The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2016, 15:34
Cytat:
Ale chu.j ci do tego co on odebral od prokuraury bo to jego prywatna sprawa i nie ma zadnego zwiazku z Wisla!!!!
Prywatna sprawa to byłaby miesiąc temu. Od kiedy stał się właścicielem Wisły wszystkie kompromitujące sprawy dotyczą także nas. I co ważniejsze jak widać mają przełożenie na zachowanie ewentualnych inwestorów.

Cytat:
Jakie info z prokuratury? Zostal SKAZANY? NIE!!
W jednej sprawie już został.

Cytat:
CUPIALOWI TAKIE SAME ZARZUTY STAWIANO I SPRAWE UMORZONO.
Cupiałowi stawiano zupełnie inne zarzuty. O udziale w zorganizowanej grupie przestępczej wspominać nie będę.
Eppur si muove!
Herbi1303
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 10.08.2016, 15:35
c. napisał(a):Wyświetl post
SKWK ma napie.rdalac na Meresinskiego bo Stanowski ma jakies widzimisie? Jemu wlasnie o to chodzi zeby wywrzec jeszcze gorsza atmosfere przy Wisle.

Macie cos na Meresinskiego poza kaczkami dziennikarskimi? Nie macie.
Cos konkretnego? A nie ciagla gadka o tym ze 10 lat temu sciągał na maturze

Nic nie wiecie o Meresinskim i jego planach. A zdazyliscie juz wydac wyrok.

Meresinski cos zrobil złego Wisle? Nie. To o czym wy pie.rdoli,cie

Jak zrobi to wowczas bedziemy drazyc temat.
jak pokazują ostatnie 2 tygodnie samo jego pojawienie się przy R22 to coś złego... nie wiem czy nie czytasz prasy, neta ale tak źle o Wiśle, o nas nie mówiło się od... no właśnie bo nie pamiętam od kiedy? W takiej tragicznej sytuacji organizacyjnej, finansowej, wizerunkowej byliśmy chyba przed 97 rokiem.
I żebyś wiedział, że ch.vj mi do tego bo ten ziomal niestety stał się właścicielem mojego ukochanego klubu i jak widać na załączonym obrazku jego szemrana przeszłość odbija się na naszej WIŚLE, jeśli tego nie widzisz to sorry. Na resztę Twoich wypowiedzi odpowiedział kolega wyżej.
Ostatnio edytowane przez Herbi1303 : 10.08.2016 o godz. 15:40.
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.08.2016, 15:39
To Ty cwaniaczki zdradz plany jakie ma Meresinski.. nie znasz ich to zamilcz. Ja tez ich nie znam dlatego nie napie.rdala.m na niego. Czas pokaze jakie ma plany.

Jakie pranie brudnych pieniedzy w Wisle? Masz dowod. To ich publicznie o tym powiedz to szybko skonczysz na marginesie.

Nie czytaj tyle Stanoskiego bo ci mozg wypali
I o to tutaj wlasnie chodzi... Podejrzewam ze sam Wielce nam panujacy Meres niewie jakie teraz ma plany... Bo nawet jesli jakies mial to chyba posLy sie jebac sadzac po dzisiejszym odwolaniu konferencji
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 10.08.2016, 15:40
Pan Klemba ma chyba tych samych znajomych co moi. Sytuacja groźna? Tak lekko powiedziane.

PS: Było tylu różnych informatorów więc mnie osobiście nic nie dziwi na plus czy minus. Ale fakt tyle stron na stukanych że szok oO.
Ostatnio edytowane przez sayek89 : 10.08.2016 o godz. 15:50.
Bóg, Honor i Wisła!
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 10.08.2016, 15:53
SKWK ma napie.rdalac na Meresinskiego bo Stanowski ma jakies widzimisie? Jemu wlasnie o to chodzi zeby wywrzec jeszcze gorsza atmosfere przy Wisle.

Macie cos na Meresinskiego poza kaczkami dziennikarskimi? Nie macie.
Cos konkretnego? A nie ciagla gadka o tym ze 10 lat temu sciągał na maturze

Nic nie wiecie o Meresinskim i jego planach. A zdazyliscie juz wydac wyrok.

Meresinski cos zrobil złego Wisle? Nie. To o czym wy pie.rdoli,cie

Jak zrobi to wowczas bedziemy drazyc temat.
Puknij się w łeb.
Ty i podobni Tobie.
Nie wiem co i jak trzeba jeszcze takim jak Ty zakomunikować, żeby zrozumieli powagę sytuacji.
Ktoś właśnie spuszcza, dzień po dniu 110 lat historii w kiblu a Ty udajesz, że to dyskretny szum klimatyzacji.
vel HatefulRespect
W.S
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 10.08.2016, 15:58
Nie chciałbym przeszkadzać, ale pragnę przypomnieć, że w niedziele mamy mecz.
Warto pójść po bilet, bo mogliście zapomnieć
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.08.2016, 16:04
Ale chu.j ci do tego co on odebral od prokuraury bo to jego prywatna sprawa i nie ma zadnego zwiazku z Wisla!!!!
Ma to zwiazek z Wisla bo nie moze byc w zarzadzie i zle wyglada marketingowo

Jakie info z prokuratury? Zostal SKAZANY? NIE!!! Postawienie zarzutow o niczym nie dowodzi. CUPIALOWI TAKIE SAME ZARZUTY STAWIANO I SPRAWE UMORZONO. Wlasciciel Chelsea to samo, messi to samo. I nikt nie rozkminia bo to ich prywatna sprawa.
Zostal skazany prawomocnie za falszowanie matury.
Im nie stawiana zarzutow falszowania matury wiec glupoty gadasz.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
fazior
Member

Od: 11.2010

Stary 10.08.2016, 16:14

Jakie info z prokuratury? Zostal SKAZANY? NIE!!! Postawienie zarzutow o niczym nie dowodzi. CUPIALOWI TAKIE SAME ZARZUTY STAWIANO I SPRAWE UMORZONO. Wlasciciel Chelsea to samo, messi to samo. I nikt nie rozkminia bo to ich prywatna sprawa.
Widzisz to ma hu j do tego, ze ten wyrok, który w swietle prawa jest prawomocny, za fałszowanie świadectwa ( o którym ponoc nie wiedział ), komplikuj sprawę, bo pan JM nie moze pelnic zadnych oficjalnych funkcji w Wisla S.A. i nie tylko. Nawet zaczynają się dla niego schody w pozostałych spolkach w których zajmuje jakies stanowiska, bo z chwila uprawomocnienia się tego wyroku nie może pelnic tych funkcji. Idac dalej, to potencjalni inwestorzy, mogą się wycofywac w obawie o niespodzianki i dlatego, ze pan JM traci wiarygodność, a w takiej sytuacji malo kto będzie chciał inwestować pieniądze. Coz nam już nic nie pozostalo, jak czekac na rozwój wydarzen, a jak do tej pory to nie wygląda to optymistycznie.
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez fazior : 10.08.2016 o godz. 16:18.
Raf 66
Member

Od: 04.2006

Stary 10.08.2016, 16:15
Na dziś jedyna dobra wiadomość - w niedzielę gramy mecz o punkty w ekstraklasie. Wszystko wskazuje na to, że mecz się odbędzie. Nikt nie powie, jak to za miesiąc będzie wyglądało.
Zastanawiam się, kto "położy łapę" na kasie z biletów. Wprawdzie nie będzie to jakaś kosmiczna kwota, ale jakiś przychód będzie stanowić.
Zooey_Deschanel
Member

Od: 07.2015

Stary 10.08.2016, 16:16
Włodarze Wisły ściągają klub na dno, a kibice kłócą się między sobą i prowadzą do "wojny domowej". Świetne czasy nastały...
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 10.08.2016, 16:23
Raf 66 napisał(a):Wyświetl post
Na dziś jedyna dobra wiadomość - w niedzielę gramy mecz o punkty w ekstraklasie. Wszystko wskazuje na to, że mecz się odbędzie. Nikt nie powie, jak to za miesiąc będzie wyglądało.
Zastanawiam się, kto "położy łapę" na kasie z biletów. Wprawdzie nie będzie to jakaś kosmiczna kwota, ale jakiś przychód będzie stanowić.
No, dlatego że nie wiadomo kto położy na tym łapę, to nie wybiorę się na mecz, a wygodnie obejrzę go w fotelu przed TV.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Raf 66
Member

Od: 04.2006

Stary 10.08.2016, 16:24
Kibice się nie kłócą między sobą. Kibice "prowadzą wymianę zdań" z tymi, którzy podczas panowania JM chcieliby coś ugrać dla siebie.
Baryl
Member

Od: 06.2003

Stary 10.08.2016, 16:28

Spoko ziomalku tylko wiesz co, nigdy już nie wycieraj swojej gęby Henrykiem Reymanem, nie wkładaj bluz z orłami, ŻW i innymi tego typu sprawami. Albo honor albo s....ysyństwo (czyt. "prywatne sprawy").

Jak Wisła ma być klubem cwaniaków, recydywistów i złodziei to nie podpinajcie się pod autorytety wyrażające wyższe wartości. Pozdro.
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez Baryl : 10.08.2016 o godz. 16:31.
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 10.08.2016, 16:49
Tak myślałem, że będzie dramat. Pewnie nas zdegradują w najbliższym czasie do klasy A.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
bevierek
Member

Od: 09.2010

Stary 10.08.2016, 17:09
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Tak myślałem, że będzie dramat. Pewnie nas zdegradują w najbliższym czasie do klasy A.
Nie będzie tak źle. Będzie jeszcze wiele zwrotów akcji w tym temacie ale wszystko skończy się happy endem.
As
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.08.2016, 17:36
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Pan Klemba ma chyba tych samych znajomych co moi. Sytuacja groźna? Tak lekko powiedziane.

PS: Było tylu różnych informatorów więc mnie osobiście nic nie dziwi na plus czy minus. Ale fakt tyle stron na stukanych że szok oO.
Grozna w sensie, ze JM sie finalnie wycofa, klubowi zostanie odebrana licencja i zostanie wycofany z ligi?
Co mamy rozumiec przez "Sytuacja jest grozna"
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 10.08.2016, 17:41
http://weszlo.com/2016/08/10/odwolan...ulisy-decyzji/

Mnie to rozbawiło
stero87
Member

Od: 09.2007

Stary 10.08.2016, 17:52
Mam pytanie. czy w świetle ostatnich wydarzeń związanych z JM jest możliwe prawne unieważnienie transakcji przez p. Cupiała. Druga sprawa ciekawe co za bank udzielił tych słynnych gwarancji bankowych
ŚWL!!!!!!!
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.08.2016, 17:52
As napisał(a):Wyświetl post
Grozna w sensie, ze JM sie finalnie wycofa, klubowi zostanie odebrana licencja i zostanie wycofany z ligi?
Ale w jaki sposób się wycofa? Ktoś odkupi od niego WK S.A., czy rozpocznie likwidację spółki/wygaszanie faktycznej działalności? Jeśli odkupi to kto? W najlepszym razie TS(?).

Od początku pisałem, jak to się skończy i czego się powinniśmy spodziewać.

Odnośnie do użytkowników, którzy domagają się, by nie krytykować nowego właściciela:
1) to forum kibiców WK. Gdzie, jak nie tu kibice mają wyrażać swoje opinie?
2) to prawda, że forum jest publiczne i czytają je "obcy", ale powiedzmy sobie szczerze nikt nie pisze tu wielkich sekretów i tajemnic, tylko własne opinie oparte na zdrowym/chorym rozsądku;
3) co Was obchodzi, co myślą o WK ludzie, których nie czytacie/nie słuchacie/nie szanujecie? Zabiegając o ich opinię bądź głos stajecie się ich niewolnikami;
4) podejście "w swoje gniazdo", "rodzina to jest siła" itd. odnieść można co najwyżej do najbliższej rodziny, a nie sąsiedztwa, województwa, państwa, czy społeczności kibiców klubu piłkarskiego. Trochę rozumu zamiast mentalności plemiennej.

Jeżeli powyższe argumenty + głosy kolegów nie skłonią Was do odpuszczenia krucjaty "cisza na forum, dziennikarze/kibice Cracovii/PZPN/lewica czyta posty", to nic już nie skłoni, nie warto z wami rozmawiać, ani tym bardziej was słuchać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 10.08.2016, 17:53
20 stron temu napisałem jak bezsensowne jest dla mnie ogłaszanie planów transferowych na oficjalnej stronie internetowej klubu.Pisałem ze tam powinno się ogłaszać tylko potwierdzone decyzje. Ale po mnie polecieliście. Dowiedziałem się że na niczym się nie znam że to strasznie fajnie.

I co drodzy forumowicze? myliłem się?
As
Senior Member

Stary 10.08.2016, 17:55
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale w jaki sposób się wycofa? Ktoś odkupi od niego WK S.A., czy rozpocznie likwidację spółki/wygaszanie faktycznej działalności? Jeśli odkupi to kto? W najlepszym razie TS(?).

Od początku pisałem, jak to się skończy i czego się powinniśmy spodziewać.
No ja wlasnie nie mam pojecia co on przez to rozumie.
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 10.08.2016, 17:56
Papramy się co raz bardziej w gównie. I skutecznie odstraszamy jakichkolwiek poważnych ludzi i sponsorów.
Dwa tygodnie od przejęcia klubu, a goguś uszatek nie ma czasu przedstawić się kibicom Wisły Kraków.
Groteska.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
nesta
Senior Member

Stary 10.08.2016, 17:59
As napisał(a):Wyświetl post
Nawet nie to, że on sie wycofa. Ja to rozumiem jako nagłą utratę płynności finansowej. Sponsorzy/inwestorzy, którzy mieli dać kasę wycofali się w obliczu takiej nagonki medialnej. Po prostu nie chcą być zestawieni z tą osobą w mediach. Nie chcą sklejać z nim swojego wizerunku.
Zaznaczam, że spekuluje. Oby chodziło po prostu o rzeczywiście jakies formalne kwestie w powołaniu zarządu. Ale coraz mniej w to wierze ;/

Z drugiej strony te gwarancje bankowe są. Więc w ostateczności bank pokryje wynajem bazy lub funkcjonowanie klubu.

Generalnie to mam wrażenie, że wiemy tak około 10% może z tego co się dzieje w tym momencie w klubie.
Davey777
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 10.08.2016, 18:00
Zawsze było mówione, że transfery lubią ciszę. A tu takie rozgłaszanie i ich brak jak do tej pory i nic nie wskazuje, że coś sie zmieni w tej kwestii
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 10.08.2016, 18:07
Pero napisał(a):Wyświetl post
I co drodzy forumowicze? myliłem się?
Nie ale chyba nikt nie przypuszczał że będzie to substytut konferencji prasowej.

BDW
Dam sobie rękę uciąć że w momencie podrabiania dokumentu Meresiński nie miał bladego pojęcia w jaką kupę wdepnął i jak ten krok w przyszłości będzie brzemienny w skutkach. Gębę sobie nim wycierają wszyscy i może finansowo utopić miliony, których chyba nie ma.

Póki co musi dzwignąć na swoich barkach klub, inaczej Cupiał jego lub jego poręczycieli zlicytuje. Doskonała motywacja do pracy.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 10.08.2016, 18:17
a czemu około 10% wiemy? ja myśle że 12,55 % wiemy, no może 14,23%, ale to max, głowy nie dam
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 10.08.2016, 18:27
wybaczcie nie znam się na ekonomii i prawie handlowym.

Przykład: Meresiński przedstawił Cupiałowi gwarancje bankowe na 30 mln złotych.
Oznacza to że jeżeli nie wywiąże się z zobowiązania czyli utrzymania klubu czy coś to bank daje klubowi 30 mln czy Cupiałowi?

Bank ściga Meresińskiego, a co wtedy ze Spółką?

Pomijając fakt logiczny że mogą być zapisy dodatkowe.
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 10.08.2016, 18:36
nesta napisał(a):Wyświetl post
Nawet nie to, że on sie wycofa. Ja to rozumiem jako nagłą utratę płynności finansowej. Sponsorzy/inwestorzy, którzy mieli dać kasę wycofali się w obliczu takiej nagonki medialnej. Po prostu nie chcą być zestawieni z tą osobą w mediach. Nie chcą sklejać z nim swojego wizerunku.
Zaznaczam, że spekuluje. Oby chodziło po prostu o rzeczywiście jakies formalne kwestie w powołaniu zarządu. Ale coraz mniej w to wierze ;/

Z drugiej strony te gwarancje bankowe są. Więc w ostateczności bank pokryje wynajem bazy lub funkcjonowanie klubu.

Generalnie to mam wrażenie, że wiemy tak około 10% może z tego co się dzieje w tym momencie w klubie.
Jakie gwarancje bankowe? Gdzie o tym oficjalnie napisano? ...Bankowe?

Podaj zrodlo.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 10.08.2016, 18:37
Moim zdaniem żadnej konferencji już nie będzie, opcje są dwie albo Meresiński sprzeda klub komuś innemu albo ten wróci do Telefoniki. Dziś usłyszałem z kolei taką o to historię, ze Cupiał dogadał się w ten sposób z Meresińskim, że to ten drugi zgasi światło przy Reymonta a Cupiał nie będzie z tym kojarzony, niestety pewne rzeczy wymknęły się spod kontroli.
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 10.08.2016, 18:39
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
wybaczcie nie znam się na ekonomii i prawie handlowym.

Przykład: Meresiński przedstawił Cupiałowi gwarancje bankowe na 30 mln złotych.
Oznacza to że jeżeli nie wywiąże się z zobowiązania czyli utrzymania klubu czy coś to bank daje klubowi 30 mln czy Cupiałowi?

Bank ściga Meresińskiego, a co wtedy ze Spółką?

Pomijając fakt logiczny że mogą być zapisy dodatkowe.
Z logicznego punktu widzenia, bank/banki stanie/staną się właścicielem naszego klubu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów