stronę Stolarczyka). Mam nadzieję, że ten dobry początek nada nam rozpędu na resztę sezonu co wpłynie na dobry wyniki, wysoką frekwencję na stadionie i poprawę sytuacji finansowej klubu. Może nawet zainspiruje to jakiegoś nowego sponsora. Ech, rozmarzyłem się
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 26.08.2018, 08:52
mądre tasowanie składem też jest ok. widać że niema świętych krów i każdy może wskoczyć na kila minut (patrz debiutant) albo od pierwszej minuty
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 26.08.2018, 09:24
Na razie sie sprawdza wiec ja to tutaj tylko zostawie

Cytat:
Ogryzek napisał(a):
Ja liczę że trener Stolarczyk jest elastyczny i dobiera najlepszą taktykę pod każdego rywala a nie gramy zawsze to samo jak od sztancy. Jagiellonia to zbyt mocny rywal który świetnie gra z kontry żeby zbyt mocno się otwierać z nimi. Zwłaszcza że nasz potencjał mimo wszystko to jednak bardziej dolne, niż górne rejony tabeli.
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam sie, sklad mamy na spokojnie na miejsce 5-6, w tej lidze trzeba byc wybitnym zeby spasc, nie trzeba duzo zeby byc w grupie mistrzowskiej.
przyszly dwa kolejne mecze a my gramy jeszcze lepiej, przez pierwsze 10 minut Gornik nam najwiecej zagrazal, potem juz nie mieli szans a my moglismy wygrac wyzej niz 3-0 (szkoda, ze Imaz nie podal Ondraskowi). Na prawde taka Wisle chce sie ogladac, kazdy jest zaangazowany w to co robi, obrona tez wczoraj bardzo fajnie zagrala, Wasyl czyscil kazda sytuacje, Lis w koncu bez straconej bramki, to na pewno go podbuduje. Brawo zaloga i oby tak dalej, Maciej Stolarczyk z Sobolem bardzo fajnie to poukladali, jest sie z czego cieszyc
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 26.08.2018, 09:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Pokonaliśmy 3 i 4 drużynę zeszłego sezonu. Dawać no tu Legie!
Pokonaliśmy różnicą 3 bramek czyli wysoko
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 26.08.2018, 09:57
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Brawo zaloga i oby tak dalej, Maciej Stolarczyk z Sobolem bardzo fajnie to poukladali, jest sie z czego cieszyc
I z trenerem Jopem! Dla urody go do sztabu nie wzięli!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 26.08.2018, 10:29
Jeszce kilka komentarzy.

Mecz Wasyla i obrony. Co najmniej dwie sytuacje, które nogami wybronili Wasyl i (chyba) Sadlok.
Basha w pierwszej połowie próbował kiwać na rozegraniu i chyba odstał za to op...l w przerwie, bo w drugiej połowie nie popełniał tych błędów. Za to bramkę, którą strzelił to warto kilka razy obejrzeć, bo przeszła przez tylu zawodników, że szok, że nikt tego nie dotknął. Bartkowski to nawet podskoczył.
Szkoda Imaza i Bogusia. Mieli po "100" i nie trafili w bramkę. Co prawda odległość była spora ale brakło na prawdę niewiele.
Lis się rozkręca. Co ma pewnie związek z tym, co napisałem na początku
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 26.08.2018, 10:35
czaro napisał(a):Wyświetl post
I z trenerem Jopem! Dla urody go do sztabu nie wzięli!
Dokładnie! wielu zapomina o Mariuszu Jopie a to niesamowicie pracowity człowiek z ogromną pasją. Już kiedyś ktoś postawił śmiałą tezę, pod którą się podpisuję - Jop może zrobić dużą karierę w trenerce.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 26.08.2018, 10:49
Świetny mecz całego zespołu. Dla mnie najlepsi w meczu byli Kort, Kostal i Pietrzak. Reszta również bardzo dobrze zagrała. Mateusz Lis wybronił wszystko - mecz na 0 z tyłu. Fantastyczny wieczór.

Dziekuje trenerowi i piłkarzom za ten wczorajszy spektakl
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.08.2018, 11:32
Tak na spokojnie.

Przede wszystkim wreszcie udało się zagrać naprawdę efektowny mecz na R22, co powinno pozytywnie wpłynąć na frekwencję z Lechią.
Drużyna funkcjonuje naprawdę dobrze - wiadomo, przyjdzie gorszy okres ale ważne że od początku odbijamy się od dołu tabeli.
Na indywidualne laurki szkoda czasu - jest naprawdę dobrze. Póki co punktujemy i promujemy (Kostal, Kort) czyli realizujemy 100% planu.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 26.08.2018, 11:49
jeszzce 2 miesiace temu wydawalo sie ze bez tej ku...y Carlitosa nie ma zycia , a jednak ......wkoncu jest druzyna, a nie indywidualna gra jednosezonowego hiszpana....oby z kostala wyrosl kolejny Hamsik , nie do wiary ze hiszpanscy wuefisci nie dawali wiecej szans chlopakowi ......zeby jeszcze ten Kolar troche odpalil
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 26.08.2018 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 26.08.2018, 12:03
Nie pamiętam kiedy tak fajnie oglądało się Wisłe. Mega intensywnosc dlatego pod koniec meczu juz troche wszystko padło, ale ....cieszlem sie jak małe dziecko patrzac na to co se odpierdalają klepki Nasi piłkarze.
Górnik został zdominowany, wydymany, skasowany i zaszachowany. Jakbyśmy mieli wiecej farta, to by wynik był prze gruby.

Na minus :
-Małecki po meczu jakby na fochu, szukanie dziury w całym, owszem, ale wszyscy wygladali jakby sie mega bawili, a on jakby był nieobecny.
-Lis - niepewny i ..... Czułem sie jakby bronił wczesny Pawełek.

na plus:
-wiadomo gra, i to calej duzyny
-swietna atmosfera, szczegolnie sie jarałem jak jakis dziadek po 60 z szalkiem stał na A i spiewał śpiewał śpiewał, nawet jak reszta typo obok siedziała.
-Kostal ma prze odejscie, Karlitos to juz przeszłość
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów