The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.10.2017, 21:23
obrona częstochowy od 25 minuty. wypierd0li ktoś w końcu WFiste z Hiszpanii?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.10.2017, 21:24
Mimo, ze stracilismy 3 punkty w 94 minucie to i tak więcej niż zasługiwalismy w tym meczu.
Zmiany z dupy. Nie wiem co sobie Kiko wyobrażał ściągając najlepszych zawodników.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 27.10.2017, 21:25
Szacunek za walke. Bylismy przechujowi dzis.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.10.2017, 21:25
Ja .......e.
Jak można wpuszczać takich pozorantów jak Imaz, Perez albo Ze?
Przecież to jest ....a sabotaż.
A trener stoi jak ta ....a i zero reakcji.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.10.2017, 21:26
na szybko:

druga połowa - gra tylko obrona i Buchalik. Zmiany nic nie dają, a wręcz tylko pogarszają sprawę. Wychodzimy z jakąś niby kontrą raz na 10 minut, a tak to każda piłka dla Lecha. Gdyby nie Buchalik i jakieś upośledzenie napastników Lecha, to by było 6:1.

I sam już nie wiem, czy ci zawodnicy tak słąbi, czy trener tak ustawia, że ledwo wybijamy piłkę.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 27.10.2017, 21:27
Ten remis to cud. Tak jak za Kiko gramy caly czas gowno tak dzisiaj to bylo gowniane gowno. Boze drogi. Z jebanym Lechem, w smiesznej polskiej lidze gramy jak z jakas Barcelona czy Realem. Malo tego. Gdyby nie Buchalik i fuuuuurrrraaaa szczescia to przyjelibysmy z piatke lekko. W smiesznej, polskiej lidze.
Wynik dobry. Poza tym dramat.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Nosz kurde w takim momencie gola stracic ale tak sie konczy obrona wyniku jednobramkowego. I tak trzeba sie cieszyc z tego punktu bo gdyby nie Buchalik mogloby byc na spokojnie z 6-1
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Alez mnie Imaz wkurzał dzisiaj, tyle strat w drugiej polowie i zmarnowanych szans na kontre to dawno nie widzialem w wykonaniu jednego gracza. Ze Manuel bez niespodzianek czyli znow dno. Perez tylko troche lepszy niz Imaz...
Na duzy plus cala linia obrony, przyzwoicie tez zagral Wojtkowski i Lopez. Gracz meczu to bezdyskusyjnie Buchalik!
DysoN
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 27.10.2017, 21:28
....a, nie mozne ktos zapytac Kiko na konferencji ? Nikt tu nie ma leg. dziennikarskiej ? Nikt nie moze wstac i zapytac co to ....a ma byc ?
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 27.10.2017, 21:28
Perez, Imaz i Ze... ciekawi piłkarze, nie powiem
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 27.10.2017, 21:29
Imaz za straty przy wychodzieniu z kontry - karny jeż.
Kiepske spotkanie .
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Ja .......e, Tragedia. Co to bylo ?
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Od: 01.2005

Wpuszczanie Ze Manuela to jawny sabotaż . Gość gra tak samo w piłkę jak ten sławny student z Rumunii . Gość nie grał w Porto tylko w porcie ot taka mała różnica .
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.10.2017, 21:30
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ten remis to cud. Tak jak za Kiko gramy caly czas gowno tak dzisiaj to bylo gowniane gowno. Boze drogi. Z jebanym Lechem, w smiesznej polskiej lidze gramy jak z jakas Barcelona czy Realem. Malo tego. Gdyby nie Buchalik i fuuuuurrrraaaa szczescia to przyjelibysmy z piatke lekko. W smiesznej, polskiej lidze.
Wynik dobry. Poza tym dramat.
Chyba nawet Barca czy Real nas tak nie gniotły.

To był ku.rwa piłkarski dramat i kryminał. Żeby wyłapać 30 strzałów? Nie chcę oglądać takiej Wisły.
Nawet San Marino potrafi wyprowadzić kontrę, a my tylko wybijamy piłkę. Co to było w ogóle?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.10.2017, 21:30
Fart wyczerpany do konca sezonu
jakbysmy dowiezli zwyciestwo to bylby na 10 lat do przodu
Brawo za walke i determinacje ale to co odpierniczala z przodu ofensywa(wyłaczajac oczywisce naszego magika z 10) wola o pomste do nieba
zadnej kontry, 30 sekund przy pilce sie nie potrafili utrzymac
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 27.10.2017, 21:31
Przed meczem remis brałem z pocałowaniem ręki a teraz jestem mega wściekły.... Pierwsze 30 minut krakowska piłka, bawili się grą potem już nic nie grali. Na więcej ich chyba nie stać. Zamiany trenera nic nie dały, wręcz przeciwnie mam poczucie, że nasze zmiany osłabiają drużynę. Remis i tak sukces. Nic, w sobotę 3 punkty z sandecją obowiązkiem. Ps znowu jakby nie Carlitos....
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 27.10.2017, 21:32
max TS napisał(a):Wyświetl post
Perez, Imaz i Ze... ciekawi piłkarze, nie powiem
Trójka do pożegnania.Mam nadzieje ,że jeżeli nie Kiko,to ktoś decyzyjny w tej kwestii w klubie to widzi...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 27.10.2017, 21:32
szanujmy punkt.

oby Sandecja sie sama osrala przed meczem.

Perez dno (asysta, peszek) Haliovic 3 liga, Ze Manuel na orlika, Imaz gdzies qrwa gdzie nie biegaja, Cywka na ryby.
Mauro Basza za to bardzo dobrze. W sumie ogarnial cala pomoc.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 27.10.2017, 21:33
Płaczcie, płaczcie. Mnie też jest smutno, bo była szansa na 3 punkty. Moim zdaniem, póki były siły, to była gra, pressing i walka. Skończyły się siły, skończyła się gra. Od Pereza proponuję się odpier...lić, bo sporo piłek dziś zblokował, sporo główek wygrał. Imaz się starał, chyba nawet za bardzo. Niektóre podania z dupy kompletnie, kombinował trochę niepotrzebnie, ale widać że mu zależy. Wojtkowski póki miał siły, to walczył. Basha też. Balaniuk i Ze niestety nic nie pokazali, częściowo pewnie przez to, że już nie było sił na grę do przodu. Nie zdążyliśmy doskoczyć no i siata. Lech zasłużył na remis. Mówcie co chcecie, mnie się mecz podobał. Dzięki za walkę chłopaki.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 27.10.2017, 21:34
Rozegranie piłki w tej drużynie nie istnieje. Mieliśmy dziś mega dużo szczęścia, ten mecz powinien się skończyć 5-1 gdyby nie to, że Lech ma napastników, którzy po dzisiejszym meczu zapewne zrozumieją, dlaczego grają w tej buraczanej lidze.

Co do Ze Manuela: typ ma w kontrakcie wpisane pewnie ileś minut, które musi grać, inaczej Wisła będzie musiała coś zabulić. Innego wytłumaczenia dla występów tego pozoranta nie ma.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 27.10.2017 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 27.10.2017, 21:34
Gramy zupełnie bez skrzydłowych!
Mamy zawodników szybkich na skrzydle, idealnych do wejścia z ławki w takim meczu (Bartosz, Kostal), którzy mogliby na szybkości pójść do kontry, szarpnąć, to wchodzi jakiś Ze Manuel, który jest traiczny!! Wolny, w ogóle niezwrotny, i on wchodzi na skrzydło!!;/ Dzisiaj jestem zawiedziony postawą trenera.
Taki Bartosz i Kostal młodzi zawodnicy, szybcy, którzy potrzebują gry, właśnie nawet po te 15, 20 minut w końcówce, to miejsce im trzyma taki ZeManuel, który szuka formy na wypożyczeniu:///
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 27.10.2017, 21:35
No co? Kiko, jak Kiko. Zagraliśmy słabo - no po prostu niespodzianka stulecia! Ktoś poważnie i trzeźwo myślący naprawdę uważa, że to jest kwestia "braku zgrania drużyny"? Mamy parodystę na ławce, który wpuszcza na boisko kolejnych parodystów. Szanuję ten wynik, pomimo okoliczności.

Przy wygranej z Sandecją jest duża szansa na utrzymanie pierwszej ósemki na półmetku.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.10.2017, 21:35
Imaz najgorszy zawodnik z podstawowej jedenastki. Zanotował chyba z milion strat, każda dobrze zapowiadająca się kontra kończyła się w momencie, gdy owy parodysta dostawał podanie.

Zmiany - szkoda strzępić ryja. Co Ze Manuel robi na boisku, to wie chyba tylko Ramirez. Niech wraca już do Porto.

Brawa dla Buchalika. Zrobił duży postęp. Jeśli przestanie przeplatać bardzo dobre interwencje z tymi słabymi/niezbyt pewnymi, to uratuje nam punkty jeszcze wiele razy.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 27.10.2017 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 27.10.2017, 21:37
Pierwsze pół godziny fajne. Graliśmy bardzo mądrze, szybko, zdecydowanie, Lech był wyprzedzany i nie bardzo był w stanie stworzyć sobie jakąkolwiek akcję, nie mówiąc o faktycznej sytuacji bramkowej.

Natomiast to co się odpierd.oliło potem ciężko w sensowny sposób skomentować. Totalna żenada, w pewnych fragmentach meczu nie byliśmy w stanie przetrzymać piłki przez kilkanaście sekund, nie mówiąc o jakiś, nie wiem, szalonych kilkudziesięciu. Mnóstwo strat, ilość spier.dolonych kontr (których i tak było jak na lekarstwo) przez niecelne podania to jakaś wariacka liczba.

Imaz, Perez, Ze Manuel, Cywka - określić ich grę słowem 'słabo' to za mało. Buchal królem tego meczu. Wojtkowski pokazał kilka fajnych zagrań, Boguski też do pewnego momentu rozgrywał dobre spotkanie, tak jak i Carlitos. Haililović dupy nie urwał, ale przynajmniej kilka razy dał się sfaulować i zyskał kilka sekund - coś, co dla Ze Manuela jest chyba nieosiągalną sztuką piłkarską.

Dramatyczny mecz. Jeżeli traci się gola w 94 minucie i się człowiek w sumie cieszy z tego remisu, to ja pier.dolę.
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 27.10.2017, 21:38
Jeszcze raz ktoś będzie się domagał Halilovica w 1 składzie, albo w ogóle na ławce, niech oglądnie sobie powtórkę z dzisiejszego spotkania. Gość wyprowadził dziś trzy prześliczne kontry dla Amici.
Często nie zgadzam się z wolfym, ale mam wrażenie, że jako jeden z niewielu dostrzega, że ten gość to tykająca bomba w środku pola.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 27.10.2017, 21:39
To co zrobił Imaz w 93minucie, gdzie wychodząc z kontra notuje kolejna stratę i 2pozorantow Ze i Tibor przy kryciu z prawej strony, skąd poszła piłka po której straciliśmy bramkę to kryminał i delikatnie mówiąc powinni wracać pieszo do Krakowa.
O iile do 30 minuty graliśmy dobrze, to w 2 połowie Wojtkowski bez sił, Perez cały czas zdziwiony, Imaz wiecznie za słabo albo niecelnie podający, Carlitos z lekka kontuzja, i kto miał grać kontry ?
Ze zmienników drobny plus dla Balanyuka, Ze Manuel - jego można już odesłać do Porto, szkoda kasy na jego kontrakt. Fani Tibor niech zerkną jak wychodząc z kontra 4 na 3 Tibor zagrywa w poprzek czywiscie do nikogo i groźna sytuacja dla amiki. Teraz wiadomo dlaczego koleś nie łapie sie na ławę.....
Widać, ze jednak tenslaby Małecki, czlapiacy Brożek czy cienki Boguski wciąż dają więcej niż Perez, Ze czy Tibor. Oby szybko wrocili
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Emocjonujący mecz. Lech jest dzisiaj zdecydowanie lepszy od nas, więc punkt bardzo cieszy.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Brawa dla Buchalika. Zrobił duży postęp. Jeśli przestanie przeplatać bardzo dobre interwencje z tymi słabymi/niezbyt pewnymi, to uratuje nam punkty jeszcze wiele razy.
Co do Buchala - nie podniecałbym się. Fakt, że napastnicy Lecha, przy tylu sytuacjach nie strzelili nic, świadczy o tym jakiej klasy są to zawodnicy. Strzał i dobitka w Buchala, 2-3 strzały wybite a'la Majdan (w górę), dzięki boru że nic z tego nie wpadło. Co jednak trzeba oddać Buchalowi, znajdował się na linii strzału i z każdą interwencją się nakręcał. Dobrze. Jak nabierze pewności, to też będzie lepiej grał.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 27.10.2017, 21:44
Fachowcy domagaja sie Kostala. Wszystko wraca do normy.

Widac, ze powoli idzie to ku lepszemu.

Od poczatku gralismy w 10 (Cywka), pozniej w 9,5 (Perez), pozniej w 8 (zgasl Imaz).

Brawo dla Buchalika. Teraz przepatrzcie forum, a znajdziecie sporo postow fachowcow pomstujacych na zostawienie go w klubie.

Edycja: Halilovic powinien zostac wypozyczony. Cos w nim jest. Ale ewidentnie nie ogarnia.
Powód: Hali
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 27.10.2017 o godz. 21:48.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 27.10.2017, 21:44
Ja pierdziut, 30 minut fajnej gry, która naprawdę cieszyła oko a potem takie G Ó W N O .

Imaz to się nadaje za przeproszeniem do pielenia chwastów, ewentualnie zbierania czereśni. Ja nie wiem jak on się uchował na boisku przez 90 minut. Boguski może i wkurza czasem i ma masę strat, ale w porównaniu do Imaza to jest Pan piłkarz. Skoro już chciał Kiko napastnika szybkiego na kontry wprowadzić to trzeba było ściągnąć Imaza a nie Carlitosa!

Perez - kolejny gracz, który nadaje się do gry w lidze, w której się nie biega. Przecież oni z Imazem we dwójkę grają jakby im ktoś SLOMO zapodał, poziom dynamiki na 3 ligę polską obydwaj.

Ogólnie jestem tak w....iony, że od 30 minuty próbowaliśmy dowieźć 1:0 i broniliśmy całym zespołem..... My nie jesteśmy Niecieczą, nie mam grajków do takiej gry!! Dlatego Lech nas tak dziurawił i wielkim szczęściem dowieźliśmy remis. Cuda w bramce wyprawiał Buchalik (mimo paru drobnych błędów), Lech pudłował na potęgę a my NIC. Ani jednej sensownej kontry, żeby im pokazać, że nie warto aż tak się odsłaniać, wielkie NIC z przodu. Staliśmy i patrzyliśmy jak nas rozjeżdżają. W imię czego? Warto było tak spieprzyć mecz, żeby 1 punkt uratować Ja nie wierzę, że jesteśmy tak dramatycznie słabi, że nie potrafimy grać w piłkę przez 60 minut. Rozumiem końcówkę pierwszej połowy, chcieli dowieźć wynik do szatni. Ale co KIKO im mówi w tej szatni? BRONIMY BRONIMY? Bo tak to wyglądało, jakby naszym planem było stać w dziesięciu chłopa 40 metrów od bramki i murować. Tylko my nie potrafimy murować! Nie mamy agresywnych grajków, których główną zaletą jest agresja i jazda na dupie co by pressowali w obronie jak szaleni i kontrowali. Mamy w przeważającej ilości człapaków oglądaczy z niezłą techniką! Trzeba było im kazać grać ofensywnie może byśmy w ....ę 3:2 zebrali jakby Lech był lepszy, może wygrali - ale byłby kuźwa mecz, a nie ŻENADA.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.10.2017 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów