The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
la_fille
Member

Od: 09.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.10.2011, 16:16
Stojąc w dość sporej kolejce można było zaobserwować, że na C kupuje bilet wiele osób które nie posiadają kart kibica, co oznacza że na mecze nie chodzą, bo od kilku meczy jest ona wymagana. Kupują ludzie, którzy sa pierwszy raz na naszym stadionie, bo są studentami i będąc w Krakowie słyszeli że fajnie jest na C. Może idą tam bo można się polansoać, że było się na C..jeszcze na meczu z Londyńskim Fulhamem..
To jest bez sensu. Na C mają chodzic tylko najwięksi fanatycy, którzy idą tam by zdzierać gardła i dopingować swoją drużynę. Nie ważne czy gra z Podbeskidziem czy Barceloną.
Na sektor C nie idzie się bo jest fajna atmosfera, tylko by ta atmosfere tworzyć. Dlatego uważam, że osoba, która idzie pierwszy raz na mecz albo co jakiś czas bo Liga Mistzrow czy Europejska nie powinna iść na trybunę C, bo to trybuna nie dla niego... oglądnąć oprawę czy wysłuchać doping może sobie z innej, nawet w tej samej cenie z trybuny G!
Warto zwracać uwagę na to kto idzie na C, bo właściwi ludzie na C są receptą na doping, o jakim wszyscy marzymy.
] Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi raz wybrałbym tą samą drogę
Odpowiedz cytując
la_fille
Member

Stary 18.10.2011, 16:18
aa..kwestia wybierania sobie miejsc na sektor C też jest bardzo zenująca..
] Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi raz wybrałbym tą samą drogę
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 18.10.2011, 16:42
Można by wprowadzić sprzedaż na C tylko dla posiadaczy Kart Kibica i taki delikwent mógłby albo ruszyć tyłek i wyrobić KK co może by go zmobilizowało do chodzenia na mecze ligowe lub, by wybrał inny sektor.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 18.10.2011, 16:46
la_fille napisał(a):Wyświetl post
Stojąc w dość sporej kolejce można było zaobserwować, że na C kupuje bilet wiele osób które nie posiadają kart kibica, co oznacza że na mecze nie chodzą, bo od kilku meczy jest ona wymagana. Kupują ludzie, którzy sa pierwszy raz na naszym stadionie, bo są studentami i będąc w Krakowie słyszeli że fajnie jest na C. Może idą tam bo można się polansoać, że było się na C..jeszcze na meczu z Londyńskim Fulhamem..
To jest bez sensu. Na C mają chodzic tylko najwięksi fanatycy, którzy idą tam by zdzierać gardła i dopingować swoją drużynę. Nie ważne czy gra z Podbeskidziem czy Barceloną.
Na sektor C nie idzie się bo jest fajna atmosfera, tylko by ta atmosfere tworzyć. Dlatego uważam, że osoba, która idzie pierwszy raz na mecz albo co jakiś czas bo Liga Mistzrow czy Europejska nie powinna iść na trybunę C, bo to trybuna nie dla niego... oglądnąć oprawę czy wysłuchać doping może sobie z innej, nawet w tej samej cenie z trybuny G!
Warto zwracać uwagę na to kto idzie na C, bo właściwi ludzie na C są receptą na doping, o jakim wszyscy marzymy.
To trzeba było zwrócić uwagę... piszesz jakieś posty do ludzi, którzy to wiedzą co się robi na C

a "swoją drużynę" dopinguje się z E czyli "siadej nie zasłaniej"... na C dopinguje się Wisłę!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
la_fille
Member

Stary 18.10.2011, 16:54
Wiedzą co się robi..? Widać nie każdy..
Odpowiedz cytując
la_fille
Member

Stary 18.10.2011, 16:58
Czlowiek ktory chodzi na C i jest fanatykiem moze i wie ale przyprowadza kolejnych kilku "ziomkow" ze studiow i oni juz nie wiedza..a wlasnie przez cos takiego jest jak jest..
Odpowiedz cytując
la_fille
Member

Stary 18.10.2011, 17:28
akurat na Fulham można bez karty i wiekszosc wlasnie jest takich osob bez karty, tzw. kibice sukcesu
Odpowiedz cytując
koniukrk
Member

Od: 07.2011

Stary 18.10.2011, 17:31
ABG Info-"Nigdy nie wiesz gdzie czai się student" kto był na meczu z Jagą ten czytał
Odpowiedz cytując
la_fille
Member

Stary 18.10.2011, 17:34
otóż to! Artykuł ten idealnie opisuje to zjawisko.
Odpowiedz cytując
la_fille
Member

Stary 18.10.2011, 17:43
ALE..Jednak jezeli ktos jest pierwszy raz i nawet nie wie ze potrzebny jest pesel by kupic bilet i chce isc na C bo kumpel z uczelni mu mowil ze jest super atmosfera..to raczej cos jest nie tak...
O to chodzi!
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 18.10.2011, 18:08
Wejdę na stadion z plecakiem i własnym prowiantem, czy nie? Bo kiedyś słyszałem, że jak ludzie wchodzili z własnymi napojami, to ochrona nie pozwalała na wejście z ów napojem na stadion.
Odpowiedz cytując
Voin
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.10.2011, 18:11
Z prowiantem tak, z plecakiem tak (przy wejściu przeszukują) ale napoi już nie wniesiesz.
Odpowiedz cytując
milansport
Member

Od: 10.2004

Stary 19.10.2011, 00:34
Dziś byłem po bilety dokładnie o tej samej porze co przed meczem z Ruchem i na tyle samo dni co przed nim i było zdecydowanie mniej ludzi przed kasami niż wtedy. Może kwestia przypadku, a może będzie mniej ludzi - zobaczymy.

Na G obowiązują miejsca biletowe czy każdy stoi gdzie chce tak jak na C?
Odpowiedz cytując
snikki_(konto-usuniete)
Banita

Od: 07.2011

Stary 19.10.2011, 10:05
palikot napisał(a):Wyświetl post
To trzeba było zwrócić uwagę... piszesz jakieś posty do ludzi, którzy to wiedzą co się robi na C

a "swoją drużynę" dopinguje się z E czyli "siadej nie zasłaniej"... na C dopinguje się Wisłę!
Ja nigdy nie byłem na C, a zawsze będąc na meczu wydzieram mordę (głupio się czuję jak obok siedzą cicho) i jednocześnie chcę widzieć boisko. Dlatego też uważam za błędny rozdział na kibiców "swojej drużyny" i Wisły.

Jutro na H. Ciekawe czy jeszcze są bilety na ten sektor. Do zobaczenia.
Odpowiedz cytując
Kulawik88
Junior Member

Od: 08.2011

Stary 19.10.2011, 10:06
Jak na meczu będzie chociaż połowa H zapełniona to będzie można uznać to za duży sukces, więc są napewno.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 19.10.2011, 12:59
są jakieś kolejki dzisiaj?
wczoraj przed 19, nawet ruch był w SK, tak z 15 osób się kręciło...

snikki napisał(a):Wyświetl post
Ja nigdy nie byłem na C, a zawsze będąc na meczu wydzieram mordę (głupio się czuję jak obok siedzą cicho) i jednocześnie chcę widzieć boisko. Dlatego też uważam za błędny rozdział na kibiców "swojej drużyny" i Wisły.

Jutro na H. Ciekawe czy jeszcze są bilety na ten sektor. Do zobaczenia.
ja mam tak samo jak ty, tylko ja o czymś innym mówie, ale nie ten temat poza tym, śpiwanie na meczu o niczym nie świadczy... nie jest to żaden wyznacznik
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.10.2011 o godz. 13:07.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 19.10.2011, 20:01
W Grecji kryzys-32.000 biletów na Olympiakos zostało sprzedane w ...35 minut Najpewniej przez internet, ale tez pokazuje gdzie jest Wisła.
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 19.10.2011, 20:05
Tam mają inne podejscie, tam są fanatycy z innym podejsciem..ida na mecz sie bawic, przede wszystkim. uwielbiam ten ich ryk po strzelonej bramce. Dziadek, matka, babcia, skaczą po płocie jak wariaty. Cos im nie spasuje to wskakuja na boisko, race, flagi, swiecie dymne.. nie ma tej poprawnosci politycznej i tej ciotowatosci czyli biale jest biale a czarne jak czarne, "oh Jaliens popelnil blad, zmienie pampersa i odpuszcze sobie z pojsciem na mecz", "o, Malecki cos mi pokazal, chyba sie rozplacze, nie ide na mecz' ,spontan. wiekszosci z nich to wlansie osoby kochajace klub, jej historie, tradycje.. a nie wyniki i pilkarzy. wzorem i tak jest River Plate, to co zrobili bylo niesamowite.. spadli z ligi i z tymi lzami w oczach rozwalali stadion i nikt nie mial im o to za zlei ten oszalamiajacy krzyk "RIVER RIVER RIVER!!" , teraz liga nizej i nie odwrocili sie, to bylo jedno z najpiekniejszych ujec w futbolu miedzy miloscia kibica do klubu, to byl jednoczesnie okrzyk rozpaczy i okrzyk milosci do River..ze chocby grali 3 ligi nizej to szczelnie beda wypelniac stadion. http://www.youtube.com/watch?v=qXpYkkVEu6c

Cytat:
Masz rację CH. Mnie raczej zastanawiało zawsze jakie to nowe wymówki jeszcze można usłyszeć. A to Małecki, a to ceny biletów, a to jesień, a to zimno, a to wieje....Nawet C nie można zapełnić tylu fanatyków.
No własnie. Przeciez jakby takie cos napisal kibic Crveny , Fenerbahce , Olympiakosu czy River na forum kibicowskim to zostalby wysmiany a nastepnie zbanowany

PS: a to drogo.. oni chca bilety po 20 zl, czyli tyle ile kosztuje wejsciowka na jakis Inter Podkolanówkę z Izolatorem Boguchwała w 10 lidze na stadionie zbudowanym z patykow bez dachu za przeproszeniem. 1 lidze sa ceny podobne do tych co na Wisle w lidze, i to jest przerazajace, a czesto i na te w fazie grupowej LE

Kibice innych Polskich druzyn smieja sie z nas.. najlepsza druzyna w Polsce od 13 lat a my mamy takie problemy z frekwencja, strach pomyslec co by bylo jakbysmy nie grali rok w rok o mistrzostwo. Bilety na Fulham powinny byc sprzedane juz dawno, a caly stadion powinien wyjsc na takiej ku..wie ze Anglicy zostaliby zmiecieni z trybuny gosci i paru ich grajkow. W pilke moze nie jestesmy najlepsi (nie jestesmy pilkarzami, pilkarzom zostawcie kopanie sie na trawniku, jestesmy kibicami i do nas naleza inne obowiazki), ale kibicowsko powinnismy im pokazac miejsce w szeregu. I chocbysmy przegrywali 0-3 po 1 polowie to dalej korba na maksa, tak zeby ich zatkalo a po powrocie do domu mowili znajomym " ci polacy ta sa jednak prze .....!"

Sprzedaz przez neta na pewno ruszy, ciekawi mnie jaka bedzie na to popularnosc.. zeby nie bylo z duzej chmury maly deszcz, tym bardziej ze pisza ze w innych klubach marnie z ta sprzedaza przez neta.
Ostatnio edytowane przez CH. : 19.10.2011 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 19.10.2011, 20:32
Masz rację CH. Mnie raczej zastanawiało zawsze jakie to nowe wymówki jeszcze można usłyszeć. A to Małecki, a to ceny biletów, a to jesień, a to zimno, a to wieje....Nawet C nie można zapełnić bo "aż tylu" fanatyków.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.10.2011, 20:44
Marzy mi sie by ludzie w tym mieście mieli takie ciśnienie na piłkę a nie... może pójdę, nie mam kasy... muszę zawiezc babcie do kościoła.
Zwróćcie tez uwagę jak oflagowany stadion, igły nie włożysz.

Brak sprzedaży przez internet to kompromitacja, przede wszystkim Basałaja bo to on pociaga za te sznurki. ktoś pisał o kosztach... 40 tysięcy? No to ładne jaja....
Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 19.10.2011, 20:47
oprocz przywiazania powinnismy sIe uczyc od nich fanatycznego dopingu! ogladam mecz tylko dlatego aby posluchac ich dopingu! to jest to, a puscie sobie potem nasze spiewy, mamy SMUTNY REPERTUAR !!

Odpowiedz cytując
GabrielloTS
Member

Od: 11.2006

Stary 19.10.2011, 20:48
wie ktoś może, czy na G jest zwyczaj zajmowania 'swoich' krzesełek, czy też stoimy tam gdzie chcemy?
Hmmmmm....
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 19.10.2011, 20:51
Raczej zajmowanie swoich krzesełek. Niektórzy się do tego nie stosują, aczkolwiek nikt Cię nie powinien mocno zrypać jak usiądziesz gdzie indziej ; )
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 19.10.2011, 21:00
Apropo sprzedaży przez internet. Jeżeli wejdą do sprzedaży, to znów multum kibiców będzie musiała udać się do strefy kibica po loginy itp? Bo część kibiców takowe chyba dostawała, reszta nie dostawała niczego.
Odpowiedz cytując
Ja_Kibic
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 19.10.2011, 21:12
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Apropo sprzedaży przez internet. Jeżeli wejdą do sprzedaży, to znów multum kibiców będzie musiała udać się do strefy kibica po loginy itp? Bo część kibiców takowe chyba dostawała, reszta nie dostawała niczego.
Jak wyrobisz KK to dosteniesz
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 19.10.2011, 21:33
A myślisz że jestem upośledzony?
Właśnie o to mi chodzi, że większość wyrabiających KK nie dostaje danych
Odpowiedz cytując
whistar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 19.10.2011, 21:35
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
W Grecji kryzys-32.000 biletów na Olympiakos zostało sprzedane w ...35 minut Najpewniej przez internet, ale tez pokazuje gdzie jest Wisła.
Dokładnie to samo pomyślałem. Nie przepadam za Grekami i mam o nich jak najgorsze zdanie, ale pod względem kibicowskim są o lata świetlne przed nami (nie tylko od nas, od każdego polskiego klubu)
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując
John1906
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 19.10.2011, 21:49
Zrozumcie wreszcie, że z tą drużyną (piłkarze) i przy tej ilości obcokrajowców w drużynie, słabych wynikach (że już o stylu gry nie wspomnę) nie zapełnimy tego stadionu.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 19.10.2011, 22:00
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Marzy mi sie by ludzie w tym mieście mieli takie ciśnienie na piłkę a nie... może pójdę, nie mam kasy... muszę zawiezc babcie do kościoła.
Zwróćcie tez uwagę jak oflagowany stadion, igły nie włożysz.

Brak sprzedaży przez internet to kompromitacja, przede wszystkim Basałaja bo to on pociaga za te sznurki. ktoś pisał o kosztach... 40 tysięcy? No to ładne jaja....
Czego można wymagać od takiego prezesa? Samych wpadek.
Odpowiedz cytując
Eryk
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 20.10.2011, 09:03
Pewnie to było poruszane wiele razy, ale temat ten ma milion stron, ale potrzebuje jednej zwięzlej informacji. Jeżeli ktoś zachorował, umarł, zaginął lub rodzi mu sie dziecko etc etc i nie może być na meczu LE, ma bilet i karnet imienny (a najormalniej w świecie nie chce tracić kasy) to jest jakaś droga by przekazać komuś bilet, lub go anulować?....podejrzewam, że nie, ale warto spytać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów