The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.08.2016, 10:33
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Będzie u nas po prostu druga Zawisza, tylko tam Osuch trochę inaczej się wycofał, ale wyjdzie na to samo. Zobaczycie.
mereś pewnie trafi na kilka lat na państwowe wakacje, a Wisła bedzie musiała niestety spłacać jego długi.Miejmy nadzieje, że rozłożą je na jakieś normalne raty.Ruch i Górnik miały o wieele większe długi i jakoś funkcjonuja http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...n-zl,id,t.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.08.2016 o godz. 10:40.
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 15.08.2016, 10:34
Meresinski robi to co wiekszosc ludzi by zrobila w tym samym momencie. Postanawia przeczekac burze.
Siedzi cicho bo nie ma nic do zakomunikowania, czy to kibicom czy mediom. Wiadomo, ze lepiej nic nie obiecywac bo pozniej bedzie sie rozliczonym, czy to z "5 transferow" czy "2 sponsorow" w zeszlym tygodniu.
Burza w koncu ucichnie, a ludzie sie pogodza z rzeczywistoscia i z tym co ich (nas) czeka.
Wtedy wyjdzie na powierzchnie i rozlozy rece. Pewnie nawet przeprosi, powie, ze intencje mial dobre ale troche go to przeroslo, ze sponsorzy uciekli przestraszeni nagonka medialna itp itd.
Czesc pewnie lyknie to jak pelikany, czesc oleje.

Wisla to obecnie 19-latek, ktory sie pasl na garnuszku bogatych rodzicow cale zycie, nie chodzac do szkoly ani do pracy. Tata go wlasnie wy.......il z domu mowiac ze sam sobie teraz musi radzic. Nieprzygotowany do zycia, bez zadnego zaplecza ani co gorsza perspektyw.

Czy dogramy sezon ? Zdecydowanie tak. Ale w innym skladzie personalnym niz teraz. I raczej nie w gornej osemce.
Boia chi molla !
borsuk
Senior Member

Stary 15.08.2016, 10:37
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Już kilka lat temu uświadomiłem sobie, że niewiele mnie łączy z trybuną C. Przeniosłem się więc na D. Odpuściłem też wyjazdy.Wydawało mi się to jednak naturalne - dobiegałem 30tki, zmieniły mi się priorytety, nie mogłem już tak wiele czasu poświęcać Wiśle. Powoli stawałem się piknikiem. "Tak już musi być" myślałem, zrzucając tę rosnącą niechęć do "decyzyjnych" na C na karb zmiany pokoleniowej, której nie rozumiem.

Okazało się to być tylko wygodną racjonalizacją. Nic mnie z nimi nie łączy, nie podzielam ich systemu wartości, nie kupuję poetyki, nie godzę się na pasożytniczy, przystrojony nieudolnie w piórka fanatyzmu stosunek do klubu, któremu jestem psio (haha!) wierny od 92 roku.

Patrzyłem wczoraj na D na ludzi w około. Na twarze, które znam na pamięć, choć w większości pozostały bezimienne. Przez lata wspólnie wpadaliśmy w euforię i rozpacz.
Widziałem te twarze wczoraj, spoglądające z mieszanką pogardy, niezrozumienia i złości na C i zrozumiałem, że coś się skończyło bardzo dawno temu i nikt nigdy tego głośno nie powiedział.
Nie ma już żadnej Armii Białej Gwiazdy, nie ma już porozumienia ponad podziałami, nie ma tego, co w kibicowaniu zawsze było najważniejsze - poczucia wspólnoty mimo całej masy różnic.

.......a gra wczoraj jest fraszką, słaba forma piłkarzy nic nie znaczącym epizodem, ostatnie miejsce w tabeli do przełknięcia, bo to po prostu sport a przegrywamy i wygrywamy na przemian od ponad 100 lat! Przeżyję/przeżyjemy też ewentualny spadek, zwycięstwa sąsiadki w derbach też na jakiś czas można uznać za nieuniknione z punktu widzenia chociażby statystyki.
K...a, nawet gdybyśmy mieli przez tych złodziei u steru zaczynać od 4 ligii, po kilku latach wrócimy gdzie nasze miejsce.

Boję się jednak, że jeśli ta w istocie garstka "kumatych" zawłaszczy ten Klub, będzie to oznaczało jego śmierć. Faktyczną i nieodwołalną.Dla normalnych ludzi nie będzie w nim miejsca, a już teraz jest ciasno.
"Na Wisłę nie chodzisz dla kogoś, chodzisz dla Wisły" ktoś zaraz napisze.
A czym jest Wisła jeśli nie tym różnorodnym tłumem, na chwilę zjednoczonym pod tymi samymi barwami i wartościami? A czym jest Wisła, w sytuacji w której po boisku biegają najemnicy a na własnych trybunach czujesz się jak ktoś obcy?

Straciliśmy dawno temu czujność, zachłystując się i jak się teraz okazuje - prawie dławiąc - pasmem sukcesów.
Teraz przyjdzie walczyć nie o to, żeby ten Klub uratować organizacyjnie ale o to, żeby odbudować w nim wspólnotę kibicowską, której będzie zależeć na Klubie a nie na własnych interesach. Bez tej wspólnoty Wisła nie istnieje.
AMEN
W tej całej gównianej sytuacji jedynym światełkiem w tunelu są takie i podobne rozsądne wpisy traktujące o wartościach najważniejszych. Im więcej będzie trzeźwego spojrzenia na obecne wydarzenia tym większa szansa na odrodzenie sekcji piłkarskiej Wisły Kraków. Na to jednak trzeba czasu, determinacji mądrych ludzi w klubie i wokół niego i konsekwencji w realizacji profesjonalnego planu.
Na razie większość jest jeszcze w szoku jak po knockdownie i nie potrafi sobie tego ułożyć w głowie - dlatego tak ważna jest rozmowa w tym temacie. Jak to już wielu zauważyło - obecna sytuacja spowodowała uaktywnienie "starej" braci forumowej, braci wiślackiej. I to jest sukces, tego się trzymajmy. I szanujmy się wzajemnie w rozmowie o Wiśle!
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
nesta
Senior Member

Stary 15.08.2016, 10:41
Juszczyk napisał, że JM pracował z nimi do końca tygodnia w klubie. Dodał także znaczące... walczymy.
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 15.08.2016, 10:44
Cupiał był, jaki był, ale i tak miał klasę, rozum, doświadczenie i pasję. Biznesmen starej daty. Dorobił się przy maksymalnym udziale pracy i pomysłów, a minimalnym udziale wałków i przekrętów. Niestety, obecne pokolenia działają dokładnie odwrotnie. Imponuje im to, że można własny kraj orżnąć na VAT, zaje*ać kilka tysi tu i tam, bo można. Więcej czasu poświęcają na kombinowanie jak tu coś podpie*dolić, niż nad rozwojem i przyszłością. Na każdym kroku myślenie roszczeniowe. Ważne, że do kabzy wpadnie kasa za przemyt szlugów, albo opie*dolenie telefonów bez płacenia abonamentu - to jest ich ambicja życiowa. A na koniec najlepiej je*nąć na Instagram fotkę w swoim Land Roverze z leasingu, którą polubią inne ćwoki tego sortu i wtedy już można czuć się w pełni jak połączenie Steve'a Jobsa i Al'a Capone.

Nie jest tajemnicą, że Sowieci wyrżnęli nam w Katyniu wszystkich, którzy stanowili naturalną elitę tego kraju, a za komuny sztucznie zastępowali ich zwykłym plebsem, który powinien zapie*dalać w polu, a nie zajmować wyższe stanowiska. Teraz zbieramy tego pokłosie na każdym kroku. Kraj opanowany przez ćwierćmózgów.

A jeden z nich, na chwilę obecną, zasiada teoretycznie na stołku właściciela Wisły Kraków.
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 15.08.2016, 11:44
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Cupiał był, jaki był, ale i tak miał klasę, rozum, doświadczenie i pasję. Biznesmen starej daty. Dorobił się przy maksymalnym udziale pracy i pomysłów, a minimalnym udziale wałków i przekrętów. Niestety, obecne pokolenia działają dokładnie odwrotnie. Imponuje im to, że można własny kraj orżnąć na VAT, zaje*ać kilka tysi tu i tam, bo można. Więcej czasu poświęcają na kombinowanie jak tu coś podpie*dolić, niż nad rozwojem i przyszłością. Na każdym kroku myślenie roszczeniowe. Ważne, że do kabzy wpadnie kasa za przemyt szlugów, albo opie*dolenie telefonów bez płacenia abonamentu - to jest ich ambicja życiowa. A na koniec najlepiej je*nąć na Instagram fotkę w swoim Land Roverze z leasingu, którą polubią inne ćwoki tego sortu i wtedy już można czuć się w pełni jak połączenie Steve'a Jobsa i Al'a Capone.

Nie jest tajemnicą, że Sowieci wyrżnęli nam w Katyniu wszystkich, którzy stanowili naturalną elitę tego kraju, a za komuny sztucznie zastępowali ich zwykłym plebsem, który powinien zapie*dalać w polu, a nie zajmować wyższe stanowiska. Teraz zbieramy tego pokłosie na każdym kroku. Kraj opanowany przez ćwierćmózgów.

A jeden z nich, na chwilę obecną, zasiada teoretycznie na stołku właściciela Wisły Kraków.
Cupiał jest biznesmenem ery transformacji. Rozumiesz Jak nie, to poczytaj sobie trochę o tych "biznesmenach".
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 15.08.2016, 12:10
Innymi słowy dzisiaj Cupiał nie mógłby tak zaczynać jak to miało miejsce.
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 15.08.2016, 12:59
Zaczynamy zapisy do Proszowic na przyszły sezon? Jeśli tak to pełna mobilizacja. Wszyscy do Proszowic!
Ostatnio edytowane przez gigant : 15.08.2016 o godz. 13:02.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Markus
Senior Member

Stary 15.08.2016, 13:02
Postawy SKWK komentować nie będę. Rewelacje red.Niemca potwierdzają powagę sytuacji i fakt, że wokół Wisły cały czas toczy się brudna gra. Natomiast wycofanie Citki pokazuje, że albo był on idiotą nie wiedzacym z kim pracuje, albo się wystraszył. Tak czy inaczej, kurtyna opadła, medialna wydmuszka pt. "Mamy plan naprawy Wisły" autorstwa JM - pękła.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
(...)
Drogi Fra Macie, pytanie LucjuszaWielkiego o cokolwiek jest stratą czasu, zwlaszcza, że jego "twórczość" obejmuje jedynie 3 rzeczy:

1. Markus i Kot to zło wcielone, odpowiadają za odejście Cupiała (dawniej do tego grona dorzucal jeszcze "przydupasa Wolfiego").
2. Patrz punkt 1.
3. Patrz punkt 1 i 2

Ale Lucjuszek robi drobne postępy, bo niedawno dodał element w postaci wychwalania Miska jako sprawnego przedsiębiorcy i jego "najlepszej w mieście siłowni" oraz oburzania się za nazywanie tego bandyty "skrajne negatywnie postacią". Wszak to, co zrobił Misiek jego zdaniem tak wpłynęło na Cupiała, że "rzucił potem Holendrom hajs taki" o jakim nikomu się nie śniło.

Z nowości: ostatnio gorliwie stara się też wchodzić w rolę fachowca i wmawiać, że przez lata tłumaczył na forum jak należy prowadzić biznes, mimo że miał wtedy bana za notorycznie łamanie regulaminu (o czym niestety biedaczek dziwnym trafem zapomniał).

Urocze, czyż nie?
Ostatnio edytowane przez Markus : 15.08.2016 o godz. 13:15.
abedipele
Member

Od: 07.2007

Stary 15.08.2016, 13:07
borsuk napisał(a):Wyświetl post
AMEN
W tej całej gównianej sytuacji jedynym światełkiem w tunelu są takie i podobne rozsądne wpisy traktujące o wartościach najważniejszych. Im więcej będzie trzeźwego spojrzenia na obecne wydarzenia tym większa szansa na odrodzenie sekcji piłkarskiej Wisły Kraków. Na to jednak trzeba czasu, determinacji mądrych ludzi w klubie i wokół niego i konsekwencji w realizacji profesjonalnego planu.
Na razie większość jest jeszcze w szoku jak po knockdownie i nie potrafi sobie tego ułożyć w głowie - dlatego tak ważna jest rozmowa w tym temacie. Jak to już wielu zauważyło - obecna sytuacja spowodowała uaktywnienie "starej" braci forumowej, braci wiślackiej. I to jest sukces, tego się trzymajmy. I szanujmy się wzajemnie w rozmowie o Wiśle!

Nic dodać, nic ująć. Wczoraj na trybunach czułem to samo. Brak Telefoniki na koszulkach był już symbolem raka który zżera Wisłę: JM, decyzyjni, Ruch.
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 15.08.2016, 13:20
Cupiał był, jaki był, ale i tak miał klasę, rozum, doświadczenie i pasję. Biznesmen starej daty. Dorobił się przy maksymalnym udziale pracy i pomysłów, a minimalnym udziale wałków i przekrętów.
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 15.08.2016, 13:22
Wg naszego rzecznika plotki o odejsciu Citki to bujda.
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 15.08.2016, 13:23
Znamienne ze ludzie juz w ogole nawet przestali pytac kiedy konferencja.

I co ze Stiliciem.
Boia chi molla !
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 15.08.2016, 13:24
Cupiał był, jaki był, ale i tak miał klasę, rozum, doświadczenie i pasję. Biznesmen starej daty. Dorobił się przy maksymalnym udziale pracy i pomysłów, a minimalnym udziale wałków i przekrętów.
Dobre. A ksywę cinkciarz nadała mu dla beki królowa Elżbieta podczas partyjki polo w ogrodach Windsoru.
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 15.08.2016, 13:52
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Wg naszego rzecznika plotki o odejsciu Citki to bujda.

Uważaj bo powie Ci prawdę przed oficjalnym info.
Bóg, Honor i Wisła!
nesta
Senior Member

Stary 15.08.2016, 13:53
@Klemba tez napisał, że jemu nic nie wiadomo o odejściu Citki. A on jako jedyny z mediów ma z nimi kontakt w tym momencie.

Oby, bo MC to jedyne czego sie można chwycić w tym momencie z nadzieja na lepsze.
As
Senior Member

Stary 15.08.2016, 13:58
Revenge napisał(a):Wyświetl post

1. W Krakowie już nie ma dobrych dziennikarzy sportowych. Pozostali mitomani a narodzili się ludzie, bez kontaktów, którzy by błysnąć muszą coś sami wymyślić. Widać to choćby po braku fajnych wywiadów jakie jeszcze 4-5 lat temu mogliśmy ujrzeć na łamach PS, GK. Obecny poziom dziennikarstwa sportowego przypomina poziom TVN 24. Coś z prawdy w newsie jest, ale ogólnie przekręcone.
Jest jakiś Miga, z którym nikt nie chce rozmawiać, facet wymyśla newsy na poczekaniu, żeby je zaraz odwołać.
Wojtowicz, który kopiuje co inni napiszą. Z całym szacunkiem, ale Pan Niemiec też dołączył do szamanów polskiego dziennikarstwa sportowego.
LoL jest jakis Miga .... piszesz na forum portalu zalozonego przez tego "jakiegos Mige" jakies 18 lat temu.
nesta
Senior Member

Stary 15.08.2016, 14:06
I jeszcze jedno:

@Klemba: @Wixi93 na moje zapytanie (odnośnie rezygnacji) wysłane do osoby pomagającej MC dostałem odp: Bzdura.

Zatem lodu na głowę i bierzmy to co piszą dziennikarze przez pół. Nie twierdze ze Klemba ma 100% racji, ale lepiej jednak zaczekać na oficjalne info. Bo to kolejna jakaś plota jak z Cupiałem (przynajmniej teraz).

Btw, nie róbcie tez z Citki świetego co to sie zbulwersował Jakubkiem Wyrzućcie to ze słownika dla 80% środowiska piłkarskiego
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 15.08.2016, 14:16
Gdyby Citko zrezygnowal to ten jego 20-letni plan trwajacy tydzien pobilby zdecydowanie 10-letni kontrakt Stawowego trwajacy 3 tygodnie.
Boia chi molla !
Robek
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 15.08.2016, 14:18
[QUOTE=nesta;1448596]I jeszcze jedno:

@Klemba: @Wixi93 na moje zapytanie (odnośnie rezygnacji) wysłane do osoby pomagającej MC dostałem odp: Bzdura.

Zatem lodu na głowę i bierzmy to co piszą dziennikarze przez pół. Nie twierdze ze Klemba ma 100% racji, ale lepiej jednak zaczekać na oficjalne info.QUOTE]

Ha ha oficjalne info? Kiedy to będzie ?
Pewnie jedyne oficjalne bedzie na konferencji i będzie brzmało
Witam nazywam się Jakub M. Jestem właścicielem Wisły Kraków i ogłaszam Jej upadłość
Dowidzenia i licze na paczki od Was:
Grisza1
Moderator

Od: 05.2005

Stary 15.08.2016, 14:23
Czy zdarzyło się kiedyś w historii jakiegoś klubu polskiej ekstraklasy, żeby niosące się z trybun "Pozdrowienia do więzienia" były adresowane także do właściciela klubu?
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
GregorTS
Senior Member

Stary 15.08.2016, 14:34
abedipele napisał(a):Wyświetl post
Nic dodać, nic ująć. Wczoraj na trybunach czułem to samo. Brak Telefoniki na koszulkach był już symbolem raka który zżera Wisłę: JM, decyzyjni, Ruch.

To bedzie wygladalo mniej wiecej tak. Wiekszosc spiknie sie zeby zbojkotwac mecze po czym przed meczem na stronie skwk przeczytamy trzymajacy za morde wpis "Z plebsem my nie rozmawiamy, na trybunach nie ma demokracji -liczy sie biceps9od kiedy ja jebie silownia ma cos wspolnego z pilka btw?), zrobia mobilizacje na trybuny przyjdzie 6000 w tym gimbaza, plus turysci" .To zostanie okrzykniete sukcesem ze lepiej budowac klub na 6000 tysiacach najwierniejszych - bo jak to mowil patryk Malecki Ciz sektora C sa najlepsi i ch..j a potem juz tylko dluga i bolesna degrengolada, wicie sie we wlasnych sidlach, nic wspolnego z idealami Henryka Reymana.

Przed nami zmiana z Towarzystwa sportowego na Towarzystwo huliganskie/mafijne Wisla...brzmi stasznie? To co sie dzieje na Wisle jest najokrutniejsza realizacja najczarniejszych snow o tym jak element ktore na stadionach w europie juz usuneli doczepia sie do wladz klubu.

Moi i drodzy Ideal siegnal bruku. Przed nami dlugi i bolesny toksyczny zwiazek, ktory moze kiedys zakonczy sie bolesnym rozwodem...wina jest wszedzie ale przede wszsytkim w nas samych.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.08.2016, 14:49
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Vinci ma 100% racji. Jesli trybuny nie skomentwoaly tego burdelu w zaden sposob wiadomo juz komu na nim zalezy. Tak to jest jak sie toleruje "pozdrowienai do wiezienia" to ma sie potem wiezienie na trybunach...a jak sie okazuje i w posiadaniu klubu. Czeka nas teraz placz i zgrzytanie zebami. Im wczesniej cicha wiekszosc zacznie sabotowac to co sie dzieje zklubem tym lepiej, inaczej mafia bedzie miec legitymacje do robienia sobie z naszego klubu wlasnego podworka.
Dokładnie tak. Podpisuję się pod tym w 100 %. Wolę degradacji do IV ligi i odbudowy wielkiej Wisły, niż płacenie na gościa, który ma dramatycznie poważne kłopoty z prawem. Nigdy w życiu nie zapłacę ani złotówki na to bagno, w którym jesteśmy. I liczę na to, że większość, na czas gdy JM będzie właścicielem, po prostu przestanie chodzić na mecze. Frekwencja musi być jak najmniejsza - trzeba w ten choćby sposób zaprotestować!
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 15.08.2016, 14:51
nesta napisał(a):Wyświetl post
@Klemba tez napisał, że jemu nic nie wiadomo o odejściu Citki. A on jako jedyny z mediów ma z nimi kontakt w tym momencie.

Oby, bo MC to jedyne czego sie można chwycić w tym momencie z nadzieja na lepsze.
Nie wiem na czym opierać miałaby się ta nadzieja. Citko niczego dobrego nie jest gwarantem, poza tym że obocność kogokolwiek znającego się na transferach, jest niezbędna do restrukturyzacji klubu - wymiany zawodników na innych.

Więc na chwilę obecną w zasadzie bez znaczenia czy będzie w klubie Citko, Hajto czy niezatapialny Kapka. Transfery poszły się 'paść', z racji braku pieniędzy a za Citka nie idą ani specjalnie mocne kontakty, ani jakies wyjątkowe pomysły. Gdyby Citko na prawdę miał cos do powiedzenia, gdyby miał silną pozycję, gdyby wierzył w swoją misję, dawno wypowiedziałby się na konferencji, nawet by ją sam zorganizował. Wdowczyk nie ma problemów by wystąpić przed kamerami. Wie co ma mówić, wie po co jest. A Citko?

Dla mnie Meresiński potrzebował doradcy i pomocnika podczas operacji kupna klubu piłkarskiego ponieważ w tej materii jest kompletnym dyletantem. Citko był wolny, został wzięty. Stąd prasa pisała 'Citko z Meresińskim kupują klub' bo gdyby nie Citko, Meresiński nie wiedziałby co kupuje. Siłą rozpędu Meresiński, zaznajomiony z aktualną profersją Citki, zaproponował mu marchewkę pt. 'prowadzenie klubu'. I stąd na świeczniku Citko. Z łapanki.*

Edit:
* Bardzo chciałbym wierzyć że jednak wybór Citki jest wyborem przemyślanym. Że meresiński miał kilka kandydatur, że rozmawiał z nimi, że (i tutaj będzie dowcip sytuacyjny) zrobił chociaż konkurs świadectw.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 15.08.2016 o godz. 14:59.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
hadees
Junior Member

Od: 02.2007

Stary 15.08.2016, 15:03
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak. Podpisuję się pod tym w 100 %. Wolę degradacji do IV ligi i odbudowy wielkiej Wisły, niż płacenie na gościa, który ma dramatycznie poważne kłopoty z prawem. Nigdy w życiu nie zapłacę ani złotówki na to bagno, w którym jesteśmy. I liczę na to, że większość, na czas gdy JM będzie właścicielem, po prostu przestanie chodzić na mecze. Frekwencja musi być jak najmniejsza - trzeba w ten choćby sposób zaprotestować!
Słucham? Czyli pozbawić klub, lub też resztki jego struktur, ostatniego źródła utrzymania, jakim jest wpływ z dnia meczowego? Nie mam nic przeciwko IV lidze i bolesnym odkupieniu wieloletniego zaniechania, ale karać całą Wisłę (piłkarzy, biurowych i przysłowiową Panią Stasie) za samego właściciela to niepoważne. Wciąż nic nie wiadomo, więc też nie ma sensu robić nerwowych ruchów. Za dużo ich jest w ostatnich tygodniach...i tak gorzej, niż w wizjach z forum nie będzie.
Grisza1
Moderator

Od: 05.2005

Stary 15.08.2016, 15:07
Sądzisz, że w sytuacji takiej, jaką mamy i przy właścicielu z takim pomysłem na biznes, jaki prezentował do tej pory, to wpływy z dnia meczowego trafią na konto "piłkarzy, biurowych i przysłowiowej Pani Stasi" ? Podobnie, jak kasa z transferów, sprzedaży pamiątek i czegokolwiek.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
hadees
Junior Member

Od: 02.2007

Stary 15.08.2016, 15:13
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Sądzisz, że w sytuacji takiej, jaką mamy i przy właścicielu z takim pomysłem na biznes, jaki prezentował do tej pory, to wpływy z dnia meczowego trafią na konto "piłkarzy, biurowych i przysłowiowej Pani Stasi" ? Podobnie, jak kasa z transferów, sprzedaży pamiątek i czegokolwiek.
Mam taką nadzieje, bo inaczej nie dotrwamy nawet do końca okna transferowego. A co nam pozostaje? Tak na serio nie wiemy nic. Przynajmniej ja w tym szumie informacyjnym nie widzę żadnych potwierdzonych informacji poza zarzutami dla JM. Ale wciąż mogę sobie żyć nadzieją, jak to już miało miejsce w przeszłości. Póki nie klepną pięciu transferów albo nie zrobią transferu JM do więzienia, wszystko się może zdarzyć.
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 15.08.2016, 15:17
@hadees

Prezesem/właścicielem jest człowiek z wyrokiem oraz z zarzutami o ciężkie przestępstwa skarbowe z dwóch prokuratur, naprawdę myślisz w jego uczciwe działanie dla dobra klubu?
nesta
Senior Member

Stary 15.08.2016, 15:18
To jak juz jesteśmy przy @AKlembie, to napisał dziś, że słyszał rownież o jednym inwestorze. Więcej nie moze pisać, a rozmowy z nim podobno trwają. To a propos tych dwóch inwestorów, o których pisał Borek, ze mieliby przejąć Wisle od JM.

Tez tak myśle, ze to dobry moment do przejęcia klubu. Wewnętrznie wszystko spłacone, cena będzie bardzo niska. Jak ktos chce sie pobawić w klub to tylko brać teraz.
Revenge
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 15.08.2016, 15:18
Cytat:
LoL jest jakis Miga .... piszesz na forum portalu zalozonego przez tego "jakiegos Mige" jakies 18 lat temu.
Dzięki za oświecenie. Niestety za mną przemawia jakość reportażu i newsów a nie założenie forum, co może zrobić dosłownie każdy

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów