The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.02.2017, 17:41
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Jak już polegasz na wikipedii to rzuć okiem dwa akapity wyżej , debiutował w Wiśle w 1999 tak jak napisałem w Radzionkowie co widziałem na własne oczy (Ty najwyraźniej zrobiłeś skrót: debiut w Wiśle = debiut w ekstraklasie, a były jeszcze inne rozgrywki przecież)
to ja widziałem na własne oczy debiut PB w extra, a nie w ogóle w Wiśle1
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.02.2017, 19:17
no a ja w Wiśle, czyli 2 lata wcześniej

tak czy siak , przykro mi że chłop który po prostu tak wymiatał w wieku 15 lat , zatrzymał się później w miejscu

wogle to noszę sie z myślą o zrobienu subiektywnego rankingu napastników TS-u "odkąd pamiętam" czyli od Grzegorza Szeligi
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 23.02.2017, 21:26
Co z naszymi Kolumbijczykami? Bo po oficjalnej informacji o podpisaniu kontraktów na razie cisza.

edit:
Takie coś wygooglowałem: https://twitter.com/Jootpe/status/834482851496222726
Ostatnio edytowane przez R33 : 23.02.2017 o godz. 21:34.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 23.02.2017, 22:25
R33 napisał(a):Wyświetl post
Co z naszymi Kolumbijczykami? Bo po oficjalnej informacji o podpisaniu kontraktów na razie cisza.

edit:
Takie coś wygooglowałem: https://twitter.com/Jootpe/status/834482851496222726
Echavarria pisał na swoim Twitterze że trzeba poczekać tydzień lub dwa na niego.

Valencia już ponoć od wczoraj od 18-19 w Krakowie jest.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 25.02.2017, 06:20
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...491,1,727.html
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 25.02.2017, 08:24
Nie odejdzie z Wisly bo nie zdobywa bramek i jaki powazny klub by go chcial?

A ze Daria mu troche miesza w glowie widac od jakiegos czasu.. a raczej namieszala NA GLOWIE :d nawet wlosy dla niej zapuscil
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 25.02.2017, 11:51
c. napisał(a):Wyświetl post
Nie odejdzie z Wisly bo nie zdobywa bramek i jaki powazny klub by go chcial?

A ze Daria mu troche miesza w glowie widac od jakiegos czasu.. a raczej namieszala NA GLOWIE :d nawet wlosy dla niej zapuscil
Pozytywnie czy negatywnie namieszała? Trzeba mu oddać, że po prostu nie ma szans na strzelanie bramek. Myślę, że przy Bartoszu i Małeckim na prawej i Videmoncie po lewej załadowałby więcej po jakiś fajnych wrzutkach.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 26.02.2017, 11:49
dobrze by było jednak żeby był trochę wszechstronniejszy , czy ktoś tu ogarnia lige norweską ?

czy w tym sezonie gdy zdobył tego mityczne króla strzelców , to były same główki po wrzutkach, czy coś innego tez ?
Odpowiedz cytując
concedi
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 27.02.2017, 10:44
Wiecie mniej więcej w jakich okolicach mieszkają Nasi piłkarze? W sumie ciekawa sprawa. Przed wypożyczeniem kilka razy widziałem Krzyśka Drzazgę (jeździł granatowym Polo) na bronowicach jak sobie truchtał w te i wewte. Wczoraj natomiast na woli justowskiej Petara widziałem jak wjeżdżał do garażu. (szare Bmw)
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 27.02.2017, 11:02
concedi napisał(a):Wyświetl post
Wiecie mniej więcej w jakich okolicach mieszkają Nasi piłkarze? W sumie ciekawa sprawa. Przed wypożyczeniem kilka razy widziałem Krzyśka Drzazgę (jeździł granatowym Polo) na bronowicach jak sobie truchtał w te i wewte. Wczoraj natomiast na woli justowskiej Petara widziałem jak wjeżdżał do garażu. (szare Bmw)
Brożek i Boguski mieszkają w Zielonkach. Popovicia kilka razy ze szlugiem widziałem jak wychodził na balkon, przy ulicy Konwisarzy mieszkał.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 27.02.2017, 11:16
Dragan Paljić, Donald G i chyba też Drzazga mieszkali na bronowicach Salwator City lub Tower koło Almy, któej już nie ma... Wim, bo widziałem nie raz.

Odpowiedz cytując
Herbi1303
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 27.02.2017, 12:13
Mąka w Wieliczce
Odpowiedz cytując
concedi
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 27.02.2017, 12:22
Dziki Donald mieszkał w tarasach verona przy armii krajowej to samo Pareiko ( do którego dziewczyny od towarzystwa przychodziły do godziny po wyjeździe żony )
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 28.02.2017, 10:45
Kiko chyba na os. Albertyńskim Widziałem go już 2 razy w CH Czyżyny.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 28.02.2017, 11:01
concedi napisał(a):Wyświetl post
Dziki Donald mieszkał w tarasach verona przy armii krajowej to samo Pareiko ( do którego dziewczyny od towarzystwa przychodziły do godziny po wyjeździe żony )
cos mi sie wydaje ze jednak Michało Siwakowa nie podbił
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 28.02.2017, 11:14
Buchal mieszka w Garden Residence na Zablociu
Wczesniej miaszkal tam tez Wolski i Wilk
Ostatnio edytowane przez mic : 28.02.2017 o godz. 11:38.
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 28.02.2017, 11:21
Dokładnie Donald i Sarki mieszkali w Tarasach Verona na Armii Krajowej.

Na rehabilitacje w Novotelu (dokładanie naprzeciwko ich bloku) przyjeżdżali .... autami
Odpowiedz cytując
Matti1231
Member

Od: 06.2010

Stary 28.02.2017, 12:50
Sarki był moim sąsiadem i nie mieszkał na Tarasach Verona a tuż obok w bloku na armii krajowej Tez często widywałem blondyneczki u jego boku i s....ysyn za każdym razem jak jechał windą to robił selfie.
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 28.02.2017, 13:21
W takim razie musiał często bywać u Donalda
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 28.02.2017, 14:33
Pewnie zuza do dzis nie jest pewna ojcostwa
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Erlolapek
Junior Member

Od: 02.2017

Stary 05.03.2017, 00:49
Piotr Żemło z asystą i czystym kontem w swoim debiucie w Wiśle Puławy
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 05.03.2017, 11:37
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Po wypowiedziach Tomka Cywki, można stwierdzić, że trening naszych hiszpanów, przypadł mu do gustu bo przypomina mu ten z Anglii. Liczę, że w końcu Tomek zaskoczy i udowodni swoją wartość, bo nadal dla mnie jest szokujące, że chłopak zapieprza na treningach, wiedzie spokojne życie, a nie przekłada się to na jego formę.
Brawo "Cywa". To już kolejne dobre spotkanie więc to nie przypadek
Odpowiedz cytując
Tomasson
Member

Od: 11.2007

Stary 05.03.2017, 12:05
Jović mieszkał na agrestowej
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.03.2017, 14:27
Właśnie na weszło wjechał świetny i długi tekst o "naszych" Hiszpanach -> http://weszlo.com/2017/03/07/weszlo-...ich-znaliscie/
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 07.03.2017, 18:47
"Ankieta" z Krzyśkiem Mączyńskim
https://www.youtube.com/watch?v=fLRQOkMNl3k

Liga od kuchni: Piast - Wisła
https://www.youtube.com/watch?v=FY6MtBoj_tg
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.03.2017, 19:32
Weszło z „iberyjskąâ€ wizytą w Krakowie
http://weszlo.com/2017/03/07/weszlo-...ich-znaliscie/
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 07.03.2017, 20:21
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Weszło z „iberyjskąâ€ wizytą w Krakowie
http://weszlo.com/2017/03/07/weszlo-...ich-znaliscie/
dwa posty wyżej
Odpowiedz cytując
Kapcok7
Member

Od: 06.2010

Stary 13.03.2017, 16:20
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...367269,nPack,2
Wywiad z Ivanem
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 13.03.2017, 17:42
Adrian Grzybek: Wisła to idealne miejsce do rozwoju

Latem 2016 roku interesowały się nim takie kluby jak Lechia Gdańsk, Cracovia, Zagłębie Lubin czy Miedź Legnica. Dzięki staraniom ludzi, którzy przejęli klub od Jakuba Meresińskiego, w ostatnim dniu okienka transferowego trafił do Wisły. Zapraszamy do rozmowy z Adrianem Grzybkiem, wyjątkowym technikiem, mocnym punktem naszej drużyny U19.

Do Wisły trafiłeś z AS Progres Kraków, tam - z Trójki Myślenice. Jak w ogóle zaczęła się Twoja przygoda z futbolem?

Wszystko zaczęło się, gdy miałem sześć lat. Wtedy to tata zabrał mnie po raz pierwszy na boisko.

Od małego wyróżniałeś się bardzo dobrą techniką, strzelałeś sporo goli. Już w barwach Progresu zagrałeś w mocno obsadzonym turnieju Nike, ze sporym powodzeniem. Możesz opowiedzieć o tym wydarzeniu?

Turniej rozgrywany był w Łodzi, jechaliśmy tam z pozytywnym nastawieniem. Nie wiedzieliśmy nic o drużynach, które mieliśmy w grupie; chcieliśmy wyjść na boisko i powalczyć z każdą ekipą o jakikolwiek punkt. Okazało się, że byliśmy najlepszą drużyną w swojej grupie, co otwierało nam drogę do fazy mistrzowskiej. A tam okazaliśmy się najlepszym zespołem w kraju.

W minionym roku wraz z kolegami z Progresu z rocznika 1999 i 2000 wywalczyłeś srebrny medal mistrzostw Polski. Byłeś najlepszym strzelcem tej ekipy i "silnikiem" poczynań ofensywnych. Które z meczów z tamtego sezonu zapamiętałeś najbardziej i dlaczego?

Każdy mecz doskonale pamiętam, ale najbardziej w głowie utknęło mi spotkanie półfinałowe, w którym nie trafiłem karnego, a później strzeliłem dwie bramki. Był to mecz z Zagłębiem Lubin.

W sierpniu 2016 roku trafiłeś do Wisły Kraków. Po udanym sezonie w Progresie nie brakowało dla Ciebie ponoć ofert. Jak to się stało, że jesteś na R22 i czy z perspektywy czasu uważasz, że to była dobra decyzja?

Po rozmowach z rodzicami i menadżerem doszliśmy do wniosku, że dobrym wyborem byłoby moje przeniesienie się do Wisły Kraków. Uważam, że klub ten jest idealny dla rozwoju młodego zawodnika.

Początek gry w Wiśle U-19 miałeś imponujący. Po pięciu minutach pobytu na boisku w Końskich strzeliłeś pierwszego gola. Później przytrafiła Ci się kontuzja i utrata miejsca w składzie. Końcówka rundy to ciąg niezłych Twoich gier. Jak Ty ocenisz poszczególne Twoje występy w Wiśle? Które z nich wspominasz najmilej?

Najlepiej wspominam pierwszą bramkę dla Wisły w meczu z Neptunem.

Po niezłej postawie w Centralnej Lidze Juniorów trafiłeś na treningi do pierwszej drużyny Wisły. Jak trenowało Ci się z pierwszą ekipą Białej Gwiazdy? Jak przyjął Cię zespół? Jak uważasz, poziom juniorski a poziom seniorski to dwa różne światy?

Zespół przyjął mnie bardzo dobrze. Poziom gry jest różny - w seniorach jest gra szybsza, decyzje trzeba podejmować błyskawicznie, w juniorach jest na to więcej czasu.

Całość: Adrian Grzybek: Wisła to idealne miejsce do rozwoju
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów