The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.08.2016, 09:55
@tomasz_19
Ba, ja nie chce pięciu, nie chę trzech średniej klasy. Ja chce jeden, ale dobry. A co my w hurtowni kupujemy?
Ale zejdźmy na ziemie, dobry w IV lidze grać nie będzie chciał
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.08.2016, 09:56
suikoden napisał(a):Wyświetl post
z tego co krążą ploty Transferami zajmuję się CITKO, ale to wszystko chyba plotka poki nie zdobęde konkretów lub potwierdzenia traktujcie to jako sf
chłopie przecież to od miesiąca wiadomo... pijany jesteś czy co
Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 18.08.2016, 09:57
Apropos informatorów.
Niektórzy znikną, bo mieli info od pracowników, którzy odchodzą. Za nich pojawia się nowi informatorzy, wraz z nowymi pracownikami.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 18.08.2016, 09:58
Zaraz, zaraz, miało być 5 transferów w tym Stilić, a teraz wyskakują z brakiem czasu? W dodatku info było puszczone na oficjalnej! Czyżby Pan Meresiński był niesłowny i coś kręcił?

Jestem zbulwersowany.
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 18.08.2016, 10:01
Stilić z tego co wiem znowu nie dpasują mu warunki finasowe co do reszty traktujcie to jako plotke z mojej strony
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 18.08.2016, 10:02
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zaraz, zaraz, miało być 5 transferów w tym Stilić, a teraz wyskakują z brakiem czasu? W dodatku info było puszczone na oficjalnej! Czyżby Pan Meresiński był niesłowny i coś kręcił?

Jestem zbulwersowany.
życie jest jak rower... nie kręcisz...
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.08.2016, 10:04
silver03 napisał(a):Wyświetl post

Jestem zbulwersowany.
Zbulwersowany? przecież to było oczywiste od początku że typ tu nie przyjechał być dobrym wujkiem. tylko drenować klub z pieniędzy.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 18.08.2016, 10:22
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie 5 transferów teraz tylko 2 lub 3 z informacji jakie udało się ustalić ma to być co najmniej jeden młody zawodnik z I-LIGI a drugi z zagranicy
Może Kopacza z Zabrza na środek obrony ? Ograny w ekstraklasie, a poza tym stoper jest potrzebny.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.08.2016 o godz. 10:26.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 18.08.2016, 10:35
Poza tym że Kopacz ma 300 tysięcy euro odstępnego w kontrakcie - jestem za. Bo za 300 tysięcy euro chyb lepiej jakiegoś ofensywnego piłkarza kupić.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 18.08.2016, 10:37
Ogryzek - Takiego jak Brlek?

P.s.
W meczu z L Kopacz dawał rade.
Taki Kujawa, tyle ze dobrze grający główka silny obrónca. Bo Kujawa to póki co samo obrońca.

TT mówi o zainteresowaniu Wisły Kovacevicem z Lechiii. Jeśli prawda - good choice
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.08.2016 o godz. 13:10.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 18.08.2016, 13:22
Myślałem o kimś jak Wolski albo Starzyński. Ewentualnie Stilić. Jeden Brlek wystarczy
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Franeklowcabramek
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 21.08.2016, 22:17
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...kiem,10530904/
Widzeliście dzisiaj jaką bramkę strzelił w meczu z Jagą dzisiaj? Wątpię, że go nam wypożyczą.
Odpowiedz cytując
17wojownik
Member

Od: 10.2015

Stary 23.08.2016, 11:34
Pamiętacie tego tweeta z oficjalki - że jeszcze 5 transferów nas czeka? Mnie ogarnia teraz tylko pusty śmiech. Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek transferu przychodzącego do końca okienka. Wychodzące - jak najbardziej.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 23.08.2016, 11:41
17wojownik napisał(a):Wyświetl post
Pamiętacie tego tweeta z oficjalki - że jeszcze 5 transferów nas czeka? Mnie ogarnia teraz tylko pusty śmiech. Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek transferu przychodzącego do końca okienka. Wychodzące - jak najbardziej.
Wychodzący też nie, bo nie ma żadnego zarządu i nie ma kto z kim rozmawiać.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 23.08.2016, 16:58
17wojownik napisał(a):Wyświetl post
Mistrzu,ale to było za czaaów meresia a teraz nie ma zarządu....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 23.08.2016, 17:50
Wy teraz się nie zastanawiajcie nad tym, jakie i czy będą transfery. Kupujcie asortyment W.S. i wrzucajcie potwierdzenia przelewów/zdjęcia kupionych produktów z paragonami na stronie "Pomoc finansowa dla Wisły - dyskusja" http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9693 !!! Tylko w ten sposób uda nam się wspomóc klub i doprowadzić do tego, że nie upadnie!!! Nakręcajmy się wzajemnie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.08.2016, 17:58
Jedyne kogo nasz klub mógłby jeszcze ściągnąć w tym okienku to młodych chłopaków - walczaków ogranych w II/III lidze, piłkarzy pokroju Drzazgi. Trzeba łowić piłkarzy w niższych ligach za grosze jak Ruch i Jagiellonia...
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 23.08.2016, 18:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jedyne kogo nasz klub mógłby jeszcze ściągnąć w tym okienku to młodych chłopaków - walczaków ogranych w II/III lidze, piłkarzy pokroju Drzazgi. Trzeba łowić piłkarzy w niższych ligach za grosze jak Ruch i Jagiellonia...
Jestem za! W naszej obecnej sytuacji po prostu trzeba wzmocnić lokalny skauting - dużo tańsza opcja na początek. Najlepiej, jak na przestrzeni lat zostanie wypracowany jakiś system, który pozwoli nam na zbieranie najzdolniejszych chłopaków z woj. małopolskiego i okolic.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 23.08.2016, 20:15
Do niczego nie są nam potrzebni tacy piłkarze. Chyba, że jako przygotowanie do 1 ligi.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.08.2016, 21:51
Arked napisał(a):Wyświetl post
Do niczego nie są nam potrzebni tacy piłkarze. Chyba, że jako przygotowanie do 1 ligi.
twierdzisz, że nie znajdziemy tam nikogo lepszego niż Uryga, Pietrzak, Boguski czy Cywka? nie rozśmieszaj mnie...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 23.08.2016, 23:06
Ja myślę, że wiele zależy od trenera. Wielu zawodników ma potencjał na grę lepszą niż obecnie prezentowana przez Wisłę, ale to samo można powiedzieć o aktualnym składzie tej drużyny.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 23.08.2016, 23:23
Nie ma co rzucać karabinu tylko trzeba walczyć do końca.Łęczna,Korona,Śląsk i Ruch nie mają lepszych zawodników.Uważam ,że gra sie posypała po odejściu Wolskiego.Może dałoby sie chociaż tego Vranjesa wypożyczyć(oczywiście jeśli beda środki finansowe), aby rozdzielał piłki w środku i pociągną gre do przodu.Legii i tak nie jest potrzebny.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 23.08.2016, 23:42
Teraz to ważne, żeby kibice zakasali rękawy i podjęli się pracy u podstaw - zachęcania znajomych, tworzenia własnych akcji marketingowych, proszenia, by jak największa ilość osób fascynowała się Wisłą. Tylko w ten sposób pomożemy Wiśle. Musimy ufać, że Ci, którzy będą nas reprezentować, podejmą właściwe decyzje. A my tymczasem winniśmy uderzyć się w pierś i podjąć rękawicę w tej walce o ratowanie Wisły.
Odpowiedz cytując
alexx6
Member

Od: 02.2012

Stary 24.08.2016, 06:21
Ayala a wiesz za co zostal wywalony z Legii za opierdalanie się. Po co nam taki leń.Nie rozumiem Was każdy odstrzelony grajek z innego kluby i zaraz może sprowadzic go do nas. Wolę młodego ambitnego z I lub II ligy który będzie zapieprzać po boisku, a nie na nim tylko stac Żadnych Vranjesów i innych odpadów z Legii
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 24.08.2016, 07:48
dobrze ze go sprowadziles na ziemie bo niekotrzy maja naprawde dobre loty.
Jak będziemy grali w 3 lidze, to sciagniemy pilkarzy z 3 ligi. A to jak wygladaja pilkarze z 3 ligi mozna zobaczyc na meczu rezerw.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
17wojownik
Member

Od: 10.2015

Stary 24.08.2016, 08:38
NIE - dla każdego odrzuta z Legii.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Stary 24.08.2016, 18:10
twierdzisz, że nie znajdziemy tam nikogo lepszego niż Uryga, Pietrzak, Boguski czy Cywka? nie rozśmieszaj mnie...
Bardzo mało prawdopodobne. Wymienieni przez ciebie to walczaki mocno ograne w Ekstraklasie/1 lidze/Championship. Jeśli zaczęlibyśmy masowo sprowadzać "walczaków" z jeszcze niższych lig to szybko byśmy za nimi zatęsknili.

A tak w ogóle to uważam, że nie potrzeba nam walczaków bo piłka nożna to nie jest sport walki. Nam brakuje w tym momencie dosłownie 1-2 kreatywnych zawodników (środek i bok pomocy), żeby ta drużyna z outsidera stała się zespołem mogącym powalczyć o pierwszą piątkę. Niestety w naszej ciężkiej sytuacji na takie transfery nie ma szans więc póki co pozostaje nam męczarnia w dolnych rejonach tabeli.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.08.2016, 18:18
Bardzo mało prawdopodobne. Wymienieni przez ciebie to walczaki mocno ograne w Ekstraklasie/1 lidze/Championship. Jeśli zaczęlibyśmy masowo sprowadzać "walczaków" z jeszcze niższych lig to szybko byśmy za nimi zatęsknili.

A tak w ogóle to uważam, że nie potrzeba nam walczaków bo piłka nożna to nie jest sport walki. Nam brakuje w tym momencie dosłownie 1-2 kreatywnych zawodników (środek i bok pomocy), żeby ta drużyna z outsidera stała się zespołem mogącym powalczyć o pierwszą piątkę. Niestety w naszej ciężkiej sytuacji na takie transfery nie ma szans więc póki co pozostaje nam męczarnia w dolnych rejonach tabeli.
najpierw trzeba znaleźć pieniądze żeby zapłacić pensje
a nie rozpisywać się o tym ilu i jakich kreatywnych -walczaków nam potrzeba

bo zaraz obudzimy się bez grajków którzy złożą pisma o rozwiązanie kontraktu z winy klubu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Stary 24.08.2016, 18:50
A co ja napisałem w ostatnim zdaniu? Wiem jak jest.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 24.08.2016, 20:05
Jedyny transfer jaki mnie interesuje to: Zdziska. K na Kałuży i J.M na Monte....
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów