The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.09.2017, 18:44
Liczę na Wojtowskiego i wspólprace Lopeza z Bałaniukiem,nie wracajcie do Krakowa jak przegracie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 23.09.2017, 18:46
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym postawił na Bartosza,ale ok to trener decyduje kto gra....
Bartosz dostal wystarczajaco szans na poczatku sezonu i zawiodl. Arsenic z meczu na mecz coraz lepszy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.09.2017, 19:09
Gol i asysta, faktycznie zawód

i dostał łącznie 1 szansę występu w podstawowym składzie

zawód w ciul
nie to co Ze Manuel
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 23.09.2017, 19:25
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Technicznie rzecz biorąc, to liderem będzie Zabrze.
Pisałem w przerwie ich meczu, było 0:0.

Oj tam, małych tabelek nie składam, jak mamy tyle samo punktów co lider to siedzimy razem na foteliku.

Do boju!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 23.09.2017, 21:18
Bardzo dobrze przygotowany nasz zespół, niestety dzisiaj znów wszystko przeciwko nam i sędzia nie dał czerwonej dla gospodarzy. Ochłońcie, potrzeba czasu, dajcie im pracować. 3 pkt straty do lidera.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 23.09.2017, 21:23
bardzo ciezko bedzie sie zalapac do gornej 8 - pucharowicze do dziela
Odpowiedz cytując
kola12
Member

Od: 10.2011

Stary 23.09.2017, 21:23
Kiko wypierdalaj!!!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 23.09.2017, 21:25
Zostaliśmy zdeklasowani, bo tak to trzeba nazwać.

Znowu Basha z LLonchem i znowu nasz środek NIE ISTNIEJE.

Nic dobrego o naszym konstruowaniu akcji nie można powiedzieć.

Oddaliśmy całkiem pole i Korona robiła co chciała.

Dosłownie jak dzieci we mgle. Szkoda słów.

Daleko na takiej grze nie zajedziemy.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Korona i Lettieri zniszczyli system. Da się zagrać tym samym składem w przeciągu trzech dni i wygrać.
Nawet w 93 minucie cisnęli pressingiem na naszej połowie.
Jebać rotacje!
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Strzały 18:4. Celny jeden

Hej kiko gol KVRWA mać!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 23.09.2017, 21:27
Noname GER 2:0 Noname ESP

Pomoc nie istnieje, pomysł na grę nie istnieje. Oglądanie gry Wisły zakrawa o masochizm, szczęście też się skończyło.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 23.09.2017, 21:28
Tak na gorąco.... Środek obrony to powinien być Arsenic i Velez. I niestety, ale jak nie ma RB9 to nie ma gry.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 23.09.2017, 21:29
Ech... Ciężko na to patrzeć. Jeżeli w pewnym momencie przecierałem oczy widząc grę kombinacyjną i zaangażowanie k...ewek z Kielc, to jak słabo musiała zagrać Wisła? Carlitos zrobił swoje, niestety reszta się nie dopasowała. Przykre. Ale co zrobić? Zwolnić trenera, jak za Cupiała? I co dalej? Kto to ogarnie? Wstrzymajcie się ze swoimi zwolnieniami, bo robimy dokładnie to, na co narzekaliśmy za Cupiała. Pozostaje czekać. Ja osobiście nie wiem jakie warunki musi spełnić Kiko, żeby został, ale wierzę, że zarząd podejmie odpowiednie kroki, jeżeli wizja nie będzie się sprawdzać i będziemy pikować w dół. Żal i w.... na maksa, ale bluzganie na trenera lub braci po szalu nie pomoże. Będzie tylko gorzej.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Stary 23.09.2017, 21:30
Paradoksalnie jestem zły, że Buchal wyjął te dwie setki, bo gdybyśmy dostali (zasłużenie) 4-1, to może ludzie by trochę oprzytomnieli. Warsztat trenerski Ramireza jest tak ku*wa chvjowy, że gdyby na ławce siedziały wykopane prosto z grobu zwłoki, to gra nie byłaby gorsza. Ramirez nadaje się najwyżej do tego, żeby nosić Tomkowi Kulawikowi bidony w Podhalu. A pewnie nawet to robiłby w chvjowym stylu.
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 23.09.2017, 21:30
Padlina zupełna, moze minimalnie lepiej niz w srode ale i tak totalnie do dupy. Korona znow w pelni zasluzenie wygrala, caly mecz w naszym wykonaniu to liczenie na farta bo zadnego poymyslu na gre dalej nie ma.
DysoN
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 23.09.2017, 21:31
Dawno nie pisałem ale dziś już po prostu krew mnie zalewała...

Dotąd raczej pozytywnie myślałem o Ramirezie. Ale po tym dwumeczu uważam, że jego czas się skończył.
Gra dramat. Zmiany dramat. Walki zero.

Mamy obecnie drużynę frajerów do golenia. I już wszyscy widzą, że wystarczy trochę pobiegać z Wisłą, żeby nas stłamsić.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 23.09.2017, 21:32
Nie no było prze chujo........wo

Gramy coraz większy syf. Bardzo byłem za Kiko, bo miałem nadzieje, że zaczną coś grać, pokazywać pewne zamysły tego co chcą robić na boisku. Z każdym meczem słabiej to wygląda.

Chyba czas się powolutku rozglądać za następcą........
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.09.2017, 21:33
Trzeba sobie zadać jedno pytanie. Kto zawinił? Junco czy Ramirez. Piłkarze tacy słabi czyli wina Junco czy słabo kierowani czyli wina Kiko. Ktoś musi beknać za to co się odpier*** z naszą grą od czasu odejścia Brleka.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 23.09.2017, 21:34
Definitywny koniec farta....no, nie czekajcie Carlitos strzelił z niczego Obrona do wymiany poczynając od Cywki a na środkowych obrońcach kończąc. wywaliliśmy kilkunastu zawodników i mamy teraz nowych, jak rozumiem takich jakich chciał trener? No dobra czekajmy do końca rundy i wtedy ocenimy.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 23.09.2017, 21:35
Korona była lepsza i to zdecydowanie.
Problem taktyki jest sprawą drugorzędną w sytuacji, gdy wszyscy nasi pomocnicy wyglądają gówniane indywidualnie. Nie widać w nich żadnej jakości. Niesamowite jest to, że każdy zestaw, który wchodzi na boisko wygląda podobnie źle.
Krytycy Kiko niech też wyślą trochę czułości Junco, bo jeśli najbliższe tygodnie czy miesiące nie sprawia, że nowi piłkarze pokaże się z lepszej strony, będzie można spokojnie uznać, iż spier....lił robotę.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.09.2017, 21:36
Proud napisał(a):Wyświetl post
Dawno nie pisałem ale dziś już po prostu krew mnie zalewała...

Dotąd raczej pozytywnie myślałem o Ramirezie. Ale po tym dwumeczu uważam, że jego czas się skończył.
Gra dramat. Zmiany dramat. Walki zero.

Mamy obecnie drużynę frajerów do golenia. I już wszyscy widzą, że wystarczy trochę pobiegać z Wisłą, żeby nas stłamsić.
dokładnie tak
troche podostrzyc, troche powalczyc i srodek boiska wygrany calkowicie
Sobol w tej chwili w srodku pola by lepiej wygladal niz ta zgraja
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 23.09.2017, 21:36
nie moglo byc inaczej - 1 bramkarz - + 6 obroncow + 2 slabych skrzydlowych + carlitos ....to niestety gra na max 0-0 , nie myslalem ze to kiedykolwiek napisze ale nawet ta leniwa pi...a Semirek bylby teraz jakimkolwiek konstruktywnym wzmocnieniem drugiej lini ....nawet dzidy Kiko mnie nie dziwia , bo jak inaczej grac z taka dziura w srodku pola ?
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 23.09.2017 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.09.2017, 21:37
Przegraliśmy mentalnie ten mecz , nasi piłkarze grali bez jakiejkolwiek wiary w zwyciestwo. Korona nas zniszczyła pod każdym względem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.09.2017, 21:41
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Trzeba sobie zadać jedno pytanie. Kto zawinił? Junco czy Ramirez. Piłkarze tacy słabi czyli wina Junco czy słabo kierowani czyli wina Kiko. Ktoś musi beknać za to co się odpier*** z naszą grą od czasu odejścia Brleka.
3/4 zespołów ekstraklasy dokonało podobnych rotacji jak my. Poza Górnikiem z czołówki wszystkie kluby wymieniły +/- 10-14 zawodników w obie strony

Jak dla mnie Junco stworzył idealnie warunki do pracy dla Ramireza. Takiego komfortu nie miał żaden trener od czasów Maaskanta.

A to, że nie wszystkie transfery wypalą? taka jest rzeczywistość

Największy plus meczu z Koroną? że mecz nie był w piątek, bo byśmy mieli zje**** cały weekend
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 23.09.2017, 21:42
Kiko temu panu już dziękujemy

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 23.09.2017, 21:47
Problemem jest to że nasze nabytki indywidualnie nic nie dają drużynie to o czym my mówimy o jakim zgraniu... szrotu?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Karherop napisał(a):Wyświetl post
3/4 zespołów ekstraklasy dokonało podobnych rotacji jak my. Poza Górnikiem z czołówki wszystkie kluby wymieniły +/- 10-14 zawodników w obie strony

Jak dla mnie Junco stworzył idealnie warunki do pracy dla Ramireza. Takiego komfortu nie miał żaden trener od czasów Maaskanta.

A to, że nie wszystkie transfery wypalą? taka jest rzeczywistość

Największy plus meczu z Koroną? że mecz nie był w piątek, bo byśmy mieli zje**** cały weekend
Ale który transfer poza Carlitosem z lata wypalił? Poszliśmy w ilość, nie w jakość. Boję się, że chwile będziemy się odbudowywać po tym hiszpańskim eksperymencie.

Junco zrobił ten sam błąd, który polskie kluby lubią robić. Wyjdzie jeden transfer to później próbują go powtórzyć tylko hurtem.

Pogoń i brazylijski zaciąg jak wypalił Edi i Hernani. Legia i brazylijski zaciąg jak wypalił Edson i Roger. Lech i bałkański zaciąg jak wypalił Stilic. Ponownie Legia i zaciąg graczy "do odbudowania" jak wypalił VOO. Pewnie jeszcze bym wymienił parę takich sytuacji.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.09.2017 o godz. 21:49.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
lukaszex
Junior Member

Od: 07.2017

Przynajmniej mamy w tym sezonie symulację europejskich pucharów, czyli tak jak mogłyby wyglądać w naszym wykonaniu. 1 runda, czyli wymęczone 1-0 na wyjeździe i 2-0 po rzutach karnych z Wisłą Płock. Potem druga runda i trochę lepszy zespół i już 1-0 w plecy, a potem 2-1. Gra po prostu na stojąco. Martwi też, że jedyny pomysł to dzida na Carlosa i niech coś zrobi. A czy zrobi czy nie to gra wygląda tak samo. Czy prowadzimy, czy remisujemy, czy przegrywamy gramy tak samo bezbarwnie. Eh, co gorsza chyba mentalnie robi się ciśnienie i idzie to w złym kierunku.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 23.09.2017, 21:48
korona zespół budowany za psie pieniądze - pewnie za jeszcze mniejszą kasę niż Wisła. Ma trenera z Niemiec który hołduje pracy i grze zespołowej. Jest dyscyplina w jego zespole. Na dzień dobry wyjebał Hiszpana Palance który się opierdalał. W ich grze pomimo gorszego składu widać postęp. U nas odwrotnie. Zaczęliśmy dobrze a gramy coraz gorzej z biegiem czasu. Korona miała nie mniejsza przebudowę latem. Taką jak my. Na dzisiaj mają straty 2 punkty do nas, a poziomem gry nas GASZĄ.

No ale w koronie jest trener który WSZYSTKIM każe biegać i jeździć na dupie. Nasz treneiro to kolega dla swoich rodaków widać. No i są efekty.

Nie to że przegraliśmy 2 mecze z Kielcami boli. Ale że taka korona była lepsza i zasłużenie wygrała. Oni jak Śląsk źle zaczęli ale idą do przodu. My zaczęliśmy dobrze a gramy coraz gorzej.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 23.09.2017, 21:48
Jest mi wstyd
Powód: Wytrzeźwienie
Ostatnio edytowane przez krzywy : 24.09.2017 o godz. 10:55.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów